forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Što kažete na ovo...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

kucni duh
Advanced Member



Croatia
3943 Posts

Member since 21/03/2007

Posted - 06/07/2010 : 12:19:32  Show Profile Show Extended Profile  Send kucni duh a Private Message
ma znaš onu staru ....ne laje cuko radi sela ...ja sam na 6 kat pa sve cujem
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 06/07/2010 : 23:31:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Gand

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Gand

quote:
Originally posted by globinjo

trebali su ih natamburat,iako to nije njihov posao,policija tu treba uredovat...




Ona ista koja stiti dilere? Good one.


a šta sam trebao napisat,karitas treba uredovat?




Daj molim te.
Point je da rjesenje nije na relaciji policija->djankoze, vec policija->dileri. S obzirom da znamo u kakvoj su spregi jedni s drugima, rjesenja nema. Zato je valjda i ovima puko film pa su ih isli nabit.


PA OK,RAZUMIJE SE ŠTA SAM HTIO RECI...DA BUDE ONAKO KAKO BI TREBALO BITI...a to što nije tako,to je drugi par postola...sorry na capsu...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 08/07/2010 : 22:48:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
Sloboda razmisljanja,svako je u pravu.Ubica i zrtva.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 09/07/2010 : 11:18:40  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message
Meni osobno drogirani narkoman koji kljuca na klupi ne smeta. On ni ne zna gdje je, ne diram se u njega, ne dira se on u mene. Jedino što ih treba natjerati je da svoj pribor, boce i smece ne ostavljaju svugdje, te da ne remete javni red i mir i ne uništavaju javno dobro. Onaj ko ih treba natjerati na to je policija, a ne hrpa nasilnika koja je našla dobro opravdanje da ubiju boga u nekom.Žicaroši? Joj kako je to fuj! Došao mi narkoman i pitao me kunu. Pih! Više mi smetaju Jehovini svjedoci i Mormoni koji mi pozvone na vrata : "Jeste li vi uistinu sretni?" ili ovi neki iz T-mobilea koji su poceli gnjaviti na cesti-"Na kojoj ste mreži? Zanima li vas naš novi flat/easy/frends/kurac tarifa u kojoj svaki 18. cetvrtak, kada je vani oblacno, možete telefonirati svojoj rodbini u papua novoj gvineji?"

Tipicno je za Hrvatske oceve to što im smeta neki zgubidan na klupi, ali ne vide hrpu sponzoruša koje su odgojili. Ne vide kako im se kcerke motaju oko zlatnih hrvatskih momaka, koji vuku koku, slušaju cajke i voze skupe automobile koje imaju zahvaljujuci tome što mu je rodbina opljackala pola firmi u Hrvatskoj.Narkomana treba ubiti i razbiti a ove druge nakokindane izrode lopova i kriminalaca cemo prihvatiti kao zetove. joj što mi se kcer dobro udala!!! Uvatila je Sanaderovog sina! Koja hrpa licemjerja!

Prije nego osudim mladež proizašlu iz nekadašnjeg srednjeg sloja po životnom standardu koji je u ovoj državi nestao, svakako cu osuditi i društvo koje ih je u to gurnulo. Jad i bijeda koja se vucara na margini društva, sitni kriminalci nisu samo vlastita slika nego i slika cjelokupnog društva. Nepobitna je cinjenica da u društvu u kojem covjek radi za dostojne prihode, gdje mladi ljudi imaju perspektivu bez obzira jesu li doktori ili tokari, u onom društvu gdje pola roditelja ne boluje od PTSP-a svakako ima manji broj ufuranih narkomana po klupicama. Ovo je prekompleksan problem da bi ga išli riješavati idioti sa palicama. Jedino što takvi mogu napraviti je izazivanje novog vala nasilja kao odgovor na ovaj njihov.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 09/07/2010 : 23:32:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by grofica Varga
Tipicno je za Hrvatske oceve to što im smeta neki zgubidan na klupi, ali ne vide hrpu sponzoruša koje su odgojili. Ne vide kako im se kcerke motaju oko zlatnih hrvatskih momaka, koji vuku koku, slušaju cajke i voze skupe automobile koje imaju zahvaljujuci tome što mu je rodbina opljackala pola firmi u Hrvatskoj.Narkomana treba ubiti i razbiti a ove druge nakokindane izrode lopova i kriminalaca cemo prihvatiti kao zetove. joj što mi se kcer dobro udala!!! Uvatila je Sanaderovog sina! Koja hrpa licemjerja!


ka prvo,to nisu zgubidani,to je ljudski šljam i ološ...ka drugo,jesi ti možda ljubomorna šta i ti nisi sponzoruša...ka trece,jel ti to meni...ka cetvrto,sanader nema sina...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 09/07/2010 : 23:42:07  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by grofica Varga

Meni osobno drogirani narkoman koji kljuca na klupi ne smeta. On ni ne zna gdje je, ne diram se u njega, ne dira se on u mene. Jedino što ih treba natjerati je da svoj pribor, boce i smece ne ostavljaju svugdje, te da ne remete javni red i mir i ne uništavaju javno dobro. Onaj ko ih treba natjerati na to je policija, a ne hrpa nasilnika koja je našla dobro opravdanje da ubiju boga u nekom.Žicaroši? Joj kako je to fuj! Došao mi narkoman i pitao me kunu. Pih! Više mi smetaju Jehovini svjedoci i Mormoni koji mi pozvone na vrata : "Jeste li vi uistinu sretni?" ili ovi neki iz T-mobilea koji su poceli gnjaviti na cesti-"Na kojoj ste mreži? Zanima li vas naš novi flat/easy/frends/kurac tarifa u kojoj svaki 18. cetvrtak, kada je vani oblacno, možete telefonirati svojoj rodbini u papua novoj gvineji?"

Tipicno je za Hrvatske oceve to što im smeta neki zgubidan na klupi, ali ne vide hrpu sponzoruša koje su odgojili. Ne vide kako im se kcerke motaju oko zlatnih hrvatskih momaka, koji vuku koku, slušaju cajke i voze skupe automobile koje imaju zahvaljujuci tome što mu je rodbina opljackala pola firmi u Hrvatskoj.Narkomana treba ubiti i razbiti a ove druge nakokindane izrode lopova i kriminalaca cemo prihvatiti kao zetove. joj što mi se kcer dobro udala!!! Uvatila je Sanaderovog sina! Koja hrpa licemjerja!

Prije nego osudim mladež proizašlu iz nekadašnjeg srednjeg sloja po životnom standardu koji je u ovoj državi nestao, svakako cu osuditi i društvo koje ih je u to gurnulo. Jad i bijeda koja se vucara na margini društva, sitni kriminalci nisu samo vlastita slika nego i slika cjelokupnog društva. Nepobitna je cinjenica da u društvu u kojem covjek radi za dostojne prihode, gdje mladi ljudi imaju perspektivu bez obzira jesu li doktori ili tokari, u onom društvu gdje pola roditelja ne boluje od PTSP-a svakako ima manji broj ufuranih narkomana po klupicama. Ovo je prekompleksan problem da bi ga išli riješavati idioti sa palicama. Jedino što takvi mogu napraviti je izazivanje novog vala nasilja kao odgovor na ovaj njihov.


totalno se slazem!
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 09/07/2010 : 23:58:41  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
u ovom topicu najlakse se osecaju oni koji nemaju decu.na srecu,imam zlatnu cerku,ali je uzas sta nam nosi novi dan.
da li se iko pita,sta sa svojim detetom kad odraste,i nedaj boze postane narkoman,pa mu slome koske svi od reda,od olosa do pandura?
dok nisam imao dete,i ja sam slicno razmisljao,ali kako mi cerka raste,tako sa gorcinom prezirem sistem(koji je neunistiv),ne volim narkomane,ali jos vise mrzim nabedjene tatine,i mamine sinove koji sebe zovu huliganima.
Go to Top of Page

kucni duh
Advanced Member



Croatia
3943 Posts

Member since 21/03/2007

Posted - 10/07/2010 : 13:10:29  Show Profile Show Extended Profile  Send kucni duh a Private Message
Sanader nema sina, znaci da sam se bezveze opiturala u plavušu, šmrc, propade mi karijera sponzoruše, šmrc, odoh suzama lepit tapete
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22298 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 10/07/2010 : 13:27:41  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by grofica Varga

Meni osobno drogirani narkoman koji kljuca na klupi ne smeta. On ni ne zna gdje je, ne diram se u njega, ne dira se on u mene. Jedino što ih treba natjerati je da svoj pribor, boce i smece ne ostavljaju svugdje, te da ne remete javni red i mir i ne uništavaju javno dobro. Onaj ko ih treba natjerati na to je policija, a ne hrpa nasilnika koja je našla dobro opravdanje da ubiju boga u nekom.Žicaroši? Joj kako je to fuj! Došao mi narkoman i pitao me kunu. Pih! Više mi smetaju Jehovini svjedoci i Mormoni koji mi pozvone na vrata : "Jeste li vi uistinu sretni?" ili ovi neki iz T-mobilea koji su poceli gnjaviti na cesti-"Na kojoj ste mreži? Zanima li vas naš novi flat/easy/frends/kurac tarifa u kojoj svaki 18. cetvrtak, kada je vani oblacno, možete telefonirati svojoj rodbini u papua novoj gvineji?"

Tipicno je za Hrvatske oceve to što im smeta neki zgubidan na klupi, ali ne vide hrpu sponzoruša koje su odgojili. Ne vide kako im se kcerke motaju oko zlatnih hrvatskih momaka, koji vuku koku, slušaju cajke i voze skupe automobile koje imaju zahvaljujuci tome što mu je rodbina opljackala pola firmi u Hrvatskoj.Narkomana treba ubiti i razbiti a ove druge nakokindane izrode lopova i kriminalaca cemo prihvatiti kao zetove. joj što mi se kcer dobro udala!!! Uvatila je Sanaderovog sina! Koja hrpa licemjerja!

Prije nego osudim mladež proizašlu iz nekadašnjeg srednjeg sloja po životnom standardu koji je u ovoj državi nestao, svakako cu osuditi i društvo koje ih je u to gurnulo. Jad i bijeda koja se vucara na margini društva, sitni kriminalci nisu samo vlastita slika nego i slika cjelokupnog društva. Nepobitna je cinjenica da u društvu u kojem covjek radi za dostojne prihode, gdje mladi ljudi imaju perspektivu bez obzira jesu li doktori ili tokari, u onom društvu gdje pola roditelja ne boluje od PTSP-a svakako ima manji broj ufuranih narkomana po klupicama. Ovo je prekompleksan problem da bi ga išli riješavati idioti sa palicama. Jedino što takvi mogu napraviti je izazivanje novog vala nasilja kao odgovor na ovaj njihov.


To je to!
Go to Top of Page

kitaric
Average Member



Serbia
975 Posts

Member since 20/11/2004

Posted - 10/07/2010 : 13:32:11  Show Profile Show Extended Profile  Send kitaric a Private Message
quote:
Originally posted by grofica Varga

Meni osobno drogirani narkoman koji kljuca na klupi ne smeta. On ni ne zna gdje je, ne diram se u njega, ne dira se on u mene. Jedino što ih treba natjerati je da svoj pribor, boce i smece ne ostavljaju svugdje, te da ne remete javni red i mir i ne uništavaju javno dobro. Onaj ko ih treba natjerati na to je policija, a ne hrpa nasilnika koja je našla dobro opravdanje da ubiju boga u nekom.Žicaroši? Joj kako je to fuj! Došao mi narkoman i pitao me kunu. Pih! Više mi smetaju Jehovini svjedoci i Mormoni koji mi pozvone na vrata : "Jeste li vi uistinu sretni?" ili ovi neki iz T-mobilea koji su poceli gnjaviti na cesti-"Na kojoj ste mreži? Zanima li vas naš novi flat/easy/frends/kurac tarifa u kojoj svaki 18. cetvrtak, kada je vani oblacno, možete telefonirati svojoj rodbini u papua novoj gvineji?"

Tipicno je za Hrvatske oceve to što im smeta neki zgubidan na klupi, ali ne vide hrpu sponzoruša koje su odgojili. Ne vide kako im se kcerke motaju oko zlatnih hrvatskih momaka, koji vuku koku, slušaju cajke i voze skupe automobile koje imaju zahvaljujuci tome što mu je rodbina opljackala pola firmi u Hrvatskoj.Narkomana treba ubiti i razbiti a ove druge nakokindane izrode lopova i kriminalaca cemo prihvatiti kao zetove. joj što mi se kcer dobro udala!!! Uvatila je Sanaderovog sina! Koja hrpa licemjerja!

Prije nego osudim mladež proizašlu iz nekadašnjeg srednjeg sloja po životnom standardu koji je u ovoj državi nestao, svakako cu osuditi i društvo koje ih je u to gurnulo. Jad i bijeda koja se vucara na margini društva, sitni kriminalci nisu samo vlastita slika nego i slika cjelokupnog društva. Nepobitna je cinjenica da u društvu u kojem covjek radi za dostojne prihode, gdje mladi ljudi imaju perspektivu bez obzira jesu li doktori ili tokari, u onom društvu gdje pola roditelja ne boluje od PTSP-a svakako ima manji broj ufuranih narkomana po klupicama. Ovo je prekompleksan problem da bi ga išli riješavati idioti sa palicama. Jedino što takvi mogu napraviti je izazivanje novog vala nasilja kao odgovor na ovaj njihov.



[smajli koji dize palac]

You tell anyone about this and I'll fucking kill you. I'm kidding, I'm kidding, we'll have him home by midnight.
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 10/07/2010 : 16:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo
ka prvo,to nisu zgubidani,to je ljudski šljam i ološ...

Sorry što imam drugaciji pogled na društvo i ne kužim zašto te je to toliko isprovociralo.
Time što ih se otjera batinama iz jednog kvarta u drugi samo se promjenila lokacija, narkomani ce i dalje postojati.
Badava palice i rizik u koje dovode sebe i svoju obitelj jer bi narkici istom mjerom mogli vratiti. Badava sve dok država koja nam skida nemile pare sa place (usporedi brutto i netto iznos na platnoj listi zadnje place) ni kurcom ne mrda po ovom pitanju. Kakva je policija, sudstvo, kakvo je obrazovanje i edukacija mladih? Kad ce se ova država više pozabaviti pitanjima od kud ta droga, kako prede carinu, gdje se opere sva ta ilegalno zaradena lova i najviše od svega ko kome cuva leda u cijeloj toj prici? Zahvaljujuci njihovoj neucinkovitosti broj narkomana raste, a mi tu opet dajemo sa naših placa za zdravstvo i metadonske terapije na koje ih stavljaju.
Mi, društvo, licemjeri izmalatimo narkomane a istovremeno u vlastitom kvartu imamo i likove koji se voze u skupim autima za koje takoder dobro znamo da su smrdljive dilercine. A što njih nismo izmlatili kada vec imamo muda? Ha? Tu smo pickice? Oni u nas ne izazivaju nelagodu, mucninu i gadenje kakvu izazove i jedan ufurani krezubi narkoman? Da su jednog takvog namlatili ja bi im prva poslala bocu JW blue label, neka se pocaste.
quote:
Originally posted by globinjo
aka drugo,jesi ti možda ljubomorna šta i ti nisi sponzoruša...

A jesi li ti možda ljubomoran što ja imam picku a ti nemaš? Možda bi ju baš volio imati tako da te ljudi mogu karati za Pradinu torbicu.
quote:
Originally posted by globinjo
ka trece,jel ti to meni...

Sa svojim prvim postom se nikome nisam direktno obratila vec sam samo rekla svoje mišljenje. Kada se nekome direktno obratim ili ga citiram ili mu napišem "@taj i taj"
quote:
Originally posted by globinjo
ka cetvrto,sanader nema sina...

To je apsolutno nevažno. Ili jesi ili nisi shvatio što sam sa tim mislila reci.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18747 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 10/07/2010 : 17:32:57  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
grofica pametno zbori!!!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 15/07/2010 : 00:21:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Takvi postovi samo izvježbanom muškom oku mogu upasti u oko... Žena veli nešt pametno, a mi samo primijetimo on stvar na p... heh, svijet se ipak ne mijenja.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 15/07/2010 : 10:39:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

A jesi li ti možda ljubomoran što ja imam picku a ti nemaš? Možda bi ju baš volio imati tako da te ljudi mogu karati za Pradinu torbicu.
[quote]



post godine



HAHAHAHAHAHAHAHAHA genijalno
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 22/07/2010 : 12:52:00  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message
quote:
Originally posted by Vjeko1980

quote:
Originally posted by lwood

A jesi li ti možda ljubomoran što ja imam picku a ti nemaš? Možda bi ju baš volio imati tako da te ljudi mogu karati za Pradinu torbicu.
[quote]



post godine



HAHAHAHAHAHAHAHAHA genijalno

definitivno najaci post! (groficu za moderatora)



Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37795 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/07/2010 : 13:35:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
Cak je i globinju zacepila...

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000