forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Maleš ga zavuka gubi
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 23

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 19/12/2011 : 22:10:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by globinjo

držite se teme...tema je maleš,mamic,markovic,širic...o eduardu,modricu i ostalima raspravljajte u topicu o dinamu,reprezentaciji,ili hajduku...



pa pitanje Eduarda je diretkno vezano uz Mamica..


nebitno...totalno...uvatili ste se eduarda ko blesavi,NEMA TOPICA GDJE GA NE RAZVLACITE...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 19/12/2011 : 22:11:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
kruger vas navuce ko stankovic,pa vi ko mamic

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 19/12/2011 : 22:18:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Tonka24

Ne paro vrhunac iskrenosti, ja bi to tako nazvao.
A istina je da malo pre osobno shvacam stvari, ne bježim od toga, jednostavno ne dozvoljavam ni uživo, ni ovdje da me se bezveze i bez osnove vrijeda.
Ja neman pojma a ti kao da radiš na slucaju Mamic.
Ja ne znam zasto se ne prijaviš dobrovoljno, kad si tako dobro upucen i kad sve tako lijepo znaš poslagati stvari na mjesto.



Gle, kako da ti više objasnim. Nemaš argumenata, nego samo govoriš- To je moje mišljenje. I sad zamisli da se otvori topik o ne znam, astronomiji npr. i tamo uleti neki lik i kaže Ja mislim da je Zemlja ravna ploca. I kad ga neko pita Na temelju cega?, on kaže Ma nemam argumente, al to je moje mišljenje i onda se nafuri i uvrijedi jer ga ljudi idu sprdat. I cime je to tebe Markos uvrijedio? Pazi tebi je slinjo uvreda, pa koji je tebi vrag? Pa nešto infantilnije od sprdnje nisam cuo. Klinjo-slinjo, prdo-smrdo, pa jesi ti lud covjece božji?
Jebte, ispada da ovdje svi trebaju pazit šta pišu da se Vaše Visocanstvo ne bi nafurilo za qrac. Neš ti slinju i pelene jbte.
Pa ti imaš napade bjesnila covjece, tebi u sekundi tlak skoci na 180 i samo je pitanje kad ce ti pumpica eksplodirat za kompom, a onda cemo još mi bit krivi jer si tako mlad prdnuo u fenjer. Daj covjece, popij zeleni caj, persen il neki drugi qrac, pa ovo je bolesno.
A šta se Mamica tice, ponovi 50 puta na glas- Ja navijam za Mamica, a ne za Dinamo, možda onda skužiš o cem ti govorim.



Hahaha ok shvatio sam
Svaka cast
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 19/12/2011 : 22:19:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

kruger vas navuce ko stankovic,pa vi ko mamic

Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 19/12/2011 : 22:33:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
Ciju biste ostvaku više voljeli?
Markovicevu 62%
Mamicevu 38%

pocetak ankete: 19.12.2011. broj glasova: 2378


https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 19/12/2011 : 22:33:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

Ciju biste ostvaku više voljeli?
Markovicevu 62%
Mamicevu 38%

pocetak ankete: 19.12.2011. broj glasova: 2378




zanimljivo...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 19/12/2011 : 23:10:48  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by Kruger

ja nisam nasjeo
zar mislis da je da silva posten, sigurno ni taj nije bolji od svog stvoritelja, a ponesto o muljanju je naucio

Eduardo je profesionalac, covik kojeg obožava vecina navijaca. Momak koji nije ima ništa, a Mamicu je zlatna koka. Covik na cijem je talentu Mamic zgrnia pare i još se pravi žrtva. Ne shvacan tvoju averziju prema njemu, stalno kritiziraš njegove igre (nezasluženo) a guraš Klasnica. Jbt, di je taj Klasnic bia kad je bilo najteže? Jel nam on donosia bodove svojim golovima? Di su te njegove razigrivacke sposobnosti koje stalno naglašavaš? Ja ga nisan vidia da ih je narocito pokaziva kad je bilo gusto. A samo da znaš, naigra se on. I naravno, nije iskorstia prilike...

EDIT: jedino mu priznajen EURO 2008. Gol Poljskoj i onaj Turskoj. Ostalo je pickin dim. Možemo i pogledat golove za reprezentaciju. Nema ih više od 10 I tu san gotov sa Eduradom i ostalim reprezentativcima.



Znam da je globinjo rekao da se ostavimo Eduarda, ali nisam dosad komentirao taj slucaj pa cu se sada malo uhvatiti toga, a i ipak ima nekakve veze s ovim temama.

Na stranu sad što je Mamic bio u sukobu interesa kad je potpisivao taj gradanski ugovor jer on nije u Dinamu od 2003. vec od 1999,2000. (vec je tada bio clan IO), za to bi trebao odgovarati u nekom drugom sudskom postupku, ali ima nešto u onome kad on kaže da neki zauzimaju stav zato što je Eduardo "žrtva", a Mamic "vrag".

Možemo mi pricati do besvijesti kako taj ugovor i nije poželjan u današnjem svijetu, ali stoji cinjenica da ga je Eduardo potpisao. Tu smo vidjeli i Dudua u jednom lažljivom izdanju kada kaže da nije znao što je potpisivao, a to je naprosto nemoguce. Ne zato što je Mamic rekao ono za citanje na materinjem jeziku vec zato što tako zaista je. Dakle Eduardo prije 10 ili kad vec godina potpisuje taj ugovor i sigurno je sretan kao malo dijete jer Mamic je na kraju cijele price i uložio u njega nekakve novce.

Sada dolazimo 10 godina kasnije kada je Eduardo bogat, uspješan i sad odjednom mu više ne odgovara taj ugovor. Zašto? Zato što je on "jadan" žrtva robovlasnickog sustava i ne želi davati taj novac jer je postao kao i 99% bogataša - imam puno novaca, želim još (nisam nikad iskreno shvacao takvu logiku, ali zaista je tako). Zašto se nisi bunio 10 godina ranije? Zato jer ti je tada odgovarao, a sada ti ne odgovara. I to je kljuc ove price. Izmedu ostalog, nije Mamic jedini u svijetu, menadžeri potpisuju takve ugovore (ako ne i gore), ima takvih primjera u svijetu zasigurno (Don King, jelte).

Ponavljam, druga je stvar što bi Mamic trebao odgovarati za sukob interesa u kojem se on nalazi jer on nemože kao clan Dinama ponašati se kao menadžerska agencija (što radi), ali to je i posebni, odvojeni sudski postupak.

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 19/12/2011 : 23:10:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by Kruger

ja nisam nasjeo
zar mislis da je da silva posten, sigurno ni taj nije bolji od svog stvoritelja, a ponesto o muljanju je naucio

Eduardo je profesionalac, covik kojeg obožava vecina navijaca. Momak koji nije ima ništa, a Mamicu je zlatna koka. Covik na cijem je talentu Mamic zgrnia pare i još se pravi žrtva. Ne shvacan tvoju averziju prema njemu, stalno kritiziraš njegove igre (nezasluženo) a guraš Klasnica. Jbt, di je taj Klasnic bia kad je bilo najteže? Jel nam on donosia bodove svojim golovima? Di su te njegove razigrivacke sposobnosti koje stalno naglašavaš? Ja ga nisan vidia da ih je narocito pokaziva kad je bilo gusto. A samo da znaš, naigra se on. I naravno, nije iskorstia prilike...

EDIT: jedino mu priznajen EURO 2008. Gol Poljskoj i onaj Turskoj. Ostalo je pickin dim. Možemo i pogledat golove za reprezentaciju. Nema ih više od 10 I tu san gotov sa Eduradom i ostalim reprezentativcima.



tvoj stav, tvoje misljenje, moguce da je zahvaljuci mamicu poceo zgrtati lovu, da je mamic od njega stvorio igraca pa sad hoce svoje

klasnic nikad nije dobivao prilike kao eduardu, al ako cemo o tome jel nam nedostajao na euru 2008, nije se primjetilo da ga nema jer je nebitan
da silva nije napravio nista bitno, uostalom koliko god ti to izbjegavao odgovoriti ali bas zahvaljujuci da silvi i modricu nas nema na svjetskom a mucimo se za europsko, a klasnic kad nigdje nikog nema mora uci u igru i spasavati bilicu glavu protiv gruzije i malte, to je malo, mozda zato sto je dobio priliku protiv manje vrijednih repki protiv kojih se nasi ipak muce
uostalom klasnic za razliku od da silve nije klasicni napadac koji mora zabiti gol, on je igrac koji stvara situacije za gol i razigrava, to mu je glavna svrha, a mi se ne mozemo pohvaliti velikim brojem igraca s takvim profilom
kao sto ne kuzite da je jelavic napadac koji se bori s obranom u skoku i nagurivanju, dok je da silva napadac kojem treba sve pripremiti da bi zabio gol

za to postoji topic pa mozemo o tome argumentima a ne " eduardo je ovik kojeg obozavjua navijaci ", ako je to tako znaci covik mora igrati, nije li opet maminjo stvorio tu sliku
to sto je zabijao golove tada bi zabijao i bilo koji junior jer je tada pred euro 2008.g. atmosfera u repki bila dobra i svi su disali ko jedan pa su svi ginuli za svakog bilo tko to bio, da ne govorim koliko smo na tom euru bili jaki ( a da silve nije bilo i nije nam nedostajao )
sad toga elana nema pa u nekoj kaljuzastoj utakmici udje klasnic, te je u toj utakmici do tog trenutka sve crno, gubimo rezultatski, gubimo bodove, njegovim ulaskom mi glatko zabijemo dva gola, zar je to malo, to su krvavo zaradjeni bodovi, a ne oni kad repka radi kao svicarski sat

Edited by - Kruger on 19/12/2011 23:13:25
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 19/12/2011 : 23:12:18  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by Kruger

ja nisam nasjeo
zar mislis da je da silva posten, sigurno ni taj nije bolji od svog stvoritelja, a ponesto o muljanju je naucio

Eduardo je profesionalac, covik kojeg obožava vecina navijaca. Momak koji nije ima ništa, a Mamicu je zlatna koka. Covik na cijem je talentu Mamic zgrnia pare i još se pravi žrtva. Ne shvacan tvoju averziju prema njemu, stalno kritiziraš njegove igre (nezasluženo) a guraš Klasnica. Jbt, di je taj Klasnic bia kad je bilo najteže? Jel nam on donosia bodove svojim golovima? Di su te njegove razigrivacke sposobnosti koje stalno naglašavaš? Ja ga nisan vidia da ih je narocito pokaziva kad je bilo gusto. A samo da znaš, naigra se on. I naravno, nije iskorstia prilike...

EDIT: jedino mu priznajen EURO 2008. Gol Poljskoj i onaj Turskoj. Ostalo je pickin dim. Možemo i pogledat golove za reprezentaciju. Nema ih više od 10 I tu san gotov sa Eduradom i ostalim reprezentativcima.



tvoj stav, tvoje misljenje, moguce da je zahvaljuci mamicu poceo zgrtati lovu, da je mamic od njega stvorio igraca pa sad hoce svoje

klasnic nikad nije dobivao prilike kao eduardu, al ako cemo o tome jel nam nedostajao na euru 2008, nije se primjetilo da ga nema jer je nebitan
da silva nije napravio nista bitno, uostalom koliko god ti to izbjegavao odgovoriti ali bas zahvaljujuci da silvi i modricu nas nema na svjetskom a mucimo se za europsko, a kasnic kad nigdje nikog nema mora uci u igru i spasava bilicu glavu protiv gruzije i malte, to je malo, mozda zato sto je dobio priliku protiv manje vrijednih repki protiv kojih se nasi ipak muce
uostalom klasnic za razliku od da silve nije klasicni napadac koji mora zabiti gol, on je igrac koji stvara situacije za gol i razigrava, to mu je glavna svrha, a mi se ne mozemo pohvaliti velikim brojem igraca s takvim profilom
kao sto ne kuzite da je jelavic napadac koji se bori s obranom u skoku i nagurivanju, dok je da silva napadac kojem treba sve pripremiti da bi zabio gol


za to postoji topic pa mozemo o tome argumentima a ne " eduardo je ovik kojeg obozavjua navijaci ", ako je to tako znaci covik mora igrati, nije li opet maminjo stvorio tu sliku
to sto je zabijao golove tada bi zabijao i bilo koji junior jer je tada pred euro 2008.g. atmosfera u repki bila dobra i svi su disali ko jedan pa su svi ginuli za svakog bilo tko to bio, da ne govorim koliko smo na tom euru bili jaki ( a da silve nije bilo i nije nam nedostajao )
sad toga elana nema pa u nekoj kaljuzastoj utakmici udje klasnic, te je u toj utakmici do tog trenutka sve crno, gubimo rezultatski, gubimo bodove, njegovim ulaskom mi glatko zabijemo dva gola, zar je to malo, to su krvavo zaradjeni bodovi, a ne oni kad repka radi kao svicarski sat



Upravo je suprotno od ovog što si rekao. Zamijeni mjesta Klasnicu i Eduardu u ovoj recenici pa onda imamo vec nešto.

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 19/12/2011 : 23:14:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by makikatalinic

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by Kruger

ja nisam nasjeo
zar mislis da je da silva posten, sigurno ni taj nije bolji od svog stvoritelja, a ponesto o muljanju je naucio

Eduardo je profesionalac, covik kojeg obožava vecina navijaca. Momak koji nije ima ništa, a Mamicu je zlatna koka. Covik na cijem je talentu Mamic zgrnia pare i još se pravi žrtva. Ne shvacan tvoju averziju prema njemu, stalno kritiziraš njegove igre (nezasluženo) a guraš Klasnica. Jbt, di je taj Klasnic bia kad je bilo najteže? Jel nam on donosia bodove svojim golovima? Di su te njegove razigrivacke sposobnosti koje stalno naglašavaš? Ja ga nisan vidia da ih je narocito pokaziva kad je bilo gusto. A samo da znaš, naigra se on. I naravno, nije iskorstia prilike...

EDIT: jedino mu priznajen EURO 2008. Gol Poljskoj i onaj Turskoj. Ostalo je pickin dim. Možemo i pogledat golove za reprezentaciju. Nema ih više od 10 I tu san gotov sa Eduradom i ostalim reprezentativcima.



tvoj stav, tvoje misljenje, moguce da je zahvaljuci mamicu poceo zgrtati lovu, da je mamic od njega stvorio igraca pa sad hoce svoje

klasnic nikad nije dobivao prilike kao eduardu, al ako cemo o tome jel nam nedostajao na euru 2008, nije se primjetilo da ga nema jer je nebitan
da silva nije napravio nista bitno, uostalom koliko god ti to izbjegavao odgovoriti ali bas zahvaljujuci da silvi i modricu nas nema na svjetskom a mucimo se za europsko, a kasnic kad nigdje nikog nema mora uci u igru i spasava bilicu glavu protiv gruzije i malte, to je malo, mozda zato sto je dobio priliku protiv manje vrijednih repki protiv kojih se nasi ipak muce
uostalom klasnic za razliku od da silve nije klasicni napadac koji mora zabiti gol, on je igrac koji stvara situacije za gol i razigrava, to mu je glavna svrha, a mi se ne mozemo pohvaliti velikim brojem igraca s takvim profilom
kao sto ne kuzite da je jelavic napadac koji se bori s obranom u skoku i nagurivanju, dok je da silva napadac kojem treba sve pripremiti da bi zabio gol


za to postoji topic pa mozemo o tome argumentima a ne " eduardo je ovik kojeg obozavjua navijaci ", ako je to tako znaci covik mora igrati, nije li opet maminjo stvorio tu sliku
to sto je zabijao golove tada bi zabijao i bilo koji junior jer je tada pred euro 2008.g. atmosfera u repki bila dobra i svi su disali ko jedan pa su svi ginuli za svakog bilo tko to bio, da ne govorim koliko smo na tom euru bili jaki ( a da silve nije bilo i nije nam nedostajao )
sad toga elana nema pa u nekoj kaljuzastoj utakmici udje klasnic, te je u toj utakmici do tog trenutka sve crno, gubimo rezultatski, gubimo bodove, njegovim ulaskom mi glatko zabijemo dva gola, zar je to malo, to su krvavo zaradjeni bodovi, a ne oni kad repka radi kao svicarski sat



Upravo je suprotno od ovog što si rekao. Zamijeni mjesta Klasnicu i Eduardu u ovoj recenici pa onda imamo vec nešto.



oprosti ali ne mogu vjerovat, ti se ne kuzis u nogomet al to je tvoje pravo

Edited by - Kruger on 19/12/2011 23:15:23
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 19/12/2011 : 23:21:06  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
Gledaj, Eduardo je svojedobno u Arsenalu igrao i krilo te je Wenger cesto isticao njegove kvalitetne sposobnosti koje ne ukljucuju samo zabijanje golova (pa sad razmisli).

Nisam dosad citao izjavu Coylea gdje hvali baš Klasnica kao što je svojedobno to radio Wenger. Možemo ovako : stavi Eduarda na krilo, stavi Klasnica na krilo. Jasno je da je Dudu prije svega špica, ali ako ima dobru ulogu, odigrati ce i to kvalitetno. Klasnic teško.

Nemoj me krivo shvatiti, ne doživljavam Klasnica kao trutinu poput Jelavica (ne mislim ništa negativno, samo njegov stil ne odgovara repki), zna on "podvaliti loptu" (najsvježi primjer tekma s Gruzijom kad je s Dujmovicem odigrao akciju) ali usporedivati Klasnica i Eudarda po pitanju nekih drugih sposobnosti kao što je osjecaj za proigravanje i razigravanje - ne može ici. Drugaciji tipovi napadaca u svakom slucaju.

"Velikodušnost bez premca"

Edited by - makikatalinic on 19/12/2011 23:22:17
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 19/12/2011 : 23:36:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Krugeru...

Zaboravljaš važnu stvar, a to je da su naš neodlazak na SP uzrokvala tri važna izostanka: Modric (dobar dio kvalifikacija zbog ozljede), Eduardo (rekonvalescent, dugo mu je tribalo da se vrati) i Prosinecki u strucnom stožeru zbog bolesti. Može se navesti i umirovljenje Nike Kovaca, a i suspenzija Roberta ostale za važne utakmice.

Sad smo se plasirali na Euro (manje-više smo bili kompletni cile kvalifikacije) ali jedva. Zašto? Jer nema više Žutog, nema više covika koji je Bilicu odradiva napadacki dio taktike, koji je zaslužan za sve akcije i sve što ima veze s ofanzivom.

TO je razlog neodlaska, a ovo što ti tvrdiš je smiješno

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 19/12/2011 23:37:31
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 19/12/2011 : 23:38:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Ovaj Kruger je ocigledno dao Klasnicu bubreg, ja nemam drugo objasnjenje :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 19/12/2011 : 23:40:50  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Ovaj Kruger je ocigledno dao Klasnicu bubreg, ja nemam drugo objasnjenje :D




"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 19/12/2011 : 23:50:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by makikatalinic

Gledaj, Eduardo je svojedobno u Arsenalu igrao i krilo te je Wenger cesto isticao njegove kvalitetne sposobnosti koje ne ukljucuju samo zabijanje golova (pa sad razmisli).

Nisam dosad citao izjavu Coylea gdje hvali baš Klasnica kao što je svojedobno to radio Wenger. Možemo ovako : stavi Eduarda na krilo, stavi Klasnica na krilo. Jasno je da je Dudu prije svega špica, ali ako ima dobru ulogu, odigrati ce i to kvalitetno. Klasnic teško.

Nemoj me krivo shvatiti, ne doživljavam Klasnica kao trutinu poput Jelavica (ne mislim ništa negativno, samo njegov stil ne odgovara repki), zna on "podvaliti loptu" (najsvježi primjer tekma s Gruzijom kad je s Dujmovicem odigrao akciju) ali usporedivati Klasnica i Eudarda po pitanju nekih drugih sposobnosti kao što je osjecaj za proigravanje i razigravanje - ne može ici. Drugaciji tipovi napadaca u svakom slucaju.



venger ga je stavio na krilo jer se u spici izgubio, pa ga je vadio iz igre jer nije nista valjao
klasnic moze igrati bilo gdje u napadu on je lutajuca mina za obranu
to sto ga coyel voli ili ne voli nije bitno ( vjerojatno mislis na crveni karton klasnica od prije nekih desetak kola ) bitno je da mu je vazan igrac i da je u zadnjoj utakmici protiv aston vile promjenio stil igre iz prvog poluvremenu
od stila iz prvog poluvremena gdje su centriali i nabacivali lopte na kevina davisa, a klasnic se muvau iza njega i tu i tamo pokoji put idealno proigrao suigrace, do drugog poluvremena kad je glavnu ulogu dodjelio kalsnicu, vise nema puno nabacivanja, tu i tamo na kevin daviesa, igra se po zemlji igra se pas igra s klasnicem, svi suigraci daju loptu klsanicu, tada je bolton preuzeo incijaticu i postao opasan te zabio gol

tebi taj najsvjeziji primjer klasnicevog poroigravanja dujmovica protiv gruzije nista ne govori, reci mi iskreno koliko znas igraca koji mogu na sebi imati stopera, biti okrenuti ledjima prema golu, remplati se i gurkati s stoperom imati kontrolu lopte te u pravom trenutku idealno proigrati dujmovica i jednim potezom izbaciti kompletnu obranu postavljenu u takozvanom bunekeru, ajde reci mi iskrno koliko si to putaa vidio i mislis da je to lako izvesti
ako si gledao utkmicu aston vila - bolton klasnic je nekoliko puta napravio nesto slicno samo obrana nije bila postavljena u bunkeru, pa je to svakako daleko lakse izvesti ( mada nema bas previse igraca koji to rade s takvom lakocom ) a su suigraci krivo reagirali ( napr. eagles je par puta zasrao priliku za postizanje gola )

sto se tice jelavica, nije on ljencina opet krivo govoris, on je borac, mislis li da je lako stalnio biti u duelu i remplati se te naskakivati se s obranom, lakse je da silvi muvati se po sesnajstercu i cekati idealno uposljavanje da zabije gola
kako nam repka igra i kakav profil igraca imamo bitan nam je jelavic, u zadnje vrijeme nam repka igra s puno centarsuta i nabacivanja, nema bas previse pas igre kao nekad
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 19/12/2011 : 23:56:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Krugeru...

Zaboravljaš važnu stvar, a to je da su naš neodlazak na SP uzrokvala tri važna izostanka: Modric (dobar dio kvalifikacija zbog ozljede), Eduardo (rekonvalescent, dugo mu je tribalo da se vrati) i Prosinecki u strucnom stožeru zbog bolesti. Može se navesti i umirovljenje Nike Kovaca, a i suspenzija Roberta ostale za važne utakmice.

Sad smo se plasirali na Euro (manje-više smo bili kompletni cile kvalifikacije) ali jedva. Zašto? Jer nema više Žutog, nema više covika koji je Bilicu odradiva napadacki dio taktike, koji je zaslužan za sve akcije i sve što ima veze s ofanzivom.

TO je razlog neodlaska, a ovo što ti tvrdiš je smiješno



ma da, modriceve stative i lose igre nisu krive, da silva se tesko vratio ali u bitnim utakmicama nije dobro igrao, to su ti takodjer cinjenice
nema vise atmosfere u repki

ok ja nemam pojma jesi li gledao utakmicu s izraelom gdje da silva postize gol glavom gdje ga strinic pogadja u trepavicu, a jel nakon toga bila slicna situacija, samo sto je lopta bila nesto visa i da silva je trebao skociti, skocio je ali krivo procjenio i nije uspio zatresti mrezu, eto ja sam lud, uzmi si snimak pa pogledaj situaciju i odgovori mi
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 20/12/2011 : 00:28:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Krugeru...

Zaboravljaš važnu stvar, a to je da su naš neodlazak na SP uzrokvala tri važna izostanka: Modric (dobar dio kvalifikacija zbog ozljede), Eduardo (rekonvalescent, dugo mu je tribalo da se vrati) i Prosinecki u strucnom stožeru zbog bolesti. Može se navesti i umirovljenje Nike Kovaca, a i suspenzija Roberta ostale za važne utakmice.

Sad smo se plasirali na Euro (manje-više smo bili kompletni cile kvalifikacije) ali jedva. Zašto? Jer nema više Žutog, nema više covika koji je Bilicu odradiva napadacki dio taktike, koji je zaslužan za sve akcije i sve što ima veze s ofanzivom.

TO je razlog neodlaska, a ovo što ti tvrdiš je smiješno



s jednim djelom izrecenog se moram sloziti
mozemo povuci paralelu izmedju naseg neuspjeha na euro 2000 i ovoga 2010 za svjetsko, i tada je doslo do djela smjene generacije kao i sad
sto se tice zutog mislim da on vise nedostaje zbog dobrog i pozitivnog duha u repki
dogodio nam se krah 2008 protiv turske, momcad je bilo tesko vratiti u normalu, a mislim da je daleko od normale, bilic prvu utakmicu organizira protiv linhejstajna ( ili jednu od tih malih slabih repki, vec sam zaboravio ) kako bi se izdivljali na nemocnima i slabim te povratili snagu, pa onda protiv slovacke, norveske, ceske ( tako nekako ) jos uvjek na vidiku nema pravog protivnika, ali jos uvjek ne nailazimo, ustvari jos uvjek se od te turske trazimo, imamo puno oscilacija u igri, nalazimo se u jednoj od najslabijih skupina za europsko prvenstvo, jedva prolazimo, mladji uzrasti U 21 i oni mladji ne prolaze bas sjajno na prvenstvima, vecim djelom smo iscrpili izvore nasih igraca u inozenstvu, nase skole nogometa domacih klubova ne rade sjajno ne izbacuju nove nade
gdje nam je buducnost?
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 20/12/2011 : 00:30:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Zlotvore

pogledaj tu situaciju koju sam spomenuo pa da malo komentiramo kako tako vrstan igrac nije sposoban zabiti iz izgledne prilike
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 20/12/2011 : 00:33:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by makikatalinic

quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by Kruger

ja nisam nasjeo
zar mislis da je da silva posten, sigurno ni taj nije bolji od svog stvoritelja, a ponesto o muljanju je naucio

Eduardo je profesionalac, covik kojeg obožava vecina navijaca. Momak koji nije ima ništa, a Mamicu je zlatna koka. Covik na cijem je talentu Mamic zgrnia pare i još se pravi žrtva. Ne shvacan tvoju averziju prema njemu, stalno kritiziraš njegove igre (nezasluženo) a guraš Klasnica. Jbt, di je taj Klasnic bia kad je bilo najteže? Jel nam on donosia bodove svojim golovima? Di su te njegove razigrivacke sposobnosti koje stalno naglašavaš? Ja ga nisan vidia da ih je narocito pokaziva kad je bilo gusto. A samo da znaš, naigra se on. I naravno, nije iskorstia prilike...

EDIT: jedino mu priznajen EURO 2008. Gol Poljskoj i onaj Turskoj. Ostalo je pickin dim. Možemo i pogledat golove za reprezentaciju. Nema ih više od 10 I tu san gotov sa Eduradom i ostalim reprezentativcima.



Znam da je globinjo rekao da se ostavimo Eduarda, ali nisam dosad komentirao taj slucaj pa cu se sada malo uhvatiti toga, a i ipak ima nekakve veze s ovim temama.

Na stranu sad što je Mamic bio u sukobu interesa kad je potpisivao taj gradanski ugovor jer on nije u Dinamu od 2003. vec od 1999,2000. (vec je tada bio clan IO), za to bi trebao odgovarati u nekom drugom sudskom postupku, ali ima nešto u onome kad on kaže da neki zauzimaju stav zato što je Eduardo "žrtva", a Mamic "vrag".

Možemo mi pricati do besvijesti kako taj ugovor i nije poželjan u današnjem svijetu, ali stoji cinjenica da ga je Eduardo potpisao. Tu smo vidjeli i Dudua u jednom lažljivom izdanju kada kaže da nije znao što je potpisivao, a to je naprosto nemoguce. Ne zato što je Mamic rekao ono za citanje na materinjem jeziku vec zato što tako zaista je. Dakle Eduardo prije 10 ili kad vec godina potpisuje taj ugovor i sigurno je sretan kao malo dijete jer Mamic je na kraju cijele price i uložio u njega nekakve novce.

Sada dolazimo 10 godina kasnije kada je Eduardo bogat, uspješan i sad odjednom mu više ne odgovara taj ugovor. Zašto? Zato što je on "jadan" žrtva robovlasnickog sustava i ne želi davati taj novac jer je postao kao i 99% bogataša - imam puno novaca, želim još (nisam nikad iskreno shvacao takvu logiku, ali zaista je tako). Zašto se nisi bunio 10 godina ranije? Zato jer ti je tada odgovarao, a sada ti ne odgovara. I to je kljuc ove price. Izmedu ostalog, nije Mamic jedini u svijetu, menadžeri potpisuju takve ugovore (ako ne i gore), ima takvih primjera u svijetu zasigurno (Don King, jelte).

Ponavljam, druga je stvar što bi Mamic trebao odgovarati za sukob interesa u kojem se on nalazi jer on nemože kao clan Dinama ponašati se kao menadžerska agencija (što radi), ali to je i posebni, odvojeni sudski postupak.



uglavnom se slazem s izrecenim pa ni ja vise ne bih o tom slucaju
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 20/12/2011 : 11:40:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
http://uk.eurosport.yahoo.com/football/premier-league/2011-2012/fulham-bolton-wanderers-453888.html
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 20/12/2011 : 12:32:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

Zlotvore

pogledaj tu situaciju koju sam spomenuo pa da malo komentiramo kako tako vrstan igrac nije sposoban zabiti iz izgledne prilike





nadeš dobru priliku koju je promašio i to je dokaz da je loš nogometaš?

klasnic sigurno nikad ništa nije promašio

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 20/12/2011 : 14:34:17  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by makikatalinic

Gledaj, Eduardo je svojedobno u Arsenalu igrao i krilo te je Wenger cesto isticao njegove kvalitetne sposobnosti koje ne ukljucuju samo zabijanje golova (pa sad razmisli).

Nisam dosad citao izjavu Coylea gdje hvali baš Klasnica kao što je svojedobno to radio Wenger. Možemo ovako : stavi Eduarda na krilo, stavi Klasnica na krilo. Jasno je da je Dudu prije svega špica, ali ako ima dobru ulogu, odigrati ce i to kvalitetno. Klasnic teško.

Nemoj me krivo shvatiti, ne doživljavam Klasnica kao trutinu poput Jelavica (ne mislim ništa negativno, samo njegov stil ne odgovara repki), zna on "podvaliti loptu" (najsvježi primjer tekma s Gruzijom kad je s Dujmovicem odigrao akciju) ali usporedivati Klasnica i Eudarda po pitanju nekih drugih sposobnosti kao što je osjecaj za proigravanje i razigravanje - ne može ici. Drugaciji tipovi napadaca u svakom slucaju.



venger ga je stavio na krilo jer se u spici izgubio, pa ga je vadio iz igre jer nije nista valjao
klasnic moze igrati bilo gdje u napadu on je lutajuca mina za obranu
to sto ga coyel voli ili ne voli nije bitno ( vjerojatno mislis na crveni karton klasnica od prije nekih desetak kola ) bitno je da mu je vazan igrac i da je u zadnjoj utakmici protiv aston vile promjenio stil igre iz prvog poluvremenu
od stila iz prvog poluvremena gdje su centriali i nabacivali lopte na kevina davisa, a klasnic se muvau iza njega i tu i tamo pokoji put idealno proigrao suigrace, do drugog poluvremena kad je glavnu ulogu dodjelio kalsnicu, vise nema puno nabacivanja, tu i tamo na kevin daviesa, igra se po zemlji igra se pas igra s klasnicem, svi suigraci daju loptu klsanicu, tada je bolton preuzeo incijaticu i postao opasan te zabio gol

tebi taj najsvjeziji primjer klasnicevog poroigravanja dujmovica protiv gruzije nista ne govori, reci mi iskreno koliko znas igraca koji mogu na sebi imati stopera, biti okrenuti ledjima prema golu, remplati se i gurkati s stoperom imati kontrolu lopte te u pravom trenutku idealno proigrati dujmovica i jednim potezom izbaciti kompletnu obranu postavljenu u takozvanom bunekeru, ajde reci mi iskrno koliko si to putaa vidio i mislis da je to lako izvesti
ako si gledao utkmicu aston vila - bolton klasnic je nekoliko puta napravio nesto slicno samo obrana nije bila postavljena u bunkeru, pa je to svakako daleko lakse izvesti ( mada nema bas previse igraca koji to rade s takvom lakocom ) a su suigraci krivo reagirali ( napr. eagles je par puta zasrao priliku za postizanje gola )

sto se tice jelavica, nije on ljencina opet krivo govoris, on je borac, mislis li da je lako stalnio biti u duelu i remplati se te naskakivati se s obranom, lakse je da silvi muvati se po sesnajstercu i cekati idealno uposljavanje da zabije gola
kako nam repka igra i kakav profil igraca imamo bitan nam je jelavic, u zadnje vrijeme nam repka igra s puno centarsuta i nabacivanja, nema bas previse pas igre kao nekad



Nije tocno, neupucen si vec je Wenger u tom razdoblju s 442 prešao na 433 i govorio je kako je po njemu lijevo krilo bolje za Dudua jer dolazi iz pozadine, a i njegov osjecaj za igrom takoder dolazi do izražaj.

Kad sam spomenuo Coylea što govori za Klasnica nisam govorio o tom crvenom kartonu (nema veze s vezom) vec Coyle uvijek hvali Klasnica kako je igrac sa sjajnim osjecajem za gol. I ništa više. Uostalom i Klasnicevi suigraci slicno govore ("nema ga nigdje, odjednom se pojavi i zabije gol").

Ponavljam 3.put, ne kažem da Klasnic nema osjecaja za igru vec da je glupo ga po tom pitanju usporedivati s Duduom jer je potonji klasu iznad toga.

Što se Jelavica tice, krivo si me shvatio, ne mislim da je lijencina vec fizikalac, kojeg se u nekim sustavima igre može dobro iskoristiti (Škotska je idealna).

I mogu se cak složiti s ovim da obzirom na posljednje igre bi nam više odgovarao Jelavic, ali vidiš da ni za njega baš nema previše kruha kad igra za repku.

Ja sam s Klasnicem gotov.

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 20/12/2011 : 15:18:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
iduci koji spomene klasnica i eduarda,i sve šta neam veez s temom,bit ce izbacen do nove godine...srpske nove godine...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8557 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 20/12/2011 : 16:00:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
http://www.index.hr/sport/clanak/mamiceva-odvjetnica-zdravko-strahuje-za-sebe-i-obitelj-ostetili-su-mu-kucu/589467.aspx

Uvijek je bio nepromišljen, al sad kad ga se lagano tjera u kut on još vecom nepromišljenošcu pokušava megalomanski pokazat svoju moc.
E, nije to više onaj stari Zdravkec, eee Glava Glava, trese ti se stolica, a uže oko vrata..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 20/12/2011 : 16:31:28  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
Al ima Slokovicku za odvjetnika. Bolje nemože za njega. Ta sve riješi uvijek u korist svog klijenta.

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page
Page: of 23 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.59 seconds. Snitz Forums 2000