forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Format Tex i Mr No VC Biblioteke
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 10/12/2010 : 23:05:56  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Allex

Znaci nenormalno je da zelim da cuvam stvari? Sa platom koju vise nemam nego sto imam, kao i vecina ovde, mislis da je normalno da potrosim 1130 din za strip koji posle 2 citanja moze da vredi 50 din jer se raspao? Izvini, ali ovde nesto definitivno nije u redu.

Ja stripove ne dobijam na poklon nego odvajam tesko zaradjene PARE i za njih zelim da dobijem sto bolji proizvod, sto bi Ameri rekli best buck for money. Ulazem u kolekciju koju zelim da ostavim svojoj deci u nasledje. Ako im ostavim kupusare, sta treba od njih da ocekujem da ce da vrednuju od stripa? Kupi, procitaj, pocepaj i baci, jel' tako? Pa za te pare bolje da dam ljudima koji nemaju sta da jedu ili koji nemaju krov nad glavom nego da punim dzepove trulim izdavacima koji samo pokusavaju da zarade sa sto manje rada! Jeste, lakse je izdati 2 stripa po 700 strana nego 4 po 400! O tome se radi svo vreme! Nista drugo nije u pitanju!


1.imas super decu,sto je retkost!
2.komotno mozes pomoci ljudima da prezive 2-3 dana sto je lep gest!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9600 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 10/12/2010 : 23:10:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
ali ja ti govorim, kao i jos ljudi ovde, da se ovo izdanje nece raspasti, razglaviti, zapaliti, korodirati nakon citanja!
moje legitimno pravo je da tvrdim, iako nisam citao, isto kao sto je i tvoje da tvrdis da ce da se raspadne, i da ce pare da ti odu u kanalizaciju!

onda dolazimo do pitanja da li je tebi stalo da ti strip ostane u jednom komadu, i da izgleda pristojno, ili ti je stalo do toga da izgleda ispeglano, pravouglo, ravno, i da odbija svetlost talasne duzine 535 nanometara, cak i za pedeset godina?

ako ti je primar ovo potonje, onda prica gubi svaki smisao....

a to za platu i pare i sve, to ne moras da nam pricas, nije mnogo ljudi ovde u nesto drugacijoj situaciji od tebe, potpuno razumemo o cemu se prica. tvoj pristup je izuzetno agresivan, i mogao bi malo da poradis na tome, da te ljudi ne bi pogresno shvatali.

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9600 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 10/12/2010 : 23:13:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by Allex

Pa za te pare bolje da dam ljudima koji nemaju sta da jedu ili koji nemaju krov nad glavom nego da punim dzepove trulim izdavacima koji samo pokusavaju da zarade sa sto manje rada! Jeste, lakse je izdati 2 stripa po 700 strana nego 4 po 400! O tome se radi svo vreme! Nista drugo nije u pitanju!


i sta bre pricas ovde? vrlo si bahat, a na prvom mestu neobavesten, jer da znas kakvi ljudi rade u VC, ne bi uopste lupetao ovakve gluposti.
Da ti nije bilo VCa, ne bi video stripova po kiosku uopste danas, a kamoli nesto drugo....mogao bi da kupujes hrvatska izdanja po striparnicama, ili bi kuburio sa kvaziizdavacima tipa Wizard, Sfera i njima slicnima....

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Allex
Starting Member

Serbia
50 Posts

Member since 09/12/2010

Posted - 10/12/2010 : 23:16:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Allex a Private Message
U vreme kada za 200 din moze da se kupi majica kod Kineza, za 400 dukserica, za 1000 zimska jakna, dati 1130 din za strip i ne razmisljati sta si dobio za te pare i praviti se da te nije briga...
Izvini, ali bio ja po tebi agresivan ili ne, boli kada gledas kako pare propadaju. Moj pokojni deda je imao lepu izreku, "ko ne ceni banku nece ni hiljadarku".
Go to Top of Page

Allex
Starting Member

Serbia
50 Posts

Member since 09/12/2010

Posted - 10/12/2010 : 23:19:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Allex a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89
i sta bre pricas ovde? vrlo si bahat, a na prvom mestu neobavesten, jer da znas kakvi ljudi rade u VC, ne bi uopste lupetao ovakve gluposti.
Da ti nije bilo VCa, ne bi video stripova po kiosku uopste danas, a kamoli nesto drugo....mogao bi da kupujes hrvatska izdanja po striparnicama, ili bi kuburio sa kvaziizdavacima tipa Wizard, Sfera i njima slicnima....



Svaka cast za VC do sada, kao sto sam napisao i u mom prvom postu uopste ovde, ali ovde je napravio glupost godine.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 10/12/2010 : 23:21:21  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Allex

U vreme kada za 200 din moze da se kupi majica kod Kineza, za 400 dukserica, za 1000 zimska jakna, dati 1130 din za strip i ne razmisljati sta si dobio za te pare i praviti se da te nije briga...
Izvini, ali bio ja po tebi agresivan ili ne, boli kada gledas kako pare propadaju. Moj pokojni deda je imao lepu izreku, "ko ne ceni banku nece ni hiljadarku".


sta bi tu najduze opstalo po nekoj realnoj ceni,dukserica,strip,strip majca,ili zimska jakna majca i strip?


Edited by - cronos six on 10/12/2010 23:22:41
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9600 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 10/12/2010 : 23:24:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
pametno je deda govorio, ali isto tako ima i ona "ako previse mislis na pare, na kraju se u njih pretvoris"

ponavljam, da si kupio strip, procitao jednom, dvaput, i da ti se rikna pocepala, da su pocele da ti ispadaju stranice, i da si udario pljuvacinu odmah, ja ti ni rec ne bi rekao, kao ni bilo ko drugi. ali ti ulazis u celu pricu ubedjen(!) da ce strip da ti se raspadne, i opleo si trista na sat zbog neke paranoje. evo, trideset postova, i u svakome samo o tome pricas.

evo, ako ce da ti bude lakse, ja cu da kupim strip, i obrnucu ga pet puta, pa cu da ga uslikam i da ti pokazem sta mu je bilo. pa ako se raspadne, eto, barem ces imati osnova za pljuvacinu.
eno, na drugoj temi sam ti napisao da sam se susretao sa stripovima jos veceg obima, a takodje u mekim koricama, i da nijedan nije bio raspadnut! jedan je imao 1300 strana(!) i iz biblioteke (!) sam ga uzeo, i nijedna strana nije bila odvojena!
i sad zasto bih ja mislio da ce MrNo da se raspada, koji je duplo manji od njega? a VC je imao razne propuste, ali nijednom se nisu odvajale stranice, niti pucale rikne, cak ni onim najdebljim stripovima, tako da, izvinuces, osnova za ovakvu antipropagandu ama apsolutno nemas.

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

simastrahota73
New Member



Serbia
138 Posts

Member since 14/11/2010

Posted - 10/12/2010 : 23:32:52  Show Profile Show Extended Profile  Send simastrahota73 a Private Message
quote:
Originally posted by Šovinista

Nema opcije za cetiri knjige po 700 strana godišnje, a to svi na forumu žele!

Promašaj od glasanja!



Potpuno se slažem. Što više epizoda, što više puta godišnje (koliko su u mogucnosti). Nema se vremena za šminkanje

U tamninu smo svi crni!
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 10/12/2010 : 23:48:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message
A sta je s tom duksericom, da nije i ona glancer poslije 3 nosenja?
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9600 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 11/12/2010 : 00:06:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by Elderane84

A sta je s tom duksericom, da nije i ona glancer poslije 3 nosenja?





narocito ona kineska

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 11/12/2010 : 00:08:58  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by Elderane84

A sta je s tom duksericom, da nije i ona glancer poslije 3 nosenja?





narocito ona kineska



Go to Top of Page

cgmiki
New Member



Serbia
127 Posts

Member since 24/11/2005

Posted - 11/12/2010 : 01:53:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit cgmiki's Homepage  Send cgmiki a Private Message
Ko zna. Možda neko iz VC stoji pored njega sa uperenim pištoljem u glavu i tera ga da kupi. Zaista, ko zna na šta je sve spremna ta mafija iz VC.
@Allex
Reci, da li ti treba pomoc? Profesionalna? Da pozovemo?
Ili možda hoceš neku milost da ti udelimo, pa da najzad kupiš MNo knjigu. Cak cemo ti i naci najmanje raskupusan primerak, samo za tebe. Uvicemo ga u crvenu mašnu i napisati posvetu jer su mafijaši iz VC hteli da ukradu tvoj krvavo stecen novac pod pretnjom vatrenim ili hladnim oružjem.
De, objasni nam. Slušamo te pomno.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 11/12/2010 : 02:02:54  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by cgmiki

Ko zna. Možda neko iz VC stoji pored njega sa uperenim pištoljem u glavu i tera ga da kupi. Zaista, ko zna na šta je sve spremna ta mafija iz VC.
@Allex
Reci, da li ti treba pomoc? Profesionalna? Da pozovemo?
Ili možda hoceš neku milost da ti udelimo, pa da najzad kupiš MNo knjigu. Cak cemo ti i naci najmanje raskupusan primerak, samo za tebe. Uvicemo ga u crvenu mašnu i napisati posvetu jer su mafijaši iz VC hteli da ukradu tvoj krvavo stecen novac pod pretnjom vatrenim ili hladnim oružjem.
De, objasni nam. Slušamo te pomno.



Go to Top of Page

Allex
Starting Member

Serbia
50 Posts

Member since 09/12/2010

Posted - 11/12/2010 : 10:24:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Allex a Private Message
quote:
Originally posted by cgmiki

Ko zna. Možda neko iz VC stoji pored njega sa uperenim pištoljem u glavu i tera ga da kupi. Zaista, ko zna na šta je sve spremna ta mafija iz VC.
@Allex
Reci, da li ti treba pomoc? Profesionalna? Da pozovemo?
Ili možda hoceš neku milost da ti udelimo, pa da najzad kupiš MNo knjigu. Cak cemo ti i naci najmanje raskupusan primerak, samo za tebe. Uvicemo ga u crvenu mašnu i napisati posvetu jer su mafijaši iz VC hteli da ukradu tvoj krvavo stecen novac pod pretnjom vatrenim ili hladnim oružjem.
De, objasni nam. Slušamo te pomno.



Sta da ti objasnim? Da sada svako ko ima mogucnost da dodje do tastature je postao psihijatar?

Imam svoje legitimno pravo da iskazem da se ne slazem sa debljinom ova 2 izdanja. Ako ovaj apel ne urodi plodom, vreme ce pokazati da sam bio u pravu.
Go to Top of Page

Allex
Starting Member

Serbia
50 Posts

Member since 09/12/2010

Posted - 11/12/2010 : 10:25:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Allex a Private Message
quote:
Originally posted by Elderane84

A sta je s tom duksericom, da nije i ona glancer poslije 3 nosenja?



Pokusavas da budes duhovit???
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9600 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 11/12/2010 : 10:36:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by Allex

Sta da ti objasnim? Da sada svako ko ima mogucnost da dodje do tastature je postao psihijatar?

Imam svoje legitimno pravo da iskazem da se ne slazem sa debljinom ova 2 izdanja. Ako ovaj apel ne urodi plodom, vreme ce pokazati da sam bio u pravu.


ili "svako ko je dosao do tastature je odjednom postao kriticar i olicenje kriterijuma"?

vrlo je znamenito da se ne slazes sa debljinom oba izdanja, a pojavio si se na forumu tek kada je izasao Mister No, i srdacno mu posvetio svih svojih 35 postova. Sto, mozda nisi znao da ce i Mister No da bude istog takvog oblika pre nego sto je izasao, pa si se nasao iznenadjen?
Govoriti da ti je stalo da ne izgubis svoj krvavi dinar nikako ne pije vodu. Samo jos vise pokazujes kako ti je stalo do forme, a ne do sadrzaja, sto je krajnje porazavajuce, ako ne za tebe, a onda za strip scenu. Kad bi strip fanovi od pre 50 godina znali u sta smo se pretvorili....najverovatnije bi prestali sa citanjem stripova....

i da, elderane ne pokusava da bude duhovit, on jeste ispao duhovit.

i da, da ti sad ne odgovaram na pet topika, jesi, agresivan si.

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 11/12/2010 : 11:46:23  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message
quote:
Originally posted by Allex

quote:
Originally posted by cgmiki

Ko zna. Možda neko iz VC stoji pored njega sa uperenim pištoljem u glavu i tera ga da kupi. Zaista, ko zna na šta je sve spremna ta mafija iz VC.
@Allex
Reci, da li ti treba pomoc? Profesionalna? Da pozovemo?
Ili možda hoceš neku milost da ti udelimo, pa da najzad kupiš MNo knjigu. Cak cemo ti i naci najmanje raskupusan primerak, samo za tebe. Uvicemo ga u crvenu mašnu i napisati posvetu jer su mafijaši iz VC hteli da ukradu tvoj krvavo stecen novac pod pretnjom vatrenim ili hladnim oružjem.
De, objasni nam. Slušamo te pomno.



Sta da ti objasnim? Da sada svako ko ima mogucnost da dodje do tastature je postao psihijatar?

Imam svoje legitimno pravo da iskazem da se ne slazem sa debljinom ova 2 izdanja. Ako ovaj apel ne urodi plodom, vreme ce pokazati da sam bio u pravu.



Kakav je to apel kada se tebi i jos mozda 3-4 ljudi ne svidja debljina ovog izdanja? Meni to vise lici na vapaj kanarinca.

Koga briga da li ces ti kupiti to izdanje, a ako ga vec kupis onda naravno da imas pravo da iskazes nezadovoljstvo, ali ovakvo spamovanje i smaranje je vulgarno.

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

sergio gardini
New Member



Serbia
226 Posts

Member since 18/07/2009

Posted - 11/12/2010 : 16:23:54  Show Profile Show Extended Profile  Send sergio gardini a Private Message
quote:
Originally posted by Allex
Sta da ti objasnim? Da sada svako ko ima mogucnost da dodje do tastature je postao psihijatar?

Imam svoje legitimno pravo da iskazem da se ne slazem sa debljinom ova 2 izdanja. Ako ovaj apel ne urodi plodom, vreme ce pokazati da sam bio u pravu.

Imaš pravo da kažeš svoj stav, ali bato ti ga tupiš 30 i kusur postova. Oladi malo, culi smo te, ne svida ti se. Ok nemoj ga uzimati niko te ne tera ( ili možda kao što je neko rekao ljudi iz VC stavljaju pištolj na celo da se kupi).
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 11/12/2010 : 16:26:04  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
kasper je lepo reko!
ko je allexis?
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7700 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 11/12/2010 : 16:35:31  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message
18 knjiga po 1 epizoda godišnje,po mogucnosti kiosk izdanje SC.
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 11/12/2010 : 17:51:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message
quote:
Originally posted by Allex

quote:
Originally posted by Elderane84

A sta je s tom duksericom, da nije i ona glancer poslije 3 nosenja?



Pokusavas da budes duhovit???



Jok, samo se pitam da li od svega sto kupis ocekujes da izgleda netaknuto i nekorisceno.
Go to Top of Page

cgmiki
New Member



Serbia
127 Posts

Member since 24/11/2005

Posted - 11/12/2010 : 22:51:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit cgmiki's Homepage  Send cgmiki a Private Message
quote:
Originally posted by cronos six

kasper je lepo reko!
ko je allexis?


Pa, supruga Blejka Karingtona iz Dinastije.
Go to Top of Page

Svarog
Junior Member

444 Posts

Member since 03/06/2010

Posted - 12/12/2010 : 08:51:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Svarog a Private Message
Dva puta mesecno po 1 epizoda, 24 godišnje
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13425 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 12/12/2010 : 08:52:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
4 knjige godišnje po 700 strana
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 12/12/2010 : 12:39:32  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
4-6 knjige godisnje!nikako ispod toga!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000