forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor extra 186
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/05/2010 : 21:43:57  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
znaci oša i ludens u kurac?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 12/05/2010 : 21:49:03  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by PAJDO

quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by PAJDO

Jeli netko primjetio onu bijelu crtu na naslovnici ovog zagora? Znate ona kao da je strip vec citan i presavijan, danas je došao i Dylan pa opet ista stvar?!?!?!


to sa ludensom me sve vise zabrinjava,odnosno,od kad je stampu preuzela s.dalmacija.kazite mi,kakav je otisak u zagoru,i dilanu.kod poslednjeg marka mi se smucio.pre s.dalmacije,otisak je mozda bio crnji,ali i ostriji.sad kako stoje stvari,sve vuce ka v.c.



Da otisak u novom extra zagoru je na nekim mjestima ocajan, mislim da ovaj potez sa SD zasada i nije sreca najveca. Dylana još nisam uzeo jer 10ak primjeraka koji stignu u grad Hvar su sramotni....


jos jedan dokaz da se trazi sto jeftinija stamparija,da bi se malo-vise zaradilo.prokletstvo....
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 12/05/2010 : 21:50:15  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
Neverovatno ali izgleda da smo osudjeni na los otisak kiosk izdanja.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 12/05/2010 : 21:53:43  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
Jasno mi je da su želje za zaradom najvece, ali nije mi jasno da se kvaliteta strip izdanja toliko srozala u samo par brojeva.

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 12/05/2010 : 22:00:39  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by PAJDO

Jasno mi je da su želje za zaradom najvece, ali nije mi jasno da se kvaliteta strip izdanja toliko srozala u samo par brojeva.


ne tvrdim da se moze preterano zaraditi na stripu,ali kad opadne prodaja,onda se menja stamparija,da bi nekako sve doslo na svoje.
tuzno je to,kad se covek seti ludensovih izdanja na pocetku,gde je cak i papir bio duplo deblji.ovako,kako su krenuli,ima da zavrse kao horusova izdanja u srbiji 90-ih.pretvorice se u tanke svescice,debljine dva ludensa,kao nekad jedan.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/05/2010 : 22:02:57  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ako stvarno dotle dode ramislicu o originalima

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 12/05/2010 : 22:08:08  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
nadam se da ce bernard jos jednom promeniti stampariju.ovako,kako je,lose je,a to se ne moze primetiti bas na svakom primerku,isto kao i kod v.c.osim dizajna na naslovnici,sve ostalo polako tone,a to je steta.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/05/2010 : 22:10:37  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
šteta je jer dosad nije bilo tih gluposti. i di baš na ovim epizodama

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8228 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 12/05/2010 : 22:18:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
nema ništa gore kad ti naslovnica povuce prvi list, to mi se desilo s Zagorom Maxi, popizdija san....
koliko god se trudiš to izbjec, to se desi na nekim izdanjima

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4722 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 12/05/2010 : 22:25:37  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

šteta je jer dosad nije bilo tih gluposti. i di baš na ovim epizodama




Da, i ja se to pitam ; zašto se kod tih epizoda koje cu za 20 godina ''uokviriti'' mora desit' ovakvo sranje...

Go kneel and weep
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18726 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 13/05/2010 : 15:25:47  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
šta ti ja znam, ili za nas u Sloveniji tiskaju bolja izdanja(kao Evropa) ali ja sam sa Ludensovim i SA izdanjima
sasvim zadovoljan...stoji da moraš prelomit prvu i zadnju stranicu da nebi povukla prvi list ali to mi i ne smeta previše,otisak mi je odlican(ne pretaman)dizajnirana su odlicno(Blažina je zelenac još),stranice su na mjestu,ja nemam
prigovora...Slobodna mi je cak bolja od Tipomata,tanji listovi,strip se lakše otvara i drži a ne kao kod Alan Forda(AKD)
kad ga moraš vuci sa dvije ruke da ti se ne zaklopi)...stvar ukusa, meni je Slobodna ko tiskara odlicna....ali to je samo
moje mišljenje i nije nužno jedino pravilno.Oprostite što se ne uklapam u vecinu.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 13/05/2010 : 19:17:27  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Ni mene te sitnice ne zabrinjavaju previše, nisam baš tolika cjepidlaka. Samo da ne pocnu ispadati stranice, e to je onda zabrinjavajuce.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 13/05/2010 : 20:37:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
prekrute su ove korice, prokleto prekrute... zasto ne idu s tanjima a plastificiranima koje daleko bolje "sjedaju" na ostatak stripa, kao u VC? iznenadio sam se koliko su VC izdanja u tom pogledu sada bolja.
i da, otisak sve vise slici na VC-ov, izgleda da od njega uzimaju samo lose, pa je ocito i red da naslov opice posred korice...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 13/05/2010 : 20:42:06  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

prekrute su ove korice, prokleto prekrute... zasto ne idu s tanjima a plastificiranima koje daleko bolje "sjedaju" na ostatak stripa, kao u VC? iznenadio sam se koliko su VC izdanja u tom pogledu sada bolja.
i da, otisak sve vise slici na VC-ov, izgleda da od njega uzimaju samo lose, pa je ocito i red da naslov opice posred korice...


sve si reko.to je to.na kraju ce v.c postati bolji u svemu,osim u dizajnu pr.blazine.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7291 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 13/05/2010 : 21:54:26  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Veseli Cetvrtak mi je vec duže vrijeme jako ugodno iznenadenje, i moran priznat da mu Ludens nije ni do kolina. Imaju i oni svojih mana, naravno, ali sveukupno gledajuci, sramota je kad usporediš neke stvari izmedu ta dva izdavaca.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16944 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 14/05/2010 : 11:18:18  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by okiboki

Neverovatno ali izgleda da smo osudjeni na los otisak kiosk izdanja.



Nažalost.
I ove trenutne Ludensove naslovnice teško da ce za koju godinu moci biti glanc.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16944 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 14/05/2010 : 11:19:46  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Veseli Cetvrtak mi je vec duže vrijeme jako ugodno iznenadenje, i moran priznat da mu Ludens nije ni do kolina. Imaju i oni svojih mana, naravno, ali sveukupno gledajuci, sramota je kad usporediš neke stvari izmedu ta dva izdavaca.



Tako je, ne pada mi na pamet uzimati redovnog Ludensovog Zagora.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 17/05/2010 : 23:22:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Ma hajde ljudi, pretjerujete previse s ovim. Ludensu nista ne fali, a Zagor i Dylan Dog EXTRA edicije su bas dobre. Ako vam kvalitet Ludensovih nsaslovnica ne godi, sta bi vi radili da Dnevnik jos dan danas stampa svoju Zlatnu Seriju i LMS? Kvalitet njihovih naslovnica je za brisanje guzice, i nista drugo

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16944 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 20/05/2010 : 23:09:58  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

Ma hajde ljudi, pretjerujete previse s ovim. Ludensu nista ne fali, a Zagor i Dylan Dog EXTRA edicije su bas dobre. Ako vam kvalitet Ludensovih nsaslovnica ne godi, sta bi vi radili da Dnevnik jos dan danas stampa svoju Zlatnu Seriju i LMS? Kvalitet njihovih naslovnica je za brisanje guzice, i nista drugo



Ipak, u današnje vrijeme onako razmazane stranice kao u ovom stripu i nisu baš za tolerirati. Prije smo vozali fice i bili su nam super, sad je moja Alfa iz 98 kanta... I ja bi volio da smo skromniji.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 21/05/2010 : 04:12:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by acestroke

Ma hajde ljudi, pretjerujete previse s ovim. Ludensu nista ne fali, a Zagor i Dylan Dog EXTRA edicije su bas dobre. Ako vam kvalitet Ludensovih nsaslovnica ne godi, sta bi vi radili da Dnevnik jos dan danas stampa svoju Zlatnu Seriju i LMS? Kvalitet njihovih naslovnica je za brisanje guzice, i nista drugo



Ipak, u današnje vrijeme onako razmazane stranice kao u ovom stripu i nisu baš za tolerirati. Prije smo vozali fice i bili su nam super, sad je moja Alfa iz 98 kanta... I ja bi volio da smo skromniji.



Jedino sto imam od VC je Zagor OP, sve drugo je od Ludensa, zato sto su objavljivali ranije epizode istog serijala. Sto se tice naslovnica, meni su obe ok, ali vidim zasto bi se nekom one VC svidjale vise.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 21/05/2010 : 09:01:42  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message
ne mogu se nikome svidjati jer dizajn slova posred naslovnice je ocajan i to mu je najveca mrlja i uvijek ce tako biti ... dzaba mu otisak i ostalo :)

feka
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 22/05/2010 : 14:53:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Sinoc stigo paket od SNK, sa ovim brojem... imam skeniranu iz ZS, ali bas nisam htjeo da citam dok nisam pravi imo u rukama... savrseno... steta samo sto trebam toliko da cekam do sledece sveske (Zrak Smrti)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 22/05/2010 : 20:17:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

Sinoc stigo paket od SNK, sa ovim brojem... imam skeniranu iz ZS, ali bas nisam htjeo da citam dok nisam pravi imo u rukama... savrseno... steta samo sto trebam toliko da cekam do sledece sveske (Zrak Smrti)



Ali to i je ono najlipše u citanju stripova. Puca te euforija
kad sljedeci broj napokon izade

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 23/05/2010 : 16:50:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by acestroke

Sinoc stigo paket od SNK, sa ovim brojem... imam skeniranu iz ZS, ali bas nisam htjeo da citam dok nisam pravi imo u rukama... savrseno... steta samo sto trebam toliko da cekam do sledece sveske (Zrak Smrti)



Ali to i je ono najlipše u citanju stripova. Puca te euforija
kad sljedeci broj napokon izade




http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

vknez
Average Member



Croatia
598 Posts

Member since 02/09/2009

Posted - 02/06/2010 : 00:46:56  Show Profile Show Extended Profile  Send vknez a Private Message
jel zna netko jel su u zlatnoj seriji u tim epizodama izbacili sta stranica/pasica?

Moje aukcije:
https://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=vknez
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000