forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Streamload ili Kazaa
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 16/11/2002 : 02:04:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Seinfelde, ma ti si car!!!
Idem odmah pogledati za taj kazaacheat, a ti kazes kabl brzine oko 3-4 kb/s!!! ha!!! Molim boga za 2!

I still remember the face of My father...
Go to Top of Page

cartman
New Member

Slovenia
165 Posts

Member since 12/08/2002

Posted - 16/11/2002 : 12:54:46  Show Profile Show Extended Profile  Send cartman a Private Message
Evo ja sam istestiro i Seinfeld je potpuno u pravu. Nesto tako sporo nisam vidjeo vec godinama .
Trazio sam i trazio i nista pametnog od stripova nije bilo za skinuti. Onda odoh ja na jedne hekerske sajtove i skoro me kap kad sam video koliko ima kazza Trojanskih Konjeva, tako da momci treba da znate da vam i pozarni zidovi nece pomoci jer ako zelite da vam kazaa radi onda morate imati otvorena vrata i kad imate otvorena vrata bezveze vam je bilo koja zastita, tako da budite oprezni.

Ja cu da se drzim Streamloada, jer je brz (i bez chitova), jer mogu da skinem nesto kad ja imam vreme, i nije toliko opasan (U poslednja dva meseca sam sa Streama skinuo oko 3GB stripova ), da bi skinuo toliko kvalitetnih stripova sa Kazaa-e trbalo bi mi 3 godina.

Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 16/11/2002 : 17:42:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Seinfelde, ne ide mi onaj kazaacheat! Samo mi stavlja kako imam nekih milion uploada, ali mi se partcipation level ne popravlja...

I still remember the face of My father...
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 16/11/2002 : 18:21:07  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Tako i treba da bude imaces dosta uploada i tako ce ti se participation level podizati malo pomalo !!!!

Go ahead punk, make my day...

Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 18/11/2002 : 04:15:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:

Pa dobro onda skoro SVI imamo kabel , a kad mi nesto treba sa streama onda odmah jao ... pa znas to traje ... i moj modem joj ...




Ma nisam rekao da imam kabelsku. To si ti krivo shvatio. Cudi me da svi o tome nesto znaju samo se tu kod mene bas nista kablovska ne spominje. To me jako deprimira.

Emire imam neke stripice za tebe . Prvo cu ih tebi poslati da cujem tvoje misljenje, a onda i ostalima.

"Ime mi je Legija, jer nas je mnogo!"
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 18/11/2002 : 10:15:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Nisam imao sansu da ih pogledam jos,ali vrlo brzo...

I still remember the face of My father...
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000