forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor protiv Tarzana
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

1Euro
Advanced Member



12440 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/06/2010 : 18:10:26  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Rock.Bob Rock

quote:
Originally posted by sawitch

Al' zato Tarzan ima ribu...



... ima i Zagor ribu. Meksickog soma



Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16944 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 03/06/2010 : 23:27:46  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Rock.Bob Rock

quote:
Originally posted by sawitch

Al' zato Tarzan ima ribu...



... ima i Zagor ribu. Meksickog soma







Hehehehehe, prijatelji koji ne vole stripove, a znaju za moj hobi, stalno me pitaju jel napokon Zagor naguzio Cika
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12440 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 04/06/2010 : 10:07:06  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Rock.Bob Rock

quote:
Originally posted by sawitch

Al' zato Tarzan ima ribu...



... ima i Zagor ribu. Meksickog soma







Hehehehehe, prijatelji koji ne vole stripove, a znaju za moj hobi, stalno me pitaju jel napokon Zagor naguzio Cika




zanimljivo da i ja znam jednog covjeka koji voli da cita Zagora a jedan njegov prijatelj koji ne cita stripove ali zna ko je Zgor i slicno pa ga i on pita slicne svari.....
Tako dodemo do zakljucka da neki postrani posmatrac stripova ima stvarno takav utisak (ili su samo zlobni)
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10805 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 04/06/2010 : 19:46:29  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message
Moj tata je najjaci od svih njih,dizao je kredite citav zivot na svojim plecima i podigao dva sina od kojih nijedan nije nogometas, ali smo ljudi i mastamo i tjesimo se sto svijet nije kako treba kao u stripovima.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 04/06/2010 : 20:05:18  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by emirem

Moj tata je najjaci od svih njih,dizao je kredite citav zivot na svojim plecima i podigao dva sina od kojih nijedan nije nogometas, ali smo ljudi i mastamo i tjesimo se sto svijet nije kako treba kao u stripovima.





Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000