forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MORE COMICS MUTANTI
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 24/06/2003 : 01:40:08  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message
upisa sam na google MC
umisto da izlista lipo, izbacio mi je ovaj topic kao drugu opciju

cisto da vidim
sad da se imam branit jer sam cini se nasao sporko rublje??
ma nes ti sto je max srao ikome. i da je...ljudina je kakav je i svi mi pisemo sranja o
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29276 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/06/2003 : 10:42:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by degman

vadim ga iz prasine
skuzajte
kome se ne cita ne mora
MC je na ovom sajtu poprilicna tabu tema vidim
svojedobno sam i ja imao kacenje sa markosom :))

konkretno posto nisam iz zg pa mi je MC malcice van rute
imaju li oni snizenja, rasprodaje ect
ako da, za koliko ih ruse (cijen) i po kojim mjerilima (datum, nova posiljka, slaba prodaja...)





Kakva tabu tema? Kakve veze ima tvoje kacenje sa mnom (kad, sta, gdje? nemam pojma da sam se s tobom zakacio) Inace, imas njihova 3 bannera na sajtu, toliko o tabu temi:-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 24/06/2003 : 22:45:13  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
Sjecam se jednog Asterixovog Zabavnika broj 5-Talicni Tom-Mama Dalton;
kojega su cijenili 100 Kn.Molim vas 100 Kn za Asterixov zabavnik, pošto je to bio zadnji koji mi je falio od Talicnog Toma iz te serije cak sam razmišljao i da ga kupim,ali hvala bogu nisam.Kasnije sam ga našao puno jeftinije za 30 Kn-a bio je glancer.
Pošto kartam Magic cesto znam navratiti u MC i uvijek pregledam stripove,i uvijek je medu njima taj.Naravno da ga nisu prodali,stajao je tamo cirka godinu i pol.Pošto nisam vec dugo bio tamo-od otvaranja LOM-a-možda ga više nema ali cisto sumnjam da su ga prodali.Daj nek neko pogleda kad bude tamo pa neka javi na forum.
Moje mišljenje je da ako se neke stvari nakon odredenog vremena ne prodaju da im treba sniziti cijenu a ne ju još nabijati;tko ce ju tek onda kupiti.Trebaju biti rasprodaje neprodanih starih albuma i slicne stvari,ali ja se ne razumijem u posao pa im necu više soliti pamet.
Za Edvina-
Baš ljude boli lagano ona stvar dali Bernard placa porez ili ne. Bitno je to da su mu albumi jeftiniji-to je ono što nas zanima a ne kojekakvi porezi i prirezi.Ako je tebi krivo tuži ga financijskoj!!!!!!

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6165 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 24/06/2003 : 23:53:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Bio sam jucer u MC.Momci su OK,nemam nikakvih zamjerki.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

perez
New Member

Croatia
129 Posts

Member since 14/01/2003

Posted - 25/06/2003 : 00:16:59  Show Profile Show Extended Profile  Send perez a Private Message
nisam siguran da se pdv placa na stripove ( pa zari to nisu knjige ).
ako je to tocno onda oni i nemaju baš previše poreza..osim toga poznato je da knjizare dobro posluju..

It wasn't me, the devil women made me do it.
Go to Top of Page

Tomek
Advanced Member

Croatia
3857 Posts

Member since 16/03/2002

Posted - 25/06/2003 : 02:26:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomek a Private Message
ajmo onda pricati o MC (ne sjecam se uopce ovog topica)
na meni su ostavili pozitivan dojam, ali isto mi je glupo vidjeti da neki mijenjaju mišljenje cim ih netko napade ili cim se edvin pojavio
kao da se bojite
ako vam ne valja ne valja, recite, što vas briga ako to kome smeta


Hajduk živi vjecno

We want to see old Ireland free once more.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 25/06/2003 : 03:47:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Pravi strip nikad nije skup (hvala Magic :o) ona kupovina od tebe mi je najdraza)
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 25/06/2003 : 15:15:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
quote:
Originally posted by Tomek

ajmo onda pricati o MC (ne sjecam se uopce ovog topica)
na meni su ostavili pozitivan dojam, ali isto mi je glupo vidjeti da neki mijenjaju mišljenje cim ih netko napade ili cim se edvin pojavio
kao da se bojite
ako vam ne valja ne valja, recite, što vas briga ako to kome smeta


Hajduk živi vjecno

We want to see old Ireland free once more.




Jel ovo mene ide? Ako da, nije valjda da mislis da sam promjenio misljenje zato sto me je netko napao? U slucaju napada se mogu jedino inatit, jer sam tvrdoglava mazga. I dalje stojim iza vecine svojih postova, ali me vise nije briga posto sta prodaju, jer je njihov ducan. Nek stavi sve po 1000kn, pa ce vidjet je li mu se isplati. I dalje cekam kakvu konkurenciju, a oni i dalje drze svoje cijene. Neke OK, neke previsoke. I to je to. Mada mi i dalje nije jasan onaj Gaston koji je sa 30kn narastao na 100tinjak, pa nek dalje skuplja prasinu.

Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000