forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Strip konferencija "Kragujevac godine nulte"
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 58

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 16/07/2010 : 23:29:50  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by docA

Jedno sigurno znam. Toga dana kad izadje, ja kupujem tri stripoteke:
-jedna ide kao i sve ostale u moju kolekciju stripoteki
-jedna se pakuje vakumirana u kesicu i ostavlja na posebno mesto, i gotovo ce imati status relikvije, i sluzice da mozda to nekada imaju cast da pogledaju neka nova pikoljenja stripofila, naravno, uz pricu/legendu o nastanku jedne od verovatno najzanimljijih tabli Bilija D Pljuca
-sa jedne uzimam tablu sa Bilijem i juznjackom bandom, to onda ide u ram sa papartuom i pravo na zid!


Kao sto rece Pajtos, ovo je velika cast za nasu juznjacku bandu!


takodje!
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 16/07/2010 : 23:37:56  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Kit Carson



Za one koji nisu videli - cika Banetov Cronos.




Ajde,cronos zamijeni si avatar!!!



to mi je u planu,ali mi zao starog avatara.cika bane je,bar sto se tice mene,sve potrefio.bili the pljuc ima da nas saceka rasirenih ruku.
retki su crtaci,ko sto je cika kerac,a to dokazuje da talenat ne posustaje nikad.jos jednom,i jos jednom,"cika bane kerac"zauvek!
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 16/07/2010 : 23:39:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
Al ce da skoci prodaja nove Stripoteke..., bar za jedno 20 primeraka.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 16/07/2010 : 23:45:56  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

Al ce da skoci prodaja nove Stripoteke..., bar za jedno 20 primeraka.



cak i vise!
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10042 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 16/07/2010 : 23:48:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message



Uzimam sigurno


Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/07/2010 : 09:21:21  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Pajtos

quote:
Originally posted by 1Euro

ej nešto sam se setio!!!!!!!!!!!!!

Zašto se ne dogovorite sa tim banetom keracem (!??) da vam uveca ove karikature pa izdate stijenski kalendar????
Ono 12 likova,za svaki mijesec,ovakve karikature,....pa to bi se prodavalo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Ojro,ne menjas se! Ti bi i Eskimima uvalio frizidere,a Tuarezima grejalice!



pa dobro....
Ali ja sam siguran da bi se dobro prodavao stijenski kalendar JUŽNE PRUGE a troškovi za izradu takvog kalendara su minimalni,....a i lijepa uspomena za vas iz Južne Pruge....Eto ja bi kupio takav kalendar pa vas cak i ne poznajem,.....ili se dogovorite da svaki ko kupi neke stripove(Stripoteka,Tarzan,Karavan,.....) dobije recimo za novu godinu kalendar Južne Pruge na poklon,....
Markos bi mogao da napravi kalendar forumaša stripovi.com 12 "ožigosanih" ili 12 najpopularnijih forumaša za svaki mijesec pa bi ih mogao prodavati ili davati na poklon onima koji su kod njega kupili Ken Parkera ili neke njegove stripove.....
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 19/07/2010 : 12:22:07  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Pajtos

quote:
Originally posted by 1Euro

ej nešto sam se setio!!!!!!!!!!!!!

Zašto se ne dogovorite sa tim banetom keracem (!??) da vam uveca ove karikature pa izdate stijenski kalendar????
Ono 12 likova,za svaki mijesec,ovakve karikature,....pa to bi se prodavalo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Ojro,ne menjas se! Ti bi i Eskimima uvalio frizidere,a Tuarezima grejalice!



pa dobro....
Ali ja sam siguran da bi se dobro prodavao stijenski kalendar JUŽNE PRUGE a troškovi za izradu takvog kalendara su minimalni,....a i lijepa uspomena za vas iz Južne Pruge....Eto ja bi kupio takav kalendar pa vas cak i ne poznajem,.....ili se dogovorite da svaki ko kupi neke stripove(Stripoteka,Tarzan,Karavan,.....) dobije recimo za novu godinu kalendar Južne Pruge na poklon,....
Markos bi mogao da napravi kalendar forumaša stripovi.com 12 "ožigosanih" ili 12 najpopularnijih forumaša za svaki mijesec pa bi ih mogao prodavati ili davati na poklon onima koji su kod njega kupili Ken Parkera ili neke njegove stripove.....


Koji bi to manekeni bili - Profa Inz za govornicom - slika za januar,Doca u speedo gacama za februar,Tex sa dve krigle piva za mart,Pajtos u pozi Docinog štitonoše za april,Carson u baletankama,kao maneken Južne pruge ya maj,itd...to bi se prodavalo ko alva,verujte mi!!!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 19/07/2010 : 17:00:35  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message






Ova slika bi obavezno trebala da bude na kalendaru Južne pruge,eto još jedanaest i u tiskaru!!!!
Go to Top of Page

pedja67
Junior Member



Serbia
325 Posts

Member since 20/12/2008

Posted - 31/08/2010 : 17:46:06  Show Profile Show Extended Profile  Send pedja67 a Private Message
Zao mi je sto su me obaveze sprijecile da dodjem, ali cu sledece godine 101% biti tu, pogotovo posle `vakih slika.

mucenice!!!!!!!!
Go to Top of Page

red cloud
Advanced Member



Serbia
3925 Posts

Member since 29/06/2009

Posted - 01/09/2010 : 11:13:51  Show Profile Show Extended Profile  Send red cloud a Private Message
Ako bude i sledece godine, ima da dodjem taman da kamenje pada s neba


Nasilje u Darkvudu
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 01/09/2010 : 21:28:34  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by pedja67

Zao mi je sto su me obaveze sprijecile da dodjem, ali cu sledece godine 101% biti tu, pogotovo posle `vakih slika.



a tek sto je pivo bilo oladjeno!
pa krompirici!
cak si propustio i takmicenje s golemi stomaci,a kako te poznajem,dogurao bi do finala!
Go to Top of Page

KGB
New Member



Serbia
125 Posts

Member since 08/04/2008

Posted - 06/09/2010 : 13:40:42  Show Profile Show Extended Profile  Send KGB a Private Message
samo da obavestim kragujevcane ako vec ne znaju da je trafika otvorila novi objekat izmedju nove poste i pekare kraljev dvor(zgrada kifla) tako da sad mi sa druge strane reke ne moramo da se penjemo na bubanj za stripove :D
Go to Top of Page

red cloud
Advanced Member



Serbia
3925 Posts

Member since 29/06/2009

Posted - 06/09/2010 : 14:00:03  Show Profile Show Extended Profile  Send red cloud a Private Message
Bravo! Odlicna vest! Ne svidja mi se ova lokacija na bubnju! Nemam gde da parkiram auto u blizini.

Nasilje u Darkvudu
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 11/09/2010 : 12:03:01  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
quote:
Originally posted by KGB

samo da obavestim kragujevcane ako vec ne znaju da je trafika otvorila novi objekat izmedju nove poste i pekare kraljev dvor(zgrada kifla) tako da sad mi sa druge strane reke ne moramo da se penjemo na bubanj za stripove :D




Super!

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 11/09/2010 : 15:57:14  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by red cloud

Bravo! Odlicna vest! Ne svidja mi se ova lokacija na bubnju! Nemam gde da parkiram auto u blizini.



jos i probirate.
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10042 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 18/09/2010 : 09:10:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message











Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page
Page: of 58 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000