forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Ugasiti podforum sport - da ili ne
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 17/05/2011 : 01:30:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch
Evo ti Paro kao primer. Prvo mu je smetao moj potpis iz tri reda.. Mada nije bio.. Sada mu smeta sport.. Sledeci put ce mu smetati nesto trece.. Esencija zlobnog ponasanja..

Cemu??? Sta mene boli dupe sto ti imas potpis u 8 redova ili sto se svadjas sa nekim u nekom pdfu.. I jos trazim da se to ukine a vidim da prija masi ljudi..

Nije pakost?????



Savicu, samom sebi pridaješ previše pažnje na ovom sajtu, egocentrice...Ja sam tvoj potpis vidio u 3 reda i to je sve. Zar te to tolko pogodilo?
Pakost?? Pa ja nemam pojma o cem ti pricaš, ja imam svoje mišljenje što se tice podforuma sport i to je sve.. WTF?

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12896 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 17/05/2011 : 06:55:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
Samo da bude jasno, ja ono pitanje nisam postavio iz nekakve zlobe ili pakosti. Samo sam razmišljao o tome što bi bilo najbolje za ovaj forum i njegove clanove.

Priznajem, ja nešto rjede zalazim u ove nestripovske podforume i shvacam da je mnogima ova ideja katastrofalna. Probao sam logicno sagledati situaciju. S vremenom ljudi koji cesto postaju na forumu jednostavno nestanu, budu banani. S obzirom da redovito prodem sve stripovske podforume, bude mi nejasno zbog cega su izbaceni. Tek kasnije skužim da je to bilo zbog nekog incidenta na podforumu sport, jer mu je netko opsovao majku, ovaj je uzvratio, itd. Nekako mi to nema smisla. Netko tko inace normalno sudjeluje u stripovskim raspravama bude izbacen zbog neke "sportske" rasprave koja se svela na prijetnje i uvrede.

Stvar je u tome što takvi incidenti nisu baš tako rijetki, i cini mi se da upravo zbog takvih stvari ljudi najcešce budu udaljeni s foruma. Nemojte me krivo shvatiti, nemam ja ništa protiv ljudi i tema na sportskom podforumu, ali imam dojam da ondje teške rijeci padnu precesto i preredovito.

Smatram da takve stvari ne trebaju jednom forumu o stripovima, pogotovo kad se neki ljudi ne mogu kontrolirati i usprkos banu i pravilima stalno rade opet ista sranja.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

red cloud
Advanced Member



Serbia
3925 Posts

Member since 29/06/2009

Posted - 17/05/2011 : 07:46:27  Show Profile Show Extended Profile  Send red cloud a Private Message
Bogami, bilo je svadja na nesportskim podforumima, e sad ako su pojedini izgubili pamcenje pa ih treba podsecati, mozemo i to. Cak sam i ja bio provociran od strane jednog clana na podforumu stripovi, iako ga nisam ni pominjao, niti se pozivao na neki njegov post, niti sam bilo koga drugog vredjao...

Nasilje u Darkvudu
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12896 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 17/05/2011 : 08:05:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
quote:
Originally posted by red cloud

Bogami, bilo je svadja na nesportskim podforumima,

Naravno, ja ni ne tvrdim suprotno.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/05/2011 : 13:36:52  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Samo da bude jasno, ja ono pitanje nisam postavio iz nekakve zlobe ili pakosti. Samo sam razmišljao o tome što bi bilo najbolje za ovaj forum i njegove clanove.

Priznajem, ja nešto rjede zalazim u ove nestripovske podforume i shvacam da je mnogima ova ideja katastrofalna. Probao sam logicno sagledati situaciju. S vremenom ljudi koji cesto postaju na forumu jednostavno nestanu, budu banani. S obzirom da redovito prodem sve stripovske podforume, bude mi nejasno zbog cega su izbaceni. Tek kasnije skužim da je to bilo zbog nekog incidenta na podforumu sport, jer mu je netko opsovao majku, ovaj je uzvratio, itd. Nekako mi to nema smisla. Netko tko inace normalno sudjeluje u stripovskim raspravama bude izbacen zbog neke "sportske" rasprave koja se svela na prijetnje i uvrede.

Stvar je u tome što takvi incidenti nisu baš tako rijetki, i cini mi se da upravo zbog takvih stvari ljudi najcešce budu udaljeni s foruma. Nemojte me krivo shvatiti, nemam ja ništa protiv ljudi i tema na sportskom podforumu, ali imam dojam da ondje teške rijeci padnu precesto i preredovito.

Smatram da takve stvari ne trebaju jednom forumu o stripovima, pogotovo kad se neki ljudi ne mogu kontrolirati i usprkos banu i pravilima stalno rade opet ista sranja.



sport nije ništa gori od svaštare šta se tice izbacivanja.
a kad vec ideš pametovat bilo je izbacivanja i na podforumu bonelli.
triba li i to ukinit zbog toga?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12896 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 17/05/2011 : 14:18:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

sport nije ništa gori od svaštare šta se tice izbacivanja.

Nisam stekao dojam da je svaštara po tom pitanju blizu sporta.

Moderatori ce valjda bolje znati.

Nego, cijela ova rasprava je zapravo nebitna. Podforum sport se nece ugasiti. Bolje bi bilo razmisliti o tome kako sprijeciti takve stvari.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins

Edited by - Mr. Bushido on 17/05/2011 14:19:22
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/05/2011 : 16:59:09  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by lwood

sport nije ništa gori od svaštare šta se tice izbacivanja.

Nisam stekao dojam da je svaštara po tom pitanju blizu sporta.

Moderatori ce valjda bolje znati.

Nego, cijela ova rasprava je zapravo nebitna. Podforum sport se nece ugasiti. Bolje bi bilo razmisliti o tome kako sprijeciti takve stvari.




slabo ti to pratiš

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3493 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 17/05/2011 : 17:36:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message
Bushido, ima to i dobrih strana. Znas ono, ne pada sneg da pokrije breg...
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 19/05/2011 : 15:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message
Ne treba ukinuti sport. I na drugim podforumima bude svada,psovki i provociranja...
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000