forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 01/08/2010 : 20:06:51  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by kandraks

Ovo ne bi ni Blazina uradio! Strasni su...



blazina bi je docrtao,ako treba.
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 01/08/2010 : 20:09:23  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message
quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by kandraks

Ovo ne bi ni Blazina uradio! Strasni su...



blazina bi je docrtao,ako treba.



Ili bi je pokrio ogromnim logom...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 01/08/2010 : 20:10:39  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by kandraks

quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by kandraks

Ovo ne bi ni Blazina uradio! Strasni su...



blazina bi je docrtao,ako treba.



Ili bi je pokrio ogromnim logom...



docrtao,pa pokrio logom.ipak bi bilo napredka.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 01/08/2010 : 22:53:43  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by velka031

Drago mi je cuti napokon pozitivne komentare za jednog Zagora, a da nije u pitanju edicija extra.



Pa imas neke pozitivne komentare i za Hjurona .



Ma ima + komentara, ali premalo za redovne Zagore, jasno, nisu ni zaslužili... Ali Huroni i ova nova prica od VC su stvarno odlicne...
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 02/08/2010 : 13:40:13  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message
Vidim opet prica o cijeni....mislio sam vec prije pitati jer sam i zadnjeg Maxia (zagora) platio 39 kn iako uredno pise 49 na koricama....jucer i ja i frend otisli po onog Tonku i gle cuda obojici naplatila 39 kuna.....sad ne znam razlog al mozda je kod mene na otoku nekakva drugacija cijena....he he he

Maxi za 39 forewer
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18745 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 02/08/2010 : 14:43:12  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
po mome je greška u napisanoj cijeni, dok je strip preko kode ucitan ko 39 kuna...bar se nadam,jeb...i ga, kupio
2 komada pa neznam po koliko su bili.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 02/08/2010 : 14:48:00  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message
vratio se morski vuk sa mora , da li se imalo zagorilo i ispalacalo :)

feka
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40007 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 02/08/2010 : 14:53:37  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Meni OK ovaj maxi... Sve snezne epizode Zagora su mi vrh...
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10042 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 02/08/2010 : 14:59:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Meni OK ovaj maxi... Sve snezne epizode Zagora su mi vrh...





Kod mene u ovom Maxiju ni pahulja nije pala





Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40007 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 02/08/2010 : 15:01:37  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Promasio sam maxi topic Pajser
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 02/08/2010 : 15:49:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message
Sasvim dobar ovaj Zagor maxi

David Hayter: Legend is nothing but fiction, someone teels it, someone else remembers, everybody passes it on [/font=Trebuchet MS]
Solidus Snake: Brother, this is a whole different game from Liquid!

Don`t do lunch! That`s like the express lane to the friend zone!
-Ryan Reynolds-
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8233 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 02/08/2010 : 15:51:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
dobra je prica, samo po naslovnici bi zakljucija da je Zagor pola epizode vezan za stup , a ne dvi stranice

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Quebrasco
Stripovi.com suradnik

Croatia
2163 Posts

Member since 26/03/2008

Posted - 02/08/2010 : 16:26:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Quebrasco a Private Message
quote:
Originally posted by split85

dobra je prica, samo po naslovnici bi zakljucija da je Zagor pola epizode vezan za stup , a ne dvi stranice



Po naslovnici bi se reklo i da je vezan za pola stupa.

Takav je skot bio Alan
Go to Top of Page

DarkPhoenix
Starting Member



82 Posts

Member since 30/07/2010

Posted - 08/08/2010 : 13:00:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DarkPhoenix a Private Message
Dobar Maxi,ali nije bilo za vjerovati da ce Zagor preci na tamnu stranu
Jedino nesto sto mi smetalo bio je taj gubitak pamcenja-stvarno nepotrebno,ja bi rasplet uradila sasvim drugacije.Stub na naslovnici uzas.
Go to Top of Page

matthew
New Member



104 Posts

Member since 28/06/2007

Posted - 09/08/2010 : 10:21:22  Show Profile Show Extended Profile  Send matthew a Private Message
Vratila se tema iz groba!!!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 09/08/2010 : 11:27:06  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by DarkPhoenix

Dobar Maxi,ali nije bilo za vjerovati da ce Zagor preci na tamnu stranu
Jedino nesto sto mi smetalo bio je taj gubitak pamcenja-stvarno nepotrebno,ja bi rasplet uradila sasvim drugacije.Stub na naslovnici uzas.



Nije Ferri kriv za užas od stuba, vec Ludens...
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4787 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 09/08/2010 : 20:29:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message
quote:
Originally posted by okiboki

Zagor je izgleda totalno prso.Neka se odluci vise na cijoj ce strani da bude inace navijam da ga Tonka skenja!



joj kakav ludi rasplet... tonka skenja zagora... ciko pobegne... a tonka i mnogooki krenu za cikom... jure ga jedno 14 epizoda... hellingen pomaze ciku, ukljucuje se supermike, vampir rakosi iz "jugoslavije" jebi ga, ludilo sve vece... tiraz raste i na kraju ciko nestaje kao devil mask... nema ga... ali nismo potpuno sigurni da je to njegov kraj... novi serijal sergio bonelli editore se zove tonka ... i naravno mnogooki... mnogooki serif, mnogooki vitez... tonka upada iz broja u broj u sve veca sranja, dok i njega ne skenjaju magicni vetar, ken parker (prison break) i tiger jack... koji se isto otcepio od texa willera...

sangue navajo
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2418 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 10/08/2010 : 12:43:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message
quote:
Originally posted by Combatrock

quote:
Originally posted by okiboki

Zagor je izgleda totalno prso.Neka se odluci vise na cijoj ce strani da bude inace navijam da ga Tonka skenja!



joj kakav ludi rasplet... tonka skenja zagora... ciko pobegne... a tonka i mnogooki krenu za cikom... jure ga jedno 14 epizoda... hellingen pomaze ciku, ukljucuje se supermike, vampir rakosi iz "jugoslavije" jebi ga, ludilo sve vece... tiraz raste i na kraju ciko nestaje kao devil mask... nema ga... ali nismo potpuno sigurni da je to njegov kraj... novi serijal sergio bonelli editore se zove tonka ... i naravno mnogooki... mnogooki serif, mnogooki vitez... tonka upada iz broja u broj u sve veca sranja, dok i njega ne skenjaju magicni vetar, ken parker (prison break) i tiger jack... koji se isto otcepio od texa willera...

Znaci FENOMENALNO !!!
'Ladno mozes da krenes sa pisanjem scenarija!
Ovo bi povratilo Boneli i iz mrtvih.

Carpe diem
Go to Top of Page

DarkPhoenix
Starting Member



82 Posts

Member since 30/07/2010

Posted - 11/08/2010 : 12:27:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DarkPhoenix a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by DarkPhoenix

Dobar Maxi,ali nije bilo za vjerovati da ce Zagor preci na tamnu stranu
Jedino nesto sto mi smetalo bio je taj gubitak pamcenja-stvarno nepotrebno,ja bi rasplet uradila sasvim drugacije.Stub na naslovnici uzas.



Nije Ferri kriv za užas od stuba, vec Ludens...


Vidim.Debili.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 11/08/2010 : 20:44:37  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by DarkPhoenix

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by DarkPhoenix

Dobar Maxi,ali nije bilo za vjerovati da ce Zagor preci na tamnu stranu
Jedino nesto sto mi smetalo bio je taj gubitak pamcenja-stvarno nepotrebno,ja bi rasplet uradila sasvim drugacije.Stub na naslovnici uzas.



Nije Ferri kriv za užas od stuba, vec Ludens...


Vidim.Debili.



VC bi to odradio tako da se ni Zagor ne bi vidio, a kamoli stub.
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 11/08/2010 : 20:53:12  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message
... di god nadjes zgodno mesto ti VC pljuni ... :)
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2416 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 11/08/2010 : 22:11:53  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message
Necu ovde da branim VC, ali ne vidim razloga da se sada propust Ludensa opravdava pljuvanjem po VC. Malo mi je vec bajato da sve što dolazi od Ludensa je naj a svi ostali su za smece. Imam utisak da neki ovde na forumima zastupaj ideju da niko sem Ludensa nema pravo da izdaje stripove. Možda grešim.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.

Edited by - legaz on 11/08/2010 22:15:47
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 12/08/2010 : 08:41:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message
Ne znam je li bilo spomenuto u ovih 5 stranica, ali cudno izgleda taj stup na Ludensovoj naslovnici, jelda?

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 12/08/2010 : 08:59:58  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by legaz

Necu ovde da branim VC, ali ne vidim razloga da se sada propust Ludensa opravdava pljuvanjem po VC. Malo mi je vec bajato da sve što dolazi od Ludensa je naj a svi ostali su za smece. Imam utisak da neki ovde na forumima zastupaj ideju da niko sem Ludensa nema pravo da izdaje stripove. Možda grešim.



Moj komentar je bio ironican, ja svaki mjesec putujem preko granice po VC izdanja, samo nek je što više izdavaca i stripova. Ludens je generalno kvalitetniji, ali VC ima bolje korice. A to da im je graficki urednik loš je istina od koje se ne može pobjeci.
Go to Top of Page

DarkPhoenix
Starting Member



82 Posts

Member since 30/07/2010

Posted - 12/08/2010 : 19:59:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DarkPhoenix a Private Message
quote:
Originally posted by legaz

Necu ovde da branim VC, ali ne vidim razloga da se sada propust Ludensa opravdava pljuvanjem po VC. Malo mi je vec bajato da sve što dolazi od Ludensa je naj a svi ostali su za smece. Imam utisak da neki ovde na forumima zastupaj ideju da niko sem Ludensa nema pravo da izdaje stripove. Možda grešim.


Ne gresis.
Ja bih uvek stavila Ludens ispred VC.Jednostavno,stripove su kvalitetnije(ne govorim samo o naslovnice).
Al propusti se svima desavaju,fakt koji ova naslovna dokazuje.
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.21 seconds. Snitz Forums 2000