forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor almanah 8
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 04/08/2010 : 17:43:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
pa sjeti se tisucu zagorovih svjetova, sto je tamo nadrobljeno...
ja to zamisljam kao neku babu koja je zatocena u podrumu i prevodi za kilo beloga dnevno...
i mislim da ne grijesim mnogo... blago izdavacu, usteda je prilicna...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25110 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 04/08/2010 : 17:50:42  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message


Ovako nešto:





I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 04/08/2010 : 18:08:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message


samo jos fali to vino na laptopu

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2918 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 05/08/2010 : 20:18:03  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message
Sve je to u redu, ali cena je ipak malo previsoka. 6.20 maraka za strip od 94 stranice :(
Možda su prava za almanahe skuplja od redovne serije...

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

Magico_Vento
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1181 Posts

Member since 10/01/2010

Posted - 05/08/2010 : 20:52:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Magico_Vento a Private Message
quote:
Originally posted by djukak

Sve je to u redu, ali cena je ipak malo previsoka. 6.20 maraka za strip od 94 stranice :(
Možda su prava za almanahe skuplja od redovne serije...

Ne kontam kako specijal od 130 i kusur stranica i ovaj od 94 mogu imati istu cijenu...

Nemam potpis...
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 06/08/2010 : 01:44:31  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message
Maloprije ga procitah, nije lose! Drago mi je da nema puno filozofiranja, uglavnom akcija i samo akcija! Chiraolla vrlo dobar, ovo mi je sigurno jedan od njegovih boljih radova...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 06/08/2010 : 07:30:30  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by kandraks

Maloprije ga procitah, nije lose! Drago mi je da nema puno filozofiranja, uglavnom akcija i samo akcija! Chiraolla vrlo dobar, ovo mi je sigurno jedan od njegovih boljih radova...



Kupio i zasad samo prolistao i baš mi je zapalo u oko da je Chiarolla nekako bolji nego inace...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18729 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 06/08/2010 : 10:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
Znam da ga neki ne vole, ali meni je super crtac, osobito pejsaži su mu odlicni, istina Zagor, Chiko i likovi su mu
slabija strana ali kad se covjek navikne....nije najlošiji uglavnom, daleko bolji od Cassara,D,arkagnela...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16790 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 06/08/2010 : 11:48:00  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Curunir
saj je i liga izuzetne/neobicne gospode - LEGENDA O IZVANREDNIM LJUDIMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Je li ovo tacno????

Dal da se smejemo ili da placemo?


Naravno da je tacno

Prilicno loša prica u ovom almanahu, crtež takode. Sve vec videno.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 06/08/2010 : 14:16:22  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Teško je scenaristima napisati nešto što vec nije videno.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 12/08/2010 : 12:12:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Curunir
saj je i liga izuzetne/neobicne gospode - LEGENDA O IZVANREDNIM LJUDIMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Je li ovo tacno????

Dal da se smejemo ili da placemo?



ja kad sam ovo procitao sam se plakao
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12442 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/08/2010 : 16:28:40  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Pa kuda ide ovaj zagor!!!!!!!!!!!!!!!

KAKO BEZVEZAN ALMANAH I SPECIAL!!!!!!!!!!!!!!!!

MUCIO SAM SE DA TO PROCITAM,DA PROCITAM TO SRANJE OD ALMANAHA I SPECIALA,....MA NIJE NI CRTEŽ KRIV, NEGO OVAKO GLUPI SCENARIJI,.....................GLUPO I DOSADNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18729 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 13/08/2010 : 17:05:29  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
poanta je u kriterijima, samo tamo...ovaj almanah nije ni bolji ni gori od ostalih do sada...prosjek, kao i
ovo Zagorovo razdoblje...za jednog 10-godišnjaka nije to loše gradivo...a možda je i njima namijenjen ovaj Zagor danas.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Magico_Vento
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1181 Posts

Member since 10/01/2010

Posted - 13/08/2010 : 17:13:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Magico_Vento a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

Pa kuda ide ovaj zagor!!!!!!!!!!!!!!!

KAKO BEZVEZAN ALMANAH I SPECIAL!!!!!!!!!!!!!!!!

MUCIO SAM SE DA TO PROCITAM,DA PROCITAM TO SRANJE OD ALMANAHA I SPECIALA,....MA NIJE NI CRTEŽ KRIV, NEGO OVAKO GLUPI SCENARIJI,.....................GLUPO I DOSADNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Pisac jesi naucio da caps lock znaci vikanje? Nije niko zeljan tvoje galame.eto meni su oba dobra sta cemo sad ?

Nauci se ponasanju jednom

Nemam potpis...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12442 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/08/2010 : 17:37:46  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Magico_Vento

quote:
Originally posted by 1Euro

Pa kuda ide ovaj zagor!!!!!!!!!!!!!!!

KAKO BEZVEZAN ALMANAH I SPECIAL!!!!!!!!!!!!!!!!

MUCIO SAM SE DA TO PROCITAM,DA PROCITAM TO SRANJE OD ALMANAHA I SPECIALA,....MA NIJE NI CRTEŽ KRIV, NEGO OVAKO GLUPI SCENARIJI,.....................GLUPO I DOSADNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




pa ja i jeste vicem,vicem od bola što sam se namucio citajuci ovo sranje.
Nadam se da ce me ubuduce ljudi prije toga upozoriti pa da ne bacam novac i vrijeme za bez veze.
Bilo bi dobro da Teller ili netko kompetentan da uvijek ocjenu pa da onda vidimo isplati se kupiti ili ne,jer ja ionako to ne sakupljam pa ne treba da baš sve kupim!
Pisac jesi naucio da caps lock znaci vikanje? Nije niko zeljan tvoje galame.eto meni su oba dobra sta cemo sad ?

Nauci se ponasanju jednom


Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8229 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 13/08/2010 : 18:01:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
sra..

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16790 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 13/08/2010 : 18:56:18  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Magico_Vento

quote:
Originally posted by 1Euro

Pa kuda ide ovaj zagor!!!!!!!!!!!!!!!

KAKO BEZVEZAN ALMANAH I SPECIAL!!!!!!!!!!!!!!!!

MUCIO SAM SE DA TO PROCITAM,DA PROCITAM TO SRANJE OD ALMANAHA I SPECIALA,....MA NIJE NI CRTEŽ KRIV, NEGO OVAKO GLUPI SCENARIJI,.....................GLUPO I DOSADNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




pa ja i jeste vicem,vicem od bola što sam se namucio citajuci ovo sranje.
Nadam se da ce me ubuduce ljudi prije toga upozoriti pa da ne bacam novac i vrijeme za bez veze.
Bilo bi dobro da Teller ili netko kompetentan da uvijek ocjenu pa da onda vidimo isplati se kupiti ili ne,jer ja ionako to ne sakupljam pa ne treba da baš sve kupim!
Pisac jesi naucio da caps lock znaci vikanje? Nije niko zeljan tvoje galame.eto meni su oba dobra sta cemo sad ?

Nauci se ponasanju jednom





Pa prema tellerovim ocjenama sve je odlicno
Go to Top of Page

Magico_Vento
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1181 Posts

Member since 10/01/2010

Posted - 13/08/2010 : 19:35:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Magico_Vento a Private Message
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Magico_Vento

quote:
Originally posted by 1Euro

Pa kuda ide ovaj zagor!!!!!!!!!!!!!!!

KAKO BEZVEZAN ALMANAH I SPECIAL!!!!!!!!!!!!!!!!

MUCIO SAM SE DA TO PROCITAM,DA PROCITAM TO SRANJE OD ALMANAHA I SPECIALA,....MA NIJE NI CRTEŽ KRIV, NEGO OVAKO GLUPI SCENARIJI,.....................GLUPO I DOSADNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




pa ja i jeste vicem,vicem od bola što sam se namucio citajuci ovo sranje.
Nadam se da ce me ubuduce ljudi prije toga upozoriti pa da ne bacam novac i vrijeme za bez veze.
Bilo bi dobro da Teller ili netko kompetentan da uvijek ocjenu pa da onda vidimo isplati se kupiti ili ne,jer ja ionako to ne sakupljam pa ne treba da baš sve kupim!
Pisac jesi naucio da caps lock znaci vikanje? Nije niko zeljan tvoje galame.eto meni su oba dobra sta cemo sad ?

Nauci se ponasanju jednom





Pa prema tellerovim ocjenama sve je odlicno

a dobro nadje se poneki los hmm

Nemam potpis...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 13/08/2010 : 20:05:20  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Neke današnje Zagorove price su stvarno za djecu od 10 godina, ali ima to i dobrih strana... Samo još da ti stripovi i dodu do te publike...
Previše se živciramo zbog almanaha, to je ocito izdanje kojemu je cilj uzeti lovu kolekcionarima...
Ja imam svih 8 i uzimat cu ih i dalje, ma kakvi god da budu, i nek Zagor na svakom ima grbu na naslovnici...
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7786 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 13/08/2010 : 21:00:53  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
Najgori almanah dosad.
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 14/08/2010 : 10:17:14  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message
quote:
Originally posted by djukak

quote:
Originally posted by mpavin

A di je Otok demona? A jesu blentavi.



Možda ima problema sa dobijanjem prava za njega, pa ga preskacu. Ko zna... Ili jednostavno prevodilac ide kako mu odgovara...



procitao sam taj "Otok demona" u nekom piratskom izdanju i mogu ti reci da nisi mnogo toga propustio ... jedino zbog hronologije ... ali , kad je ludensu to bio problem ... :)
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 14/08/2010 : 10:24:27  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

Najgori almanah dosad.



mislim da preteruješ
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18729 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 14/08/2010 : 10:55:58  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
i ja to mislim, najgori je bar meni onaj Colombijev sa pumom...kako taj grozno crta,...za njega je i
Cassaro car...nadam se da ga nikad više moje oci ne vide kako crta Zagora.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 14/08/2010 : 12:49:18  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by teller

i ja to mislim, najgori je bar meni onaj Colombijev sa pumom...kako taj grozno crta,...za njega je i
Cassaro car...nadam se da ga nikad više moje oci ne vide kako crta Zagora.



Sveta pumo, jebo te ko te nacrto, to sam i ja pomislio kad sam kupio to smece.
Go to Top of Page

DarkPhoenix
Starting Member



82 Posts

Member since 30/07/2010

Posted - 14/08/2010 : 21:20:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DarkPhoenix a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by npetros2@htnet-dsl

Lako za grbu nego indijanac bez noge?
Moracemo jednog dana napravit listu svih Ferrijevih blamova na naslovnicama


evo originala:

nasi izgleda produzili naslovnicu, zato fali noga





Joj!
A taman sam sebi rekla-Desava se jednom da Ludens usere naslovnicom(kod Zagor Maxi),al cini mi se da se debelo varam.
Al gde cete videti tako izvanredne,vanserijske naslovnice?Naravno,samo kod Zagora

Edited by - DarkPhoenix on 14/08/2010 21:25:11
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000