forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Bonelli izdavac u Pristini !
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

jimy1968
New Member



USA
124 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 17/09/2010 : 21:10:37  Show Profile Show Extended Profile  Send jimy1968 a Private Message
samo sto vidjeh ovaj topic i posto sam albanac(shQiptar) moram da kazem da termin SIPTAR nije da je toliko uvredljiv ali bilo bi totalno neuvredljiv ako se doda i slovo Q posle S tako da dobijemo pravilno izreceno albanac na albanski jezik a to je SQIPTAR a najbolje bi bilo da se odstranjujemo od previse detalja oko zasto i kako je doslo do ovoga ili kome je ova tema bolna a kome nije,a sto se topica tice ne verujem da cu kupovati stripove na albanski posto sam se vec navikao da ih citam na srpski ili hrvatski jezik(ipak mozda Zagora????? )
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25111 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/09/2010 : 21:33:52  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Hajde dosta sa zajebancijama, molicu lepo. Rešavajte jezicke zavrzlame i razmenjujte teritorije negde drugde, ok?

Vronski2 i andjelt imaju vremena do sutra da izbrišu/izmene svoje postove, inace sledi kazna. Utvrdili smo da je uvreda, pa eto, imate fore desetak sati.

Ostali: ukoliko vam se ne svida- ne komentarišite. Dalja rasprava u ovom pravcu ce biti sankcionisana bez upozorenja. A "bojna polja" otvarajte negde drugde, ako vam nije bilo dosta i bojeva i polja...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 17/09/2010 21:34:39
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39945 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 17/09/2010 : 21:41:46  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
"...razmenjujte teritorije..."
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 17/09/2010 : 22:07:54  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Hajde dosta sa zajebancijama, molicu lepo. Rešavajte jezicke zavrzlame i razmenjujte teritorije negde drugde, ok?

Vronski2 i andjelt imaju vremena do sutra da izbrišu/izmene svoje postove, inace sledi kazna. Utvrdili smo da je uvreda, pa eto, imate fore desetak sati.

Ostali: ukoliko vam se ne svida- ne komentarišite. Dalja rasprava u ovom pravcu ce biti sankcionisana bez upozorenja. A "bojna polja" otvarajte negde drugde, ako vam nije bilo dosta i bojeva i polja...



Andjelt je editovao svoj post i ima potrebu da kaze :
bese to sala povodom
http://sq.wikipedia.org/wiki/Shqip%C3%ABria

zao mi je sto ste to drugacije protumacili i okacili mi etiketu onako drugarski tapsuci me po ramenu :) :)

... i izvinjavam se ako sam nekoga u toj sali i ocepio :)
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 17/09/2010 : 22:22:07  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by jimy1968

samo sto vidjeh ovaj topic i posto sam albanac(shQiptar) moram da kazem da termin SIPTAR nije da je toliko uvredljiv ali bilo bi totalno neuvredljiv ako se doda i slovo Q posle S tako da dobijemo pravilno izreceno albanac na albanski jezik a to je SQIPTAR a najbolje bi bilo da se odstranjujemo od previse detalja oko zasto i kako je doslo do ovoga ili kome je ova tema bolna a kome nije,a sto se topica tice ne verujem da cu kupovati stripove na albanski posto sam se vec navikao da ih citam na srpski ili hrvatski jezik(ipak mozda Zagora????? )


tako je.
bez obzira ko sto smo i sta smo, svi imamo jednu zajednicku ljubav:



Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39945 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 17/09/2010 : 22:34:13  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Pederilose
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 17/09/2010 : 22:38:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior
tako je.
bez obzira ko sto smo i sta smo, svi imamo jednu zajednicku ljubav:







Branitelj ljudskih prava naroda Darkwooda, pa zasto ne i Balkanskih?

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 17/09/2010 : 22:39:40  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message
:) zao mi je, ali moram ovo reci :)

mislim da bi jedan dobar detektor licemerja i dušebrižništva posle svega ovoga polomio kazaljku :)

ode toza da spava, a tako anesteziran verovatno cu lakše podneti kaznu :)

budite mi dobri i veliki porasli
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20956 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 17/09/2010 : 22:43:02  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by andjelt

:) zao mi je, ali moram ovo reci :)

mislim da bi jedan dobar detektor licemerja i dušebrižništva posle svega ovoga polomio kazaljku :)

ode toza da spava, a tako anesteziran verovatno cu lakše podneti kaznu :)

budite mi dobri i veliki porasli


Potpisujem !!!
I ako za ovo sledi kazna ,necu je teško podneti

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4672 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 17/09/2010 : 22:55:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Pederilose

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37759 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/09/2010 : 23:19:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior



Ala mu je desna ruka ko lopata.

Evo ruke pomirenja.

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/09/2010 : 00:43:42  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Pederilose


grobarcino


nego ljudi, komentarisite stripove ili ide kljuc.
Ja i manhunter vec tri puta opominjemo, a tema je tek na drugoj strani.
Novi rekord.
Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1817 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 18/09/2010 : 03:54:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Ferri

Ne jer stvari ce ici nezeljnim tokom. Upravo sam tebi bio objasnio jednom prilikom. Objanicu ti na p.m. ali ne sada jer zurim


Hajde objasni i meni preko PM.
Ako mi vise Albanaca sa Kosova i iz Makedonije kaze da nije, ti sada da jeste, interesuje me zasto, pa da mogu to da razjasnim sa tim kolegama.



Evo imas objasnjenje koje je postavio Acestrok-e.
Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1817 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 18/09/2010 : 04:04:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message
A meni je zao sto sam uopste postavio ovaj topic. Trebao sam biti pametniji da znam kakvih sve ima. Ali ipak drago mi je jedino sto sam uvideo u nekima sta nose u dusi. Ali ih mnogo ne sudim jer sam svestan cime su se sve hranili generacijama i generacijama ..mislim politichki i medijski..znam da istinu nisu imali dje vidjeti slusati citati i nauciti.
Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1817 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 18/09/2010 : 04:13:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Bar nesto lepo da cujem "odozdo"



Eto vidis kad ti tamo samo ono lose serviraju..u tome je problem.

P.s. Ti brate da cutis..jer da nije nas..ne bi se radovao Partizanu u LS ! Znas valjda ko stoji iza FK Partizan?! Neznas.. jooj ni to neznas? Nisi znao kome se dzepovi pune dok ti vices sa tribina...Ajde mozda se 28 i stretnemo..ako uspjem da te uvedem u lozi

Edited by - Ferri on 18/09/2010 04:16:21
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39945 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/09/2010 : 07:47:37  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Ipak ce ostati na stripovima kao jedinom lepom
Go to Top of Page

mlLandj3
Average Member



Serbia
680 Posts

Member since 22/09/2009

Posted - 18/09/2010 : 09:33:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit mlLandj3's Homepage  Send mlLandj3 a Private Message
quote:
Originally posted by anto

Zaželeo bih citaocima sa Kosova srecno izdavanje ovih stripova, ali bilo bi to potpuno neiskreno.



a ja bih zaželeo srecno izdavanje ovih stripova i to potpuno iskreno, života mi. Valjda ce citanje stripova na maternjem jeziku pomoci mladim generacijama odraslim u onom bezakonju na Kosovu da podignu nivo svesti i postanu kudikamo tolerantniji prema drugim narodima u svojoj "državi"
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000