forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Pitanje za ekipu iz Beograda
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 08/11/2010 : 13:07:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
quote:
Originally posted by split85

quote:
Originally posted by Risar_69




da ne piše na engleskom, nebi zna šta je





Ma htio sam i to posetiti, baš je bilo zatvoreno.

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 08/11/2010 13:18:54
Go to Top of Page

regar
Senior Member

Serbia
1187 Posts

Member since 15/02/2008

Posted - 08/11/2010 : 13:13:01  Show Profile Show Extended Profile  Send regar a Private Message
Ovde nisam ni ja bio, mada ima dosta mesta koja su zanimljiva gostima, koje mi Beogradjani uzimamo zdravo za gotovo. Sad da se osramotim pitanjem, da li ima nesto zanimljivo da se vidi u Muzeju Jugoslavije?

Žene imaju PROBLEM za svako rješenje!-
Stephen W. Howking
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39936 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 08/11/2010 : 13:14:38  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by regar

Savicu

I koja je svrha da to postavljas na ovoj temi o kojoj se prica o poseti jednog forumasa Beogradu?

To je ono sto ti pricam, zbog toga tebi toliko nije dobro. Opet se bavis nasim klubom, a ne znas ni gde se nalazi stadion svog kluba. Za to koristis svaku temu na forumu da spamujes. Zbog toga si bio i ostao kompleksas. Moj klub gubi, tesko je, ali i dalje ga volim, guramo dalje. Sta ti radis osim sto ovde trujes svaku temu. Seti se nekad tvog kluba pa poseti stadion.

Da ne vadim tvoje postove od pre godinu i po dana, kada si mi objasnjavas da je najnormalnije sto ti ne ides na stadion i da sam ja lud sto idem, da te ne sramotim. Vidim da si se promenio od onda, sad si postao grobarski guru ovog foruma, ali i dalje sa teskim kompleksima.

Prebaci ovo tamo gde treba, nemoj decku da kvaris temu, jos jednu u nizu na ovom forumu koju si sjebao. Mozemo i o ovome da pricamo, ali tamo gde treba.

I na kraju, ja sam ti se licno obraito, ne ovo sto novinari pisu ovde, kazem da si ti ISKOMPLEKSIRAN, pogotovo oko ovih stvari. Pitanje navijanja i klubastva pokusavam da zadrzim striktno na delu foruma koji je za to namenjen, a ne svakog ovde da smaram. Da si malo vise na stadionu uy klub, a malo manje na forumu, gde ostavljas 200 postova dnevno, mozda bi ti bilo malo lakse u glavi.





Ja sam sa tim "deckom" bio u Beogradu u subotu i ne trujem mu temu vec sam se nasmejao na njegovu opasku "zapustena Marakana" i na konto necega sto smo pricali kada smo se videli, ali si se ti onda ukljucio i poceo da me prozivas a veze nemas o cemu se radi... I ako se zajebavam na racun Zvezde to radim zbog Teksa i Karsona koji znaju ra prihvate salu i podjebavaju oni mene isto kao i ja njih.. Tako da stvarno treba da pokusas da me preskocis u svojim postovima jer se tebi ne obracam nigde... Kada ti se budem obratio, slobodno saspi sta mislis, ovako nije bas lepo... I vidim da moje pokusaje da se salim i unesem malo bolje atmosfere u sve shvatas pogresno.. Ipak ja ne znam gde je JNA.. Mozda bih znao da po Jugu ide tepsija kao na Severu.. Znam da ces i ovo primiti k srcu i shvatiti kao pakosno vredjanje ali sta cu ti ja, moje namere su skroz dobrocudne i zajebantske..

PS

Ti mene da sramotis???
Go to Top of Page

regar
Senior Member

Serbia
1187 Posts

Member since 15/02/2008

Posted - 08/11/2010 : 13:22:19  Show Profile Show Extended Profile  Send regar a Private Message
U pravu si, ti vise ne znas za sramotu



Žene imaju PROBLEM za svako rješenje!-
Stephen W. Howking

Edited by - regar on 08/11/2010 13:22:35
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39936 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 08/11/2010 : 13:36:34  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by regar

U pravu si, ti vise ne znas za sramotu






'ajd OK.. Bar si se nasmejao...
Go to Top of Page

regar
Senior Member

Serbia
1187 Posts

Member since 15/02/2008

Posted - 08/11/2010 : 13:41:09  Show Profile Show Extended Profile  Send regar a Private Message
Istina , aj da ne spamujemo vise ovde, svadjacemo se na drugom mestu


Žene imaju PROBLEM za svako rješenje!-
Stephen W. Howking

Edited by - regar on 08/11/2010 13:42:08
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 08/11/2010 : 14:02:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
quote:



Ma htio sam i to posetiti, baš je bilo zatvoreno.



A na taj dan bio je zatvoren i muzej Nikole Tesla

Sledeci put više srece


---

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2240 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 08/11/2010 : 14:58:20  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message
quote:
Originally posted by regar

U pravu si za nas je vreme stalo 91. kada smo postali sampioni Evrope i sveta, ono sto niko od vas nece doziveti. Kako se kaze, neko pamti Bari neko Fljamurtari .

Kad imas ovakvu istoriju kao mi onda mozes sebi da dozvolis luksuz da se "zaglavis" u njoj. Kada imas istoriju kao nase komsije, kojima ce vrhunac postojanja biti to sto su kupili dva Zvezdina igraca i plasirali se u LS (u kojoj su za malo uzeli bod), onda vidis da je jedan slavan klub.


Zvezda nikad nije bila sampion sveta nego je osojila interkontnentalni kup , ili tyota kup .
http://en.wikipedia.org/wiki/Intercontinental_Cup_%28football%29
A sto se tice eurpskog trona tu ste bolji od nas samo za 1 stepenicu jer smo mi bili vice sampioni. Tako da vam istorija nije mnogo slavnija od nase bar u fubalu.

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2240 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 08/11/2010 : 15:00:54  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message
Steta sto nisi obisao muzej Vazduhoplovstva
http://www.muzejrv.mod.gov.rs/pages_files/parter_files/parter.html

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

regar
Senior Member

Serbia
1187 Posts

Member since 15/02/2008

Posted - 08/11/2010 : 15:22:58  Show Profile Show Extended Profile  Send regar a Private Message
quote:
Originally posted by masni

quote:
Originally posted by regar

U pravu si za nas je vreme stalo 91. kada smo postali sampioni Evrope i sveta, ono sto niko od vas nece doziveti. Kako se kaze, neko pamti Bari neko Fljamurtari .

Kad imas ovakvu istoriju kao mi onda mozes sebi da dozvolis luksuz da se "zaglavis" u njoj. Kada imas istoriju kao nase komsije, kojima ce vrhunac postojanja biti to sto su kupili dva Zvezdina igraca i plasirali se u LS (u kojoj su za malo uzeli bod), onda vidis da je jedan slavan klub.


Zvezda nikad nije bila sampion sveta nego je osojila interkontnentalni kup , ili tyota kup .
http://en.wikipedia.org/wiki/Intercontinental_Cup_%28football%29
A sto se tice eurpskog trona tu ste bolji od nas samo za 1 stepenicu jer smo mi bili vice sampioni. Tako da vam istorija nije mnogo slavnija od nase bar u fubalu.



Hvala ti sto si me prosvetlio, a ja bio u zabludi da je tamo pisalo world champions .

Jel vidis Masni kolika je razlika izmedju te jedne stepenice koja odvaja sampione od gubitnika . Vi ste igrali a mi POBEDILI u finalu.

Koliko god ti se cinilo da je to mala razlika znaj ovo - (zelim ti da zivis 100 godina, i vise), ALI NIKADA NECES DOZIVETI DA VIDIS DA TVOJ KLUB BUDE SAMPION EVROPE I SVETA U FUDBALU. Sansa se klubovima sa ovih prostora ukazuje jednom u 100 godina, mi smo iskoristiil, vi niste, i to ti je to.

Ali date nemojmo ovde vise o tome.

Žene imaju PROBLEM za svako rješenje!-
Stephen W. Howking
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/11/2010 : 15:50:01  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Sta je to??? Jebem ti te tvoje termine, nista ne razumem... K'o da si iz Dzibutija a ne iz Dalmacije...







depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8095 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 08/11/2010 : 20:39:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

Ljudi u Beogradu je bilo super!

Ogroman grad, po mojoj procjeni onako od oka, izgleda 2.7 puta veci od Zagreba! Promet je prava ludnica! Srecom, naviknut na Zagrebacke gužve, nisam imao problema, a i gradski promet izgleda odlicno organiziran. Svi ljudi koje sam upoznao bili su ljubazni i susretljivi, pocevši od nepoznatih ljudi na ulici i drugim raznim mjestima...

U skoro pet dana trudio sam se da obidem sve lokacije koje ste mi spomenuli: Avalu, Kalemegdan, cijeli centar grada, splavove, Skadarliju, Silikonsku dolinu, Kucu Cveca, Hram Svetog Save, itd...

Pogledao sam naravno i stadione od: OFK Beograda, zatim Partizanov i zapuštenu Marakanu.

Moram priznati da se dobro jede u Beogradu, a uvjerljivo najbolji i najupecatljiviji restoran bio je Daco, koji mi je preporucio prijatelj i dobroznani forumaš ken2. Izvrsna hrana u neponovljivom ambijentu rezultirala je da sam morao malo prileci nakon vecere, sreca da tamo imaju i krevet!






... a tek WC-i su im do jaja!








bogami ste dobro opustošili dacu

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 08/11/2010 : 21:11:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic
Moram priznati da se dobro jede u Beogradu, a uvjerljivo najbolji i najupecatljiviji restoran bio je Daco, koji mi je preporucio prijatelj i dobroznani forumaš ken2. Izvrsna hrana u neponovljivom ambijentu rezultirala je da sam morao malo prileci nakon vecere, sreca da tamo imaju i krevet!



Ja sam tamo jednom bio. i jeo svu dok vise nisam imao snage da otvorim usta... predobra hrana!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22424 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 08/11/2010 : 22:33:43  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Pozdrav za tebe Copicu, bilo mi je ugodno druženje sa tobom!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10035 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 08/11/2010 : 23:29:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
Pozdrav Dario, drago mi je da smo se upoznali
Šteta što nismo stigli duže da popricamo.

I da...

quote:
Originally posted by dcopic

Pogledao sam naravno i stadione od: OFK Beograda, zatim Partizanov i zapuštenu Marakanu.






Šta li si gledao
Kada sledeci put budeš dolazio javi se Regaru, covek je beogradanin, da ti pokaže tribine, Red Star Shop, Red Cafe, novinarske lože, centralne lože 5 zvezdinih zvezda, zgradu SD, Muzej, medija centar okolne kafice u kojima se delije okupljaju.

Tek onda ceš steci pravu sliku o tom grandioznom objektu

A ako dolaziš na sledeci sajam obecavam ti da cu ti ja biti vodic


Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 08/11/2010 : 23:55:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
quote:
Originally posted by masni

Steta sto nisi obisao muzej Vazduhoplovstva
http://www.muzejrv.mod.gov.rs/pages_files/parter_files/parter.html



Ma, sledeci put cu doci za malo više dana, pa obici i taj muzej i poslikati

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39936 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 09/11/2010 : 00:08:29  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by Ultras
A ako dolaziš na sledeci sajam obecavam ti da cu ti ja biti vodic



Sreca pa covek naucio iz prve sta valja.. BTW, trebao je sa nama na Usce da ide, ali se sa zenom izgubio negde... Za to je najeb'o kad ga vidimo..
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 09/11/2010 : 07:53:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
A na Ušce ste išli onaj dan!? Ja sam imao problem što smo odsjeli kod jedne obitelji, koja nas je fenomenalno ugostila i morali smo barem nekoliko sati na dan provesti u njihovom društvu. Tako da smo cijele dane skitali po Beogradu, a navecer smo bili s njima.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 09/11/2010 : 07:56:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
@Ultras

I meni je drago! Svakako se nadam dolasku i iduce godine.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 20/10/2011 : 21:11:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Eto prošla je cijela godina i dolazimo ponovno!

Ovoga puta cu na sajam otici vec u cetvrtak, kako bi sve pokupovao u miru, pa ce mi onda u subotu, za razliku od prošle godine, ostati puno vremena za druženje s forumašima!

Prošle godine sam pogledao skoro sve što ste mi preporucili, preostalo je:

-Muzej Vazduhoplovstva
-vožnja brodom- za to se moram raspitati, jer vec pocinje zima
-Ada Ciganlija
-Etnografski muzej
-tržnica - koja je po vama onako "najbeogradskija" tržnica u BG-u?

Naravno, planiram ponovno pohoditi i vec videna mjesta, pogotovo ako je dobra hrana i zabava!

Imam i dva pitanja za pocetak:

1. Gdje da se parkiram blizu sajma knjiga; ima li tko kakvih prijedloga? U obzir dolazi i besplatan i parking s placanjem.

2. Kupio bih SIM karticu za korištenje dok sam u BG-u, pa me zanima kod kojeg operatera bi to bilo najpovoljnije.

Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 20/10/2011 : 21:20:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Trznica, mislis na pijacu ?


Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

mavra
Junior Member



439 Posts

Member since 13/01/2011

Posted - 20/10/2011 : 21:24:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mavra a Private Message
quote:
[i]Originally posted by dcopic

Imam i dva pitanja za pocetak:

1. Gdje da se parkiram blizu sajma knjiga; ima li tko kakvih prijedloga? U obzir dolazi i besplatan i parking s placanjem.

2. Kupio bih SIM karticu za korištenje dok sam u BG-u, pa me zanima kod kojeg operatera bi to bilo najpovoljnije.





1. Mozes da parkiras kola na sajmu, parking se placa i moraces da se naoruzas strpljenjem dok ne budes uspeo da udjes i da se parkiras, druga varijanta ti je da probas da se zavuces u neku od ulica na senjaku, koje se nalaze preko puta sajma, tamo nema naplate parkinga, samo sto je to malo veci suicid od pokusaja, posto ce pola Beograda tako pokusati da uglavi auto.

2. na svakoj trafici u Beogradu mozes da uzmes SIM pre-paid karticu, ona kosta oko 200 dinara, a dopunjujes je takodje na trafici. Nema neke razlike u cenama i kvalitetu usluge ako ces biti samo u Beogradu, tako da ti je svejedno, moyes uzeti recimo telekomovu 064 karticu.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 20/10/2011 : 21:28:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Senjak nije zoniran ?

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

mavra
Junior Member



439 Posts

Member since 13/01/2011

Posted - 20/10/2011 : 21:29:37  Show Profile Show Extended Profile  Send mavra a Private Message
Jos nije, jezik pregrizo, mada je i to samo pitanje vremena
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39936 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/10/2011 : 21:30:40  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Stvarno, ni ja ne znam gde cu parkirati... Koliko se placa parking na sajmu? Ceo dan?
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000