forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Pitanje za ekipu iz Beograda
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 20/10/2011 : 22:48:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by mavra

Mrzim parking servis, mrzim ih svim srcem, svakim danom sve vise i vise, kako su oni uspeli da mi iskomplikuju zivot, to je strasno. Dabogda tim parama placali sebi hemoterapiju


Tocare! Mada ne bih isao daleko do hemoterapije... :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

mavra
Junior Member



439 Posts

Member since 13/01/2011

Posted - 20/10/2011 : 22:51:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mavra a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by mavra

Mrzim parking servis, mrzim ih svim srcem, svakim danom sve vise i vise, kako su oni uspeli da mi iskomplikuju zivot, to je strasno. Dabogda tim parama placali sebi hemoterapiju


Tocare! Mada ne bih isao daleko do hemoterapije... :D



Ne bi voleo da Zika Pauk dobije rak? Svasta. Zemlja mu se radovala
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10035 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 21/10/2011 : 00:47:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

http://www.beogradskisajamknjiga.com/active/sr-latin/home/glavni_meni/za_posetioce/opste_informacije.html

100 kinti sat. Nek se jebu svakako :D Aerodromska garaza je 65 din, piz-da-im-ma-te-ri-na...



Onda me je neko ispalio
I prošle godine je bilo 100 kinti.
Najjace je bilo što sam tada za 2 minuta "ugazio" u novi sat i prso bez veze još 100 dinara



Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 21/10/2011 : 07:47:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Trznica, mislis na pijacu ?





Da, pijaca.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 21/10/2011 : 07:51:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Ovo sa Ušcem je dobra varijanta. Svejedno cu pokušati blizu sajma ili na sajmu, ali ako ne upali pravac Ušce pa na tramvaj.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 21/10/2011 : 11:00:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

quote:
Originally posted by Mairosu

Trznica, mislis na pijacu ?





Da, pijaca.


Jasno. Otprilike, klasican izbor ti je Zeleni Venac. Ako bi malo da vidis vracarskog fenseraja, idi na Kalenic pijacu. A ako bi nesto zanimljivo i onako, starobeogradski, Djeram pijaca na Zvezdari je solidan izbor.

http://en.wikipedia.org/wiki/Zeleni_Venac
http://en.wikipedia.org/wiki/Kaleni%C4%87_(Belgrade)
http://en.wikipedia.org/wiki/%C4%90eram

Sto se parkinga tice, svakako prvo probajte Senjak i okolinu, ali u slucaju da dodjete posle 9-10am zaboravite to i idite pravo na Usce, moj dobri savet. Gosti iz Hrvatske pogotovo mogu odmah na Usce, buduce da dolaze autoputem b&j pa im je Usce bukvalno usput (iskljucenje kod Arene).

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 23/10/2011 : 09:25:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Još dva pitanja:

Ima li na sajmu ili u blizini mjenjacnica i da li postoji u Ušcu?

Gdje se nalaze najbolje pizzerije u Beogradu?
Go to Top of Page

radulovic marko
Senior Member



Saint Vincent and Grenadi
2826 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 23/10/2011 : 11:00:28  Show Profile Show Extended Profile  Send radulovic marko a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

Još dva pitanja:

Ima li na sajmu ili u blizini mjenjacnica i da li postoji u Ušcu?

Gdje se nalaze najbolje pizzerije u Beogradu?

Menjacnica ima gde god pozelis,a najbolja pica u gradu ti je kod Bucka u centru grada http://www.geckogo.com/Dining/Serbia/Belgrade-District/Beograd/Picerija-Bucko-Francuska-18/ najbolja veruj mi>>>>>Ako hoces da sednes i pojedes picu mozes ovde odlicna je http://www.portal-srbija.com/ugostiteljstvo/picerije/picerije-orao/

Nema,nema niko tako lepe dragane.

Edited by - radulovic marko on 23/10/2011 11:09:26
Go to Top of Page

zajeb
Starting Member

Serbia
37 Posts

Member since 11/10/2011

Posted - 23/10/2011 : 11:26:39  Show Profile Show Extended Profile  Send zajeb a Private Message
Ako hoces da jedes picu na parce najbolji su ti Pizza Cut na Slaviji preko puta McDonaldsa ili kao sto su pre toga rekli Orao i Bucko.
A ako si vise za varijantu restorana najbojje pice u gradu su u Pomodoru (ima u Hilandarskoj i na Novom Beogradu) i New York,New York (Krunska, u blizini Kalenic pijace)
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39936 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 23/10/2011 : 11:33:39  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Najbolje pice na parce su u Borci "Pikolo"... Nisam je propustio zadnjih par godina kada god sam isao u BG.. Svaka utakmica pica pre i posle..
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10035 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 23/10/2011 : 12:18:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Najbolje pice na parce su u Borci "Pikolo"... Nisam je propustio zadnjih par godina kada god sam isao u BG.. Svaka utakmica pica pre i posle..


U Borci ?
Pratiš i BSK ?

Jesu li i parcici pikolo



Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39936 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 23/10/2011 : 12:22:26  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Hahaha.. Ne, nego kroz Borcu prolazim na putu do JNA
Go to Top of Page

ordell
Senior Member



Slovenia
1898 Posts

Member since 20/08/2006

Posted - 23/10/2011 : 17:20:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ordell a Private Message
quote:
Originally posted by radulovic marko

quote:
Originally posted by dcopic

Još dva pitanja:

Ima li na sajmu ili u blizini mjenjacnica i da li postoji u Ušcu?

Gdje se nalaze najbolje pizzerije u Beogradu?

Menjacnica ima gde god pozelis,a najbolja pica u gradu ti je kod Bucka u centru grada http://www.geckogo.com/Dining/Serbia/Belgrade-District/Beograd/Picerija-Bucko-Francuska-18/ najbolja veruj mi>>>>>Ako hoces da sednes i pojedes picu mozes ovde odlicna je http://www.portal-srbija.com/ugostiteljstvo/picerije/picerije-orao/



Kod Bucka ali obavezno sa govedom salatom

Inace dobra je i Caribic na Slaviji, a pica na trgu je ok, nista posebno.

Mozes probati i Pizza Hut u Makedonskoj, ako nista, poznato je, a u Slo nema toga. Samo ne dozvoli da ti uvale ono debelo testo
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39936 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 23/10/2011 : 17:35:17  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Pa debelo testo je najbolje!!!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9590 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 23/10/2011 : 17:37:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
ma mani se Pizza hutta, to je djubre sablonsko
ako ne odes u Bucko (ne mora govedja, moze i ruska ), a onda u Orao obavezno!!!!
(ima ga u Bulevaru (dalje od centra) i pored prve ekonomske, ugao Cetinjske i Bul. despota Stefana (2 minuta pesaka dalje od Pizza hutta )

lep provod! :D

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

ordell
Senior Member



Slovenia
1898 Posts

Member since 20/08/2006

Posted - 23/10/2011 : 17:55:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ordell a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Pa debelo testo je najbolje!!!



Mozda kad jedes samo picu, ali ako pre toga uzimas i onion rings, krumpirice ili neke bruskete, smuci ti se na kraju
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 23/10/2011 : 18:15:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Ne dirajte mi Pizza Hut. Na Malti imam omiljeni ritual - Pizza Hut u St. Juliansu, izmedju 12 i 14h pizza open buffet, 7 eur all you can eat, dodas po litre tocenog Ciska za euro i po i umres, klasicno.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

gibica
Junior Member



Serbia
488 Posts

Member since 22/03/2009

Posted - 23/10/2011 : 21:49:37  Show Profile Show Extended Profile  Send gibica a Private Message
Najbolje bi bilo da odes u Beogradsku ulicu, tamo se picerije Bucko i Orao nalaze bukvalno jedna preko puta druge. Tako mozes da probas picu i na jednom i na drugom mestu pa da uporedis koja je bolja

I don't care to belong to a club that accepts people like me as members.
Go to Top of Page

mavra
Junior Member



439 Posts

Member since 13/01/2011

Posted - 23/10/2011 : 21:56:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mavra a Private Message
Ipak je najbolje da se spurti Beogradskom do Slavije na Pizza Cut, realno od nje nema bolje, sem ako nece da proba srBsko otkrice veka koje je zajebalo i Teslinu naizmenicnu struju: parce pice+ govedja salata+parce pice preko toga. Zelja mi je da odvedem nekog Italijana, recimo iz Napolija da to proba. Mislim da bi im to bio dovoljan razlog da nas opet bombarduju
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3542 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 23/10/2011 : 22:02:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

Gdje se nalaze najbolje pizzerije u Beogradu?




Stari, Bucko je golo sranje, veruj mi! Pizze sam isprobao u velikom broju beogradskih restorana, ali nigde nisu kao ovde:
http://www.pizzabotako.rs/flash.html

A ako hoceš na parce, onda u pekari Toma na Terazijama, na minut od Trga republike, svako ce znati da ti objasni gde tacno.

Orao ima odlicne paste, a pizze nisu loše, ali nisu ni najbolje...

Edited by - Gil-galad on 23/10/2011 22:02:54
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 23/10/2011 : 23:38:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by mavra

Ipak je najbolje da se spurti Beogradskom do Slavije na Pizza Cut, realno od nje nema bolje, sem ako nece da proba srBsko otkrice veka koje je zajebalo i Teslinu naizmenicnu struju: parce pice+ govedja salata+parce pice preko toga. Zelja mi je da odvedem nekog Italijana, recimo iz Napolija da to proba. Mislim da bi im to bio dovoljan razlog da nas opet bombarduju


A legendarna pica pljeskavica iz zemuna ? :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

mavra
Junior Member



439 Posts

Member since 13/01/2011

Posted - 23/10/2011 : 23:44:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mavra a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by mavra

Ipak je najbolje da se spurti Beogradskom do Slavije na Pizza Cut, realno od nje nema bolje, sem ako nece da proba srBsko otkrice veka koje je zajebalo i Teslinu naizmenicnu struju: parce pice+ govedja salata+parce pice preko toga. Zelja mi je da odvedem nekog Italijana, recimo iz Napolija da to proba. Mislim da bi im to bio dovoljan razlog da nas opet bombarduju


A legendarna pica pljeskavica iz zemuna ? :D


Sramota me da priznam da nisam cuo za nju. Mi Lionci slabo zalazimo u te krajeve
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 24/10/2011 : 00:43:43  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message
Nije loš ni Poncho - http://www.portal-srbija.com/ugostiteljstvo/picerije/poncho-pizza/ , meni bolji od Pizza Huta. Kod Bucka dugo nisam hasao, ali kad se setim one govede...
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 24/10/2011 : 00:47:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by mavra

quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by mavra

Ipak je najbolje da se spurti Beogradskom do Slavije na Pizza Cut, realno od nje nema bolje, sem ako nece da proba srBsko otkrice veka koje je zajebalo i Teslinu naizmenicnu struju: parce pice+ govedja salata+parce pice preko toga. Zelja mi je da odvedem nekog Italijana, recimo iz Napolija da to proba. Mislim da bi im to bio dovoljan razlog da nas opet bombarduju


A legendarna pica pljeskavica iz zemuna ? :D


Sramota me da priznam da nisam cuo za nju. Mi Lionci slabo zalazimo u te krajeve



Nisam ni ja iz munzeta, ali ta tvorevina ima transcendentalnu reputaciju.

Ja inace preferiram Nisliju, i to ne samo jer mi je bio 20m od kuce u Sarajevskoj. Jos ranije dok je bio na proverenoj lokaciji kod 5. gimnazije sam svaki obilazak KSTa zavrsavao cekajuci tamo u redu na niski cevap... :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9590 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 24/10/2011 : 00:58:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by Gil-galad

quote:
Originally posted by dcopic

Gdje se nalaze najbolje pizzerije u Beogradu?




Stari, Bucko je golo sranje, veruj mi! Pizze sam isprobao u velikom broju beogradskih restorana, ali nigde nisu kao ovde:
http://www.pizzabotako.rs/flash.html

A ako hoceš na parce, onda u pekari Toma na Terazijama, na minut od Trga republike, svako ce znati da ti objasni gde tacno.

Orao ima odlicne paste, a pizze nisu loše, ali nisu ni najbolje...



ne slusaj ga, ocigledno ne zna o cemu prica, cim pljuje bucka a preporucuje tomu u istoj recenici

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000