forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Marksova kultura...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 20/11/2011 : 11:42:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
vronski, vronski, opet mijenjas centimetre i milimetre...
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 20/11/2011 : 11:42:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Ako se Markosev sastoji od prve dve cifre, to je dovoljno za binarnih 30cm.

Btw, jel jos uvek apelujes na neciju kulturu, sad posto si zvanicno usao u merenje kurcheva ?

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12896 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 20/11/2011 : 11:43:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

Dakle, prvo se gospodine Bushido informiši o necijem radu pre nego kreneš sa neargumentovanim pljuvanjem.


Što mi vrijedi tvoj rad kad se ponašaš kao placljivo dijete koje želi biti u središtu pozornosti.

Argumente sam iznio (možda su ti promakli), pa te opet pitam. Što ti radiš na stripovskim forumima?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 20/11/2011 : 11:49:06  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Ako se Markosev sastoji od prve dve cifre, to je dovoljno za binarnih 30cm.

Btw, jel jos uvek apelujes na neciju kulturu, sad posto si zvanicno usao u merenje kurcheva ?



Ne znam stvarno gde si ti video da sam ja pomenuo kurcheve, pominješ ih ti, ja sam mislio na merenje koeficijenta inteligencije...
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 20/11/2011 : 11:49:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
A koeficijenti inteligencije se, je li, mere lenjirom ?

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16332 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 20/11/2011 : 11:51:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

A koeficijenti inteligencije se, je li, mere lenjirom ?


Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 20/11/2011 : 11:52:56  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

A koeficijenti inteligencije se, je li, mere lenjirom ?



Pa ako ti i dalje u tim godinama meriš lenjirom nešto drugo onda je to vec zabrinjavajuce...
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 20/11/2011 : 11:54:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

quote:
Originally posted by Mairosu

A koeficijenti inteligencije se, je li, mere lenjirom ?



Pa ako ti i dalje u tim godinama meriš lenjirom nešto drugo onda je to vec zabrinjavajuce...


Mnogo je sta zabrinjavajuce na ovom threadu, pa je takmicenje u pajserizmu jos i benigno.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8232 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 20/11/2011 : 12:07:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu


Idemo Srecko,







Jebate, šta san vam sad JA napravija

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985

Edited by - split85 on 20/11/2011 12:15:53
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39980 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/11/2011 : 12:10:43  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
1. Vronski je polunormalan, to smo svi odavno utvrdili ali ja kontam da se on malo i zajebava i pravi glupav a u stvari nije...

2. Markos je po obicaju "suzdrzan" kada mu neko stane na zulj, sto je bezveze i ruzno.. Ali i ja sam takav pa cu da precutim.. A nervira me samo sto se to odobrava.. A da su uloge suprotne svi bi napljuvali Vronskog.. I mene je Marko par puta naruzio, i ja sam njega... Ali opet, ima prag telorancije pa ne izbacuje.. Stavise, brzo zaboravlja ruzne stvari... Cak i izadje u susret, na moju veliku radost, ali i jos jednog dela ljudi (o tome u narednim danima, za sada je iznenadjenje)

3. "Ameba invalid" - PRASNUO SAM U SMEH kada sam ovo procitao!!! Stvarno je smesno... 'ajmo lock, besmisleno je..
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9600 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 20/11/2011 : 12:21:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

E moj vronski, jak si mi ti novinar kad ne možeš ni naslov teme napisati kako spada.

Ako cemo iskreno, Marko je preblag prema spodobama kao što si ti.

Što ti uopce radiš na stripovskim forumima? Koliko ja vidim, tvoj vrhunac su seksisticki komentari na temama o Juliji i Gei.

I ti se nadeš pozvan raspravljati o pitanjima vezanim za kulturu?


Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29200 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/11/2011 : 12:34:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

1. Vronski je polunormalan, to smo svi odavno utvrdili ali ja kontam da se on malo i zajebava i pravi glupav a u stvari nije...


Ja se iskreno nadam da se samo pravi...

quote:
Originally posted by sawitch
2. Markos je po obicaju "suzdrzan" kada mu neko stane na zulj, sto je bezveze i ruzno.. Ali i ja sam takav pa cu da precutim.. A nervira me samo sto se to odobrava.. A da su uloge suprotne svi bi napljuvali Vronskog.. I mene je Marko par puta naruzio, i ja sam njega... Ali opet, ima prag telorancije pa ne izbacuje.. Stavise, brzo zaboravlja ruzne stvari... Cak i izadje u susret, na moju veliku radost, ali i jos jednog dela ljudi (o tome u narednim danima, za sada je iznenadjenje)


...ali to ne znaci da mi onda trebamo šutjeti i trpiti njegove gluposti dovijeka.

Trouble will find me
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39980 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/11/2011 : 12:41:25  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Ni najmanje
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 20/11/2011 : 12:41:50  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
Vi niste normalni,presmijah se :D
Dje god se Vronski pojavi bude narodno veselje,a jos kad pocne da se vadi na profesiju

Edited by - wele on 20/11/2011 12:42:27
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 20/11/2011 : 12:52:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message
Ma, daj, Vronski, sta je tebe uopste, kao Srbina, uvrijedilo u Markosovom pisanju? Naravno da je covjek 100% upravu, jer, koliko god nam jezici bili slicni i razumljivi, osjecaj je sasvim drugi kad citas neko djelo na tebi blizem dijalektu. Da mogu, prevodio bih sve na "hercegovacki". :) Covjek nicim nije nikog uvrijedio, a ti si se ubacio sa totalno provokatorskim postom koji nema nikakve veze sa onim sto je on napisao, pa je njegova reakcija donekle i razumljiva. I promijeni ime teme, i ja sam mislio da je neka prica o Marksu u pitanju.
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 20/11/2011 : 12:54:28  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
Evo jedne ponude za Markosa:
Priznacu da sam debil, nikakav novinar, nacionalista i šta sve još ne i izvinicu se milion puta ako markos javno ovde na forumu kaže ko je stajao iza afere "Mirabilis" i ko se krio iza imena Živadin Stevanovic jer me je ta igrarija dosta skupo koštala na profesionalnom planu. Ako ne zna te podatke (u šta sumnjam)onda neka barem javno po prvi put osudi linc koji se protiv mene vodio na ovom forumu ciji je urednik.
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 20/11/2011 : 12:58:05  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

Evo jedne ponude za Markosa:
Priznacu da sam debil, nikakav novinar, nacionalista i šta sve još ne i izvinicu se milion puta ako markos javno ovde na forumu kaže ko je stajao iza afere "Mirabilis" i ko se krio iza imena Živadin Stevanovic jer me je ta igrarija dosta skupo koštala na profesionalnom planu. Ako ne zna te podatke (u šta sumnjam)onda neka barem javno po prvi put osudi linc koji se protiv mene vodio na ovom forumu ciji je urednik.


Ovo za Živadina imaš pravo,bez zajebancije.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9600 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 20/11/2011 : 13:00:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

Evo jedne ponude za Markosa:
Priznacu da sam debil, nikakav novinar, nacionalista i šta sve još ne i izvinicu se milion puta ako markos javno ovde na forumu kaže ko je stajao iza afere "Mirabilis" i ko se krio iza imena Živadin Stevanovic jer me je ta igrarija dosta skupo koštala na profesionalnom planu. Ako ne zna te podatke (u šta sumnjam)onda neka barem javno po prvi put osudi linc koji se protiv mene vodio na ovom forumu ciji je urednik.


bas se sad Markos potresao, stavio si ga u bezizlaznu poziciju

mozda je taj Zivadin isti onaj iz Fortune, sto si mu lektorisao Asteriksa u zamenu za zvake i klikere

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 20/11/2011 : 13:03:33  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by vronski 2

Evo jedne ponude za Markosa:
Priznacu da sam debil, nikakav novinar, nacionalista i šta sve još ne i izvinicu se milion puta ako markos javno ovde na forumu kaže ko je stajao iza afere "Mirabilis" i ko se krio iza imena Živadin Stevanovic jer me je ta igrarija dosta skupo koštala na profesionalnom planu. Ako ne zna te podatke (u šta sumnjam)onda neka barem javno po prvi put osudi linc koji se protiv mene vodio na ovom forumu ciji je urednik.


bas se sad Markos potresao, stavio si ga u bezizlaznu poziciju

mozda je taj Zivadin isti onaj iz Fortune, sto si mu lektorisao Asteriksa u zamenu za zvake i klikere


Ne znam za to,daj mi link molim te
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4695 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 20/11/2011 : 13:03:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

Evo jedne ponude za Markosa:
Priznacu da sam debil, nikakav novinar, nacionalista i šta sve još ne i izvinicu se milion puta ako markos javno ovde na forumu kaže ko je stajao iza afere "Mirabilis" i ko se krio iza imena Živadin Stevanovic jer me je ta igrarija dosta skupo koštala na profesionalnom planu. Ako ne zna te podatke (u šta sumnjam)onda neka barem javno po prvi put osudi linc koji se protiv mene vodio na ovom forumu ciji je urednik.



A ti reci kada vec znaš. Plus za Brendona i Asteriksa, kao i casopis koji si planirao da pokreneš.

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 20/11/2011 : 13:06:10  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
Zar nije Stevanovic?Eno,gore si napisao.
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 20/11/2011 : 13:08:59  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
quote:
Originally posted by wele
[

mozda je taj Zivadin isti onaj iz Fortune, sto si mu lektorisao Asteriksa u zamenu za zvake i klikere


Ne znam za to,daj mi link molim te
[/quote]

Da li misliš da je zajebavanje to što me je neko zbog izdrkavanja u slobodno vreme ocrnio pred kolegama i još neke ljude u mojoj okolini doveo u vrlo nezgodan položaj? Ili misliš da je zajebavanje i to što je taj koji se predstavljao kao Živadin Stevanovic uzimao od mene kontakte direktora domova za decu bez roditeljskog staranja i škola i obecavao humanitarne akcije i podelu stripova deci i "propratnog materijala"?!!

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29200 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/11/2011 : 13:09:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ma briga mene što ceš ti priznati ili neceš. Trpimo ovdje tvoje ispade godinama vec i sve ti nešto više ili manje fino objašnjavamo da se blamiraš i nikako da ti dode iz guzice u glavu. Pa daj se urazumi više, pobogu, i ne petljaj se u stvari o kojima nemaš pojma, koje ne razumiješ i koje te se ne ticu.

Što se Mirabilisa tice, nemam pojma tko bi to mogao biti. Odakle bih znao? Sve što imam je email adresa clana "mirabilis" i IP adrese s kojih se spajao. U slucaju sudskog procesa, na osnovu sudskog naloga policija pomocu IP adrese može doci do pocinitelja, to je sva pomoc koju ti mogu dati.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9600 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 20/11/2011 : 13:11:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

quote:
Originally posted by wele
[

mozda je taj Zivadin isti onaj iz Fortune, sto si mu lektorisao Asteriksa u zamenu za zvake i klikere


Ne znam za to,daj mi link molim te



Da li misliš da je zajebavanje to što me je neko zbog izdrkavanja u slobodno vreme ocrnio pred kolegama i još neke ljude u mojoj okolini doveo u vrlo nezgodan položaj? Ili misliš da je zajebavanje i to što je taj koji se predstavljao kao Živadin Stevanovic uzimao od mene kontakte direktora domova za decu bez roditeljskog staranja i škola i obecavao humanitarne akcije i podelu stripova deci i "propratnog materijala"?!![/quote]

jel tebe briga sto neko drugi ima (prave) probleme zbog tvojih izdrkavanja i egotripova?

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 20/11/2011 : 13:15:30  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Ma briga mene što ceš ti priznati ili neceš. Trpimo ovdje tvoje ispade godinama vec i sve ti nešto više ili manje fino objašnjavamo da se blamiraš i nikako da ti dode iz guzice u glavu. Pa daj se urazumi više, pobogu, i ne petljaj se u stvari o kojima nemaš pojma, koje ne razumiješ i koje te se ne ticu.

Što se Mirabilisa tice, nemam pojma tko bi to mogao biti. Odakle bih znao? Sve što imam je email adresa clana "mirabilis" i IP adrese s kojih se spajao. U slucaju sudskog procesa, na osnovu sudskog naloga policija pomocu IP adrese može doci do pocinitelja, to je sva pomoc koju ti mogu dati.



Za mogucu uslugu oko IP adrese ti hvala ali ne razumem o kakvim mojim ispadima govoriš, profesionalni sam novinar, planiram da sde bavim i izdavaštvom u bliskoj buducnosti, pa da li ceš možda i neka izdanja ispred koji cu ( možda) biti potpisan unapred odbacivati samo zato jer samtraš da se ne razumem u strip? Znam da smo razmenili dosta teških reci ali pomisli da cemo možda i saradivati u bliskoj buducnosti pa hajde da malo spustimo loptu ne nazivamo jedni druge amebama ili nacionalistima.
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.48 seconds. Snitz Forums 2000