forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Sudbina Mister Noa
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

kasper
Advanced Member

10852 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 26/01/2002 : 12:45:03  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message
Sto se tice MN sudbina mu je crna. Za i.bee -
Boselli nije radio Fatalno oruzije tako da ....

Go to Top of Page

Pajke
Senior Member

Serbia
2999 Posts

Member since 13/11/2001

Posted - 26/01/2002 : 13:27:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajke a Private Message
Mislim da klinci ne mogu da se vezu za Mr no-a zato sto nema sf,fantazije i sl. stvari.Vise lezi starijim citaocima sto su dovoljno stari da primecuju druge stvari sem radnje.Mislim da bi svi mi voleli da budemo po malo kao Mr No. Da uvek kazemo sta mislimo,dvolicnost ne prolazi kod njega,da nas niko ne zajebava i damo mu po pichci ako pretera ,da imamo svoju slobodu,da nas niko ne uznemirava,da jurimo zene, sve odlike romanticene licnosti u sjebanom svetu kakav sve vise jeste i sama ta cinjenica daje sarm ovom junaku i stripu.Lepo je poistovetiti se sa njim.

Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 27/01/2002 : 03:07:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
Mislim da si u pravu, Pajke. Narocito za to da bi svi mi ponekad htjeli biti poput Mister No-a. Pa tko nebi volio po cijele se dane zajebavati naokolo vlastitim avionom, cugati i naganjati zene, raditi samo onoliko koliko ti treba za, ponovno, alkohol i zene, ne ovisiti o nikom, da nitko ne ovisi o tebi (osim nekoliko barmena i gomile uspaljenih zena)... Kod MNo-a mi se najvise svidja sto zene na njega padaju zbog toga sto je zajebant i faca, za razliku od Dylana koji je od onih tipova u koje se zene zaljubljuju zbog onog njegovog melankolicnog izgleda.
Iako su ove zadnje epizode bile poprilicno lose, meni je Mister No i dalje jedan od najdrazih.

Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6141 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 27/01/2002 : 19:20:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Pravo da vam kažem i mene nekad uhvati da postupim kao MN.Da odjebem faks,auto i civilizaciju uopšte i odem nekamo na more i cijelog života ludujem,lovim žene i pecam ribu.Pa što bi mi falilo.Samo moram naci neki na easy posao i to je to.

Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10852 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 27/01/2002 : 19:31:35  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message
Pa mozda MN odgovara starijima koji odavno nisu jeb.... i kojima je mozak ispran od silnog gledanja TV-a. Ne, salim se. Za tvoju informaciju Pajke MN je bio popularan u SFRJ i tada je imao super epizode. Koliko znam i danas su te epizode trazene.

Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 27/01/2002 : 20:04:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Pa, kad bolje razmislim, od svih Bonellijevih junaka najvise bih voleo da zivim zivot Mister Noa. Sto da ne? Avion, alkohol, ribe... i sve to u amazoniji

Go to Top of Page

Pajke
Senior Member

Serbia
2999 Posts

Member since 13/11/2001

Posted - 28/01/2002 : 13:53:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajke a Private Message
Dok Lester mi je dao ideju za jos jedno pitanje, da li vam se vise svidjaju Dilanove ili Mr No-ove ribe?Ja bi i jedne i druge ali pre one Mr No-ove!
Mene malo nervira ta ljubav i patetika kod DD i on mi je metiljav.Kod Mr No-a ima neke usamljenicke melanholije i avanturisticke romantike koja mi vise lezi,otpor celom svetu i sl.

Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 29/01/2002 : 23:19:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Dylanove... u svakoj epizodi ima neku novu, tako da je veci izbor

Go to Top of Page

Pajke
Senior Member

Serbia
2999 Posts

Member since 13/11/2001

Posted - 30/01/2002 : 10:31:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajke a Private Message
Dilanove su sve lude,iskompleksirane,pod stresovima...iako doro izgledaju, a Mr No-ove su bas prave zene iako u pravom zivotu uvek nekako izaberemo one kao Dilan.

Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 31/01/2002 : 00:25:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
Mozda Dylan i je takav jebac kad su sve njegove zene malo blesave (ili puno)? Pa koja bi normalna riskirala kakvu bolestinu od frajera koji svaki dan ima drugu. Pa morao je negdje pokupiti nesto...
Vise volim one Mister No-ove mulatkinje i sisate plavuse sa brazilskih plaza kojima ne trebaju mentalne smetnje kako bi otisle s tipom u krevet. Dovoljan je jedan dobar vic i nekoliko casica...

Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 31/01/2002 : 03:04:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
pa nismo govorili o kompletnom psiholoskom profilu... pa ne biramo miss sveta.
Meni su ipak bolje (izgledom) Dylanove, i slobodnije su (nema nekog muvanja vec odmah prelaze na stvar)

Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000