forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Iskustva s foruma...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 30/05/2010 : 00:14:39  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message
Prijatelj mi je nekako u isto vrijeme dok sam ja bio na Mafestu bio u Zagrebu.
Išao se naci s virtualnim poznanicima s foruma,kaže da se u zivotu nije tako razocarao.
Osim vlasnika sajta niko od ostalih nije opravdao reputaciju koju ima na forumu.
Oni najglasniji koji uvijek imaju nešto za reci,nisu rijec prozborili.
Našli su se kod jednog od njih kuci,prijatelj kao pravi Slavonac poneo Kulen,Rakiju i vrecu ocekivanja.
Znaci,riješit Kulen Rakiju pa bauljanje po gradu,umjesto toga bilo je kaže igranje Guitar Hero i prepricavanje igrica koje igraju na Steamu.
A lik kod kojeg je ostao,bez da je to rekao u podcjenjivackom ili podrugljivom kontekstu,živi u stracari al bitno da se maji,ogromni LCD,Sony 3,Laptop,Nabrijani komp,xbox,i ko zna šta sve ne.
Uglavnom kaže,da ta dva tri tipa jednostavno nemaju društveni život osim onog virtualnog.
I da mu je to najvece razocaranje u životu.

Ja pošto posjecujem samo ovaj forum moram reci da dosad nisam imao takvo iskustvo,mada nisam ni upoznao puno ljudi s foruma.(mislim na takav, blind date)
Uglavnom smo se upoznali ili na Crš ili na Mafestu ili kod mog prijatelja dcarapo2 u Cepinu.
Što je naravno lakši nacin,jer citajuci necije postovev covjek može dobit krivi dojam pa ga ignorirat.(niti imati želju da ga upozna)

E sad,kakva su vaša iskustva vezana za ljude s foruma?
Mislim,kao ono,kužite se na forumu,zajebancija i sve to al kad se upoznate ipak su to dva razlicita svijeta.
Imate li takvih iskustava,s ovog ili nekog drugog foruma?



globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 30/05/2010 : 00:20:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
ja takvih iskustava nemam...tko je na forumu berlav i opicen,takav je i uživojedino me šokirao kruger kad sam ga upoznao davnih dana,na prvom strip sastanku u makarskoj,prije 7 ili 8 godina...bit svega je ta da tip kakav je na forumu,isti mi je takav i uživo,a upoznao sam jako puno forumaša...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 30/05/2010 : 00:22:31  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Imam iskustva s drugih foruma i generalno se nisam razocarao, ali vjerujem da ima svega.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 30/05/2010 : 00:27:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
Osim na ovome forumu, aktivan sam i na dva glazbena i svi ljudi sa tih foruma koje sam upozna uživo
su legende samo takve Sa jednim tipom sa jednoga od tih foruma sam cak iša i u Sloveniju na koncert, a
da nikad nisam sa njim uživo rici progovorija niti ga vidija kako izgleda.

Uglavnom, nisam se nimalo razocara.

Šta se tice ovoga foruma, sve ljudi šta znam, upozna sam u Zlatnoga Mede na forumskim okupljanjima i takoder
imam samo pozitivna mišljenja. Tu je stvar malo drugacija, pošto imam dosta manje znanje o stripu opcenito od
onih koji dolaze na ta okupljanja, pa dobar dio vrimena samo šutim a zna se desit i da je ekipa dosta
starija od mene, hehe

Ma sve 5 svakako!

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40001 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 30/05/2010 : 04:48:32  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
90% dobra iskustva... Da ne nabrajam... Cak oni za koje sam mislio da su jezivi su ispali super... Pa i ovaj Globinjo... To mi je najteze bilo da priznam... Pljuvao sam ga najstrasnije kad me izbacivao svaki drugi dan sa foruma ali ispao ljudina... Jeste da je papucar, ali 'ajde... A znas i ti Mario.. Ti i ja smo se super druzili proslo leto...
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 30/05/2010 : 07:28:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
I ja mogu barem za 90% ljudi s foruma koje sam uživo upoznao reci da su super i da su u stvarnosti slicni kao i na forumu. Ali naravno ima i izuzetaka...
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 30/05/2010 : 09:07:32  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch
A znas i ti Mario.. Ti i ja smo se super druzili proslo leto...



Apsolutno,krivo mi je što nisi mogao doci ove godine.
Nadam se skorom videnju!
Živio!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 30/05/2010 : 09:44:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Pa sada, forumaši dosta naginju ka virtualnom životu pa to nije baš cudno.
Osim žene i porodice te kuma i 2-3 prijatelja (koje rijetko vidam zbog razdaljine), ovaj forum je moje jedino mjesto za bilo kakvu interakciju. Samim tim, adaptiran sam upravo za vrstu druženja putem tipkovnice. Osobne kontakte odbijam upravo zato što sam uživo totalno nezanimljiv. Nisam uvijek bio. Dok sam volio piti, bio sam putujuca komedija, dizac raspoloženja, nikad dosadno kraj mene. No, bilo je to zbog alkohola. Sada sam tih, nenametljiv, upravo vrsta osobe koja bi vas uživo razocarala. Mogao bih upravo pricati o igrama i o kojem filmu ili stripu i to je otprilike to. Akcija tipa alkohol pa u lov na provod i žene? Ne pijem više, a i oženjen sam pa se mojoj ženi ne bi dopalo da se razonodim s drugim curama. To je za neke mlade, ja sam se što kažu smirio. No, ostaje mi satisfakcija da sam se 15-tak godina provodio kao lud. Otprilike taman prije nogo što sam došao na forum. A sada imam ovo.
Željko dcarapo2 me bar 10 puta pokušao animirati na druženje, no ne dam se ja (cvrst i tvrdoglav ko panj). Nadam se da se Željko nije naljutio zbog mojeg stava. Na žalost, ne planiram se mjenjati...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 30/05/2010 09:45:12
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 30/05/2010 : 11:33:57  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Pa sada, forumaši dosta naginju ka virtualnom životu pa to nije baš cudno.
Osim žene i porodice te kuma i 2-3 prijatelja (koje rijetko vidam zbog razdaljine), ovaj forum je moje jedino mjesto za bilo kakvu interakciju. Samim tim, adaptiran sam upravo za vrstu druženja putem tipkovnice. Osobne kontakte odbijam upravo zato što sam uživo totalno nezanimljiv. Nisam uvijek bio. Dok sam volio piti, bio sam putujuca komedija, dizac raspoloženja, nikad dosadno kraj mene. No, bilo je to zbog alkohola. Sada sam tih, nenametljiv, upravo vrsta osobe koja bi vas uživo razocarala. Mogao bih upravo pricati o igrama i o kojem filmu ili stripu i to je otprilike to. Akcija tipa alkohol pa u lov na provod i žene? Ne pijem više, a i oženjen sam pa se mojoj ženi ne bi dopalo da se razonodim s drugim curama. To je za neke mlade, ja sam se što kažu smirio. No, ostaje mi satisfakcija da sam se 15-tak godina provodio kao lud. Otprilike taman prije nogo što sam došao na forum. A sada imam ovo.
Željko dcarapo2 me bar 10 puta pokušao animirati na druženje, no ne dam se ja (cvrst i tvrdoglav ko panj). Nadam se da se Željko nije naljutio zbog mojeg stava. Na žalost, ne planiram se mjenjati...



Ja imam potpuno drugacije razmisljanje,svoje prijatelje nebih nikad zamjenio virtualnim prijateljima s foruma.
Recimo zadnjih nekoliko godina imamo kartanje jednom tjedno,nas 10,12 uvijek od 17:00h do 02:00 iza ponoci.
Kad nam vrijeme dozvoli napravimo rostilj,pa lagano cuga,zajebancija,sprdnja kartanje.
Pa onda jutarnja kava di sprdamo onog koji je izgubio najvise para,jebiga meni takve stvari nemozi nikakva virtualno druzenja zamjenit.
Nemoras nuzno biti pijan da bi bio ili ti bilo zanimljivo.
Al brate ovo da osobne kontakte uzivo odbijas jer si totalno nezanimljiv i da si bio luda jedino dok si pio,nazvat cu to hrabrom izjavom.
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 30/05/2010 : 11:56:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message
quote:
Ja imam potpuno drugacije razmisljanje,svoje prijatelje nebih nikad zamjenio virtualnim prijateljima s foruma.
Recimo zadnjih nekoliko godina imamo kartanje jednom tjedno,nas 10,12 uvijek od 17:00h do 02:00 iza ponoci.
Kad nam vrijeme dozvoli napravimo rostilj,pa lagano cuga,zajebancija,sprdnja kartanje.
Pa onda jutarnja kava di sprdamo onog koji je izgubio najvise para,jebiga meni takve stvari nemozi nikakva virtualno druzenja zamjenit.


Eto, vis, ja sam bas takvu ekipu upoznao preko foruma! Na fakultetskom forumu smo se skupili da igramo Pen&Paper Roleplay (ono, RPG sa kockicama, papirom i olovkom), i evo, vec se celu skolsku godinu manje-vise redovno skupljamo i pikamo RP/Stone Igre/Karte. Vecina ljudi su bas pravi kraljevi i odusevise me.


S druge strane, sva upoznavanja s' ovog foruma su se direktno zavrsila u KAFANI. I uvek bio dobar provod.

Doduse, mene bi mozda mnogi okarakterisali kao ove likove iz prvog posta; evo, juce sam gotovo ceo da proveo isred kompa - vise radeci neki sajt za faks, manje se zabavljati. I da mi je to prvi put, i nije ;) ALi opet, kad se nalazim sa drugarima, to je najcesce kafana ili roleplay, video igrice redje.
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 30/05/2010 : 13:06:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
Za ovih nešto više od godinu ipo dana koliko sam na ovom forumu, broj poznanstva sa forumašima je davno prešao dvocivren broj, pa recimo da sam licno upoznao njih tridesetak i više
Iskustva su samo pozitvina, cak i više, sa nekoliko njih na neki nacin to je više preraslo od poznanstva da ne kažem prijateljstvo
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 30/05/2010 : 13:17:50  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
Posto sam i sam moderator na jednom drugom forumu i organizirao sam nekoliko trefova forumasa , moram priznati da ima svakakvih, ali su iskustva uglavnom pozitivna .

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16813 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 30/05/2010 : 13:22:36  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
Upoznao sam dosta ljudi s foruma, ali cini mi se da nisu baš u stvarnosti slicni kao na forumu.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22294 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 30/05/2010 : 13:36:26  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Sa ovog foruma sam upoznao dvojicu...ok, jednog, s obzirom da je drugi prije kratkog vremena napustio forum.
Isti su kao i na forumu, s time da upoznavanje uzivo upotpunjuje sliku o covjeku koju sam dobio preko foruma.
Takodje, sa prijasnjih foruma koje sam posjecivao bilo je slicno.
Ono sto iznenadjuje je vecinom fizicki izgled, s obzirom da cesto stvaramo sami sebi neku sliku u glavi na osnovu avatara pa se iznenadimo kada covjek izgleda drugacije.

Edited by - King Warrior on 30/05/2010 13:38:30
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 30/05/2010 : 13:44:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
Moja iskustva sa upoznavanjem forumaša (a upoznao sam ih stvarno dosta) su iznad svih ocekivanja u pozitivnom smislu..
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25139 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 30/05/2010 : 13:45:20  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior


Isti su kao i na forumu



Ja isti kao na forumu??? Ma kakvi, kaži ljudima istinu. ;)


quote:

Ono sto iznenadjuje je vecinom fizicki izgled, s obzirom da cesto stvaramo sami sebi neku sliku u glavi na osnovu avatara pa se iznenadimo kada covjek izgleda drugacije.


Jel da, hoceš reci da si se razocarao???
I šta si zamišljao kako izgledam, nemoj da me brineš.

A izgledam isto kao na avataru, samo bez maske.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 30/05/2010 : 13:45:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Pa sada, forumaši dosta naginju ka virtualnom životu pa to nije baš cudno.
Osim žene i porodice te kuma i 2-3 prijatelja (koje rijetko vidam zbog razdaljine), ovaj forum je moje jedino mjesto za bilo kakvu interakciju. Samim tim, adaptiran sam upravo za vrstu druženja putem tipkovnice. Osobne kontakte odbijam upravo zato što sam uživo totalno nezanimljiv. Nisam uvijek bio. Dok sam volio piti, bio sam putujuca komedija, dizac raspoloženja, nikad dosadno kraj mene. No, bilo je to zbog alkohola. Sada sam tih, nenametljiv, upravo vrsta osobe koja bi vas uživo razocarala. Mogao bih upravo pricati o igrama i o kojem filmu ili stripu i to je otprilike to. Akcija tipa alkohol pa u lov na provod i žene? Ne pijem više, a i oženjen sam pa se mojoj ženi ne bi dopalo da se razonodim s drugim curama. To je za neke mlade, ja sam se što kažu smirio. No, ostaje mi satisfakcija da sam se 15-tak godina provodio kao lud. Otprilike taman prije nogo što sam došao na forum. A sada imam ovo.
Željko dcarapo2 me bar 10 puta pokušao animirati na druženje, no ne dam se ja (cvrst i tvrdoglav ko panj). Nadam se da se Željko nije naljutio zbog mojeg stava. Na žalost, ne planiram se mjenjati...




Koja sudba kleta Ne ponovilo se

Edited by - Vjeko1980 on 30/05/2010 13:46:26
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22294 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 30/05/2010 : 14:12:29  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter




I šta si zamišljao kako izgledam, nemoj da me brineš.

A izgledam isto kao na avataru, samo bez maske.


Reci cu samo ovo:
Kada sam dosao na nas prvi susret, bio sam naoruzan
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17759 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 30/05/2010 : 19:37:02  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
ja nemam negativnih iskustava s forumašima i forumašicama

sve zavisi što ocekuješ od ljudi kad ideš na te susrete

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2340 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 30/05/2010 : 22:55:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message
Sa ovog foruma nisam upoznao nikoga.

Nit' kupujem, nit' prodajem, ovde sam da se apdejtujem;)

Ako bude bilo prilike za summit, što da ne; medutim, smatram da ne treba graditi sliku o nekome na osnovu mesta gde ili u kojem živi, nezahvalno je i po avataru suditi o bilo kome, a postovi odaju tek trenutno raspoloženje osobe koja ih cuketa; zatim, valjda je jasno da oni, najgrlatiji, su i najbahatiji, kako na forumu, tako i u zbilji. Inace, jasno je da takvi likovi, ili nikovi, nemaju, zapravo, šta da kažu;)

Piši propalo!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/05/2010 : 23:05:29  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Vjeko1980

Moja iskustva sa upoznavanjem forumaša (a upoznao sam ih stvarno dosta) su iznad svih ocekivanja u pozitivnom smislu..



ozbiljno?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 30/05/2010 : 23:39:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Vjeko1980

Moja iskustva sa upoznavanjem forumaša (a upoznao sam ih stvarno dosta) su iznad svih ocekivanja u pozitivnom smislu..



ozbiljno?





valjda te se ne sjeca!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 30/05/2010 : 23:46:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Vjeko je u stvarnosti jednako lijep kao i na avataru

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000