forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Nedavno sam imao egzistencijalni problem...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 13/10/2010 : 22:13:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
Evo i ja imam problem...
Pomagajte - gdje može da se downloaduje ili procita Puškinova poema ''Cigani''? Hitno je da ne može biti hitnije, treba mi za sutra ujutro.
P.S Obi, oprosti zbog kvarenja tvoje teme.

Edited by - Mhejl on 13/10/2010 22:15:47
Go to Top of Page

azra x.
Junior Member



Serbia
492 Posts

Member since 18/09/2010

Posted - 14/10/2010 : 11:35:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit azra x.'s Homepage  Send azra x. a Private Message
quote:
Originally posted by Mhejl

Evo i ja imam problem...
Pomagajte - gdje može da se downloaduje ili procita Puškinova poema ''Cigani''? Hitno je da ne može biti hitnije, treba mi za sutra ujutro.
P.S Obi, oprosti zbog kvarenja tvoje teme.



http://www.scribd.com/doc/9457689/-CIGANI-

evo.
nadam se da je ovo cela poema a ne samo deo.

Is that a gun in your pocket or are you just happy to see me? o.o

Edited by - azra x. on 14/10/2010 11:35:44
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 14/10/2010 : 15:42:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan
Svjestan sam da ni ovo ne mora potrajati zauvijek te da je život pun uspona i padova, no pouka za mene je da ne treba klonuti duhom niti se predavati te da pomoc od prijatelja nije sramota potražiti...



Tek sam sad uocio topic...

Samo naprijed, sreca te i dalje prati. Optimizam uvijek pomaže, a najbolje stvari ne dolazi odmah, ne kažu badava da se strpljivost isplati. Pa, i da si dao otkaz i onda našao još bolji posao, to bi isto bila ok solucija. Znaci, bilo je više puteva do rješenja..

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Nostromo
Junior Member



Croatia
476 Posts

Member since 16/12/2008

Posted - 17/10/2010 : 12:43:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Nostromo a Private Message
Jutros naletio na ovaj pa potražio i stari topic. Drago mi je da se situacija popravila, mogu misliti kako ti je bilo. Valjda ipak netko to od gore vidi sve. Stvarno se ciniš kao ok covjek, drži se!

There Is a Light That Never Goes Out
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000