forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Ogroman Projekat sam izmislio!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

manhunter
Moderator



Switzerland
25129 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 07/09/2011 : 09:47:23  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Evo ti i forum:

http://www.couchsurfing.org/group.html?gid=2927


Sad idi pa ga otkupi, pa cekaj par godina da dobije na vrednosti i onda ga prodaj. Sa milionima što ceš dobiti možeš da kupiš neko ostrvce i proglasiš zemlju Dembeliju.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 07/09/2011 : 10:01:54  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Evo ti i forum:

http://www.couchsurfing.org/group.html?gid=2927


Sad idi pa ga otkupi, pa cekaj par godina da dobije na vrednosti i onda ga prodaj. Sa milionima što ceš dobiti možeš da kupiš neko ostrvce i proglasiš zemlju Dembeliju.



ma kakav forum, ovo je sprdnja, jer ja kada vidim nešto gdje ima puno linkova i informacija uopšte ne ulazim u to. Napravit cu ja jednostavan forum, sam bez pomoci ikoga, i okaciti ga ovdje pa cete vidjeti šta mogu ja sam da napravim, a vi cete onda slati ovaj link vašim prijateljima pa ce se ljudi moci registrirati. Za cas posla tamo ce biti milijun ljudi, na tom forumu.
Od kada budem ja stvorio forum WPP (World Picnic Party) svijet nikada više nece biti isti!
Više nece biti govora o ratovima,rasizmu,...nego ce se svi ljudi družiti uz jelo,pice i sportove,....

Eto idem sada da napravim forum, pa cu ovdje postaviti link, a vaša naloga je da onda taj link šaljete svima koje poznajete!!!!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 07/09/2011 : 10:02:41  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by paro

A šta si ocekivao, da Grujah radi zabadava?
Nema toga Euro, plati covjeka...
Ti smišljaš uglavnom samo projekte gdje ne bi ulagao, a ubiro bi lovu, ehehehe nejde to tako..



ma napravit cu ja svoj forum za 15 minuta i okaciti link!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 07/09/2011 : 14:19:48  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Evo, posjetite ovaj WPP (World Picnic Party) forum i registrirajte se, i pošaljite ovaj link svim vašim prijateljima!

http://wpp.mojforum.si/wpp.html


Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 07/09/2011 : 14:32:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message
Eh, ja bih izbacio ovaj dio sa obaveznim slanjem imena, prezimena, telefona, slika i slicnih pizdarija.....Ljudi su skepticni prema davanju takvih informacija totalnim strancima (pa cak i velikim kompanijama) koji otvore random forum na internetu i obecavaju nesto....To se moze skupljati na licu mjesta jednom kad konkretni piknik bude organiziran....

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 07/09/2011 : 15:00:57  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Mali_Mate

Eh, ja bih izbacio ovaj dio sa obaveznim slanjem imena, prezimena, telefona, slika i slicnih pizdarija.....Ljudi su skepticni prema davanju takvih informacija totalnim strancima (pa cak i velikim kompanijama) koji otvore random forum na internetu i obecavaju nesto....To se moze skupljati na licu mjesta jednom kad konkretni piknik bude organiziran....



ok, uzeto na znanje! i POPRAVLJENO!

Edited by - 1Euro on 07/09/2011 15:21:00
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 07/09/2011 : 16:16:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Grujah.

A ne, necu ja da budem partner. Mi se dogvorimo sta i kako, ja napravim to, ti mi das lovu i ja sam slobodan (jedino ako treba nesto da se popravi ili doradi ili doda). Sajt je posle samo tvoj pa se bahci s njim.



ma nemoj!



Moram reci da sam uvredjen. Ja sam profesionalac i ozbiljno sam ti ponudio da ti napravim sajt po zelji i meri, i ti kao, bez imalo postovanja.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 07/09/2011 : 16:22:36  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
@ 1€ ne valja ti ta ideja sa piknikom,koga danas to zanima???

bolje da organiziraš swingerske partije

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 07/09/2011 : 16:52:12  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Grujah.

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Grujah.

A ne, necu ja da budem partner. Mi se dogvorimo sta i kako, ja napravim to, ti mi das lovu i ja sam slobodan (jedino ako treba nesto da se popravi ili doradi ili doda). Sajt je posle samo tvoj pa se bahci s njim.



ma nemoj!



Moram reci da sam uvredjen. Ja sam profesionalac i ozbiljno sam ti ponudio da ti napravim sajt po zelji i meri, i ti kao, bez imalo postovanja.



pa meni si pronašao da ti placam....ja sam bez kinte....
Ma nema veze, vec sam sam napravio forum....ne treba meni uopšte neka profesionalna stranica, nisam ni mislio da bi mi ti uradio neku profesionalnu stranicu nego nešto tako što sam ionako i sam napravio. Nema veze, zaboravimo to, ne trebaš biti uvreden....sigurno ima dosta ljudi koji ce ti rado platiti za tvoj rad ali ja nemam novca
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 07/09/2011 : 16:57:11  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

@ 1€ ne valja ti ta ideja sa piknikom,koga danas to zanima???

bolje da organiziraš swingerske partije



da swingeri su puni....(novca?) hahaha.
PA sigurno si u pravu, od ovih swingera bi se moglo izvuci po neki novac (vjerovatno) ali mislim da na svijetu ipak ima više ljudi koji bi došli na piknik ( sa djecom, sa svojim kucnim ljubimcem pasom npr,...da jedu, piju,suncaju se, igraje društvene igre,...)

Dosta price, danas je najviše bilo 6 ljudi od jednom na foromu a nitko se još nije registrirao,....ajde trebamo popraviti to, šaljite taj link svima na vašoj mail listi. Kada se sutra probudim, treba da vidim bar 100 registriranih clanova!
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 07/09/2011 : 18:34:10  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
Ha...Haha..Hahahahah...Hahahahahah...HAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAHYAKYAKKK...

Aj bože,jaci od ojra ne hoda zemljom...Možda gmiže?

Wtf?

Edited by - bagi on 07/09/2011 18:36:22
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8554 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 07/09/2011 : 21:33:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro
pa meni si pronašao da ti placam....ja sam bez kinte....



Ti da si bez kinte? Joj daj molim te, a oni romani šta si pisao? Slaba prodaja il šta?

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 07/09/2011 : 22:41:41  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by 1Euro
pa meni si pronašao da ti placam....ja sam bez kinte....



Ti da si bez kinte? Joj daj molim te, a oni romani šta si pisao? Slaba prodaja il šta?



pa nije bila neka zarada ali ionako taj novac cu uložiti u svoj drugi roman koji je vec napisan pa se sada dogovaram sa jednom založbom da ce ga izdati ali cu vjerovatno trebati so-financirati..... pa onda se dogovaram sa tom istom založbom da ce mi romane prevesti i na engleski jezik pa cemo tamo tražiti nekog agenta koji bi uzeo to pod svoje okrilje,a to sve košta,.... i nitko ne garantira uspjeh,....a naravno novac koji štedim za nova (rabljena ) kola isto tako ne brojim ako sve to ne brojiš ja sam bez kinte.....ali nije sve tako crno možda uspijem prodati 16 stripova pa cu zaraditi 160 kuna haha...
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 08/09/2011 : 00:23:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
Pa da, u italiji u gradu Filettino, ustanovili su svoju državicu i svoju valutu novca, ništa neobicno za ovaj ludi svijet.
Ovaj monetarni se polako ruši :) svaki može svoje pare da si napravi, evo npr. pare-novac u obliku stripovskih junaka :)
http://www.rtvslo.si/svet/italijansko-mestece-razglasilo-neodvisnost/265534

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 08/09/2011 00:27:16
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8554 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 08/09/2011 : 02:11:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

pa nije bila neka zarada ali ionako taj novac cu uložiti u svoj drugi roman koji je vec napisan pa se sada dogovaram sa jednom založbom da ce ga izdati ali cu vjerovatno trebati so-financirati..... pa onda se dogovaram sa tom istom založbom da ce mi romane prevesti i na engleski jezik pa cemo tamo tražiti nekog agenta koji bi uzeo to pod svoje okrilje,a to sve košta,.... i nitko ne garantira uspjeh,....a naravno novac koji štedim za nova (rabljena ) kola isto tako ne brojim ako sve to ne brojiš ja sam bez kinte.....ali nije sve tako crno možda uspijem prodati 16 stripova pa cu zaraditi 160 kuna haha...



Daj, molim te javi di se mogu nabavit ti tvoji romani. Dal je rijec o krimicima, ljubicima ili?

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 08/09/2011 : 09:24:04  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Risar_69

Pa da, u italiji u gradu Filettino, ustanovili su svoju državicu i svoju valutu novca, ništa neobicno za ovaj ludi svijet.
Ovaj monetarni se polako ruši :) svaki može svoje pare da si napravi, evo npr. pare-novac u obliku stripovskih junaka :)
http://www.rtvslo.si/svet/italijansko-mestece-razglasilo-neodvisnost/265534



ima puno više ovakvih primjeraka ovakvih državica - pogledaj link!

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_micronations
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 08/09/2011 : 09:33:16  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by 1Euro

pa nije bila neka zarada ali ionako taj novac cu uložiti u svoj drugi roman koji je vec napisan pa se sada dogovaram sa jednom založbom da ce ga izdati ali cu vjerovatno trebati so-financirati..... pa onda se dogovaram sa tom istom založbom da ce mi romane prevesti i na engleski jezik pa cemo tamo tražiti nekog agenta koji bi uzeo to pod svoje okrilje,a to sve košta,.... i nitko ne garantira uspjeh,....a naravno novac koji štedim za nova (rabljena ) kola isto tako ne brojim ako sve to ne brojiš ja sam bez kinte.....ali nije sve tako crno možda uspijem prodati 16 stripova pa cu zaraditi 160 kuna haha...



Daj, molim te javi di se mogu nabavit ti tvoji romani. Dal je rijec o krimicima, ljubicima ili?



radi se o thrileru, a ovaj kojeg sam sada napisao je isto tako thriler ( meni osobno bolja prica od prve knjige, ima puno više zapleta, akcije, neizvesnosti,....) ali za sada tražim založbu, nešto se vec dogovaram sa jednom založbom Ekslibris iz Ljubljane pa cemo vidjeti jel ce natisnuti...
Inace ovu prvu knjigu možeš naruciti na ovom linku:

http://www.svarun.org/trst.htm

mogu ti i ja poslati (imam nekoliko primjeraka kod kuce), ima i na nekim drugim spletnim knjižarama, kao što je ova npr.:

http://www.emka.si/trst/PR/30550,398

Inace ja nisam u dobrim odnosima sa tom založbom tako da ti je najbolje da knjigu kupiš od mene, tako i ja dobijam novac, jer založba se ne drži ugovora kojeg smo podpisali.
Inace knjiga je na slovenskom pa ako ne razumiješ slovenski jezik onda ti je ionako bezveze, jer neceš razumijeti....
Go to Top of Page

Marenovic
Junior Member



Serbia
426 Posts

Member since 08/01/2009

Posted - 10/09/2011 : 17:55:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Marenovic a Private Message
Jao meni, crni ojro!

Izmislio si toplu vodu! Nisi nikad cuo za bekpekere?

Ajd poseti stranice:

http://www.backpackers.rs/

http://www.backpackers.org/


Kolekcionar starina....
Imate li stogod staro a ocuvano? Moze i neka tetka...
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8554 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 11/09/2011 : 00:49:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

pa nije bila neka zarada ali ionako taj novac cu uložiti u svoj drugi roman koji je vec napisan pa se sada dogovaram sa jednom založbom da ce ga izdati ali cu vjerovatno trebati so-financirati..... pa onda se dogovaram sa tom istom založbom da ce mi romane prevesti i na engleski jezik pa cemo tamo tražiti nekog agenta koji bi uzeo to pod svoje okrilje,a to sve košta,.... i nitko ne garantira uspjeh,....a naravno novac koji štedim za nova (rabljena ) kola isto tako ne brojim ako sve to ne brojiš ja sam bez kinte.....ali nije sve tako crno možda uspijem prodati 16 stripova pa cu zaraditi 160 kuna haha...



Šta je najbolje od svega, ovo me užasno zanima.
E sad, nemam problema sa slovenskim (dio obitelji mi je iz Celja i Maribora), al ne znam kolko bi koštala poštarina iz Slo u Hrv. Prije godinu dana sam slao par stripova kao poklon u Srbiju i platio duplo više od same vrijednosti stripova..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 11/09/2011 : 01:22:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Risar_69

Pa da, u italiji u gradu Filettino, ustanovili su svoju državicu i svoju valutu novca, ništa neobicno za ovaj ludi svijet.
Ovaj monetarni se polako ruši :) svaki može svoje pare da si napravi, evo npr. pare-novac u obliku stripovskih junaka :)
http://www.rtvslo.si/svet/italijansko-mestece-razglasilo-neodvisnost/265534



ima puno više ovakvih primjeraka ovakvih državica - pogledaj link!

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_micronations



Ladno je Pescanica na listi :D
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8554 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 11/09/2011 : 01:25:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
Pešcenica is a satirical-parodical project of a dictator-ruled republic by famous Croatian maverick traveller Željko Malnar. It is located in Zagreb, Croatia.

hihihi

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000