forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Alkohol alkohol...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 08/01/2011 : 17:00:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Ja pijem mozda i previse zadnjih par mjeseci, od kad sam poceo prevodit stripove, lijepo mi godi casa piva ili vina, ili kombinacija viski/kola, vodka/tonic ... Ima gomile pica koje volim, reko bi da mi je alcohol slabija tacka, nisam alkoholicar, ali volim gucnut cesto
;)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

d.r.p
Senior Member

1598 Posts

Member since 09/08/2007

Posted - 08/01/2011 : 17:09:19  Show Profile Show Extended Profile  Send d.r.p a Private Message
Prija mi domace vino dok cackam po racunaru.I to je to!
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4077 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 08/01/2011 : 17:46:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message
Najvise pijem pivo.moze ponekad i vino.Od zestokog pica nepijem nista(sa jednom malom casom neznam gde mi je glava).
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8464 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 08/01/2011 : 18:30:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
PIVO!!!
Od žestica tekila, beherovka i medica (istarska naravno)

Neko pije od tuge
neko od radosti
neko od jutra
neko od mladosti

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 08/01/2011 : 18:48:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by drogsy

Ne pijem alkoholna pica jer ne vidim neki smisao u tome što se mene tice; ne svida mi se okus i ne mogu mi ni u ludilu ugasiti žed vec samo nadražiti grlo.Nije mi sasvim jasno što moji "cool" vršnjaci vide u tome.
Ostajem radije pri Coli.Puno Coca Cole...




Bolje deri po pivu nego po Coli, vjeruj mi... Mom prijatelju koji je godinama pio po 2 litre dnevno toga sranja su skoro otkazali bubrezi...



Istina, nije coca cola ništa bolja...

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

goran split
Junior Member



Croatia
388 Posts

Member since 21/09/2010

Posted - 08/01/2011 : 18:54:32  Show Profile Show Extended Profile  Send goran split a Private Message
sve osim zenskih sladunjavih stvari i nista sa sokovima.
iako u zadnje vrime manje jer udren sta drugo radje pa mi
bude toliko lipo da popijen koju pivo cisto da mi bude jos lipse

stršljen spašen
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4065 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 08/01/2011 : 18:55:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
quote:
Originally posted by Paka01
Istina, nije coca cola ništa bolja...


Ne fantazirajte. Koka-kola svakako nije sasvim zdrava i neškodljiva stvar, ali zar ne mislite da su takve komplikacije ocekivane pri tolikim kolicinama?! Dva litra na dan, pa to je cisto samouništenje! Sa druge strane, cisto sumnjam da ce biti posledica pri umjerenom i racionalnom konzumiranju... Ne trebamo biti paranoicni, nece nas sve živo uništiti.

Edited by - Mhejl on 08/01/2011 18:56:16
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 08/01/2011 : 18:56:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
U zadnjih skoro 6 godina nisam ništa pio.
Prije toga najviše pivo, a ako nema onda šta ima...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 08/01/2011 : 19:02:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
quote:
Originally posted by Mhejl

quote:
Originally posted by Paka01
Istina, nije coca cola ništa bolja...


Ne fantazirajte. Koka-kola svakako nije sasvim zdrava i neškodljiva stvar, ali zar ne mislite da su takve komplikacije ocekivane pri tolikim kolicinama?! Dva litra na dan, pa to je cisto samouništenje! Sa druge strane, cisto sumnjam da ce biti posledica pri umjerenom i racionalnom konzumiranju... Ne trebamo biti paranoicni, nece nas sve živo uništiti.



Pa to i govorin. Vidiš da covik kaže da pije puno coca cole... A amo rec 2 litra sigurno jesu štetni.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37590 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/01/2011 : 19:02:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
Voda, voda, voda. Dobru kahve, chai...

A prije no sto sam prestao najvise bi mi pasali pivo, pivo ili rum cola. Nikad nisam bio "in vino veritas" freak, sjebalo bi mi kiselinu u zeludcu. A najvise sam mrzio Campari i ostala grenka pica.

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7632 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 08/01/2011 : 19:16:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

Ja pijem mozda i previse zadnjih par mjeseci, od kad sam poceo prevodit stripove, lijepo mi godi casa piva ili vina, ili kombinacija viski/kola, vodka/tonic ... Ima gomile pica koje volim, reko bi da mi je alcohol slabija tacka, nisam alkoholicar, ali volim gucnut cesto
;)

Nemoj negirati, priznanje je prvi korak ka rješavanju problema.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16533 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 08/01/2011 : 19:18:00  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
quote:
Originally posted by Mhejl

quote:
Originally posted by Paka01
Istina, nije coca cola ništa bolja...


Ne fantazirajte. Koka-kola svakako nije sasvim zdrava i neškodljiva stvar, ali zar ne mislite da su takve komplikacije ocekivane pri tolikim kolicinama?! Dva litra na dan, pa to je cisto samouništenje! Sa druge strane, cisto sumnjam da ce biti posledica pri umjerenom i racionalnom konzumiranju... Ne trebamo biti paranoicni, nece nas sve živo uništiti.


Dešavalo se da ljudi imaju ozbiljnih zdravstenih problema, cak i da moraju na operaciju
Go to Top of Page

azra x.
Junior Member



Serbia
492 Posts

Member since 18/09/2010

Posted - 08/01/2011 : 19:21:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit azra x.'s Homepage  Send azra x. a Private Message
Secam se,otprilike u periodu kada sam krenula u srednju skolu,stalno sam po dzepovima imala male unucice ruma i brendija rock 98(cena im je tada bila oko 45din). To sam ljustila svaki dan dok nisam ostetila sluzokozu zeludca sto je bilo grozno, bolno i tesko... Od tad ne mogu ni da pomirisem rum i brendi. Takodje ni pelinkovac i vermut.
Tako je to kad si mlad a hoces da se ku*cis...

Is that a gun in your pocket or are you just happy to see me? o.o
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4065 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 08/01/2011 : 19:21:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
Kakvih problema? Cir? A kojim tempom su pili?

Edited by - Mhejl on 08/01/2011 19:22:49
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 08/01/2011 : 19:33:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
Jbt, Cronos jos nije ostavio post! Verovatno jos nabraja sta sve pije.

Inace, ja sam vinski igrac i to jos ako je vino makedonko...eh.Ali, dobro se snalazim i sa ostalim. Od zestokog iskljucivo domacu i to proverenu.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4352 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 08/01/2011 : 19:48:08  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

Jbt, Cronos jos nije ostavio post! Verovatno jos nabraja sta sve pije.



Zabrojao se.

quote:
Originally posted by Grujah.


@Dessa - imam ja jedno.. pa aj, recimo pola flase Jacka i dolazim uskoro u BG.. :P



Superiška. Ja imam led.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7900 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 08/01/2011 : 19:53:52  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
nisam se zabrojao,ali sam napokon shvatio da sva pica koja konzumiram imaju vitamin ce!
normalno tu spada:
pivce
vince
razne rakijice
votkice
zdravlje je uvek najbitnije.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16533 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 08/01/2011 : 20:06:24  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
quote:
Originally posted by Mhejl

Kakvih problema? Cir? A kojim tempom su pili?


Problema sa slezinom. Valjda su dvojica brace svakog dana pili litar i po koka-kole, ali valjda jedan znatno više od drugog, pa je imao velikih problema, posebno što se bavio košarkom. Onda je morao da se lijeci nekim cajevima.
Go to Top of Page

Shtef
Junior Member

Croatia
315 Posts

Member since 01/09/2007

Posted - 08/01/2011 : 20:37:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Shtef a Private Message
U domacem drustvu pivicu, a na poslu jeger/viski kolu
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8464 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 08/01/2011 : 21:15:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by goran split

sve osim zenskih sladunjavih stvari i nista sa sokovima.
iako u zadnje vrime manje jer udren sta drugo radje pa mi
bude toliko lipo da popijen koju pivo cisto da mi bude jos lipse



A ludi Splice...neki cvit?

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8464 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 08/01/2011 : 21:26:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
Znaci ovako:
Cronos pije sve osim nafte
Azra si je još ko dijete alkoholom uništila želucanu ovojnicu
acestroke uvjerava sebe ili nas da nije alkoholicar
Obi-Wan je definitivno lijeceni alkoholicar, možda i bivši narkos.
grofica je ženski ekvivalent cronosu- znaci sve osim nafte i tu i tamo lajna belog.
Grujah drapa cak i naftu.
Bolje da prestanem...postaje zabrinjavajuce

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Manetola
Starting Member

Kyrgyzstan
87 Posts

Member since 14/03/2007

Posted - 08/01/2011 : 21:39:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Manetola a Private Message
ma pijem sve osim proklete becherovke...

inace osim standardne pivurine i gemisteka, volim popit whiskey i naravno homemade rakijetine

necu da ispadnem zivotinja
Go to Top of Page

Manetola
Starting Member

Kyrgyzstan
87 Posts

Member since 14/03/2007

Posted - 08/01/2011 : 21:52:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Manetola a Private Message
quote:
Originally posted by grofica Varga
Nekad sam pila Red Bull votke ali to je živo zlo od pica. Jebeš mi sve ako nije zdravije povuci crtu koke nego piti to smece.



ovo ti je ziva istina

necu da ispadnem zivotinja
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 08/01/2011 : 22:01:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
A ja mislia da je ovo AA...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 08/01/2011 : 22:09:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message
quote:
Originally posted by paro

Znaci ovako:
Cronos pije sve osim nafte
Azra si je još ko dijete alkoholom uništila želucanu ovojnicu
acestroke uvjerava sebe ili nas da nije alkoholicar
Obi-Wan je definitivno lijeceni alkoholicar, možda i bivši narkos.
grofica je ženski ekvivalent cronosu- znaci sve osim nafte i tu i tamo lajna belog.
Grujah drapa cak i naftu.
Bolje da prestanem...postaje zabrinjavajuce



Au covece bas me nasmeja.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000