forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Ja sam Boris...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 23/05/2011 : 23:42:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by mali od palube

-.-'
[/quote]

Ne kužim ti ja kaj znace ti simboli..
Mi može ovo neko prevest...ove crtice i tockice..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 23/05/2011 23:47:57
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
868 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 23/05/2011 : 23:51:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Felagund

Evo kad se svi predstavljaju, da i ja kazem koju:D
Ja sam covjek koji ce dici revoluciju, svrgnut ove na vlasti, zasjest na tron, bit tiranin, ali i osvojiti svijet i podjeliti ga na grofovije koje ce sve naravno biti u mojoj nadleznosti, ali posto nemogu sa svime upravljati trebat ce mi namjesnici koji ce u moje ime vladati tim grofovijama, pa ako se netko od vas dokaze, moc ce obavljati tu odgovornu duznost.
Ali ni to nije sve (uz to dobijete jos i ovaj blistavi komplet nozeva od nehrdajuceg celika) planiram patentirati i napraviti par izuma koji danas izgledaju kao nemoguci, ali svi sirokogrudni ljudi znaju da su ti izumi moguci i ostvarivi i da samo mene cekaju da ih "izumim". Da, skoro zaboravih nabrojiti koji su to izumi, dakle: vremeplov (ali njime nece biti moguce gledati buducnost, valjda svi mozete pretpostaviti kakve bi posljedice imalo na covjecanstvo kad bi si svatko mogao vidjeti buducnost, niti ce biti moguce mijenjati proslost - oni koji gledaju star trek znaju zasto je ovo), teleporter, perpetuum mobile prve i druge vrste, a za kraj, posto je giljotina malo zastarjela, za one koji mi se usude suprostaviti i pokusati me svrgnuti sa trona, za njih cu imat pripremljen DEATH RAY.
Eto, toliko do mene, hvala lijepa na paznji!



ali samo ako se javite u narednih pola sata!



Digresija se prihvaca

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 23/05/2011 : 23:55:29  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message
Zar vise nema nas ?
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 23/05/2011 : 23:59:12  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message
quote:
Originally posted by paro

Ja sam...BATMAN!!!




Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 24/05/2011 : 00:04:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
@dessa



neg daj reci šta je ovo gore šta mi mali od palube nešto šifrira..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/05/2011 : 00:05:18  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Opet ste svi kolektivno popizdili :))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 24/05/2011 : 00:10:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message
quote:
Originally posted by paro

@dessa



neg daj reci šta je ovo gore šta mi mali od palube nešto šifrira..



evo ovako.

ovo je oko: -
ovo je nos .

tako da dobijes kombinaciju oko nos oko

-.-

ovo je kapljica znoja '

-.-' je onda jasno.

To kapljica je dalje simbol iz japanskih mange koji znaci da se mali od palube preznojava od stida.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 24/05/2011 : 00:17:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Grujah.
evo ovako.

ovo je oko: -
ovo je nos .

tako da dobijes kombinaciju oko nos oko

-.-

ovo je kapljica znoja '

-.-' je onda jasno.

To kapljica je dalje simbol iz japanskih mange koji znaci da se mali od palube preznojava od stida.



Ahhaa, puno fala Grujah, ipak sam ja covjek u godinama, pa ne kužim ja te vaše crtice ištatijaznam..
Mali od palube nema ti šta bit bed, pa mladost-ludost šta sad..Danas se lijepo možeš nasmijat toj uspomeni..


There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
868 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 24/05/2011 : 00:23:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message
quote:
Originally posted by paro



Ahhaa, puno fala Grujah, ipak sam ja covjek u godinama, pa ne kužim ja te vaše crtice ištatijaznam..
Mali od palube nema ti šta bit bed, pa mladost-ludost šta sad..Danas se lijepo možeš nasmijat toj uspomeni..





paro, legendo

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 24/05/2011 : 00:31:18  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message
quote:
Originally posted by paro

@dessa



neg daj reci šta je ovo gore šta mi mali od palube nešto šifrira..



Nisam ni ja znao, jer ne citam Mange, al' vidim da Gruja objasnio.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 24/05/2011 : 00:33:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
Valjda sam te pogodio (facu mislim):


There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 24/05/2011 : 00:36:22  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message
Idi bre!!!
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
868 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 24/05/2011 : 00:37:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message
Paro opet u naletu inspiracije XD

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 24/05/2011 : 00:42:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

Oki nakon tisucu postova tko sam ja...
evo
ja sam Boris Novkovic

pusa



drago mi je, ja sam Ivan Ljubicic!

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 24/05/2011 : 00:43:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
quote:
Originally posted by Felagund

Evo kad se svi predstavljaju, da i ja kazem koju:D
Ja sam covjek koji ce dici revoluciju, svrgnut ove na vlasti, zasjest na tron, bit tiranin, ali i osvojiti svijet i podjeliti ga na grofovije koje ce sve naravno biti u mojoj nadleznosti, ali posto nemogu sa svime upravljati trebat ce mi namjesnici koji ce u moje ime vladati tim grofovijama, pa ako se netko od vas dokaze, moc ce obavljati tu odgovornu duznost.
Ali ni to nije sve (uz to dobijete jos i ovaj blistavi komplet nozeva od nehrdajuceg celika) planiram patentirati i napraviti par izuma koji danas izgledaju kao nemoguci, ali svi sirokogrudni ljudi znaju da su ti izumi moguci i ostvarivi i da samo mene cekaju da ih "izumim". Da, skoro zaboravih nabrojiti koji su to izumi, dakle: vremeplov (ali njime nece biti moguce gledati buducnost, valjda svi mozete pretpostaviti kakve bi posljedice imalo na covjecanstvo kad bi si svatko mogao vidjeti buducnost, niti ce biti moguce mijenjati proslost - oni koji gledaju star trek znaju zasto je ovo), teleporter, perpetuum mobile prve i druge vrste, a za kraj, posto je giljotina malo zastarjela, za one koji mi se usude suprostaviti i pokusati me svrgnuti sa trona, za njih cu imat pripremljen DEATH RAY.
Eto, toliko do mene, hvala lijepa na paznji!



novo državno uredenje se sprema...

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
868 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 24/05/2011 : 00:48:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message
quote:
Originally posted by Darth Ivan



novo državno uredenje se sprema...



Jesi li mozda spreman pomoci mi izvesti revoluciju i tako si osigurati mjesto kao moj namjesnik u jednoj od grofovija, naravno, mozes se proglasiti i grofom, ako te volja.

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 24/05/2011 : 00:48:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 24/05/2011 00:52:32
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
868 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 24/05/2011 : 00:50:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message
quote:
Originally posted by paro






Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 24/05/2011 : 00:51:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
quote:
Originally posted by Felagund

[Jesi li mozda spreman pomoci mi izvesti revoluciju i tako si osigurati mjesto kao moj namjesnik u jednoj od grofovija, naravno, mozes se proglasiti i grofom, ako te volja.



hvala na ponudi!
ništa od uspostavljanja kraljevine ili kneževine? ah...
radije bih se proglasio hercegom ili podkraljem

"Nothing lasts forever."

Edited by - Darth Ivan on 24/05/2011 00:55:23
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
868 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 24/05/2011 : 00:56:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message
A sto fali grofoviji, pa Vlad Tepesh je grof i to najpoznatiji i nautjecajniji.
Jucer sam bas popricao malo sa njim i kaze mi da nije do sada naisao niti na jednog kralja ili kneza koji bi mu se usudio suprostaviti, dapace, svi su plesali kako je on svirao.
Tako da, ko zna, mozda se odlucim da mi bas sljedeci izum bude eliksir zivota pa ga dam tebi kao pokusnom kunicu i onda ti budes zivio vjecno i bio poznat kao grof Vjecni

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
868 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 24/05/2011 : 01:02:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message
Naravno, glupi ameri ce tvoje ime slavenskog podrijetla radi doticnog grofa odmah povezati sa vampirima, pa ces osim vjecnosti uzivati i u slavi koja ce se moci mjeriti sa Tepeshovom i tebe ce se isto kao i njega svi bojati i prakticki ces moci raditi sto zelis, naravno, dok ja budem ziv, bit cu ti nadredeni, a dok umrem, svijet je tvoj

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 24/05/2011 : 01:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
Pozdrav, ja sam Indiana Jones.
Baš sam stavio svoje slike pod Albumi sa slicicama.
Pa prijatan ogled.

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 24/05/2011 01:14:05
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
868 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 24/05/2011 : 01:18:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message
quote:
Originally posted by Risar_69

Pozdrav, ja sam Indiana Jones.
Baš sam stavio svoje slike pod Albumi sa slicicama.
Pa prijatan ogled.



Malo me podsjecas na Harrison Forda, da niste sta u rodu?

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 24/05/2011 : 01:22:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
Pa Harrison je ostario, a ovaj Indi, nekako uvijek mlad.

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 24/05/2011 01:22:49
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
868 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 24/05/2011 : 01:24:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message
quote:
Originally posted by Risar_69

Pa Harrison je ostario, a ovaj Indi, nekako uvijek mlad.



Nije valjda da si se uspio prije mene docepati eliksira mladosti?

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000