forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Sweet dreams & Nightmares
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 01/05/2011 : 12:47:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Sanjate li?

Sanjate li lijepe snove ili tonete u nocnim morama?

Jesu li vam snovi neobicni, eroticni, strašni ili prekrasni?

Sva svoja iskustva podjelite ovdje!

Trljam ruke.

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 01/05/2011 : 12:54:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Inspiraciju za ovaj topic dobio sam slucajno. Naime, jutros sam se probudio u 4 ujutro prekinut strašnom nocnom morom!
Sanjao sam da me živog cementiraju!!!
Toliko sam bio ustrašen da kad sam se probudio bio sam ledenim znojem obliven.
Situacija je bila na nekom gradilištu...
Ugl, šetam ja tim gradilištem i na mene odjenom naleti grupa radnika-zombija u namjeri da me oskakati. I ja bježim, gledam uzet neki oštar predmet da se obranim, al nema ništa samo vire one armaturne žice koje ne mogu išcupat! I nadem ja neku letvu s cavlima i probam jednog klepit, al mi je udarac u qrac slab (jeste primjetili to dok sanjate da ste u tuci kako vam je udarac nikakav?) i ja nastavim dalje svoj bijeg. I tako oni mene gone i ja kako gledam iza sebe propadnem kroz rupu od lifta. I ležim dolje slomljen, kad dolaze zombiji i što rade? Mješaju cement, i ne iskrecu cijelu mješalicu na mene nego kantu po kantu i zlobno se smiju!
Kad sam se probudio, laknulo mi je. Al moram priznat da strašniju stvar u životu nisam sanjao!

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 01/05/2011 15:09:21
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 01/05/2011 : 12:57:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Sanjam mozda 5 puta sedmicno... vecina snova su lijepi, nocne more su rijetke.
Eroticni me najvise zivciraju, jer kad se probudim, toliko se razocaram da vise necu ni da spavam, niti da budem budan.
Par puta se desilo da ono sto sam sanjo se kasnije ostvarilo, ali na zalost, ni jedan od tih snova nisu bili oni eroticni, nego samo oni obicni, 'neutral dreams'

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

skuby
Average Member



Croatia
764 Posts

Member since 06/02/2011

Posted - 01/05/2011 : 14:49:45  Show Profile Show Extended Profile  Send skuby a Private Message
Ne sanjam baš svaku vecer,ali cim se ujutro probudim zaboravim o cemu sam sanjao
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 01/05/2011 : 15:06:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
U zivotu sam se najvise plasio ruznih snova,imam fobiju od njih oduvek vise od bilo cega.
I kao sto jednom rece neki indijanac ratniku Mandanu u jednom Kenovom stripu.
Nemoj da te je sramota sto si vristao u snu,ni najhrabriji ratnici nemogu odoleti demonima snova.
Velicanstvena i iskrena recenica.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 01/05/2011 : 15:09:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
Zlotvore promeni nik i sliku.
Salim se ne ljuti se,kada god sanjam tako nesto obecam sebi da cu se popraviti i pocnem biti dobar.Bar za neko vreme.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 01/05/2011 : 15:33:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Hahahaha! Misliš da sam "badass", ha? Ma nisam, ja sam pacifist, potpuna suprotnost. Iako, ako snovi imaju neko znacenje moram priznat da me moj duboko potresao. Al stvarno...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 01/05/2011 : 16:13:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
Verujem ti,sujeverni bi to v ec preveli na scoju stetu.
Simboloicni si zatrpan.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 01/05/2011 : 16:23:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
Evo nesto za budjenje.

http://www.youtube.com/watch?v=azCon4I7fWA

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4208 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 01/05/2011 : 18:25:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message
Secam se par nocnih polucija ljubaznoscu drogarica koje su me posetile u snovima...jutro pokvari sve

i da malo spotujem post

http://www.youtube.com/watch?v=jvb_PjZFQ4U
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 01/05/2011 : 19:03:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
Par puta sam imao ludilo mocne snove komplikovane kao roman ili filmski scenario.Resio sto puta da uzmem olovku u ruke i da zapisem,ali urodjena lenjost bila je jaca.ostala su samo bleda secanja na te block buster snove.
Mozda ce nekom drugom biti ponudjeni i on ce ih bolje iskoristiti.

Evoi jednog primera

http://www.youtube.com/watch?v=YonqEbar8cM

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

milandj3
Average Member



Serbia
614 Posts

Member since 17/08/2006

Posted - 01/05/2011 : 19:10:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit milandj3's Homepage  Send milandj3 a Private Message
quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie

Secam se par nocnih polucija ljubaznoscu drogarica koje su me posetile u snovima...jutro pokvari sve

i da malo spotujem post

http://www.youtube.com/watch?v=jvb_PjZFQ4U



http://www.youtube.com/watch?v=Gj4wdFooZnM
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 01/05/2011 : 19:17:19  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
Kao klinac sam imao ovaj kosmar:
olovnosivo nebo, ja idem kroz pijacu (mala pijaca u KG naselju Aerodrom, jbm li ga zasto bas ona kad zivim u blizini velike u centru),
hodam izmedju tezgi, nema ni zive duse sem mene, podizem pogled i vidim veliki kameni blok kako pada na mene. U tom trenutku se probudim.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 01/05/2011 : 20:50:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
E morrisonov mi je san jebacki! Ja isto nekad slicno sanjam, da padam ili da me plimni val poklopi i onda se probudim.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16204 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 01/05/2011 : 21:49:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor
(jeste primjetili to dok sanjate da ste u tuci kako vam je udarac nikakav?)



Meni se desava da sanjam kako me neko juri, a ja ne mogu da se pokrenem, pokusavam da trcim, ali kao da nemam snage za neki brzi tempo, vec se vucem i polako usporavam. Mnogo je nezgodan osecaj kada sanjam ovo, kao da sam svestan svega toga i vrlo tesko spavam.

Isto mi se cesto desava da sanjam kako igram fudbal i ono, lopta mi ide na volej, ja zamahujem i nogom opaucim u zid (koliko mi se samo to puta desilo, dobro jeda nista nisam slomio). Isto i onaj osecaj kada sedas na stolicu i neko ti izmakne, pa se cimnem u snu, napravim neki pokret, svestan sam sta sam uradio, ali ubrzo posle toga utonem u san.

Najjaci su mi snovi u kojima letim. Ono, zaletim se i samo skocim u vis i onda lebdim i lebdim i lebdim...

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 01/05/2011 21:50:38
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 01/05/2011 : 22:01:37  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by Zlotvor
(jeste primjetili to dok sanjate da ste u tuci kako vam je udarac nikakav?)



Meni se desava da sanjam kako me neko juri, a ja ne mogu da se pokrenem, pokusavam da trcim, ali kao da nemam snage za neki brzi tempo, vec se vucem i polako usporavam. Mnogo je nezgodan osecaj kada sanjam ovo, kao da sam svestan svega toga i vrlo tesko spavam.

Isto mi se cesto desava da sanjam kako igram fudbal i ono, lopta mi ide na volej, ja zamahujem i nogom opaucim u zid (koliko mi se samo to puta desilo, dobro jeda nista nisam slomio). Isto i onaj osecaj kada sedas na stolicu i neko ti izmakne, pa se cimnem u snu, napravim neki pokret, svestan sam sta sam uradio, ali ubrzo posle toga utonem u san.

Najjaci su mi snovi u kojima letim. Ono, zaletim se i samo skocim u vis i onda lebdim i lebdim i lebdim...


To se i meni desava ponekad da sanjam.Neverovatno.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5820 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 01/05/2011 : 23:00:49  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message
Lebdenje i letenje je poznata i cesta stvar u snovima. Za razliku od Zlotvora, ja se nikad nisam zaletao i skakao. Prosto duboko udahnem, zadrzim vazduh, podignem noge i onda ''ronim'' na metar dva od zemlje...
I, mada volim kad to sanjam, nikad mi nije uspelo da ga namerno sanjam...

Gledao sam neki film gde je neki obicni crnac postao supermen u drecavom kostimu. I on je leteo na samo metar iznad zemlje jer se plasio visine
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 02/05/2011 : 00:09:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
Neki od likova su specijalni gosti foruma i njima mozete postavljati pitanja iz ove teme.
Nocas.






http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 02/05/2011 : 00:25:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message
Ja cesto sanjam da sam se napio i da se ne secam sta se desilo vece pre.
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 02/05/2011 : 01:23:15  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message
jebemti... što li svratih na ovaj topik!!

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13368 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 02/05/2011 : 01:49:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
Sanjam, ali uglavnom zaboravim, na žalost. Nekad lepe snove, nekad nocne more. Sinoc sam sanjao da je neko meni dosta drag poginuo, užas.. Jednom sam kao klinac sanjao dve noci isti san, s tim da sam druge noci nastavio tamo gde sam stao prve. S druge strane, jednom sam u snu znao da sanjam..
Kao klinac sam takode cestao sanjao da sam sam kod jedne zgrade na Novom Beogradu. Uvek je bila noc, a nigde žive duše, ali pojma nemam ni dan danas što sam to sanjao..

Eroticne snove mislim da nisam sanjao nikad

Takode sam imao slucajeve da sanjam da propadam, pa se probudim iste sekunde.

Edited by - Imrahil on 02/05/2011 01:54:25
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2239 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 02/05/2011 : 09:16:22  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message
Uglavnom sam sanjao da mogu zakucati na kosarkaskoj utakmici... onako ko zver... Zakucavo sam u stvarnom zivotu al onako bezveze... kao svi sto kucaju...

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

TORQUE
Senior Member



Croatia
2781 Posts

Member since 27/04/2005

Posted - 02/05/2011 : 10:16:11  Show Profile Show Extended Profile  Send TORQUE a Private Message
nis ne sanjam xD

Deep into that darkness peering, long I stood there wondering, fearing,
Doubting, dreaming dreams no mortal ever dared to dream before..
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4337 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 02/05/2011 : 13:04:27  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
sanjam cesto da nadem hrpu romana na smetlištu, ali se onda probudim.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 02/05/2011 : 14:33:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Imam frenda koji ima "pretkazanja". Barem tako tvrdi.
Kaže da kad sanja trulo meso, tada obicno umre netko koga zna.
Kune mi se u sve živo da je istina!

Trljam ruke.
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 02/05/2011 : 15:43:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
quote:
Originally posted by adriano

sanjam cesto da nadem hrpu romana na smetlištu, ali se onda probudim.



http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.29 seconds. Snitz Forums 2000