forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Forumasi s juzne pruge,let's go!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4674 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 25/12/2011 : 15:00:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

Zalosno je da je zbog bezveznih prepucavanja, vredjanja, pljuvanja... onaj prvi topic otiso u qrac. Drago mi je da u tome nisam ucestvovao, kao ni matoriji rendzer from Nish a ni ostale Nishlije koliko znam.
Doduse nisam imao ni vremena da pratim sve te gluposti...

Dobro,Sotono,nemo' se sad pra'Jmo cvecke ,niko po ovim forumima nije ljubicica po pitanju prepucavanja i svadje...

Ma ne moze covek da vas same ostavi na fofumu ni pet minuta a da ne napravite neki karablk(li al' izvuko turcizam )...
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 25/12/2011 : 15:17:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Pajtos

Stani malo,kakvo zakljucavanje,pa taman sam razradio plan za podizanje kvaliteta caskanja ovdi?
Cak sam i jednu svoju sliku stavio...




Ma meni je u principu svejedno, moze da se zove kako hoce, samo nek je veselo ko sto je nekad bilo
A i zreli smo za kafanu, ne ide vise ovako. Rat na relaciji VR - LE pa i nicim izazvano mesanje KG (koji su se pokazali kao odlicni domacini i ne vidim razlog da se stalno provlaci Ultras kao neko djubre samo zato sto je moderator), moze da se prekine jedino tamo uz krompirice i pivo
Mi Nishlije mozemo da dodjemo kao UnProFor na besplatno ice i pice

A ako ne moze ko nekad, onda bolje kljuc da se ne brukamo vise
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 25/12/2011 : 15:22:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Pajtos

Dobro,Sotono,nemo' se sad pra'Jmo cvecke ,niko po ovim forumima nije ljubicica po pitanju prepucavanja i svadje...



Ma da, al' medjusobnih prepucavanja nije bilo ovoliko, tj. nije bilo uopste. Ne racunam rasprave van JP, tu sam bio cesto aktivan
Mada sam i to zahebo, samo gubim zivce bezveze, nema svrhe.

quote:
Originally posted by Pajtos


Ma ne moze covek da vas same ostavi na fofumu ni pet minuta a da ne napravite neki karablk(li al' izvuko turcizam )...



Klblk ili kalabalak
http://www.youtube.com/watch?v=Fkfq_E8lLfQ
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4674 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 25/12/2011 : 15:24:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
Ma ovde je sad letelo perje,kol'ko vidim,na relaciji Vranje-Becej ,Ultras nije pominjan a ni ona ispicuu...onaj ljubitelj alkohola iz LE
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4674 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 25/12/2011 : 15:26:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
E,kod mene u Vlasotince se vika karablk!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 25/12/2011 : 15:41:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Pajtos

Ma ovde je sad letelo perje,kol'ko vidim,na relaciji Vranje-Becej ,Ultras nije pominjan a ni ona ispicuu...onaj ljubitelj alkohola iz LE



quote:
Originally posted by docA

ide Nova godina, mislim, petarde i vatrometi...znam i kod kojega (mojega) pirotehnicatra da se obratim...sad se Kg i po pirotehnickim napravama afirmisao. . .



Ovo se odnosi na vatromet na 500.strani
Ti nisi bio u KG, al' mislim da oni koji su bili nisu imali nikakve primedbe na gostoprimstvo
Sedelo se do dugo u noc, dobro, malo se i spavalo po klupama u kafani, cak je i g.Bane to ovekovecio u Pljucu.
I onda Ultras postade neprijatelj dela JP.
Meni nije i nece. I Boze zdravlje, eto mene opet u KG samo da uklopim sve obaveze (porodicno-poslovno-finansijske prirode)
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4674 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 25/12/2011 : 15:50:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
Moguce,hebem li ga,nEsam mu ja psihoanaliticar....znam da im je docA buduci zet i da stalno pominje Kragujevac i docek Nove u gostima(ima me obesi za jajca zbog tracanja )
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7913 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 25/12/2011 : 15:53:00  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Pajtos

Ma ovde je sad letelo perje,kol'ko vidim,na relaciji Vranje-Becej ,Ultras nije pominjan a ni ona ispicuu...onaj ljubitelj alkohola iz LE



quote:
Originally posted by docA

ide Nova godina, mislim, petarde i vatrometi...znam i kod kojega (mojega) pirotehnicatra da se obratim...sad se Kg i po pirotehnickim napravama afirmisao. . .



Ovo se odnosi na vatromet na 500.strani
Ti nisi bio u KG, al' mislim da oni koji su bili nisu imali nikakve primedbe na gostoprimstvo
Sedelo se do dugo u noc, dobro, malo se i spavalo po klupama u kafani, cak je i g.Bane to ovekovecio u Pljucu.
I onda Ultras postade neprijatelj dela JP.
Meni nije i nece. I Boze zdravlje, eto mene opet u KG
samo da uklopim sve obaveze (porodicno-poslovno-finansijske prirode)



slazem se,i zajebite vise prepucavanja.mislim da je dosta bilo.
licno nisam toliki sljokator,a ipak shvatam svaku zajebanciju,a sto?zato sto mi je cilj da se segacimo a ne da se vredjamo.
ne stitim pravednog,ali mi je taj lik ok.iz razloga sto su njegovi fazoni tipa sismis ili vedro nebo nad darkwudom umereni i nikog ne ubijaju!
ljudi bre,ovo je forum,nije modna pista!

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7913 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 25/12/2011 : 15:54:09  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Pajtos

Moguce,hebem li ga,nEsam mu ja psihoanaliticar....znam da im je docA buduci zet i da stalno pominje Kragujevac i docek Nove u gostima(ima me obesi za jajca zbog tracanja )




Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4674 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 25/12/2011 : 16:02:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
quote:
Originally posted by cronos six

slazem se,i zajebite vise prepucavanja.mislim da je dosta bilo.
licno nisam toliki sljokator,a ipak shvatam svaku zajebanciju,a sto?


Zato sto ne treba da te ljuti istina...
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7913 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 25/12/2011 : 16:18:47  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Pajtos

quote:
Originally posted by cronos six

slazem se,i zajebite vise prepucavanja.mislim da je dosta bilo.
licno nisam toliki sljokator,a ipak shvatam svaku zajebanciju,a sto?


Zato sto ne treba da te ljuti istina...




Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 25/12/2011 : 17:30:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by cronos six

licno nisam toliki sljokator,







E kad se sad nisam slogir'o!

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16349 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 25/12/2011 : 17:56:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
??????? ????. ?? ??? ?????? ?? ?? ??? ???????? ???????????, ???? ????? ?????????, ????? ?????? ?? ?? ???? ???????.

???'?? ?? ????


??? ?????? ?? ???

?? ?? ???? ??? ?? ???????, ????? ?? ????? ???, ????? ? ???? ???? ? ?? ?? ??. ???????- ??????? ???? ????? ???? ? ?????????, ????? ????? ??????, ?? ????? ?? ???????? ?????? ??????.
?? ? ??? ???? ??? ? ?? ? ????? ????????? ?? ????, ?? ?? ???? ????? ?????

??????!

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 25/12/2011 18:08:11
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7913 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 25/12/2011 : 18:22:48  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by cronos six

licno nisam toliki sljokator,







E kad se sad nisam slogir'o!




bolje biti pijan nego star.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 25/12/2011 : 19:31:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by cronos six

licno nisam toliki sljokator,







E kad se sad nisam slogir'o!




Ima li neko takmicenje za izjavu godine
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 25/12/2011 : 19:34:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb




??? ?????? ?? ???

?? ?? ???? ??? ?? ???????, ????? ?? ????? ???, ????? ? ???? ???? ? ?? ?? ??. ???????- ??????? ???? ????? ???? ? ?????????, ????? ????? ??????, ?? ????? ?? ???????? ?????? ??????.
?? ? ??? ???? ??? ? ?? ? ????? ????????? ?? ????, ?? ?? ???? ????? ?????

??????!




Samo pivo priznajem, vino je za zenske
A otkako su dosla deca u kucni pritvor sam
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7913 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 25/12/2011 : 19:51:00  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by cronos six

licno nisam toliki sljokator,







E kad se sad nisam slogir'o!




Ima li neko takmicenje za izjavu godine




kakve bitange su ovi iz tri slova.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 25/12/2011 : 19:51:57  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message
I ja sam za to da se zakopaju ratne sikirice,jer nikada i nije trebalo da dodje do svadja i još ružnijih stvari. Na topic o "Južnoj pruzi" sam se poceo javljati jer mi je otac iz tih krajeva,društvo je bilo simpaticno,a moglo se štošta interesantno i prodiskutovati. Nikada mi nije bila namera da vredjam bilo koga,jer to nije svrha našeg druženja ovde...
Druga je stvar što su pojedinci šale poceli preozbiljno da shvataju,jer ja nisam bio od onih koji su pisali podugacka "oproštajna" pisma i izricali svakakve kvalifikacije za mnoge od nas. Mene licno to nije nimalo pogadjalo,ali ona hajka i gomila ružnih reci na racun coveka koji nije nikoga vredjao i bio "dobri duh" bivšeg topica "Forumaši sa Južne pruge",našeg drugara Brucea,je odavno prevršila svaku meru...Šta se time htelo postici i ko je tako lecio komplekse,nije mi jasno. Vidim da se svi veoma dobro znate,družite i posecujete,pa se pitam s razlogom,cemu sve to?
I nisam ja razlog ovom sukobu,jer je on tinjao daleko pre nego što dodjoh na ovaj forum...Pozdrav svima od Pravednog!
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 25/12/2011 : 20:00:11  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
a da popijete po jednu brlju... niste dobri nikako, upotrebaljavate padeži...
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7913 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 25/12/2011 : 20:13:58  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

a da popijete po jednu brlju... niste dobri nikako, upotrebaljavate padeži...



i bez brlju brljavimo.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16349 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 25/12/2011 : 20:25:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

Samo pivo priznajem, vino je za zenske
A otkako su dosla deca u kucni pritvor sam





??? ?? ??????? ?? ??? ?????? ????????, ?????????? ?? ?? ?????

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 25/12/2011 : 21:03:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

a da popijete po jednu brlju... niste dobri nikako, upotrebaljavate padeži...



Kad se otcepimo od sever, vrcemo se na izvorna tri padeza
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 25/12/2011 : 21:06:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:




??? ?? ??????? ?? ??? ?????? ????????, ?????????? ?? ?? ?????




Nema mi bezanje, turili mi narukvicu ko Ceci, samo sto ova moja na vrat i ima lanac privezan za nogaru od sivacu masinu
A i kad bi mogo da klisnem doso bi si s pivo
Staropramen
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 25/12/2011 : 21:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by cronos six



kakve bitange su ovi iz tri slova.



Bez ljutnje, al' jacu izjavu odavno nisam cuo
Pa kuj jedini ima ban - "cronos six - spam. Specijalna kazna - dok se ne otrezni. Recimo, do sutra u podne"
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16349 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 25/12/2011 : 21:18:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:




??? ?? ??????? ?? ??? ?????? ????????, ?????????? ?? ?? ?????




Nema mi bezanje, turili mi narukvicu ko Ceci, samo sto ova moja na vrat i ima lanac privezan za nogaru od sivacu masinu



Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000