forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor LEX 193,194
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 12/10/2010 : 21:51:43  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
U primjerku koji si u SNK izaberem, a dobro pregledam ono što uzimam, obicno nema takvih problema, pa mi nije jasno cemu tolika kuknjava kod nekih. Uzimaju prvo što im dode u ruke? Ili previše cjepidlace?
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 12/10/2010 : 22:03:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
previše uzimaju u ruke

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

premujanin
Junior Member

Croatia
378 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 13/10/2010 : 11:57:30  Show Profile Show Extended Profile  Send premujanin a Private Message
Ajajaj filozofa sad... :) Uzimam stalno u snk uvijek prije i svi su tamo dobro štampani pa i taj povratak mutanta i planina bogova... ovaj 194 je svaki primjerak bio razmrljan a što sad... takvi ce vjerujem regularno i na trafike jer ipak podosta tinte je moralo docarati Ferrijevsku atmosferu pecina i mraka pa... :)
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 13/10/2010 : 12:46:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
pa salimo se, sto ti je. jasno da ce biti zamrljan i na kioscima.
ludens inace 2 dobra pa 1 los i tako naizmjence.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

premujanin
Junior Member

Croatia
378 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 13/10/2010 : 13:07:10  Show Profile Show Extended Profile  Send premujanin a Private Message
Ma znam da je šala
Ali kad se prsti mrljaju nekako živceki rade
Nadam se od sljedecih extra da ce da paze...i ne kužim cemu odjednom žurba po dva komada naprijed štampati...pomalo ali kvalitetno
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 13/10/2010 : 13:26:26  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by premujanin

Ma znam da je šala
Ali kad se prsti mrljaju nekako živceki rade
Nadam se od sljedecih extra da ce da paze...i ne kužim cemu odjednom žurba po dva komada naprijed štampati...pomalo ali kvalitetno



Tako je, imamo mi strpljenja, samo da je kakva takva kvaliteta.
Go to Top of Page

marcho
New Member



Croatia
260 Posts

Member since 23/04/2008

Posted - 13/10/2010 : 20:54:25  Show Profile Show Extended Profile  Send marcho a Private Message
quote:
Originally posted by feka82

quote:
Originally posted by legaz

quote:
Originally posted by premujanin

quote:
Originally posted by marcho

Danas sam u SNK kupio broj 194. Katastrofa! Još malo pa ce im kvalitetom tiska konkurirati bivša ZLATNA SERIJA



Pa to i ja kažem...cek dok ovdje više njih nabavi 194 pa ce biti komentara! Dajte ako ovo iz Ludensa neko prati...ljudi moji pa povisite cijenu extrazg na 20 kn ako treba samo nek je štampa kvalitetna bar ko oni raniji brojevi. Pogotovo ovaj period sada nadalje dobrih brojeva... ovako otvaram stranice i tinta mi prste crni i imam osjecaj da cu sve crteže izbrisati unutra...užas!



Tako to ide kada sekrene u hiperštancanje.



ili kada kupujete prije svih ostalih



ne volim kritizirati i klevetati kolege, al kad nešto krivo naprave mi koji se time bavimo uocimo greške prije ostalih... i dakako više nam smetaju nego drugima... hvala bogu da su bar korice ok otisnute...
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 13/10/2010 : 21:09:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by premujanin

Ma znam da je šala
Ali kad se prsti mrljaju nekako živceki rade
Nadam se od sljedecih extra da ce da paze...i ne kužim cemu odjednom žurba po dva komada naprijed štampati...pomalo ali kvalitetno



jeftinije je po primjerku kad tiskaju u gomili, a snk ovako ima ekskluzivo na dugi rok osim toga.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 14/10/2010 : 12:00:23  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Jebeš mi sve, ovu pricu nisu smjeli zajebati otiskom!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 14/10/2010 : 15:02:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
a sto imas za ponuditi???

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 14/10/2010 : 19:36:21  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

a sto imas za ponuditi???



Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 27/10/2010 : 05:23:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Ovo sam isto tako dobio danas od SNK, paket stigo super zapakovan, a i ovom broju nista ne fali... cemu se vi to stvarno zalite...? Sta fali otisku? sta fali stranicama? Nista, eto sta.... Neke stvari nikad necu shvatit, nema veze hocu li zivjet do 32 godine, ili do 132...

c,c,c...

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/11/2010 : 11:47:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Naslovnice odlicne, ovaj mi je strip bio najdraži kad sam bio mali... Nije bilo previše Drakule i vampira na televiziji, pa mi je ova prica bila superinteresantna. Kupio sam ga vec u VC-om integralnom izdanju i takvog ga procitao, otisak je stvarno preblijed. No, listanje starih ZS-ovih je nenadmašno, crni otisak i lijepe naslovnice pojacavaju atmosferu. Iako je Nolitta odmah nakon prve epizode htio napraviti povratak vampira, to je tek uradio Castelli 9 godina poslije. Interesantno je to što je sljedeci susret s barunom došao tek 17 godina kasnije!

Zapravo sam se zbog ovih epizoda i odlucio napraviti par tekstova o vampiru...
http://www.stripovi.com/index.asp?page=magazine-view&ID=164


“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 04/11/2010 11:47:53
Go to Top of Page

matthew
New Member



104 Posts

Member since 28/06/2007

Posted - 04/11/2010 : 11:50:37  Show Profile Show Extended Profile  Send matthew a Private Message
Narod noci od jucer na kioscima!!!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 08/11/2010 : 11:54:18  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Kupio sam ga i stvarno ne znam cemu je dignuta strka oko otiska, kakvi su tocno problemi uoceni u vezi s tim? Moj primjerak je odlicno otisnut. Nedavno sam kupio ovu pricu u izdanju VCOP, e to je blijed otisak, primjer loše otisnutog stripa. Ovo Ludensovo izdanje s tim nema veze.
Go to Top of Page

premujanin
Junior Member

Croatia
378 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 08/11/2010 : 12:21:34  Show Profile Show Extended Profile  Send premujanin a Private Message
Narod noci je i meni dobar otisak ako si taj uzeo... ali sljedeci je razmrljan na nekim stranama mi, a pogotovo ova slicica 2 posta gore!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 08/11/2010 : 12:46:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by premujanin

Narod noci je i meni dobar otisak ako si taj uzeo... ali sljedeci je razmrljan na nekim stranama mi, a pogotovo ova slicica 2 posta gore!



Slicica 2 posta gore je iz ZS-a, možda i lošiji sken... VIdio sam i je u ludensovom kod listanja na nekim mjestima zaista zamrljano. Što se tice VC-ovog izdanja Odabrane price, on opet s druge strane ima na dosta mjesta presvjetli otisak. Nikad ocito savršeno.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 08/11/2010 : 18:02:06  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by premujanin

Narod noci je i meni dobar otisak ako si taj uzeo... ali sljedeci je razmrljan na nekim stranama mi, a pogotovo ova slicica 2 posta gore!



E, onda je baš sranje
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 08/11/2010 : 20:46:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Naslovnice odlicne, ovaj mi je strip bio najdraži kad sam bio mali... Nije bilo previše Drakule i vampira na televiziji, pa mi je ova prica bila superinteresantna. Kupio sam ga vec u VC-om integralnom izdanju i takvog ga procitao, otisak je stvarno preblijed. No, listanje starih ZS-ovih je nenadmašno, crni otisak i lijepe naslovnice pojacavaju atmosferu. Iako je Nolitta odmah nakon prve epizode htio napraviti povratak vampira, to je tek uradio Castelli 9 godina poslije. Interesantno je to što je sljedeci susret s barunom došao tek nakon 17 godina!




jest, ovo je jedan posve drukciji castelli u zagoru (malo je ponovio majstorije zanata lagana gradenja napetosti od nolitte, a ne brljavio s cinjenicama kao dotad u zagoru), a ferri valjda na vrhuncu svoga nenadmasna docaravanja mracne atmosfere.
usudio bih se reci da ova epizoda opasno ugrozava i demone ludila, kad malo bolje pogledam. sve je u njoj veoma, veoma dobro.
prvi susret je nazalost patio od nedostatka zbivanja, vise kao neki uvod, a treci je bosellijeva zvrljotina do necitljivosti, prava sramota.

ja cu ovu epizodu pamtiti i po tome sto je u Dnevnikovo doba izasla paralelno s Kitovim Ku-Klux-Klanom i sto je potonji imao 10ak zamijenjenih stranica s ovim stripom. ha, nitko se onda nije zalio, ili je to bila samo serija stigla na moj kiosk, tko zna...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/11/2010 : 21:57:44  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by DeeCay

Naslovnice odlicne, ovaj mi je strip bio najdraži kad sam bio mali... Nije bilo previše Drakule i vampira na televiziji, pa mi je ova prica bila superinteresantna. Kupio sam ga vec u VC-om integralnom izdanju i takvog ga procitao, otisak je stvarno preblijed. No, listanje starih ZS-ovih je nenadmašno, crni otisak i lijepe naslovnice pojacavaju atmosferu. Iako je Nolitta odmah nakon prve epizode htio napraviti povratak vampira, to je tek uradio Castelli 9 godina poslije. Interesantno je to što je sljedeci susret s barunom došao tek nakon 17 godina!




jest, ovo je jedan posve drukciji castelli u zagoru (malo je ponovio majstorije zanata lagana gradenja napetosti od nolitte, a ne brljavio s cinjenicama kao dotad u zagoru), a ferri valjda na vrhuncu svoga nenadmasna docaravanja mracne atmosfere.
usudio bih se reci da ova epizoda opasno ugrozava i demone ludila, kad malo bolje pogledam. sve je u njoj veoma, veoma dobro.
prvi susret je nazalost patio od nedostatka zbivanja, vise kao neki uvod, a treci je bosellijeva zvrljotina do necitljivosti, prava sramota.

ja cu ovu epizodu pamtiti i po tome sto je u Dnevnikovo doba izasla paralelno s Kitovim Ku-Klux-Klanom i sto je potonji imao 10ak zamijenjenih stranica s ovim stripom. ha, nitko se onda nije zalio, ili je to bila samo serija stigla na moj kiosk, tko zna...



nije,još neki su se sitili te greške

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 08/11/2010 : 22:04:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
UOSM... udruzenje obnevidelih i senilnih matoraca

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 09/11/2010 : 10:53:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir
ja cu ovu epizodu pamtiti i po tome sto je u Dnevnikovo doba izasla paralelno s Kitovim Ku-Klux-Klanom i sto je potonji imao 10ak zamijenjenih stranica s ovim stripom. ha, nitko se onda nije zalio, ili je to bila samo serija stigla na moj kiosk, tko zna...



Lijepa zanimljivost (zapravo, uvrstio sam je u zanimljivosti za epizodi!). Koje godine je to uopce bilo, ti brojevi oko 600?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 09/11/2010 10:54:11
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3065 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 09/11/2010 : 11:29:15  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Curunir
ja cu ovu epizodu pamtiti i po tome sto je u Dnevnikovo doba izasla paralelno s Kitovim Ku-Klux-Klanom i sto je potonji imao 10ak zamijenjenih stranica s ovim stripom. ha, nitko se onda nije zalio, ili je to bila samo serija stigla na moj kiosk, tko zna...



Lijepa zanimljivost (zapravo, uvrstio sam je u zanimljivosti za epizodi!). Koje godine je to uopce bilo, ti brojevi oko 600?



sredinom osamdesetih - sjecam se sam ga kupio na jednom izletu sa školom......

„And I know what I want….When the timing is right…Then I'll take what is mine…I am the clansman“
"...gdje god da te život nosi, uvijek moraš znati 'ko si..."
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 09/11/2010 : 21:40:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by nenno

quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Curunir
ja cu ovu epizodu pamtiti i po tome sto je u Dnevnikovo doba izasla paralelno s Kitovim Ku-Klux-Klanom i sto je potonji imao 10ak zamijenjenih stranica s ovim stripom. ha, nitko se onda nije zalio, ili je to bila samo serija stigla na moj kiosk, tko zna...



Lijepa zanimljivost (zapravo, uvrstio sam je u zanimljivosti za epizodi!). Koje godine je to uopce bilo, ti brojevi oko 600?



sredinom osamdesetih - sjecam se sam ga kupio na jednom izletu sa školom......



da, ne mogu se sjetiti tocno, mislim 1986. to mi se debelo urezalo u pamcenje jer sam ja tada kupovao lms, a jedan frend zs. onda bismo se razmijenili, pa me on optuzio da sam mu dao "lažan strip"

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/11/2010 : 21:44:17  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ja se sican na lito 1986. da je bilo kupit stripova od prošle godine.
nešto ka remitenda .i sican se da san tako bija uzea MR NO 586 Tajanstveni grad

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000