forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Marksova kultura...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8554 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 20/11/2011 : 15:56:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
Author Topic: VESELI CETVRTAK
vronski 2
Senior Member



1252 Posts

Member since 11/10/2009
Posted - 07/05/2010 : 12:52:32
--------------------------------------------------------------------------------

Žao mi je ako me neko doživljava kao coveka koji u životu nema pametnija posla nego da smišlja lažne vesti i plasira afere a sve da bi zezao i kidao živce ostalim forumašima!
Nikada to nisam radio, niti cu. Priznajem da mi novinarski nerv ne da vest koju lujem ne saopštim gotovo odmah, ali to je druga prica, odnosno problem...
U svakom slucaju, nisam neko ko širi mržnju na ovom forumu ili zlu krv, to rade neki drugi clanovi koji me vredaju i pljuju bez ikakvog razloga ali to govori o njima...


Zašto si nam lagao vronski?


There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 20/11/2011 : 16:08:48  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
I dalje smatram da ne širim zlu krv osim ako kao zlu krv ne smatrate moju izjavu da je hrvatski jezik zapravo srpski i da pre 1992. godine hrvatski jezik nije ni postojao.
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2453 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 20/11/2011 : 16:11:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
Vronski ti si svetski covek. Govori bre srpski da te ceo svet razume.
Ne postoje slavenski jezici, slovenski, ceški, poljski, ruski, hrvatski, ukrajinski...ma to je sve srpski...

Daj molim te, koji si ti licemjer, optuživaš covika za nacionalizam a takve stvari govoriš...Sigurno ni Markosov vokabular nije za pohvalu al ko ga more krivit nakon takvih optužbi...

Evo bi moga jedan poll otvorit u vezi tog, samo da vidiš da je to normalno da svak oce svoj jezik (iako je asterix AZ prijevod vrrrrh i nebi ga minja ni za ništa).

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 20/11/2011 : 16:13:35  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Vronski ti si svetski covek. Govori bre srpski da te ceo svet razume.
Ne postoje slavenski jezici, slovenski, ceški, poljski, ruski, hrvatski, ukrajinski...ma to je sve srpski...





Ne možeš hrvatski stavljati u isti koš sa ruskim, poljskim ili ceškim jer su ti jezisi postojali oduvek za razliku od hrvatskog. I ukrajinski jezik je veštacki, nastao raspadom SSSR a zapravo je to ruski sa minimalnim razlikama.
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2453 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 20/11/2011 : 16:14:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

I dalje smatram da ne širim zlu krv osim ako kao zlu krv ne smatrate moju izjavu da je hrvatski jezik zapravo srpski i da pre 1992. godine hrvatski jezik nije ni postojao.



Jaao koji ti. Aj dobro, al ako ti tvrdiš da nije postoja hrvatski prije 92, onda nije postoja ni srpski? Jel sam si reka, to je bija srpsko-hrvatski? zar ne?

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 20/11/2011 : 16:15:32  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
I ne vidim razloga zašto bi se neki Hrvat stideo što govori srpskim jezikom koji se eto u njegovoj državi naziva Hrvatskim? Pa zašto onda Amerikanci, Australijanci, Novozelandani, ne govore americkim, australijskim, novezalndskim vec svi govre ENGLESKIM? Razmislite malo o tome...
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2453 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 20/11/2011 : 16:17:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Vronski ti si svetski covek. Govori bre srpski da te ceo svet razume.
Ne postoje slavenski jezici, slovenski, ceški, poljski, ruski, hrvatski, ukrajinski...ma to je sve srpski...





Ne možeš hrvatski stavljati u isti koš sa ruskim, poljskim ili ceškim jer su ti jezisi postojali oduvek za razliku od hrvatskog. I ukrajinski jezik je veštacki, nastao raspadom SSSR a zapravo je to ruski sa minimalnim razlikama.




Ceski jezik je postoja oduvik, hrvatski ne...stani...koliko oduvik, objasni mi, od atlantide?
I odakle ti vadiš ove podatke, jel te tata tome ucija, daj neki izvor, budi strucan, profi, ipak si novinar.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 20/11/2011 : 16:18:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

I dalje smatram da ne širim zlu krv osim ako kao zlu krv ne smatrate moju izjavu da je hrvatski jezik zapravo srpski i da pre 1992. godine hrvatski jezik nije ni postojao.


Cime su govorili hrvati pre vuka karadzica ? Govorom znakova ?

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 20/11/2011 : 16:20:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

quote:
Originally posted by vronski 2

quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Vronski ti si svetski covek. Govori bre srpski da te ceo svet razume.
Ne postoje slavenski jezici, slovenski, ceški, poljski, ruski, hrvatski, ukrajinski...ma to je sve srpski...





Ne možeš hrvatski stavljati u isti koš sa ruskim, poljskim ili ceškim jer su ti jezisi postojali oduvek za razliku od hrvatskog. I ukrajinski jezik je veštacki, nastao raspadom SSSR a zapravo je to ruski sa minimalnim razlikama.




Ceski jezik je postoja oduvik, hrvatski ne...stani...koliko oduvik, objasni mi, od atlantide?
I odakle ti vadiš ove podatke, jel te tata tome ucija, daj neki izvor, budi strucan, profi, ipak si novinar.



Cekaj, ti se trudis ozbiljno raspravljat s covjekom oko lingivstike o kojoj ocito nema pojma?

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 20/11/2011 : 16:20:43  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay
[







Ceski jezik je postoja oduvik, hrvatski ne...stani...koliko oduvik, objasni mi, od atlantide?
I odakle ti vadiš ove podatke, jel te tata tome ucija, daj neki izvor, budi strucan, profi, ipak si novinar.
[/quote]

Zapravo sam diplomiro svetsku književnost na Filološkom fakultetu u Beogradu pa dozvoli da se ipak pomalo razumemu genezu srpskog jezika i njegovih pobocnih grana u koje spada i hrvatski. Samo mi molim te priznaj da i ti misliš da je nevidena glupost bila kada je Dragojevicev film "Rane" bio titlovan na hrvatski, pa cela se bioskopska sala upišavala od seha!
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 20/11/2011 : 16:23:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

I dalje smatram da ne širim zlu krv osim ako kao zlu krv ne smatrate moju izjavu da je hrvatski jezik zapravo srpski i da pre 1992. godine hrvatski jezik nije ni postojao.



nije to zla krv, nego u najmanju ruku pizdarija.....

mozda bi se jos i dalo raspravljat o tome da je ta recenica preciznije napisana, ovako nula bodova....

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9600 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 20/11/2011 : 16:23:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
toto
ne zaboravi da mu kazes da si ti zapravo i profesor svetske knjzievnosti

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 20/11/2011 : 16:23:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
U Belgiji je skroz normalno da se filmovi iz Holandije na holandskom titluju. Kao i obratno. Niko se nije upisavao od smeha, a te dve regionalne varijante holandskog jezika su manje razlicite od srpskog i hrvatskog.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2453 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 20/11/2011 : 16:27:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

quote:
Originally posted by Zagor-te-nay
[







Ceski jezik je postoja oduvik, hrvatski ne...stani...koliko oduvik, objasni mi, od atlantide?
I odakle ti vadiš ove podatke, jel te tata tome ucija, daj neki izvor, budi strucan, profi, ipak si novinar.



Zapravo sam diplomiro svetsku književnost na Filološkom fakultetu u Beogradu pa dozvoli da se ipak pomalo razumemu genezu srpskog jezika i njegovih pobocnih grana u koje spada i hrvatski. Samo mi molim te priznaj da i ti misliš da je nevidena glupost bila kada je Dragojevicev film "Rane" bio titlovan na hrvatski, pa cela se bioskopska sala upišavala od seha!
[/quote]

------------------------------------------------

Odustajem, samo gubim vrime. Ne može se tipa poput tebe ništa naucit. ZA tebe nema nade. Takvi tipovi poput tebe su najopasniji. Misle da znaju a nemaju pojma niti žele prihvatit ikakvo drugo mišljenje.
Nikad ništa ode tebe...
Kako ti je tata pricao...oni u Splitu su prije 91 govorili vasiona, al onda su im rekli da sad imaju svoj jezik pa su izmislili novu ric - svemir. I radi toga oni sad pricaju hrvatski...

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 20/11/2011 : 16:27:50  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

U Belgiji je skroz normalno da se filmovi iz Holandije na holandskom titluju. Kao i obratno. Niko se nije upisavao od smeha, a te dve regionalne varijante holandskog jezika su manje razlicite od srpskog i hrvatskog.



Hrvati su svojevremeno hteli da rec "kurac" zamene izrazom "nježnik" jer su smatrali da je ova prva rec srpskog porekla. odustalo se kada je jedan lingvista rekao " A šta mislite da li ce kamiondžija kada mu se pokvari i stane kamion negde u zabitima Velebita besno reci "Ma koji mu je sad nježnik"!
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 20/11/2011 : 16:29:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by vronski 2

I dalje smatram da ne širim zlu krv osim ako kao zlu krv ne smatrate moju izjavu da je hrvatski jezik zapravo srpski i da pre 1992. godine hrvatski jezik nije ni postojao.



tacno bre,pre hiljadudevestodevesdruge svi smo lepo pricali ekavicu .
to je sve zavera medunarodnih hohštaplera


Sa'ce vronski ti objasni da srpski ima ekavsko i ijekavsko narecje. Sto jeste tacno, doduse :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8232 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 20/11/2011 : 16:30:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

Zapravo sam diplomiro svetsku književnost na Filološkom fakultetu u Beogradu pa dozvoli da se ipak pomalo razumemu genezu srpskog jezika i njegovih pobocnih grana u koje spada i hrvatski.



Ako si prilikom ucenja koristio knjige koje je odobrila Matica srpska, onda tu diplomu možeš slobodno bacit u škovace. Upravo ti visoki akademici gore spomenute matice su bili temelj ili sjeme, uzmi šta ti paše ideologije koju je iskoristijo jedan covjek i pokrenuo sranja devedesetih.

Ako misliš da možemo dijelit Nikolu Teslu i Ivu Andrica, sigurno ne možemo dijelit jednoga Rudera Boškovica, kojega je Matica srpska proglasila svoji fizicarem.

I nevjerojatno da ovo uvik spominju politicari desne opcije.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 20/11/2011 : 16:30:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Btw, ja sam kao dete citao Alan Forda, i def. nisam znao sta znace reci kao sto su "glasovir", "gumb", "kraljesnica", "podruznica", "tvrtka", "punica", "tajnica" itd. Kao da su bile na nekom stranom jeziku. Oh wait.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8232 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 20/11/2011 : 16:31:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by vronski 2

I dalje smatram da ne širim zlu krv osim ako kao zlu krv ne smatrate moju izjavu da je hrvatski jezik zapravo srpski i da pre 1992. godine hrvatski jezik nije ni postojao.


Cime su govorili hrvati pre vuka karadzica ? Govorom znakova ?



ma hebrejskim,Hrvati su izgubljeno pleme Izraela


Iwood jesi cua onu novu teoriju, nismo iranskog porijekla nego izgubljeni sljedbenici egipatskog boga Horusa

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 20/11/2011 : 16:31:29  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
Hrvatski istoricar Ante Starcevic je pisao da je ime Hrvati nastalo jer su oni bili herojski narod koji se borio i HRVAO a Srbi su bili vprljavi i puni vaši pa su se drpali i cešali vikavši "Joj SVRBI, SVRBI"! i tako dobili ime Srbi!
Toliko o naucnim utemeljenjima...
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 20/11/2011 : 16:31:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by split85

quote:
Originally posted by vronski 2

Zapravo sam diplomiro svetsku književnost na Filološkom fakultetu u Beogradu pa dozvoli da se ipak pomalo razumemu genezu srpskog jezika i njegovih pobocnih grana u koje spada i hrvatski.



Ako si prilikom ucenja koristio knjige koje je odobrila Matica srpska, onda tu diplomu možeš slobodno bacit u škovace. Upravo ti visoki akademici gore spomenute matice su bili temelj ili sjeme, uzmi šta ti paše ideologije koju je iskoristijo jedan covjek i pokrenuo sranja devedesetih.

Ako misliš da možemo dijelit Nikolu Teslu i Ivu Andrica, sigurno ne možemo dijelit jednoga Rudera Boškovica, kojega je Matica srpska proglasila svoji fizicarem.

I nevjerojatno da ovo uvik spominju politicari desne opcije.


Ne znam sta se ti cudis, k'o da ne znas kakva/cija je Pravda novina.

Jos kad ti sad Vronski kaze da ima tezgu na Fokus radiju, tek cemo se onda iznenaditi.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 20/11/2011 : 16:34:17  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Jos kad ti sad Vronski kaze da ima tezgu na Fokus radiju, tek cemo se onda iznenaditi.



Znaci slušaš Fokus, lepo, lepo, znaci ima još nade za tebe...
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 20/11/2011 : 16:35:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

Hrvatski istoricar Ante Starcevic je pisao da je ime Hrvati nastalo jer su oni bili herojski narod koji se borio i HRVAO a Srbi su bili vprljavi i puni vaši pa su se drpali i cešali vikavši "Joj SVRBI, SVRBI"! i tako dobili ime Srbi!
Toliko o naucnim utemeljenjima...


Srecom pa Srbi nemaju pseudoistoricare, ne prodje 18 sati da se ne izadje u javnost sa novom teorijom "srbi narod najstariji".

Za neupucene, i Aleksandar Veliki je bio Srbin. Totalno je out da je bio Makedonac iz FYROM. Evo pogledajte : http://forum.cafemontenegro.com/showthread.php?27214-Aleksandar-Makedonski-je-u-stvari-srbin

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 20/11/2011 : 16:37:21  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

[quote]Originally posted by vronski 2
[
Za neupucene, i Aleksandar Veliki je bio Srbin. Totalno je out da je bio Makedonac iz FYROM. Evo pogledajte : http://forum.cafemontenegro.com/showthread.php?27214-Aleksandar-Makedonski-je-u-stvari-srbin



Ma naravno da Aleksandar nije bio Grk vec Makedonac, rodom iz Skoplja iz cigan-male Šupka i Tupana a omiljena uzrecica mu je bila "Ne meri gajle" a delatnost prodaja semenki i leblebija!
Pravi Makedonac, nema šta!
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 20/11/2011 : 16:38:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

Znaci slušaš Fokus, lepo, lepo, znaci ima još nade za tebe...


Molim citat koji potvrdjuje gde autor ovog posta kaze "Slusam Fokus radio".

Nema ga ? Srecko plasira dezinformacije ?

Muk.

Neverica.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000