forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 razdjelnici za radijatore
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 07/09/2011 : 17:28:47  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message
jel netko ugradivao?kakva su iskustva?kolika je ušteda?trebamo se u zgradi odluciti za ugradnju tih razdjelnika,a cujem neke ljude da im stvaraju buku,da nemaju nikakvu uštedu....

sawitch
Advanced Member



Serbia
39980 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 07/09/2011 : 17:36:57  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Sta je to?
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 07/09/2011 : 19:18:14  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message
pa to su po novorvackom pravopisu valjda regulatori potrošnje energije na radijatorima...tako da u stvari placaš onoliko koliko potrošiš...tipa,ako te nema doma da iskljuciš radijatore i ne placaš nepotrebno ako nisi u stanu....
Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2432 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 07/09/2011 : 21:23:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message
Kod nas je to obavezno sa sezonom 2011/2012 ... ja zivim u kuci ali sigurno je netko od slovenskih stripasa u zgradi sa vise stanova.

Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39980 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 07/09/2011 : 22:16:48  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Aaa. To je ekstra stvar...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37784 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/09/2011 : 09:54:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
Da, kod nas je to obavezno od 1. 10. dalje. Mislim da dolaze kod nas sljedeci tjedan, no koliko se (ne) isplatilo, to ce tek vrijeme pokazati. Neki kazu da je sad bolje, a neki da sada placaju jos vise.
U principu bi trebalo biti bolje, barem kod nas jer od svih radijatora po stanu "gori" samo jedan zimi (svuda okolo imamo susjede pa nas ti griju). :)


A to u vezi buke, to mislis doslovno ili...? Jer nista se ne bi trebalo "cuti". :)

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 08/09/2011 : 09:59:40  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message
mislim doslovno...ljudi se žale na veliku buku...Dal ima nešto u vezi tazlike tlakova ili tako nešto...
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12609 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 08/09/2011 : 10:24:04  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message
quote:
Originally posted by Poli

barem kod nas jer od svih radijatora po stanu "gori" samo jedan zimi (svuda okolo imamo susjede pa nas ti griju). :)



A ja sam na vrhu zgrade ...

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37784 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/09/2011 : 11:17:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by panzer

quote:
Originally posted by Poli

barem kod nas jer od svih radijatora po stanu "gori" samo jedan zimi (svuda okolo imamo susjede pa nas ti griju). :)



A ja sam na vrhu zgrade ...


E, sjecam se ja kako je bilo prije kod roditelja - moja soba na sjevernoj strani, prizemlje na "vogalu", ispod mene samo podrum.... zima zima zima, brrrrr... A radijatore smo dobili negdje u 80-ima, prije toga samo "sporhet" u kuhinji.

Ali sad sa razdjelnicima trebaju ovakvi primjeri (prizemlje, vrh, na vogalu) imati neki odbitak, pa u % placaju manje nego ostali, no kako sam ja cuo neki od tih placaju sad i vise nego prije.
Koliko sam skuzio, zavisi od toga za koju "varijantu" vecina odluci, mislim na nacin izracuna... Ma, neka govna.

Sigurno nece oni manje da zarade na nama, vec ce naci nacina.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2172 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 09/09/2011 : 13:48:18  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message
quote:
Originally posted by panzer

quote:
Originally posted by Poli

barem kod nas jer od svih radijatora po stanu "gori" samo jedan zimi (svuda okolo imamo susjede pa nas ti griju). :)



A ja sam na vrhu zgrade ...



E, kad sam studirali...Bili prijatelj i ja cimeri u njegovom stanu...Mali stancic, svi okoli griju ko'ludi, mi jako malo, gotovo zanemarivo.. Bilo sasvim ugodno. Oko 20C. Al zato kad sam vikendom otišao kuci, 'kuhao se na 25C
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000