forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Ja bum vas tuzil!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

mephisto_III
Senior Member

Germany
2168 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 15/11/2002 : 10:02:37  Show Profile Show Extended Profile  Send mephisto_III an ICQ Message  Send mephisto_III a Private Message
quote:

Moja devojka cita stripove pa nemam tih problema kao Zaphod ...ko zna mozda se samo pravi dok se ne uzmemo?...ma kakvi, voli ona stripove i non-stop me forsira da joj crtam!




Pajke,castiti komunisticke(ovo zbog Zeljka)
napisi nesto vise o sebi ako ti nije muka,rado bih znao sto vise o tebi!?

Drmalo se,treslo se,rodio se mish!
Go to Top of Page

Pajke
Senior Member

Serbia
2999 Posts

Member since 13/11/2001

Posted - 15/11/2002 : 10:44:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajke a Private Message
Ne znam sta te konkretno interesuje?


Go to Top of Page

Zox
Senior Member

1183 Posts

Member since 04/06/2002

Posted - 15/11/2002 : 13:43:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zox's Homepage  Send Zox a Private Message
tip: djevojke se najlakse navuku na Dilan Doga. Tutnes joj u ruke par dobrih epizoda, Dugo Zbogom ili kako se vec kod nas zove ona epizoda sa Marinom, Johnny Freak i vidjeces da ce zavoliti stripove.
Alternativa, ali kod nas jos ne izlazi, Julia.

I'm not here, this isn't happening
Go to Top of Page

mephisto_III
Senior Member

Germany
2168 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 15/11/2002 : 14:37:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mephisto_III an ICQ Message  Send mephisto_III a Private Message
quote:

Ne znam sta te konkretno interesuje?



Tvoj zivot uz strip!Kakvu ulogu ima strip u tvom zivotu?

Drmalo se,treslo se,rodio se mish!

Edited by - mephisto_III on 15/11/2002 14:38:47
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 15/11/2002 : 15:15:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
quote:

tip: djevojke se najlakse navuku na Dilan Doga. Tutnes joj u ruke par dobrih epizoda, Dugo Zbogom ili kako se vec kod nas zove ona epizoda sa Marinom, Johnny Freak i vidjeces da ce zavoliti stripove.
Alternativa, ali kod nas jos ne izlazi, Julia.

I'm not here, this isn't happening



Tocno! Upravo sam na taj nacin navukao svoju curu, ali ima jedan problem. Sad bi ona posudivala te stripove! A kako jedan kolekcionar moze vjerovati zeni u njenom odnosu prema stripovima? Nitko ne pazi bolje vlastite stripove od sebe samog!

Hiljadu mu epruveta moga dede apotekara, tvorica, bubnjeva Darkwooda, Crvenih Mundira i vampira!
Go to Top of Page

Pajke
Senior Member

Serbia
2999 Posts

Member since 13/11/2001

Posted - 15/11/2002 : 15:19:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajke a Private Message
quote:

quote:

Ne znam sta te konkretno interesuje?



Tvoj zivot uz strip!Kakvu ulogu ima strip u tvom zivotu?

Drmalo se,treslo se,rodio se mish!

Edited by - mephisto_III on 15/11/2002 14:38:47


Pa verovatno se ne razlikuje mnogo od ostalih forumasa sto se tice citanja,skupljanja...itd. Jednina razlika od vecine je sto sam osecao potrebu da ih crtam ...nesto me teralo.Eto, tako sam ti ja vremenom poceo da objavljujem tu i tamo neke stripove pod pseudonimom Grabowski u Stripburgeru,Striperu,...da ne nabrajam...strip sveska u engleskoj(SLAB-O-CONCRETE),sada je izasla u izdanju B92 strip-knjiga od 140str. mog prijatelja i saradnika Wostoka i mene(Poposak&Cvece), a uskoro ce jos jedna knjiga izaci(Luna-urednik je Dekara,covek sa ovog foruma...takodje je ucestvovao kao jedan od urednika i P&C).
Citam sve i svasta, italijane,francuze,amerikance(Manga ne podnosim!!!), komercijalne,nekomercijalne,underground,ne-underground,...ihaaaaj, ...toliko.Jos nesto te zanima?

Go to Top of Page

Pajke
Senior Member

Serbia
2999 Posts

Member since 13/11/2001

Posted - 15/11/2002 : 15:21:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajke a Private Message
Zaboravih da spomenem da su to sve stariji radovi...nisam nacrtao strip 4-5 godina.

Go to Top of Page

hamza
New Member

USA
251 Posts

Member since 15/06/2002

Posted - 15/11/2002 : 15:26:00  Show Profile Show Extended Profile  Send hamza a Private Message
maximuse djevojke se navlace na onu stvar a ne romane.nedaj boze da meni neko kaze dameje
navuko.navukobimu ja mater odma pa damije najrodjeniji.

Go to Top of Page

mephisto_III
Senior Member

Germany
2168 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 15/11/2002 : 16:08:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mephisto_III an ICQ Message  Send mephisto_III a Private Message
quote:

Zaboravih da spomenem da su to sve stariji radovi...nisam nacrtao strip 4-5 godina.




Pajke hvala,bas to me interesovalo samo nijesam umeo da formulisem pitanje!
Mangu nevarim ni ja!Sad je na vrhuncu!
Ma crtaj nesto,makar po tapeti,dosta si se izlezavo.

Drmalo se,treslo se,rodio se mish!
Go to Top of Page

Zox
Senior Member

1183 Posts

Member since 04/06/2002

Posted - 15/11/2002 : 16:28:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zox's Homepage  Send Zox a Private Message
Hamza, bravo, sazeto, jednostavno i vrlo rijecito!

I'm not here, this isn't happening
Go to Top of Page

pot
Average Member



Croatia
818 Posts

Member since 27/10/2002

Posted - 15/11/2002 : 17:31:50  Show Profile Show Extended Profile  Send pot a Private Message
nekad davno imao sam hrpu stripova, onda sam uooznao rock nroll' u grad je dolazio legendari gitarista alvin lee a ja nisam imao za upad i hopa odose stripovi u bezcijenje i tako dodje bo didley pa floydi u munchen pa stonsi u wienu i stripova vise nema na kraju ostali samo fordovi oni su bili prevelika ljubav naravno pedesetak od prvih 70 jer ja i moja ekipa nismo priznavali onaj ruzni crtez od broja 71 koji je forda pretvorio u karikaturu te mu uzeo dusu. no kako bilo da bilo prodjese vremena ispucao se ja u rock n roll spiki muzici sexu i drugome dojde 35a godina i ja se rijesih da se zenim vec mi bilo dosadilo ponavljanje jednog te istig pa kao sto rekoh ozenih se. itako vec godinu dana, nije lose u braku ne fali mi rnr ali fali mi nesto? itako ja sebe uhvatih nekoliko puta da sanjam stripove te alan fordove koje nisam nikad vidio te stare lms i zs i to tvrdokozce kako smo ih nekad zvali(to su kartonci)i sta cu, odlucih da imam novi stari hobi ili ljubav i krenuh ja u nabavu. hrelic prvi, na standu tip ima hrpu stripova ja naravno vrlo izbirljiv pitam koliko prvi broj zs? 400 kn, itako sam se na brzinu ohladio od tih slatkisa i otkrio zagor extra jeftino novo a ponovo staro sta ces bolje itako sad mi fali jos tih 25, kad ih kompletiram pocecu sa tvrdokoscima makar 2 kom u 1g itd i tako sad mi je praznina u dusi popunjena zivot ponovo ima smisla zena se ne ljuti jer kad ona krene u shoping to je koma itd potrosila mi se rima zato sta da kazem zivijeli stripovi ay bog!

mh
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 15/11/2002 : 17:39:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Not bad for a human:-))))

"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 15/11/2002 : 23:53:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
E moj Hamza.... A kako bi ti to nazvao nego navuc? Pa i Zaphod ti je lijepo odmah na pocetku napisao sve o tome kako je ponovo postao ovisnik. Ali to vjerojatno nisi citao jer ti je predugo, pa se umoris. Ti bi rade da je on to nacrtao. Pa sjetim se sebe kad sam u osnovnoj imao problema jer sam propustio obavezan odlazak u Tehnicki muzej iz razloga jer sam na Crnomercu naletio na lika koji je Zagore prodavao u bescjenje, pa sam umah svu lovu spiskao. Sta je to nego navuc se, pitam te ja?

Hiljadu mu epruveta moga dede apotekara, tvorica, bubnjeva Darkwooda, Crvenih Mundira i vampira!
Go to Top of Page

KOLEKCIONAR
Senior Member

USA
1976 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 16/11/2002 : 04:02:12  Show Profile Show Extended Profile  Send KOLEKCIONAR a Private Message
Nemoj se ljutiti Zaphode, evo jedne
male sale sa nazivom ovoga topika:
JA BUM VAS TUZIL..?
MI TEBE BUM SAKOM U NOS..

Sretno ti bilo i imala svega u dvorcu od zlata
a ja kao prosjak zivot proklinjao ispred tvoih vrata...
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 16/11/2002 : 08:35:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message


"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."
Go to Top of Page

Pajke
Senior Member

Serbia
2999 Posts

Member since 13/11/2001

Posted - 16/11/2002 : 13:32:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajke a Private Message
quote:

quote:

Zaboravih da spomenem da su to sve stariji radovi...nisam nacrtao strip 4-5 godina.




Pajke hvala,bas to me interesovalo samo nijesam umeo da formulisem pitanje!
Mangu nevarim ni ja!Sad je na vrhuncu!
Ma crtaj nesto,makar po tapeti,dosta si se izlezavo.

Drmalo se,treslo se,rodio se mish!



Kada sam rekao da nisam nacrtao ni jedan strip zadnjih 4-5 godina nisam mislio da necrtam uopste...crtam,crtam ili angazujem sebe na drugim stvarima.

Go to Top of Page

mephisto_III
Senior Member

Germany
2168 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 16/11/2002 : 15:14:44  Show Profile Show Extended Profile  Send mephisto_III an ICQ Message  Send mephisto_III a Private Message
Jesil nacrtao"lavirinta"sa gospodarom darkvuda ispod miske,zgurenog kako zuri prema posti a iz zadnjeg dzepa mu viri ispisan cek od 150 eura adresiran na tvoje ime!
Nema ljutis,sala

Drmalo se,treslo se,rodio se mish!
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 16/11/2002 : 17:50:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Kome ne valja sto cita stripove?!?!
Znate onu: manijak ne moze bit svak? A ja kazem: stripofil je uvijek dobar tip!!!
I stvarno, kad pogledate, nema puno losih ljudi koji citaju stripove...

I still remember the face of My father...
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 16/11/2002 : 23:24:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Ja ne znam nikog ko je los, a cita stripove. Doduse, znam ih valjda tuznih 5-6, ali postotak je dobar! Ma i kako bi bili losi, pa nema moralnijih i pozitivnijih stvari od onih koje se procitaju u stripu. Pogotovo kod Manare!

Hiljadu mu epruveta moga dede apotekara, tvorica, bubnjeva Darkwooda, Crvenih Mundira i vampira!
Go to Top of Page

Pajke
Senior Member

Serbia
2999 Posts

Member since 13/11/2001

Posted - 17/11/2002 : 12:11:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajke a Private Message
quote:

Jesil nacrtao"lavirinta"sa gospodarom darkvuda ispod miske,zgurenog kako zuri prema posti a iz zadnjeg dzepa mu viri ispisan cek od 150 eura adresiran na tvoje ime!
Nema ljutis,sala

Drmalo se,treslo se,rodio se mish!



Ma vise mi nece trebati te pare...hocu njega!
Zaboravio sam koji smail na predjasnjem postu cisto da ne pomislis da se nesto ljutim...pa ja sam ti covece neko prema kome stvarno trebas da budes svinja pa da popizdim.Samo guraj napred Mephisto...
Hej, da nisi ti pisao jednom prilikom kako st trebao da posaljes pare Lavirintu za neke stripove ali si zakasnio?

Go to Top of Page

mephisto_III
Senior Member

Germany
2168 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 17/11/2002 : 13:44:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mephisto_III an ICQ Message  Send mephisto_III a Private Message
quote:

quote:

Jesil nacrtao"lavirinta"sa gospodarom darkvuda ispod miske,zgurenog kako zuri prema posti a iz zadnjeg dzepa mu viri ispisan cek od 150 eura adresiran na tvoje ime!
Nema ljutis,sala

Drmalo se,treslo se,rodio se mish!



Ma vise mi nece trebati te pare...hocu njega!
Zaboravio sam koji smail na predjasnjem postu cisto da ne pomislis da se nesto ljutim...pa ja sam ti covece neko prema kome stvarno trebas da budes svinja pa da popizdim.Samo guraj napred Mephisto...
Hej, da nisi ti pisao jednom prilikom kako st trebao da posaljes pare Lavirintu za neke stripove ali si zakasnio?




Nijesam zakasnio nego se predomislio nakon konsultacije sa prijareljem!Da ga nijesam poslusao sad bi gore pisalo"Pajke&Mefisto u potjeri za Lavirintom"!

Go to Top of Page

Pajke
Senior Member

Serbia
2999 Posts

Member since 13/11/2001

Posted - 18/11/2002 : 10:09:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajke a Private Message
quote:

quote:

quote:

Jesil nacrtao"lavirinta"sa gospodarom darkvuda ispod miske,zgurenog kako zuri prema posti a iz zadnjeg dzepa mu viri ispisan cek od 150 eura adresiran na tvoje ime!
Nema ljutis,sala

Drmalo se,treslo se,rodio se mish!



Ma vise mi nece trebati te pare...hocu njega!
Zaboravio sam koji smail na predjasnjem postu cisto da ne pomislis da se nesto ljutim...pa ja sam ti covece neko prema kome stvarno trebas da budes svinja pa da popizdim.Samo guraj napred Mephisto...
Hej, da nisi ti pisao jednom prilikom kako st trebao da posaljes pare Lavirintu za neke stripove ali si zakasnio?




Nijesam zakasnio nego se predomislio nakon konsultacije sa prijareljem!Da ga nijesam poslusao sad bi gore pisalo"Pajke&Mefisto u potjeri za Lavirintom"!






HA-HA-HA...!!!

Go to Top of Page

BOGI
Advanced Member

USA
6494 Posts

Member since 07/09/2002

Posted - 18/11/2002 : 10:46:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit BOGI's Homepage  Send BOGI a Private Message
quote:

zaista dug post
nazalost ne citam duge postove po odgovorima mogu pretpostaviti o cemu se radi.

nostalgija je gadna stvar

Ja sam sam sebi legenda, mada drugima nisam!


ali si procitao onaj sudbonosni dugi post i archangelu mihailu,zar ne?

bogi_ripper@yahoo.com
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000