forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 bolivijsko-paragvajski rat?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 06/12/2011 : 13:36:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
evo u razgovoru sa lwood-om palo mi na pamet otvoriti ovu temu. evo sta mislite o tom ratu? jel uopce bio?:)

Mrzim mrznju!

Andrej
Senior Member



Croatia
1555 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 06/12/2011 : 14:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message
Ovo mi zvuci kao tema za LOCK :)

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 06/12/2011 : 14:16:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
Iskarikiran je u Tintinovom albumu "Slomljeno uvo". Erže je tu, cini mi se, lijepo uhvatio suštinu tog dogadaja - još jedan od sukoba u Južnoj Americi koji su podstakle velike sile, zarad sopstvenih interesa, samo što nije narocito "popularno" pricati o tome, niti im se pridaje narocita pažnja, jer su podstrekaci - isti oni koji i danas haraju.
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 06/12/2011 : 14:22:26  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
zar nije neki rat izbio zbog nogometa...?
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8232 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 06/12/2011 : 14:53:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

zar nije neki rat izbio zbog nogometa...?


Honduras - El Salvador

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 06/12/2011 : 15:27:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by Andrej

Ovo mi zvuci kao tema za LOCK :)


zato sam i postavio topik. da vidim da li mozemo pricati o nekom ratu a da nas ne loknu:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 06/12/2011 : 15:31:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by Andrej

Ovo mi zvuci kao tema za LOCK :)


a zamisli koliko bi topik trajao da se nadovazem na mhejla i spomenem neke novije primjere: npr irak, libija, gadafi itd. :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 06/12/2011 : 15:59:58  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
ja bi htio pisati o WW2. o tome najviše znam. ovi drugi ratovi su dosadni, premalo žrtava.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 06/12/2011 : 16:23:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by adriano

ja bi htio pisati o WW2. o tome najviše znam. ovi drugi ratovi su dosadni, premalo žrtava.


zanimljiv post. da vidimo da li ce se tko upecati.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8555 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 06/12/2011 : 16:29:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
bezveze topik, daj neki drugi rat
jbte, niko se ne loži na ovo, pa više se politike uspio dotaknut KRAS u topiku o vicevima, nego vi ovdje..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 06/12/2011 : 16:30:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

kad si vec otvara topic ,ukratko si moga opisat temu


ti si drugi moderator na ovom topiku pa izvoli malo pomoci:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 06/12/2011 : 16:33:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by paro

bezveze topik, daj neki drugi rat
jbte, niko se ne loži na ovo, pa više se politike uspio dotaknut KRAS u topiku o vicevima, nego vi ovdje..


pa evo mhejl je spomenuo velike sile sto je mene podsjetilo na irak i libiju tj. vodjenje ratova od velikih sila za iskoristavanje malih i relativno bogatih zemljica.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8555 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 06/12/2011 : 16:36:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz
pa evo mhejl je spomenuo velike sile sto je mene podsjetilo na irak i libiju tj. vodjenje ratova od velikih sila za iskoristavanje malih i relativno bogatih zemljica.



Kolko ja vidim Mhejl je prije svega spomenuo strip - Tintin

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 06/12/2011 : 16:40:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by mamlaz
pa evo mhejl je spomenuo velike sile sto je mene podsjetilo na irak i libiju tj. vodjenje ratova od velikih sila za iskoristavanje malih i relativno bogatih zemljica.



Kolko ja vidim Mhejl je prije svega spomenuo strip - Tintin


ok. da onda malo zacinim temu. za koga ste navijali u ta dva rata? za sadama, za gadafija ili za ove okupatore od engleza, amera ... itd:)
da vidimo sada koliko mozemo razgovarati bez lokiranja topika:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8555 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 06/12/2011 : 16:48:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz
ok. da onda malo zacinim temu. za koga ste navijali u ta dva rata? za sadama, za gadafija ili za ove okupatore od engleza, amera ... itd:)
da vidimo sada koliko mozemo razgovarati bez lokiranja topika:)



khmm, kolko ja vidim tema topika je bolivijsko-paragvajski rat...srljaš u žestoki offtopik na na vlastitom topiku. wtf?

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8555 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 06/12/2011 : 16:55:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

ja još cekan da da kratki uvod u topic ka šta je obicaj.



covjek ne može izazvat svadu na forumu krcatom hrvatima, srbima i slovencima....stvarno je mamlaz

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 06/12/2011 : 16:57:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
na ovom topiku cu ja biti provokator kao sto ih ima na svim slicnim topicima, a lwood ce me moderirati bez da me izbaci:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8555 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 06/12/2011 : 16:58:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

na ovom topiku cu ja biti provokator kao sto ih ima na svim slicnim topicima, a lwood ce me moderirati bez da me izbaci:)



Okej, ajde kreni, šta te muci vezano za bolivijsko-paragvajski rat?

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 06/12/2011 : 16:58:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
lwood ajd probaj ti nesto kopipejstat o ovom ratu. meni je malo teze jer nisam za kompom.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8555 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 06/12/2011 : 17:00:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

lwood ajd probaj ti nesto kopipejstat o ovom ratu. meni je malo teze jer nisam za kompom.



Pobogu mamlaze, pa moderatori ti se negdje smiju.
Vec vidim mladu, ultrasa i kw-a kako brišu suze

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 06/12/2011 : 17:03:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by mamlaz

lwood ajd probaj ti nesto kopipejstat o ovom ratu. meni je malo teze jer nisam za kompom.



Pobogu mamlaze, pa moderatori ti se negdje smiju.
Vec vidim mladu, ultrasa i kw-a kako brišu suze


ne ide mi bas nesto ovo provociranje:) ifem malo procitati o tome ratu pa se vracam nazad:) koliko sam skuzio to je bio neki rat oko podrucja bogatog energentima, bar se nadam da sam dobro skuzio:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 06/12/2011 : 17:05:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
alo moderator kakav je to nacin obracanja:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8555 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 06/12/2011 : 17:05:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz
ne ide mi bas nesto ovo provociranje:) ifem malo procitati o tome ratu pa se vracam nazad:) koliko sam skuzio to je bio neki rat oko podrucja bogatog energentima, bar se nadam da sam dobro skuzio:)




nemoj više molim te....umrijet cu
neka ga neko banira zbog pokušaja ubojstva smijehom

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 06/12/2011 : 17:08:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by mamlaz

lwood ajd probaj ti nesto kopipejstat o ovom ratu. meni je malo teze jer nisam za kompom.



a di si ? na nebesima?

u bircu na pivi:) pa preko moba pisem ali je malo tesko.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 06/12/2011 : 17:12:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
mamlaze...mamlazu

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8555 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 06/12/2011 : 17:12:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

aj baren si nas nasmija. jelda paro?



Ehh, do ceg je došlo, da forumaš s pivom u ruci ne zna isprovocirat svadu...ccc teška vremena, ovo je još jedna stavka za Kercev topik ?Otišli smo svi u tri pm- definitivno?

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000