forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 EURO 2012 - Kvalifikacije
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 14/10/2011 : 11:10:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message
@tutoo m., hvala na lijepim rijecima. Slažem se koliko su oni nama teški kao protivnik i mi smo njima. Mi (igraci i navijaci) strahujemo samo od sudija.

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 14/10/2011 : 11:20:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
quote:
Originally posted by all_ba

Hvala tebi na podršci, ali sam previdio kartone. Pregazicemo mi njih igracki, ali se bojim sudijskog sudenja. Nisam znao da desetorici naših igraca prijeti drugi žuti karton. Sudije ce pod instrukcijama FIFE uraditi svoj dio posla.

Pa vidio si da je i onaj penal u Francuskoj sumnjiv, na granici šesnaesterca (odnosno na 17 metara.) Opet ponavljam, svoju šansu smo propustili u Parizu, jer da smo iskoristili svoje šanse bilo bi sigurno dva razlike (uz penal).

Portugal možemo pobjediti jedino ako bude 2-3 razlike u Zenici i da nam to bude cilj. Ne jedan razlike. Jer u revanšu ce biti dosta teže.

Ja sam licno uvijek optimista, ali šta mi to vrijedi kad na kraju bude uvijek "po ušima".


Kakvo je to "sudijsko sudenje"?

Od ovih 10, možemo to komotno prepoloviti jer:

-jedan je Mujdža koji nece igrati;

-ostali su Mravac (za kojeg se svi nadamo da nece igrati jer bi ga Spahic morao cuvati svih 90 minuta), Ibricic (na klupi), Štilic (ni blizu prvih 11), Ibiševic (vjerovatno ce biti na klupi),

tako da istinska opasnost od suspenzije prijeti:

-kljucnom stoperu (Spahic), dvojici zadnjih veznih (Rahimic i Zahirovic, s tim da ce možda, baš kao i u Parizu, Sušic krenuti samo sa jednim u prvih 11), sjajnom bocnom igracu (Lulic) i željno išcekivanom povratniku (Salihovic).

Potpis.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 14/10/2011 : 11:51:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Stilic Semir unosi nemir ne igra ?! :D

Sto je Ibricic na klupi inace ?

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 14/10/2011 : 12:11:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message
Kakvo je to "sudijsko sudenje"?
-------------------
Svi ovi naši igraci koje si spomenuo dobice i drugi žuti, tako da nece moci igrati u revanšu. Kako onda igrati sa Portugalom?

Al hajd da ne kukamo.
Idemo optimisticno da se ne ponavljamo. Bice 2-3 razlike u Zenici što ce biti dovoljno za revanš.:)

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 14/10/2011 : 12:22:25  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by tutto maxim

Ja ne razumem ove price,kako se namesta Portugalu da prodje na EURO.
Pa Portugalci su dobili najtezeg moguceg protivnika.
Sigurno je da bi oni radije igrali protiv Estonije, Crne Gore, pa i Turske.
Nije Bosna bez sanse u ovom dvomece.
Jeste cinjenica,kad se pogleda ko sve igra za Portugal,da su to strasni igraci,ali nema tu tima,timske igre... Bas ono sto Bosnu najvise krasi,timska igra,timski duh...

Napred Bosna.



da,previše su neuigrani,ako Bosna pritisne padaju.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

J.Stickman
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
377 Posts

Member since 28/10/2009

Posted - 14/10/2011 : 12:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit J.Stickman's Homepage  Send J.Stickman a Private Message
BiH bi realno trebala proci Portugal. Do utakmica ima još dosta vremena pa bi Sušic trebao pretražiti sve moguce lige, pozvati Bešica natrag, izroviti kojeg mladjeg igraca i docekati spreman ovaj duel. Vrijeme je da se prode baraž. Ova reprezentacija je kvalitetnija, uigranija i starija od one iz prethodnog baraža. Sem toga zaboravljate da su tu još Jahic i Nadarevic, koji nisu u rangu papca i Spahica ali itekako mogu pomoci. Portugal se ovaj put namjerio na sebi ravnog.

https://www.instagram.com/avet_rio_gribaje/
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7791 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 14/10/2011 : 17:47:48  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by J.Stickman

BiH bi realno trebala proci Portugal. Do utakmica ima još dosta vremena pa bi Sušic trebao pretražiti sve moguce lige, pozvati Bešica natrag, izroviti kojeg mladjeg igraca i docekati spreman ovaj duel. Vrijeme je da se prode baraž. Ova reprezentacija je kvalitetnija, uigranija i starija od one iz prethodnog baraža. Sem toga zaboravljate da su tu još Jahic i Nadarevic, koji nisu u rangu papca i Spahica ali itekako mogu pomoci. Portugal se ovaj put namjerio na sebi ravnog.



sve je ok taj moral boost i sve to, ali ipak nisi objektivan

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7791 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 14/10/2011 : 17:51:43  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by tutto maxim

Ja ne razumem ove price,kako se namesta Portugalu da prodje na EURO.
Pa Portugalci su dobili najtezeg moguceg protivnika.
Sigurno je da bi oni radije igrali protiv Estonije, Crne Gore, pa i Turske.
Nije Bosna bez sanse u ovom dvomece.
Jeste cinjenica,kad se pogleda ko sve igra za Portugal,da su to strasni igraci,ali nema tu tima,timske igre... Bas ono sto Bosnu najvise krasi,timska igra,timski duh...

Napred Bosna.



hvala na biranim rijecima, ali ipak treba biti realan i cvrsto stajati na zemlji. ipak je bih autsajder u ovom dvomecu.

btw, citao sam ovih dana malo b92 portal, baš puno ima lijepih komentara vezanih za bih reprezentaciju. srecom, pa na ovim prostorima ima još normalnih ljudi.

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16825 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 14/10/2011 : 17:58:06  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz
btw, citao sam ovih dana malo b92 portal, baš puno ima lijepih komentara vezanih za bih reprezentaciju. srecom, pa na ovim prostorima ima još normalnih ljudi.


Pa logicno je da ima lijepih komentara, ljudi cijene borbenost. Igraci Srbije su sve drugo samo ne borbeni. Mora se priznati da je tako.

Edited by - delboj on 14/10/2011 17:58:18
Go to Top of Page

J.Stickman
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
377 Posts

Member since 28/10/2009

Posted - 15/10/2011 : 07:55:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit J.Stickman's Homepage  Send J.Stickman a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by J.Stickman

BiH bi realno trebala proci Portugal. Do utakmica ima još dosta vremena pa bi Sušic trebao pretražiti sve moguce lige, pozvati Bešica natrag, izroviti kojeg mladjeg igraca i docekati spreman ovaj duel. Vrijeme je da se prode baraž. Ova reprezentacija je kvalitetnija, uigranija i starija od one iz prethodnog baraža. Sem toga zaboravljate da su tu još Jahic i Nadarevic, koji nisu u rangu papca i Spahica ali itekako mogu pomoci. Portugal se ovaj put namjerio na sebi ravnog.



sve je ok taj moral boost i sve to, ali ipak nisi objektivan



Cemu igranje ako ne ocekuješ pobjedu? Pognuti glavu, možda i ne igrati. To je ipak najlakše. Jesi li možda nekad trenirao neki od mnogobrojnih sportova? Ako jesi, onda znaš o cemu sam pisao u postu iznad.
Moguce je da nisam objektivan, ali volim misliti optimisticno. I baš mi je ono stvarno dosadila kuknjava, kako nam je sve namješteno, kako ne možemo ovo i ono, kako su svi protiv nas... Daj da jednom budemo hrabri, zasucemo rukave i sami odradimo nešto do kraja. Bez da se obaziremo na Evropu, na to što smo mala država, razvaljena ratom i politikom, na politiku u fudbalu, na cinjenicu da nemamo dovoljan broj kvalitetnih igraca i tome slicno. Momci znaju igrati nogomet i trebaju to pokazati Portugalcima.
BiH ima velike šanse. Itekako velike.

I da ponovim :

Ova reprezentacija je kvalitetnija, uigranija i starija od one iz prethodnog baraža.

Ako zbog svega ovoga nisam objektivan, onda mi je drago zbog toga.

p.s.

Izgleda da Ivica Osim takode dijeli optimizam. U današnjem izdanju Dnevnog Avaza je izašao njegov dnevnik. Dopada mi se kako on gleda na cijelu situaciju.

https://www.instagram.com/avet_rio_gribaje/

Edited by - J.Stickman on 15/10/2011 08:57:51
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 15/10/2011 : 12:28:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message
Treba nam optimizam, pred ovakvu utakmicu. Trebamo vjerovati u svoje snage. Ima do susreta još dosta vremena. I ja vjerujem da možemo izbaciti Portugalce.
Pape ce znati sastaviti dobru ekipu. U tim nam se vraca i sjani Salihovic. Možda ne bi bilo loše pozvati ponovo Bajramovica, taj momak igra odlicno, a zapostavljen je totalno. .

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 15/10/2011 : 12:39:32  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
BiH opet nije imala srece .
Zao mi je ali i ovaj put igranje na velikom turniru nece biti zastupljeno vasom repkom.
Portugal je najgori moguci protivnik, i nece propustiti sansu da se plasira na EP.
Bilo bi mi draze da ste dobili nekog drugog, ali jebiga .

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde

Edited by - mr murdoc on 15/10/2011 12:39:55
Go to Top of Page

J.Stickman
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
377 Posts

Member since 28/10/2009

Posted - 15/10/2011 : 12:55:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit J.Stickman's Homepage  Send J.Stickman a Private Message
quote:
Originally posted by all_ba

Treba nam optimizam, pred ovakvu utakmicu. Trebamo vjerovati u svoje snage. Ima do susreta još dosta vremena. I ja vjerujem da možemo izbaciti Portugalce.
Pape ce znati sastaviti dobru ekipu. U tim nam se vraca i sjani Salihovic. Možda ne bi bilo loše pozvati ponovo Bajramovica, taj momak igra odlicno, a zapostavljen je totalno. .



Jel misliš na Zlatana Bajramovica? Ali taj je povrijeden i mislim da je njegova karijera gotova... S druge strane, špekuliše se o povratku Salihamidžica u repku. Ukoliko Sušic uspije da ga privoli, bio bi on zgodno pojacanje u baražu.

@mr murdoc - Ništa nije gotovo dok se ne odigraju obje utakmice.

https://www.instagram.com/avet_rio_gribaje/

Edited by - J.Stickman on 15/10/2011 12:56:00
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 15/10/2011 : 13:10:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message
Jest, mislio sam na njega, sjajan igrac, šteta što je povrijeden. Za Salihamidžica nisam ništa cuo. Dobro bi bilo da se vrati u repku.:)

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25151 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 15/10/2011 : 13:23:57  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Ja mislim da ce Bosna proci dalje. Štaviše, bilo bi mi drago da se to dogodi.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 15/10/2011 : 13:36:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Ja mislim da ce Bosna proci dalje. Štaviše, bilo bi mi drago da se to dogodi.


Hvala velika, kao i svim istocnim i zapadnim susjedima.

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 15/10/2011 : 13:42:25  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by all_ba

quote:
Originally posted by manhunter

Ja mislim da ce Bosna proci dalje. Štaviše, bilo bi mi drago da se to dogodi.


Hvala velika, kao i svim istocnim i zapadnim susjedima.



ja mislim da ce Portugal biti usamljen u podrsci svojoj reprezentaciji, osim bivsih kolonija..cila sportska javnost europe i svijeta ce navijati za BIH..siguran sam u to..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 15/10/2011 : 13:44:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message
@brni, dobro si to kazao.:) I prošli put su se provukli. Red je da im se revanširamo.

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/

Edited by - all_ba on 15/10/2011 16:31:30
Go to Top of Page

J.Stickman
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
377 Posts

Member since 28/10/2009

Posted - 15/10/2011 : 16:05:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit J.Stickman's Homepage  Send J.Stickman a Private Message
quote:
Originally posted by all_ba

Jest, mislio sam na njega, sjajan igrac, šteta što je povrijeden. Za Salihamidžica nisam ništa cuo. Dobro bi bilo da se vrati u repku.:)



I meni je žao zbog njega. Ipak je on mogao još toga dati fudbalu i reprezentaciji. Šteta...
Ali, idemo dobiti Portugal.

https://www.instagram.com/avet_rio_gribaje/
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 15/10/2011 : 16:33:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message
quote:
Originally posted by J.Stickman

quote:
Originally posted by all_ba

Jest, mislio sam na njega, sjajan igrac, šteta što je povrijeden. Za Salihamidžica nisam ništa cuo. Dobro bi bilo da se vrati u repku.:)



I meni je žao zbog njega. Ipak je on mogao još toga dati fudbalu i reprezentaciji. Šteta...
Ali, idemo dobiti Portugal.


Izvrstan fudbaler, nisam znao da je tako teško povrijeden, odnosno "izgubljen" za fudbal. Velika šteta, tako mlad...
Raduje me da si tako veliki optimista, naravno idemo ih izbaciti.

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 15/10/2011 : 16:50:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Ja sam srcem i mozgom uz Bosnu jos od zime 2008/09, kada sam imao tajni zadatak za NSBIH. Ali o tome na nekom drugom mestu :P

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16825 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 15/10/2011 : 17:04:38  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
Portugalci najavljuju da ce pokušati da angažuju Murinja.
Go to Top of Page

J.Stickman
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
377 Posts

Member since 28/10/2009

Posted - 15/10/2011 : 19:06:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit J.Stickman's Homepage  Send J.Stickman a Private Message
quote:
Originally posted by delboj

Portugalci najavljuju da ce pokušati da angažuju Murinja.



Murinjo izjavio da od toga nema ništa.

@Mairosu - Otkrij nam.Ja volim sve naše selekcije. Žao mi je što Srbija nije prošla ali ocekujem da Hrvatska dobije Turke.

https://www.instagram.com/avet_rio_gribaje/

Edited by - J.Stickman on 15/10/2011 19:08:44
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 15/10/2011 : 19:17:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by J.Stickman

quote:
Originally posted by delboj

Portugalci najavljuju da ce pokušati da angažuju Murinja.



Murinjo izjavio da od toga nema ništa.

@Mairosu - Otkrij nam.Ja volim sve naše selekcije. Žao mi je što Srbija nije prošla ali ocekujem da Hrvatska dobije Turke.


:P

Imate ovde sve detalje, u tri dela :

http://www.b92.net/sport/saradnici/jovanovic.php?yyyy=2009&mm=10&nav_id=384892

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

J.Stickman
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
377 Posts

Member since 28/10/2009

Posted - 15/10/2011 : 19:29:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit J.Stickman's Homepage  Send J.Stickman a Private Message
Pa ovo je sjajno. Mislim da cu isprintati sebi ove zapise. Progutah prvi dio u jednom dahu.

https://www.instagram.com/avet_rio_gribaje/
Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000