forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Treba mi neko sa foruma ko zivi u Madjarskoj ?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 01/12/2010 : 16:27:23  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
Imao bih jednu molbu za nekoga od forumasa koji eventualno zivi u Madjarskoj...nista strasno...uglavnom da mi pronadje neki proizvod koji se pravi kod njih...dakle koristi se samo internet.
Meni je inace zena Madjarica ali nema sanse da je nateram da sedne za kompjuter i pocne pretrazivati...a ja "slabo divanim madzarski" sto bi rekao Djole u legendarnoj pesmi...
Eto u ocajanju odlucih se da se obratim vama...mozda mi neko i pomogne


"Bijah uhvacen u zamku,I pozvan da se predam,Al taj nisam ja,Stuc u ruke i crta.
Kako gordo teku suze,Skrivao sam mnoge ljude,Kao i imena,A sad i ona ginu sa mnom

Guffy
Advanced Member



Croatia
3109 Posts

Member since 11/12/2002

Posted - 02/12/2010 : 10:44:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Guffy's Homepage  Send Guffy a Private Message
Ima jedan clan, Aster je nick, on živi u Hungry,
Samo vidim da mu je zadnja aktivnost na forumu u prvom mjesecu, pa ko zna gdje je .
Probaj ga kontaktirati na mail , možda ti se javi,
Momak je , ok, i vjerujem da bi ti htio pomoci .

Pozzdravljen

http://www.appaloosa.hr/
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16795 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 02/12/2010 : 10:54:47  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
Ima clan LeeMan, ali nije ni on baš aktivan.
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2240 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 02/12/2010 : 12:39:39  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message
Sta ti treba mozda mozes nabaviti od nekog svercera,ja takvih znam gomilu zivim u Subotici

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 02/12/2010 : 22:35:37  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
E hvala svima...ipak sam se snasao
"masni"...mozda ce mi trebati pomoc nekog u Subotici ko bi eventualno skocio do Segedina ili tako nesto...ali otom potom...svakako cu ti se javiti ako se bude resavalo na takav nacin...

"Bijah uhvacen u zamku,I pozvan da se predam,Al taj nisam ja,Stuc u ruke i crta.
Kako gordo teku suze,Skrivao sam mnoge ljude,Kao i imena,A sad i ona ginu sa mnom

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000