forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Treba mi pomoc (placanje racuna)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Mr.Brooks
New Member



Serbia
205 Posts

Member since 02/08/2007

Posted - 21/09/2011 : 14:50:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr.Brooks a Private Message
Situacija je sledeca...

Za aukcijske usluge na ovom sajtu sam duzan platiti 186 Kn.
Vrlo rado bi to ucinio, ali nemam nacin na koji bi to mogao uciniti.

Ponudio sam Markosu da mu dug platim Moneybookersom (video sam da je nesto prodavao na Ebay-u pri cemu je primao uplate u preko tog servisa, pa sam skontao da ima Moneybookers nalog), sto je on odbio recima:

"Ne, sve mora ici preko racuna u banci, tako da bih te molio da nadeš neku opciju da to platiš klasicnim putem."

Da je bilo dobre volje, ja bi Markosu uplatio novac Moneybookersom a on bi mogao sam sebi uplatiti novac na racun. No, ocigledno da to ovde nije bio slucaj pa bi zamolio nekoga da mi pomogne pri ovoj transakciji.

Naravno, ne ocekujem da bilo ko to uradi bez ikakve naknade, tako da sam eto spreman da povrh tih 186 Kn nagradim coveka koji bi mi pomogao sa dodatnih 5 Eura.

U najkracem:

Ja vama na vas Moneybookers nalog 223 Kn, vi na Markosov/Fibrin racun 186 Kn za moj dug prema Stripovi.com. Ostalo je vase kao mali znak zahvalnosti za pomoc.
Hvala i molim zainteresovane da me kontaktiraju putem PM-a.

Mr.Brooks
New Member



Serbia
205 Posts

Member since 02/08/2007

Posted - 21/09/2011 : 15:25:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr.Brooks a Private Message
Reseno. Moze da se zakljuca topic.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000