forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Maleš ga zavuka gubi
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 23

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 19/12/2011 : 16:01:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:


A po cemu je ljigavac? Što ima svoj stav? Što je reka da je "Mamic hodajuca definicija sukoba interesa"? Jel' to?
Ili pak ova izjava: [i]"Na utakmice Dinama ne idem jer je žalostan i bijedan klub koji ne poštuje svoje velikane, a ono što je Dinamo napravio Ladicu, Prosineckom i Cvitanovicu ulazi u opcu povijest bešcašca. Ti su ljudi ubili sve gradansko u klubu, sav taj primitivizam mi smeta. Dinamo je Mamicev kmet, hrvatski nogomet je Mamicev feud, a Mamic je vlasnik bez vlasnickog lista"



Nije sad baš ljigavac, ali ni nije da baš ima neki cvrsti stav.
Odnosno možda ga i ima, ali dok su ga svi dozivali ka spasitelja uredno je sta sastrane. Tek kad se sve skupa pocelo kotrljat i kad je neko drugi šporka ruke javio se ban iz bijeloga svijeta.
Šimic koji mi je oduvik bija Ok mi je ispa veca faca od njega 100 puta.


je...šimic je donedavno igrao,situiran,love ka govana,što od karijere,šta od vode i kafica...koji mu kurac ovo sve treba...i poceo je,prvo sa sindikatom,pa sad i ovo...jedan od rijetkih dinamovaca koji je dobrodošao u split pa i šire...nikad macan,nikakve afere,hajdukovac mu oženio sestru,pravi covik

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 19/12/2011 : 16:01:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Bravo zlotvore ne trebaš više toliko pisati
I ne mogu, jer me bole prsti a i glava mi puca
quote:
Originally posted by Tonka24

najpametniji, najobrazovaniji, najintelegentniji, momak na forumu ( pa i više )
Nemoj, umislit cu se
quote:
Originally posted by Tonka24

Ja ni ne znam još hocu li upisati pravo ( nadam se )
Samo bez priše i sve ce doci na svoje
quote:
Originally posted by Tonka24

Ali ti definitivno ne bi trebao studirati to što studiraš...
Odmalena san tia biti gauco ili kauboj
quote:
Originally posted by Tonka24

ja mislim da si ti sposoban za najmanje tri fakulteta.
A ja mislin da mater ne rada svaki dan ovakvu budalu i lincinu ka što san ja
quote:
Originally posted by Tonka24

Vidim da si se ugledao na SUPERMAJKA iz zagora
Pa nisan visok, zgodan i plav tako da... Ne baš
quote:
Originally posted by Tonka24

SUPERZLOTVORE
Samo je jedan supernarcis na forumu - supermark I nemaj drugih idola uz njega

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 19/12/2011 : 16:03:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Takoder sa ovakvima nema rasprave... ja sam još jadniji što uopce raspravljam.
Eto globinjo nema potreba ja prestajem.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 19/12/2011 : 16:05:32  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Takoder sa ovakvima nema rasprave... ja sam još jadniji što uopce raspravljam.
Eto globinjo nema potreba ja prestajem.



ja se ispricavam ako sam mozda pogodia tamo di nisam smija..ako jesam bilo je nesvjesno i nepromisljeno od mene..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 19/12/2011 : 16:09:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Nije sad baš ljigavac, ali ni nije da baš ima neki cvrsti stav.
Odnosno možda ga i ima, ali dok su ga svi dozivali ka spasitelja uredno je sta sastrane. Tek kad se sve skupa pocelo kotrljat i kad je neko drugi šporka ruke javio se ban iz bijeloga svijeta.
Šimic koji mi je oduvik bija Ok mi je ispa veca faca od njega 100 puta.

Oprosti, nisan upucen u jedan dio. Kad su ga zvali za spasitelja? Ne preispitujen tvoj stav, samo ne znan za to pa te pitan. A da je Šimic faca - je I u potpunosti podržavan ono što radi za igrace prema kojima njihovi klubovi ne ispunjavaju obveze

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29211 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/12/2011 : 16:12:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Meni zaista nije jasno kako netko i inace, a pogotovo nakon jucerašnje sramote braniti tog lika? Krugeru, Tonka... jesu vam vrane pojele mozak?!? Mislim, koji vam je vrag? Branite Mamica, nauštrb Eduarda, Bobana...? Ovaj Tonka ocito nema tri ciste u glavu, ali ti, Krugeru... Na stranu sve ove price o nogometu, ali to Mamicevo "domoljublje" iza kojeg se skriva svaki put kad mu postave konkretno pitanje i uhvate ga u skripac!! Ti si u ovom ratu izgubio dio sebe. I ti dopuštaš da te ... ne znam što bi rekao... zavitlava netko tko se naziva domoljubom i braniteljem jer dok ste vi bili u rovovima, on vam je donosio cigarete? Pa imate li vi imalo poštovanja prema sebi? Da je to rekao netko iz ljevice, onda bi tu vrištao o crvenima, a ovo smece ovdje braniš. Sramota vas može biti.

Trouble will find me
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 19/12/2011 : 16:16:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Nije sad baš ljigavac, ali ni nije da baš ima neki cvrsti stav.
Odnosno možda ga i ima, ali dok su ga svi dozivali ka spasitelja uredno je sta sastrane. Tek kad se sve skupa pocelo kotrljat i kad je neko drugi šporka ruke javio se ban iz bijeloga svijeta.
Šimic koji mi je oduvik bija Ok mi je ispa veca faca od njega 100 puta.

Oprosti, nisan upucen u jedan dio. Kad su ga zvali za spasitelja? Ne preispitujen tvoj stav, samo ne znan za to pa te pitan. A da je Šimic faca - je I u potpunosti podržavan ono što radi za igrace prema kojima njihovi klubovi ne ispunjavaju obveze


da kad su ga zvali
pa otkako je god završio karijeru,ona konjina vlatko ga je javno titulirao kao nasljednika...pa se boban nije javljao,pa je negdje izvukao onog "ne znam kako bih ga nazvao" brendiranog mamlaza...non stop ga zovu...i sad se naša,nakon najvece afere,nakon 20 godina kaljužanja i uništavanja hr nogometa dijelit lekcije...ma odi u milano i komentiraj utakmice...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 19/12/2011 : 16:16:53  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Nije sad baš ljigavac, ali ni nije da baš ima neki cvrsti stav.
Odnosno možda ga i ima, ali dok su ga svi dozivali ka spasitelja uredno je sta sastrane. Tek kad se sve skupa pocelo kotrljat i kad je neko drugi šporka ruke javio se ban iz bijeloga svijeta.
Šimic koji mi je oduvik bija Ok mi je ispa veca faca od njega 100 puta.

Oprosti, nisan upucen u jedan dio. Kad su ga zvali za spasitelja? Ne preispitujen tvoj stav, samo ne znan za to pa te pitan. A da je Šimic faca - je I u potpunosti podržavan ono što radi za igrace prema kojima njihovi klubovi ne ispunjavaju obveze




da sindikat igraca je najnormalnija pojava vanka..ja isto mislim da bi on bija u ovom trenutku odlicno rijesenje..u pocetku sam bija malo skeptican..cinia mi se previse mekan i neiskusan za tako odgovornu funkciju..ali nakon Otvorenog sam definitivno promjenia misljenje..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 19/12/2011 : 16:19:23  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Meni zaista nije jasno kako netko i inace, a pogotovo nakon jucerašnje sramote braniti tog lika? Krugeru, Tonka... jesu vam vrane pojele mozak?!? Mislim, koji vam je vrag? Branite Mamica, nauštrb Eduarda, Bobana...? Ovaj Tonka ocito nema tri ciste u glavu, ali ti, Krugeru... Na stranu sve ove price o nogometu, ali to Mamicevo "domoljublje" iza kojeg se skriva svaki put kad mu postave konkretno pitanje i uhvate ga u skripac!! Ti si u ovom ratu izgubio dio sebe. I ti dopuštaš da te ... ne znam što bi rekao... zavitlava netko tko se naziva domoljubom i braniteljem jer dok ste vi bili u rovovima, on vam je donosio cigarete? Pa imate li vi imalo poštovanja prema sebi? Da je to rekao netko iz ljevice, onda bi tu vrištao o crvenima, a ovo smece ovdje braniš. Sramota vas može biti.



e moj Marko sta ces ti njima objasniti kad ni roditelji nisu mogli..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 19/12/2011 : 16:21:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
A što se Mamica tice, spomenuti njega i domoljublje u istom kontekstu je - smiješno

Trljam ruke.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 19/12/2011 : 16:22:30  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Nije sad baš ljigavac, ali ni nije da baš ima neki cvrsti stav.
Odnosno možda ga i ima, ali dok su ga svi dozivali ka spasitelja uredno je sta sastrane. Tek kad se sve skupa pocelo kotrljat i kad je neko drugi šporka ruke javio se ban iz bijeloga svijeta.
Šimic koji mi je oduvik bija Ok mi je ispa veca faca od njega 100 puta.

Oprosti, nisan upucen u jedan dio. Kad su ga zvali za spasitelja? Ne preispitujen tvoj stav, samo ne znan za to pa te pitan. A da je Šimic faca - je I u potpunosti podržavan ono što radi za igrace prema kojima njihovi klubovi ne ispunjavaju obveze


Pa nije valjda da ako nigdi drugo kroz novine nisi neznan ni ja koliko puta vidija da se njega guralo da preuzme HNS, i da je on jednako toliko puta odgovorija da ga Hr nogomet ne interesira.
Da se razumimo, neman ništa protiv da njega Hr nogomet ne interesira jer vjerovatno da san u njegovoj situaciji ne bi interesira ni mene, ali s druge strane ako ga ne interesira zašto je sad naša pametovat.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 19/12/2011 : 16:27:04  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
"Danski portal Fyens.dk uz naslov "Odense igra protiv momcadi skandala" donosi vijest o prijateljskoj utakmici danskog prvoligaša i Dinama 29. sijecnja na pripremnom Atlantic kupu u portugalskom Algarveu."

od balkanske barcelone do momcadi skandala..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 19/12/2011 : 16:30:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Pa nije valjda da ako nigdi drugo kroz novine nisi neznan ni ja koliko puta vidija da se njega guralo da preuzme HNS, i da je on jednako toliko puta odgovorija da ga Hr nogomet ne interesira.
Da se razumimo, neman ništa protiv da njega Hr nogomet ne interesira jer vjerovatno da san u njegovoj situaciji ne bi interesira ni mene, ali s druge strane ako ga ne interesira zašto je sad naša pametovat.

A eto, možda me tada to nije toliko interesiralo li san bia klapac ili... ne znan. Stvarno ne znan koji je pravi razlog. S druge strane, ne vidin ništa loše u Bobanovom komentaru, dapace...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 19/12/2011 : 16:35:35  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Pa nije valjda da ako nigdi drugo kroz novine nisi neznan ni ja koliko puta vidija da se njega guralo da preuzme HNS, i da je on jednako toliko puta odgovorija da ga Hr nogomet ne interesira.
Da se razumimo, neman ništa protiv da njega Hr nogomet ne interesira jer vjerovatno da san u njegovoj situaciji ne bi interesira ni mene, ali s druge strane ako ga ne interesira zašto je sad naša pametovat.

A eto, možda me tada to nije toliko interesiralo li san bia klapac ili... ne znan. Stvarno ne znan koji je pravi razlog. S druge strane, ne vidin ništa loše u Bobanovom komentaru, dapace...


Ma komentar sam po sebi je OK, ali je mali licemjerno od njega da tek sada otvoreno prica.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 19/12/2011 : 16:46:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Evo citan i da je DORH posla Mamicu poziv na razgovor zato što je javno objavia kaznenu evidenciju o doticnim navijacima.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8557 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 19/12/2011 : 16:49:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
Katarza 2.dio....

quote:
Originally posted by Tonka24

Pricajte vi što god hocete ali Mamic doprinosi ovoj državi, placa velike poreze, napravio je jedan klub koji u europi znaci nešto, sredio je ono ruglo od maksimira, napravio velike igrace poput Eduarda,Modrica,Corluke... koji igraju za repku...

Ne pricaj gluposti, ne placa porez, upitno je dal ga je ikad placao, al je nesumnjivo da ce ga kad tad platit....i Capone je pao zbog poreza, samo što ovom trenutno zakon ide na ruku.
Dinamo je qrac u Europi, napravio je od kluba qrac..
Nije on sredio ništa, nego gradani Zagreba, a Maksimir je i dalje ruglo. Hajdukov godišnji proracun iznosi 40 miljuna kuna a Dinamo od grada Zagreba dobije 45 godišnje. Gdje je nestao taj novac? Stolice za stadion su kupovali preko firme ciji je gazda clan uprave kluba. Koliki se novac tu oprao? Firma koja je renovirala stadion je od tipa ciji je sin glavni za osiguranje stadiona. gdje je javni natjecaj?
Eduardo, Modric i Corluka su trenirali ko kreteni da posatnu ono što su danas...ne vrijedaj.


Definitivno mamic nije cist, ima tu i potplacivanja sudaca,tekmi...
ali više koristi od njega daleko više nego štete.

http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Reci te mi što radi taj Maleš?!
Pa ljudi moji to je obicni jadni druker ništa više.
Što je hajduk?
Umjesto da oni placaju državi, država mora placati njima da ne propadnu...

Maleš zasad osim one kape na glavi nema ni jednu dokazanu mrlju, osim cinjenice da je ultimativno ružan..
Kako tebi i tebi slicnima nije jasno da nije bilo drugog nacina za razotkrivanjem tih govana. Da, bio je ucijenjen i razotkrio je govna, hvala Bogu.


Bolje im je da ne kopaju po tudem smecu zbog svojih dugogodišnjih frustracija, nego da prodaju onu bracu Sharbini koje placaju suhim zlatom, a od njih niti I od igraca.
Još nešto zar mislite da bi onaj CigaMaleš dovodija u opasnost svoju familiju,morao oko sebe imati šest zaštitara...da os svega toga nema debele koristi?

E vidiš, problem je u tome što Mamic zacudo uspijeva uvjerit tipove poput tebe kako je ovo i dalje samo još jedno Dinamo vs. Hajduk prepucavanje, a to je daleko od istine, a istina.... ti kuca na vrata.
Katarza se nastavlja i doživljava vrhunac...



There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 19/12/2011 : 16:51:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Evo citan i da je DORH posla Mamicu poziv na razgovor zato što je javno objavia kaznenu evidenciju o doticnim navijacima.


DORH pozvao Mamica na razgovor!

Nakon što se izvršni predsjednik Dinama Zdravko Mamic u HTV-ovoj emisiji Nedjeljom u 2 javno pohvalio time da posjeduje izvatke iz policijske evidencije o nekim clanovima vodstva Bad Blue Boysa i inicijative Zajedno za Dinamo, a cak je i procitao neka od kaznenih djela za koja su oni svojedobno prijavljivani, cini se da ce svoj postupak morati objasniti istražiteljima, piše tportal.

Izlisti iz policijske evidencije, inace, službeni su i vrlo povjerljivi podaci koji ne predstavljaju popis djela za koja je neka osoba osudena, vec se koriste iskljucivo za orijentaciju u policijskom radu.



Ne smiju se odavati javnosti, cak ni samim osobama kojih se ticu, a iz MUP-a su ih dužni dostaviti jedino sudu, i to jedino na službeni zahtjev.

Nazvali smo i Dinamo kako bi provjerili informaciju, no u Maksimirskoj ne znaju ništa o tome da je Državno odvjetništvo poslalo poziv Zdravku Mamicu.

"Ovo mi je prvi glas, tako da ništa ne mogu komentirati, žao mi je. Ako i dode, neka sve ide svojim tijekom", kazala je za tportal glasnogovornica Dinama Morana Ðurcevic.

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 19/12/2011 : 17:00:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by paro

Katarza 2.dio....

quote:
Originally posted by Tonka24

Pricajte vi što god hocete ali Mamic doprinosi ovoj državi, placa velike poreze, napravio je jedan klub koji u europi znaci nešto, sredio je ono ruglo od maksimira, napravio velike igrace poput Eduarda,Modrica,Corluke... koji igraju za repku...

Ne pricaj gluposti, ne placa porez, upitno je dal ga je ikad placao, al je nesumnjivo da ce ga kad tad platit....i Capone je pao zbog poreza, samo što ovom trenutno zakon ide na ruku.
Dinamo je qrac u Europi, napravio je od kluba qrac..
Nije on sredio ništa, nego gradani Zagreba, a Maksimir je i dalje ruglo. Hajdukov godišnji proracun iznosi 40 miljuna kuna a Dinamo od grada Zagreba dobije 45 godišnje. Gdje je nestao taj novac? Stolice za stadion su kupovali preko firme ciji je gazda clan uprave kluba. Koliki se novac tu oprao? Firma koja je renovirala stadion je od tipa ciji je sin glavni za osiguranje stadiona. gdje je javni natjecaj?
Eduardo, Modric i Corluka su trenirali ko kreteni da posatnu ono što su danas...ne vrijedaj.


Definitivno mamic nije cist, ima tu i potplacivanja sudaca,tekmi...
ali više koristi od njega daleko više nego štete.

http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Reci te mi što radi taj Maleš?!
Pa ljudi moji to je obicni jadni druker ništa više.
Što je hajduk?
Umjesto da oni placaju državi, država mora placati njima da ne propadnu...

Maleš zasad osim one kape na glavi nema ni jednu dokazanu mrlju, osim cinjenice da je ultimativno ružan..
Kako tebi i tebi slicnima nije jasno da nije bilo drugog nacina za razotkrivanjem tih govana. Da, bio je ucijenjen i razotkrio je govna, hvala Bogu.


Bolje im je da ne kopaju po tudem smecu zbog svojih dugogodišnjih frustracija, nego da prodaju onu bracu Sharbini koje placaju suhim zlatom, a od njih niti I od igraca.
Još nešto zar mislite da bi onaj CigaMaleš dovodija u opasnost svoju familiju,morao oko sebe imati šest zaštitara...da os svega toga nema debele koristi?

E vidiš, problem je u tome što Mamic zacudo uspijeva uvjerit tipove poput tebe kako je ovo i dalje samo još jedno Dinamo vs. Hajduk prepucavanje, a to je daleko od istine, a istina.... ti kuca na vrata.
Katarza se nastavlja i doživljava vrhunac...




Nešto žešci od mene, ali srž teme je pogodena

Trljam ruke.
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 19/12/2011 : 17:01:47  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
Što se Maleša tice, mislim da je sad posve jasno da je on otpocetka bio planiran u ovoj igri. Realno, pojavio se od nikuda i odjednom postao kandidatom za predsjednika Hajduka. Otpocetka USKOK-ov covjek, upitno je samo kakva ce njegova funkcija biti kad završe s ovim.

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 19/12/2011 : 17:05:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by makikatalinic

Što se Maleša tice, mislim da je sad posve jasno da je on otpocetka bio planiran u ovoj igri. Realno, pojavio se od nikuda i odjednom postao kandidatom za predsjednika Hajduka. Otpocetka USKOK-ov covjek, upitno je samo kakva ce njegova funkcija biti kad završe s ovim.

Samo da ga mafija ne pocasti s betonskim sandalama poslije svega

Trljam ruke.
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 19/12/2011 : 17:11:35  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by makikatalinic

Što se Maleša tice, mislim da je sad posve jasno da je on otpocetka bio planiran u ovoj igri. Realno, pojavio se od nikuda i odjednom postao kandidatom za predsjednika Hajduka. Otpocetka USKOK-ov covjek, upitno je samo kakva ce njegova funkcija biti kad završe s ovim.

Samo da ga mafija ne pocasti s betonskim sandalama poslije svega


To je rizik koji preuzeo na sebe onog dana kad je poceo raditi u USKOK-u, samo što je njegova pozicija puno, puno teža jer je na jednoj poprilicno javnoj funkciji.

Tko zna kakve su tu uopce igre u pitanju, sve su to mutna posla rekli bi neki.

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 19/12/2011 : 21:08:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by paro

Katarza 2.dio....

quote:
Originally posted by Tonka24

Pricajte vi što god hocete ali Mamic doprinosi ovoj državi, placa velike poreze, napravio je jedan klub koji u europi znaci nešto, sredio je ono ruglo od maksimira, napravio velike igrace poput Eduarda,Modrica,Corluke... koji igraju za repku...

Ne pricaj gluposti, ne placa porez, upitno je dal ga je ikad placao, al je nesumnjivo da ce ga kad tad platit....i Capone je pao zbog poreza, samo što ovom trenutno zakon ide na ruku.
Dinamo je qrac u Europi, napravio je od kluba qrac..
Nije on sredio ništa, nego gradani Zagreba, a Maksimir je i dalje ruglo. Hajdukov godišnji proracun iznosi 40 miljuna kuna a Dinamo od grada Zagreba dobije 45 godišnje. Gdje je nestao taj novac? Stolice za stadion su kupovali preko firme ciji je gazda clan uprave kluba. Koliki se novac tu oprao? Firma koja je renovirala stadion je od tipa ciji je sin glavni za osiguranje stadiona. gdje je javni natjecaj?
Eduardo, Modric i Corluka su trenirali ko kreteni da posatnu ono što su danas...ne vrijedaj.


Definitivno mamic nije cist, ima tu i potplacivanja sudaca,tekmi...
ali više koristi od njega daleko više nego štete.

http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Reci te mi što radi taj Maleš?!
Pa ljudi moji to je obicni jadni druker ništa više.
Što je hajduk?
Umjesto da oni placaju državi, država mora placati njima da ne propadnu...

Maleš zasad osim one kape na glavi nema ni jednu dokazanu mrlju, osim cinjenice da je ultimativno ružan..
Kako tebi i tebi slicnima nije jasno da nije bilo drugog nacina za razotkrivanjem tih govana. Da, bio je ucijenjen i razotkrio je govna, hvala Bogu.


Bolje im je da ne kopaju po tudem smecu zbog svojih dugogodišnjih frustracija, nego da prodaju onu bracu Sharbini koje placaju suhim zlatom, a od njih niti I od igraca.
Još nešto zar mislite da bi onaj CigaMaleš dovodija u opasnost svoju familiju,morao oko sebe imati šest zaštitara...da os svega toga nema debele koristi?

E vidiš, problem je u tome što Mamic zacudo uspijeva uvjerit tipove poput tebe kako je ovo i dalje samo još jedno Dinamo vs. Hajduk prepucavanje, a to je daleko od istine, a istina.... ti kuca na vrata.
Katarza se nastavlja i doživljava vrhunac...




Nešto žešci od mene, ali srž teme je pogodena


Ljudi mislim da svatko ima pravo na svoje mišljenje zar ne?
Sve sto tvrdiš može biti tocno a i ne mora.
Isto tako mogu ti reci zašto ništa od toga ne izade na vidjelo i zašto mamic nije za ništa optužen?Unatoc temeljitom cešljanju kaljuže HNL-a, malo znakovito zar ne ?
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 19/12/2011 : 21:15:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Meni zaista nije jasno kako netko i inace, a pogotovo nakon jucerašnje sramote braniti tog lika? Krugeru, Tonka... jesu vam vrane pojele mozak?!? Mislim, koji vam je vrag? Branite Mamica, nauštrb Eduarda, Bobana...? Ovaj Tonka ocito nema tri ciste u glavu, ali ti, Krugeru... Na stranu sve ove price o nogometu, ali to Mamicevo "domoljublje" iza kojeg se skriva svaki put kad mu postave konkretno pitanje i uhvate ga u skripac!! Ti si u ovom ratu izgubio dio sebe. I ti dopuštaš da te ... ne znam što bi rekao... zavitlava netko tko se naziva domoljubom i braniteljem jer dok ste vi bili u rovovima, on vam je donosio cigarete? Pa imate li vi imalo poštovanja prema sebi? Da je to rekao netko iz ljevice, onda bi tu vrištao o crvenima, a ovo smece ovdje braniš. Sramota vas može biti.


Slušaj ti poštovani gospodine Marko.Ja za tebe nisam nikakav "ovaj Tonka", ja neman tri ciste u glavi?! Znaš malo sam procitao topic "Markosova kultura"...Toliko o tome.
Što se tice ostaloga u pravu si ovo za rovove i cigarete bruka nemila da ne može biti veca.
Ja ne branim Mamica i ne slažem se u nekim stvarima priznajem u vecini se slažem.A ovo domoljub i takve stvari Dinamo je Hrvatska u tome se definitivno ne slažem.
Zato molio bih te ( znam da toliko imaš razuma ) da drugi put malo razmisliš kad nekoga ideš vrijedati i optuživati.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8557 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 19/12/2011 : 21:17:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24
Ljudi mislim da svatko ima pravo na svoje mišljenje zar ne?
Sve sto tvrdiš može biti tocno a i ne mora.
Isto tako mogu ti reci zašto ništa od toga ne izade na vidjelo i zašto mamic nije za ništa optužen?Unatoc temeljitom cešljanju kaljuže HNL-a, malo znakovito zar ne ?



Ne, ja iznosim cinjenice, a meni se cini kako ti pricaš o stvarima o kojima apsolutno nemaš pojma. Nema šta izlazit na vidjelo kad se odavno sve zna, nego je rijec o sprtskom vrhu, isprepletenom našim politicarima i mafijom. Dobio je prijavu od Boysa i dobio je poziv od MUP-a zbog iznošenja policijskih dosjea, a to je samo niski start. Okrenuli su mu leda svi osim njemu bliskih suradnika koji su isto tako kriminalci
Dobro i šta tebi nije jasno u ovoj prici??

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8557 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 19/12/2011 : 21:20:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24
Slušaj ti poštovani gospodine Marko.Ja za tebe nisam nikakav "ovaj Tonka", ja neman tri ciste u glavi?! Znaš malo sam procitao topic "Markosova kultura"...Toliko o tome.
Što se tice ostaloga u pravu si ovo za rovove i cigarete bruka nemila da ne može biti veca.
Ja ne branim Mamica i ne slažem se u nekim stvarima priznajem u vecini se slažem.A ovo domoljub i takve stvari Dinamo je Hrvatska u tome se definitivno ne slažem.
Zato molio bih te ( znam da toliko imaš razuma ) da drugi put malo razmisliš kad nekoga ideš vrijedati i optuživati.



Opet si preponosan i opet tražiš nekakav vrhunski respekt na ovom forumu.
Na temelju cega?
I šta je ovdje zapravo tocno tebe toliko uvrijedilo?
Preosobno shvacaš pisanja po forumu, koji ti je vrag?

Ja ne branim Mamica i ne slažem se u nekim stvarima priznajem u vecini se slažem.


Vrhunac kontradiktornosti

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 19/12/2011 21:23:01
Go to Top of Page
Page: of 23 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000