forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Ogroman Projekat sam izmislio!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 06/09/2011 : 11:00:04  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Najprije pitanje za sve:

- da li volite piknike?
- jel ste nekada culi za "couch surfing"?


Couch surfing j evrlo dobra fora, jer to znaci da vi pronadete nekoga iz neke zemlje, kod koga možete da prespavate, on vam je uz to i vodic i slicno,....

Ali ja sam NADGRADIO jedan takav sistem "couch surfinga" koji inace nema baš neke veze sa couch surfingom ali mogu se potegnuti neke paralele. Ali svejedno, ovdje se radi o WPP (World Picnic Party).

Znaci, sve što trebamo napraviti jeste, da napravimo neku internet stranicu, ili barem otvorimo neki besplatni forum (na engleskom jeziku) gdje ce se moci procitati najave za PIKNIKE.

Eto na kratko:

-Svaki clan ovog projekta, treba da pošalje svoju sliku i podatke (Ime, Prezime, Adresa, email, broj telefona) sve ovo ce služiti da mu se napravi clanska izkaznica i stavi ga se u register clanova.
To iz dva razloga:
-jer bez ove izkaznice nece moci da ide na piknik, jer ce to služiti kao AKREDITACIJA, da se zna da je on dio toga (WPP)
-drugo ako se bilo šta desi, da nestane, ili da napravi neko sranje ili bilo šta,....mi imamo podatke o tom covjeku (znaci iz sigurnostnih razloga).

onda ce se na toj stranici, na koju ce moci da idu ljudi iz citavog svijeta stavljati oglasi PICNIC PARTY HOST (što znaci da organizirate piknik party) pa ce se napraviti spisak kada i gdje budu ovakvi piknik party-ji pa ce clanovi moci da idu na ove piknike.


Zar nije to sjajno!?????


Svi ljudi vole piknike, pa ce tako moci da se nadu svi na jednom mijestu, piju jedu, osvajaju žene, bit ce tamo crnaca, crnkinja sa velikim sisama i dupetima, azijka sa malim sisama i malim dupencetima, bijelkinja, bijelaca,...jedan pravi woodstock ili HIPI style. Slušat ce se muzika, igrat ce se namizne igre (Monopoly, uno, Šah,....) igrat ce se sportovi (football, ili badminton, medu dvije vatre,....) bit ce pecenja, pica, druženja,...moci ce se kampirati,...i obici svijet na takav nacin.

Siguran sam da ce se javljati razno razni gradovi koji ce htjeti organizirati ovakve piknike, da privuku masu turista.

Turisti ce dobiti dobru zabavu, upoznati dobre prijatelje (domacine) i bit ce luda zabava!!!!

Ali samo za clanove, samo oni koji budu imali AKREDITACIJU i koji ce biti u registeru.

Sada neka se javi netko tko može postaviti neku takvu stranicu, p ada pocnemo sa radom.
Isto tako neka se javi netko, tko zna gdje možemo napraviti ovakve izkaznice (plastificirane!) koje cemo onda dati svakome clanu ovoga SUPER FANTASTICNOG PROJEKTA kojeg sam ja izmislio!!!!

Bit ce to prava revolucija u nomadskom nacinu života i putovanja.
STOP sa skupim hotelima
STOP sa skupim restoranima
STOP sa skupim klubovima, organizacijama, turistickim agencijama
STOP sa dosadnošcu kada ste negdje na novo kao turist i ne poznajete nikoga

Ovdje cete moci putovati i družiti se i zabavljati se sa svim istomišljenicima iz cijeloga svijeta, prespavati kod njih ili u šatoru, oni ce vam biti vodici kroz njihov grad, bit cete tamo gosti, upoznati puno ljudi, družiti se sa njima,...više necete biti sami na ovakvom putovanju!!!!

POSJETITE OVAJ LINK:

http://wpp.mojforum.si/wpp.html


Mislim da je ovo za Oskara ili NOBELOVU NAGRADU,....ja sam pronašao rješenje, kako da ljudi budu sretni i uživaju u svom životu bez da bankrotiraju....

Znaci nema više usamljenih (gladnih, nesretnih,...)ljudi!!!!

Edited by - 1Euro on 07/09/2011 14:22:06

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 06/09/2011 : 11:48:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 06/09/2011 : 12:28:35  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Blago tebi kad imaš toliko slobodnog vremena za smišljanje ovakvih stvari

Edited by - wolf on 06/09/2011 12:29:00
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17756 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/09/2011 : 12:54:52  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
nemam vremena procitati šta je napisao :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16948 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 06/09/2011 : 16:45:08  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

Blago tebi kad imaš toliko slobodnog vremena za smišljanje ovakvih stvari



Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16948 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 06/09/2011 : 16:46:27  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Inace, dobra ideja... Ja sam medu onima koji nemaju vremena za takve stvari... Jednom u godini godišnji i to je to, nemam nijedan cijeli vikend, mogu se jebat, a ne ici na piknike...
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 06/09/2011 : 17:23:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
Ideja u principu nije bedasta, ali je neprofitabilna i samim tim u realnom svijetu neodrziva..kao npr komunizam .

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8554 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 06/09/2011 : 18:52:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

Inace, dobra ideja... Ja sam medu onima koji nemaju vremena za takve stvari... Jednom u godini godišnji i to je to, nemam nijedan cijeli vikend, mogu se jebat, a ne ici na piknike...




možeš se jebat na pikniku..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 06/09/2011 : 19:30:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Euro, sve tvoje ideje možda pale u nekom imaginarnom svijetu gdje novac raste na drvecu i gdje nitko ništa ne radi pa ima cijeli dan, tjedan i život slobodno. U realnosti, ljudi nemaju novca, vremena, volje i snage što netko rece ni za procitati tvoj topic do kraja, a ne da ucestvuju u realizaciji takve ideje.
Da skratim: Kada bih ugledao ispod prozora svoje zgrade piknik sa gomilom crnaca, crnkinja sa velikim sisama i dupetima, azijka sa malim sisama i malim dupencetima, bijelkinja, bijelaca, ja bih zatvorio prozor i otišao na spavanje. Na žalost...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 06/09/2011 : 19:32:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
odgovori na pitanja:
volite li piknike? ne
da li ste culi za "couch surfing"? ne

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8554 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 06/09/2011 : 19:33:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
1Euro, ja mislim da je krajnje vrijeme da osnuješ svoju stranku, pobijediš na izborima i dodeš na celo jedne male državice.
Mislim da ti je sudeno

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/09/2011 : 19:37:57  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Euro, sve tvoje ideje možda pale u nekom imaginarnom svijetu gdje novac raste na drvecu i gdje nitko ništa ne radi pa ima cijeli dan, tjedan i život slobodno. U realnosti, ljudi nemaju novca, vremena, volje i snage što netko rece ni za procitati tvoj topic do kraja, a ne da ucestvuju u realizaciji takve ideje.
Da skratim: Kada bih ugledao ispod prozora svoje zgrade piknik sa gomilom crnaca, crnkinja sa velikim sisama i dupetima, azijka sa malim sisama i malim dupencetima, bijelkinja, bijelaca, ja bih zatvorio prozor i otišao na spavanje. Na žalost...



meni fali samo novac.znaci ispunjavan uvjete 75 % .

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8554 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 06/09/2011 : 19:40:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by paro

1Euro, ja mislim da je krajnje vrijeme da osnuješ svoju stranku, pobijediš na izborima i dodeš na celo jedne male državice.
Mislim da ti je sudeno



mislin da je zakasnia



Zašto? Pa sad je u najboljim godinama za politiku..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 06/09/2011 : 20:16:29  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Ili da se ubaci na mjesto one sexy ministrice što je dala ostavku zbog neke afere
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 06/09/2011 : 22:03:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
da, dala otkaz zbog orgija, a 1euro ih taman dogovara! :)
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 06/09/2011 : 22:05:46  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by paro

1Euro, ja mislim da je krajnje vrijeme da osnuješ svoju stranku, pobijediš na izborima i dodeš na celo jedne male državice.
Mislim da ti je sudeno



pa ja sam jednom razmišljao da bi se skupili ljudi i kupili neki mali otocic, neki koji još nije naseljen, i onda bi sve išlo od pocetka.
Znaci ti ljudi bi stvorili novu državu na tom otoku, koji ne bi imao vojsku, policiju, politicare,javnu upravu,....ništa od svega toga. Imao bi jednog poglavara i jednog šerifa koji bi cuvao javni mir i red.
Na tom otoku ne bi bilo nikakve tvornice ni ništa. Imali bi banke u kojima bi svi mogli da peru novac, bez kamata, pa bi privukli sve bogataše, živjeli bi od turizma, pravili bi piknike,slušala bi se muzika,...ono hipi stil. Ne bi se miješali u nikakvu politiku ni ništa. Samo bi svi uživali, suncali se, jeli i pili i to je to. Ne bi imali mobitela, interneta, struje, ma ništa,...sve kako je bilo prije 100+ godina. Ljudi bi došli ovdje da se odmore od vanjskog svijeta.
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 06/09/2011 : 22:21:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message
I onda na otoku sagradis rendzersku utvrdu!

Ako oces da radis sajt, evo, ja mogu to
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 06/09/2011 : 22:28:50  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Grujah.

I onda na otoku sagradis rendzersku utvrdu!

Ako oces da radis sajt, evo, ja mogu to



bravo mali!!!!!!!!!!!!
Ajde napravi neki sajt, sa forumom WPP (World Picnic Party) na engleskom. Pa cemo ga zajedno voditi taj forum i ja cu voditi register clanova, pa izdavati AKREDITACIJU, a na foromu cemo stavljati slike od piknik druženja i stavljati datume i lokacije Piknik Druženja (Picnic Party HOST).
Za koju godinu cemo biti takve face da cemo gostovati po svim emisijama po svijetu, naša strana (koju ceš ti postaviti) ce imati milijune clanova, i mi cemo prodati našu stranicu nekim bogatašima, i podijeliti milijune!!!!!!!!
Eto, možeš polako da pratiš Ferrari kola, kuce na Beverly Hillsu,....jer lova samo tek što nije stigla!
Go to Top of Page

leshwolsh
New Member



Serbia
271 Posts

Member since 04/06/2006

Posted - 06/09/2011 : 22:33:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit leshwolsh's Homepage  Send leshwolsh a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

Ideja u principu nije bedasta, ali je neprofitabilna i samim tim u realnom svijetu neodrziva..kao npr komunizam .




Couchsurfing je neprofitabilna ideja i poprilicno je uspesna

za sve zainteresovanje vise informacija na:
http://www.couchsurfing.org/
http://www.hospitalityclub.org/


https://www.youtube.com/channel/UCXej4FbiT-28h9Yf5MTM3fQ/featured
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 06/09/2011 : 22:44:49  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by paro

1Euro, ja mislim da je krajnje vrijeme da osnuješ svoju stranku, pobijediš na izborima i dodeš na celo jedne male državice.
Mislim da ti je sudeno



pa ja sam jednom razmišljao da bi se skupili ljudi i kupili neki mali otocic, neki koji još nije naseljen, i onda bi sve išlo od pocetka.
Znaci ti ljudi bi stvorili novu državu na tom otoku, koji ne bi imao vojsku, policiju, politicare,javnu upravu,....ništa od svega toga. Imao bi jednog poglavara i jednog šerifa koji bi cuvao javni mir i red.
Na tom otoku ne bi bilo nikakve tvornice ni ništa. Imali bi banke u kojima bi svi mogli da peru novac, bez kamata, pa bi privukli sve bogataše, živjeli bi od turizma, pravili bi piknike,slušala bi se muzika,...ono hipi stil. Ne bi se miješali u nikakvu politiku ni ništa. Samo bi svi uživali, suncali se, jeli i pili i to je to. Ne bi imali mobitela, interneta, struje, ma ništa,...sve kako je bilo prije 100+ godina. Ljudi bi došli ovdje da se odmore od vanjskog svijeta.



Takva država vec postoji i zove se Vanuatu - raj za tajkune i sve one koji ne žele placati porez u maticnim državama.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 06/09/2011 : 23:06:39  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by paro

1Euro, ja mislim da je krajnje vrijeme da osnuješ svoju stranku, pobijediš na izborima i dodeš na celo jedne male državice.
Mislim da ti je sudeno



pa ja sam jednom razmišljao da bi se skupili ljudi i kupili neki mali otocic, neki koji još nije naseljen, i onda bi sve išlo od pocetka.
Znaci ti ljudi bi stvorili novu državu na tom otoku, koji ne bi imao vojsku, policiju, politicare,javnu upravu,....ništa od svega toga. Imao bi jednog poglavara i jednog šerifa koji bi cuvao javni mir i red.
Na tom otoku ne bi bilo nikakve tvornice ni ništa. Imali bi banke u kojima bi svi mogli da peru novac, bez kamata, pa bi privukli sve bogataše, živjeli bi od turizma, pravili bi piknike,slušala bi se muzika,...ono hipi stil. Ne bi se miješali u nikakvu politiku ni ništa. Samo bi svi uživali, suncali se, jeli i pili i to je to. Ne bi imali mobitela, interneta, struje, ma ništa,...sve kako je bilo prije 100+ godina. Ljudi bi došli ovdje da se odmore od vanjskog svijeta.



Takva država vec postoji i zove se Vanuatu - raj za tajkune i sve one koji ne žele placati porez u maticnim državama.



pa dobro znaci da ima nešto na tome, da nije loša ideja. Samo što bi ja taj Vanuatu postavio bliže Europi....pa bi recimo kupio neki Grcki otok....ionako je Grcka bankrotirala pa eto neka pocnu prodavati otoke....
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 06/09/2011 : 23:18:54  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by leshwolsh

quote:
Originally posted by mr murdoc

Ideja u principu nije bedasta, ali je neprofitabilna i samim tim u realnom svijetu neodrziva..kao npr komunizam .




Couchsurfing je neprofitabilna ideja i poprilicno je uspesna

za sve zainteresovanje vise informacija na:
http://www.couchsurfing.org/
http://www.hospitalityclub.org/



pa da o tome pricam!
Nema veze što je moja ideja o World Picnic Party neprofitabilna (ja inace imam neku svoju racunicu...) ali važno da se ljudi zabavljaju, druže,...i to je najvažnije.
Naravno ako Grujah postavi neki dobar sajt, i da taj sajt bude posjecivan, uspješan,...mi naravno taj sajt možemo uvijek prodati (i koncept) ali takvi pikniki ako bi bili masovni oni bi mogli da postanu u nekim gradovima tradicionalni (kao sajmovi npr) pa bi tamo došlo dosta ljudi, trgovaca,muzicara,gostionicara,...pa bi grad kao organizator mogao zaraditi,...mislim ima ovdje ideje koliko hocete a sada je na ljudima koliko su sposobni da to iskoriste.
Jer kod couchsurfinga sve temelji na pojedincu, recimo neki pojedinac iz Perua ide nekome u Austriju npr,...ali ovdje se radi o pikniku gdje veliki broj ljudi dode na neko odredeno mesto da se druži i zabavlja.
Naša stranica ce biti besplatna, bez clanarine, isto tako AKREDITACIJA ce biti besplatna osim ono nešto što bude trošak izrade clanske izkaznice(plastificiranje,tisk,ptt,...) ali dobro to j esitnica, to se jednom placa i onda sve besplatno. Nikakva clanarina i šta ja znam....Ljudi ce sami organizirati piknike,postavljati slike, datume,....mi cemo samo omoguciti tu neku OGLASNU DASKU (forum) gdje ce se svi ovi ljudi družiti. Bit ce to naravno neprofitabilno, mi cemo samo okupiti istomišljenike na tom forumu.
Kako to rade kod couch surfinga nije mi jasno jer nikada nisam baš pratio njihov rad a i ne zanima me, jer to je nekako drukcije jer kod couch surfinga se više radi na pojedincima koji žele negdje odputovati a ovdje se radi o masovnom druženju....
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 06/09/2011 : 23:31:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message
A ne, necu ja da budem partner. Mi se dogvorimo sta i kako, ja napravim to, ti mi das lovu i ja sam slobodan (jedino ako treba nesto da se popravi ili doradi ili doda). Sajt je posle samo tvoj pa se bahci s njim.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 07/09/2011 : 09:40:55  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Grujah.

A ne, necu ja da budem partner. Mi se dogvorimo sta i kako, ja napravim to, ti mi das lovu i ja sam slobodan (jedino ako treba nesto da se popravi ili doradi ili doda). Sajt je posle samo tvoj pa se bahci s njim.








ma nemoj!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8554 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 07/09/2011 : 09:43:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
A šta si ocekivao, da Grujah radi zabadava?
Nema toga Euro, plati covjeka...
Ti smišljaš uglavnom samo projekte gdje ne bi ulagao, a ubiro bi lovu, ehehehe nejde to tako..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 07/09/2011 09:45:05
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 07/09/2011 : 09:47:11  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message
ovde na forumu,mislim da vise ima zaposlenih ljudi bez slobodnog vremena.
al za "nas" mlade,besposlicare,studente...ideja uopce nije loša.
nekakva vrst druženja,na razno raznim mjestima....organizirano detaljno uz što manje troškove.
mislim da se podrazumijeva da ne trebaju bit stripoljupci svi?? lol
ja mogu nac 5-6 ljudi bez problema koji su za akciju(bar jednom godišnje)
uglavnom nije loše. ;)
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000