forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Postoji li i .....
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 26/05/2010 : 19:11:35  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message
kako se zove taj cudnovati program koji provaljiva tudje nickove i codove?Zasto ovo postavljam??Kolega mi se razvodi.Zena ga varala i on mi prica kako je tipa upoznala na FB i on je dugo vremena sumnjao,dok nije na kraju odlucio da je raskrinka i to na taj nacin da instalira program na pc koji provaljiva u svaciji mail i svaciji chat na tom pc-u,na kojem on zeli.Dali je to moguce??Ja iskreno nevjerujem.Kaze da taj program uspijeva sve sto je na (kako se kaze)ploci za pohranu podataka,u zadnjih nekoliko mjeseci pisano,chatano,koje su se stranice posjecivale i slicno,da sve izbaci i da u najsitniji detalj se moze provjeriti kome se,sta,u koje vrijeme i sa kim pisalo itd...Nemoguce ili???Ako je to istina,koji vrag je tu Online Banking i slicne stvari,ne kontam.Dakle,zanima me dali je to moguce i postoji li takav program?

Edited by - bihac-una on 26/05/2010 19:13:18

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 26/05/2010 : 19:21:09  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
edited by King Warrior: igranje sa vatrom.Manite se o tim stvarima da pricate na forumu.

"I'm not saying I'm Batman. I'm just saying nobody has ever seen me and Batman in a room together."

Edited by - King Warrior on 26/05/2010 19:27:42
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000