forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 K.Mark!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 12/11/2002 : 21:28:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
cestitam jarane, cestitam

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

mister no
Starting Member

72 Posts

Member since 29/07/2002

Posted - 13/11/2002 : 17:51:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mister no a Private Message
quote:

Gdje zivis?Ako zivis u USA onda to moze biti onda 92 euro!!!
Btw koliko si platio za tu kolekciju,mozda si ti taj koji je to kupio za 131 euro??

On je trazio 125 euro za sve prema tome ja mu placam 125 euro ;-)).

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.


Edited by - seinfeld on 12/11/2002 19:33:37




U Svicarskoj, a platio sam 0.80 EUR po komadu + 7 mark raccolta poklon.Neznam tacno koliko kila su zajedno. Samo znam da otprilike jedan paket od 30kila kosta oko 35-40EUR zavisi do zemlje.Ali ako si vec dogovorio cijenu ona je super.Inace nisam neki fen marku ali citava kolekcija je ipak citava kolekcija.Cak su bolji od orginala jer su plastificirani

Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 13/11/2002 : 18:07:55  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Evo upravo sam mu danas uplatio 125 euro ;-)).
Mister no da li si daleko od Viganello tako da te sa Dadom mogu angazovati za akciju ;-)))ako me ovaj jedan iz Svajcarske zezna za Collana Lampo Zagora .

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

mister no
Starting Member

72 Posts

Member since 29/07/2002

Posted - 13/11/2002 : 18:20:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mister no a Private Message
quote:

Evo upravo sam mu danas uplatio 125 euro ;-)).
Mister no da li si daleko od Viganello tako da te sa Dadom mogu angazovati za akciju ;-)))ako me ovaj jedan iz Svajcarske zezna za Collana Lampo Zagora .

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.




Ja sam u njemackom govornom podrucju oko 40 kilometara sjeverno od Berna, a Viganello je ja mislim u Tesinu oko 300 km od mene


Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000