forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 B NET ILI T COM-FLAT RATE
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 02/06/2010 : 19:38:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
ajmo...iskustva,cijene blabla...DANKE!

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 02/06/2010 : 20:37:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
b- net user: sve pet, kad nešto rikne odmah dolaze, ja zadovoljan

edit: a rijetko kad rikne (da ne ureknem, tup - tup o drvo:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero


Edited by - mladjo on 02/06/2010 20:37:59
Go to Top of Page

jimi
Junior Member



Croatia
349 Posts

Member since 03/08/2007

Posted - 02/06/2010 : 22:15:14  Show Profile Show Extended Profile  Send jimi a Private Message
Optima flat. Prezadovoljan. Malo platim, nikad problema.

Only when all is lost, there is something to live for!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/06/2010 : 22:54:40  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ja san na T-com. uglavnom san zadovoljan

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 02/06/2010 : 22:57:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
b net katastrofa, danas isprobao, sva sreca da ne koristim, iskon rula

zovem b net jer komp dobio ludu ip adresu i tražim da mi daju podatke za manualne postavke:

bnet: ne mi nemamo manualne postavke, sve je automatski
ja: ali komp se ne može spojit na net
bnet: kriva je mrežna kartica
ja: komp na drugoj lokaciji radi normalno
bnet: kriv je komp onda
ja: evo i laptop se isto ne može spojit, ja kažem da je komp u redu, vi kažete da je modem u redu, gdje je greška
bnet: pa ovaj u kompu, to morate sami riješit

skoro sam ga poslao u rodno mjesto, nemaju pojma na bnetu

nakon 15 minuta zovem ponovo i javi mi se cura i sve mi lijepo kaže, manualne postavke, koji je ip modema

ali hvala ne, bnet ne biram

neku vecer ostao bez neta, zovem iskon i kažu: da gosp. problem je sa netom na vašem podrucju, naši serviseri upravo idu otkloniti kvar

nisu se izvlacili da ne radi, kako recimo t-com (oni ne priznaju tako lako da nekaj ne radi)

jednom me t-com u firmi iskljucio sa neta, blokirali adsl. i sad ja k'o budala provjeravaj sve postavke na racunalima da bi nazvao t-šljam podršku i da bi rekli da su nas iskljucili jer imaju prijavu da je slan spam. ja mu kažem: mi korisimo mac os x, dakle apple. a on da provojerimo racunala zbog spama, i dok ga nisam uvjerio da mi nešaljemo spam trebalo je 10-tak minuta da bi me ponovo ukljucio na net. uf uf


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 02/06/2010 : 23:11:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Imam iskon vec godinama.
3 puta se zablokiralo. 2 puta je bio kvar na citavom gradu pa je otklonjeno za dan-dva.
Jednom je bilo samo kod mene, morao sam zvati 10 puta. Muljali su, prebacivali loptu na hrvatski telekom, nikako nisu bili od pomoci.
Na kraju sam morao zvati ljude koji se razumiju da pomognu. Nisam prešao na drugo je je to ipak bilo samo jednom u 7 godina, a ne vjerujem da su drugi išta bolji.

Sve je to ista bagra, laki na uzimanju novca, nikakve vajde kada se nešto pokvari.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000