forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Premiership - Carling Cup - FA Cup [2011/2012]
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 74

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 13/05/2012 : 21:05:13  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
sve je vidljivo...

za Mancini još od vremena kad je s Interom pokoril Seriju A imam rijeci pohvale!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 13/05/2012 : 21:07:06  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko
City nije mogao da prismrdi golu.



od 70. min QPR nije izalzil, ne iz svojih 16m, vec iz peterca!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 13/05/2012 : 21:20:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by Jasko
City nije mogao da prismrdi golu.



od 70. min QPR nije izalzil, ne iz svojih 16m, vec iz peterca!


Pa? Isli su u sirinu, bunarenje i gadjanje cavki.
Nije ni Celzi sa igracem manje protiv Barse, zar ne?
Kako bilo, Siti zasluzeno, ali ne zbog danasnje utakmice. Danasnja utakmica je bila dobra zabava za gledaoce :)
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16811 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 13/05/2012 : 22:12:37  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by delboj

Lijepo je bilo vidjeti Fergusona i igrace Junajteda poražene na kraju. Neprocjenjivo, što rece ovaj ludi komentator.

Ipak, meni cijeli ovaj scenario lici na jednu veliku namještaljku. Previše toga ostavlja takav utisak.




Pronicljivi balkanski mozak - kad god sportski dogadjaj krene stazama manje ocekivanog, odmah je po sredi neki fiks :D


Nisam bas siguran, kao ti, da je do balkanskog mentaliteta. Do 90. minuta i kraja utakmice Stouk - Bolton, Siti nije mogao da prismrdi golu. Ne bih tako olako odbacio mogucnost pustanja u poslednja 3 minuta.
No, u svakom slucaju, dobra zabava bejase :)


Nije problem samo današnje utakmice, mislim da je poslije onog poraza Sitija od Arsenala svaki mec i Sitija i Junajteda bio namješten.

Danas je posebno sumnjiv treci gol Sitija, izgledalo je kao da se golman izmakao
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13430 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 13/05/2012 : 23:50:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
Najbolje da batalite gledanje fudbala
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 14/05/2012 : 11:53:03  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message


Stvarno

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 14/05/2012 : 12:11:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by makikatalinic

I da, nevjerovatna sezona je iza nas, Premiership je definitivno najzanimljivija i najuzbudljivija liga, da mi je samo vidjeti ovakve utakmice u Primeri...

Waiting for supermark, waitin'....

Trljam ruke.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12306 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 14/05/2012 : 13:20:33  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Primera je dosadna dibidus. Meni je za klasu bolja i Bundesliga.
El classico i to je to...

Have mercy
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 14/05/2012 : 14:19:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

Do 90. minuta i kraja utakmice Stouk - Bolton, Siti nije mogao da prismrdi golu. Ne bih tako olako odbacio mogucnost pustanja u poslednja 3 minuta.
No, u svakom slucaju, dobra zabava bejase :)



Cini mi se da je Džeko dao gol nakon 19.kornera. City je imao i, cini mi se, 35 udaraca po golu (naspram 3 udarca gostiju), Kenny je skinuo jedan zicer Agueru, a i Džeko je imao jednu odlicnu šansu nakon centaršuta Nasrija. Nije ni cudo da su sve te kornere zapucavali dok su im napadace igrali gorostasi Tevez i Aguero.

Strašna namještaljka.

Potpis.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 14/05/2012 : 14:39:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
Ironija?
Ti pises o namestaljci, ne ja. Ja pisem o pustanju poslednja 3 minuta kada je bilo jasno da QPR ostaje u ligi. Mozda toga i nije bilo, ali neobicno je to da Siti koji se mucio do tada da pridje na 16 metara, uvaljuje dva komada bez problema.
Mene zanima, od koga branis Siti? I cemu ironicni ton? Sta, dao bi ruku u vatru da Kvinsi nisu pustili?
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30678 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 14/05/2012 : 14:41:36  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Kompany igrac sezone, Pardew trener sezone!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13430 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 14/05/2012 : 16:06:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
Dakle, svaki put kad ekipa da gol, a igra loše pre toga, to je znak da je namešteno.

Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7700 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 14/05/2012 : 16:11:10  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by makikatalinic

I da, nevjerovatna sezona je iza nas, Premiership je definitivno najzanimljivija i najuzbudljivija liga, da mi je samo vidjeti ovakve utakmice u Primeri...

Waiting for supermark, waitin'....


dobro,napredujemo,..do prije godinu - dvije je premier bio najjaca liga...medutim pored onakve barse i reala,koji su više svih klubova engleske,i atletiko m, atl. bilbaa, valencije, sevilje,malage,koji su tu negdje u rangu vodece elite,premier je odjednom postao najzanimljivija...ono ''najjaca'' se ne spominje više...

Edited by - zlatan bihac on 14/05/2012 16:12:50
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 14/05/2012 : 16:27:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by Imrahil

Dakle, svaki put kad ekipa da gol, a igra loše pre toga, to je znak da je namešteno.





Ne nego kada postize dva pogotka u trenucima kada druga ekipa ostaje u ligi. Voleo bih da znam da li su igraci QPR-a znali da je mec Boltona zavrsen. To sto su Englezi, nece me ubediti. Ionako u Engleskoj najmanje Engleza ima :)
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8177 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 14/05/2012 : 17:06:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by Imrahil

Dakle, svaki put kad ekipa da gol, a igra loše pre toga, to je znak da je namešteno.





Ne nego kada postize dva pogotka u trenucima kada druga ekipa ostaje u ligi. Voleo bih da znam da li su igraci QPR-a znali da je mec Boltona zavrsen. To sto su Englezi, nece me ubediti. Ionako u Engleskoj najmanje Engleza ima :)


Službeni spiker na stadionu je objavio da je utakmica Stoke - Bolton završila 2:2, nakon toga City postiže dva gola. Necu ulaziti u to da li su pustili, ali opustili se sigurno jesu.

Što se tice ove rasprave o najboljoj ligi ona je zaista nepotebna.
http://bs.wikipedia.org/wiki/UEFA_koeficijent

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 14/05/2012 : 17:55:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
tocno,
španjolska ima 20, Engleska 15, razlika je ogromna
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8177 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 14/05/2012 : 18:04:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

tocno,
španjolska ima 20, Engleska 15, razlika je ogromna


Ove sezone, da. Ukupno englezi ih još šiju. Španjolci su se ove sezone busali kako ih sigurno skidaju racunajuci na el clasico u finalu, barcinu titulu i tko zna što još... malo su se zajebali.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 14/05/2012 : 18:09:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
ako toliko znas onda znas i da sljedece godine englezi definitivno padaju i u ukupnoj racunici
brane veliki koef 17, a spanjolci, s druge strane, ne mogu losije od 13
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8177 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 14/05/2012 : 18:17:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

ako toliko znas onda znas i da sljedece godine englezi definitivno padaju i u ukupnoj racunici
brane veliki koef 17, a spanjolci, s druge strane, ne mogu losije od 13


Aj to malo objasni ako te ne mrzi. Zašto definitivno padaju?

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 14/05/2012 : 18:27:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
@Jasko - gledao sam utakmicu. Ako mene pitaš, najgluplji momenat vezan za QPR je bio nacin na koji su nastojali da otmu vrijeme - nakon gola Džeke, lik je sa centra lansirao loptu prema Hartovoj lijevoj korner-zastavici umjesto da je pokušaju možda zadržati minutu-dvije. Imali su 10 igraca, a City je na terenu u finišu imao i dva razbijaca bunkera (Džeko i Balotelli), svježe i fizicke jake napadace za razliku od onih koji su zapoceli mec.

quote:
Originally posted by tex2
Kompany igrac sezone, Pardew trener sezone!


Svaka cast Kompanyju, ali Van Persie je jedini koji zaslužuje nagradu. Sve drugo je cista perverzija. Komotno su onda mogli i Manciniju dati trofej za najboljeg trenera.

Potpis.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 14/05/2012 : 18:31:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by supermark

ako toliko znas onda znas i da sljedece godine englezi definitivno padaju i u ukupnoj racunici
brane veliki koef 17, a spanjolci, s druge strane, ne mogu losije od 13


Aj to malo objasni ako te ne mrzi. Zašto definitivno padaju?



zato sto englezi (ako zele ostati prvi) trebaju ostvariti velik uspjeh u europskim natjecanjima, s tim da spanjolski klubovi trebaju totalno podbaciti (jos gore nego ove godine engleski klubovi)
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8177 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 14/05/2012 : 18:34:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by supermark

ako toliko znas onda znas i da sljedece godine englezi definitivno padaju i u ukupnoj racunici
brane veliki koef 17, a spanjolci, s druge strane, ne mogu losije od 13


Aj to malo objasni ako te ne mrzi. Zašto definitivno padaju?



zato sto englezi (ako zele ostati prvi) trebaju ostvariti velik uspjeh u europskim natjecanjima, s tim da spanjolski klubovi trebaju totalno podbaciti (jos gore nego ove godine engleski klubovi)


Ah, dobro... dakle zec je još u šumi.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 14/05/2012 : 18:34:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
Gledao sam i ja. Dzeko i Baloteli nisu ni uspeli da razbiju bunker do 3 minuta pred kraj :)
To i je sumnjivo. Niko da uzme loptu i da trci prema ugaonoj zastavici :) Kontakt za faul, izbacivanje u aut... Bas nista :)
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 14/05/2012 : 18:38:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

Gledao sam i ja. Dzeko i Baloteli nisu ni uspeli da razbiju bunker do 3 minuta pred kraj :)
To i je sumnjivo. Niko da uzme loptu i da trci prema ugaonoj zastavici :) Kontakt za faul, izbacivanje u aut... Bas nista :)


Uradili su glupost, nema tu nikakve namjere. Pa Anton Ferdinand, zaboga, ima brata koji bi se okitio naslovom da je utakmica završila drugacijim ishodom. Dešava se to tako. Mi smo na Mestalli protiv Španaca u onoj famoznoj 96-minutnoj utakmici napravili par gluposti kod zadržavanja igre (Bešlija smecirao loptu rukom na pola igrališta i iznudio sebi crveni karton umjesto da pokuša napraviti neki faul ili tako nešto; Nedim Halilovic je simulirao sa žutim kartonom kad se našao kod Casillasa sa loptom i dobio drugi žuti...). It happens.

Pogledaj koliko su minuta na terenu proveli Džeko i Balotelli.

Potpis.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13430 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 14/05/2012 : 18:48:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by Imrahil

Dakle, svaki put kad ekipa da gol, a igra loše pre toga, to je znak da je namešteno.





Ne nego kada postize dva pogotka u trenucima kada druga ekipa ostaje u ligi. Voleo bih da znam da li su igraci QPR-a znali da je mec Boltona zavrsen. To sto su Englezi, nece me ubediti. Ionako u Engleskoj najmanje Engleza ima :)



Najlakše je reci da je nešto namešteno. Možda su se opustili, možda nisu, utakmica je bila sjajna, valjda je to bitno
Go to Top of Page
Page: of 74 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.43 seconds. Snitz Forums 2000