forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Maleš ga zavuka gubi
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 23

dnevni boravak
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 26/07/2008

Posted - 11/12/2011 : 15:22:20  Show Profile Show Extended Profile  Send dnevni boravak a Private Message
Polaako. Vidit cemo kad progovore Djed i Širkan, što se može lipoga cuta. A i bez toga njihovi nasljednici u HNSu razume da danas drž. institucije ipak rade svoj posao, da su teška vremena za lovu ispod stola.

I'm working on a dream Though sometimes it feels so far away
I'm working on a dream And I know it will be mine someday......
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 11/12/2011 : 15:25:10  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
da, kakve veze imaju ove odluke HNS-a..pa nisam ni ocekiva nista drugo..je najbolje bi bilo da kazu evo krivi smo, stavite nam lisice na ruke..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/12/2011 : 17:51:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by Kruger

mislis da ja volim mamica
zar mislis da je hajduk cist

Sorry stari moj, ali ja nigdi ne tvrdin da ti voliš Mamica niti da je Hajduk cist.
Ali stojin iza globinja i brnija kad kažu da je pocelo vrime "velike cistke" dolaskom Torcide u NO. To je fakt i ne može se poreci. Znaš i radiš - tu si. Ne znaš, ne radiš i kradeš - adio.
Što da ti još kažen?



ma mos mislit kako ce se nesto promjeniti
dublje je to nego sto ti mislis
ja bi volio da mamic ode, ali
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/12/2011 : 17:52:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Kruger

ma zanimljivo, hajduk je posten, zar vi mislite da to tako ide
samo je dinamo taj koji mulja?


ne,moj caca mulja i drma hns-om vec dvadeset godina



ma jel, kupuje poraze, drma dvadeset godina, a hajduk jadan nevinasce
zbog takva dva kuba ostali se mogu samo pogledavati
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/12/2011 : 17:58:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Zlotvor

Krugeru, ne citaj izmedu redova

Ode se ne radi o gfk-u, vec o njegovom milom šefu i Velikom vodi - El Zdravku de la Mamicu.
A koliko ja citam i vidim, pravi navijaci tvrde da "Mamic nije Dinamo"

Maybe I'm wrong... Ali sumnjan...



mislis da ja volim mamica
zar mislis da je hajduk cist



pa kakve ovo veze ima sa hajdukom..naravno da su hajduk i dinamo dva kluba koja imaju kako bi vi gori rekli najvise putra na glavi..medutim ode se radi o postenju i uopce odrzivosti hrv. nogometa..a sad druga je stvar sta je na celu HNS-a Mamic(indirektno jer su Markovic i Srebric samo lutke na koncu kojima on barata) koji je ujedno i predsjednik dinama..pa zato se i borite protiv njega..upravo zbog ovakvih stvari..ne kuzim sta ti nije jasno..



nije ovo postenje radi postenja, vec borba za poziciju, trebalo bi puno vise napraviti za ciscenje od korupcije
mamic drma, to je jsno, ali nije nista kriv za lose stanje i igru u hajduku, nece se ovim nista promjeniti, jedino ako sami nesto ne napravite, a plakanje vasih bosova kako je dinamo kriv je zavaravanje javnosti
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/12/2011 : 18:00:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by dnevni boravak

Polaako. Vidit cemo kad progovore Djed i Širkan, što se može lipoga cuta. A i bez toga njihovi nasljednici u HNSu razume da danas drž. institucije ipak rade svoj posao, da su teška vremena za lovu ispod stola.



mislis
nista se ne dogadja slucajno, narod se veseli mrvicama, a onim gore to tako vjerojatno odgovara
trebat ce puno toga napraviti da bi se sprijecavao tok love ispod stola
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 11/12/2011 : 18:16:19  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Zlotvor

Krugeru, ne citaj izmedu redova

Ode se ne radi o gfk-u, vec o njegovom milom šefu i Velikom vodi - El Zdravku de la Mamicu.
A koliko ja citam i vidim, pravi navijaci tvrde da "Mamic nije Dinamo"

Maybe I'm wrong... Ali sumnjan...



mislis da ja volim mamica
zar mislis da je hajduk cist



pa kakve ovo veze ima sa hajdukom..naravno da su hajduk i dinamo dva kluba koja imaju kako bi vi gori rekli najvise putra na glavi..medutim ode se radi o postenju i uopce odrzivosti hrv. nogometa..a sad druga je stvar sta je na celu HNS-a Mamic(indirektno jer su Markovic i Srebric samo lutke na koncu kojima on barata) koji je ujedno i predsjednik dinama..pa zato se i borite protiv njega..upravo zbog ovakvih stvari..ne kuzim sta ti nije jasno..



nije ovo postenje radi postenja, vec borba za poziciju, trebalo bi puno vise napraviti za ciscenje od korupcije
mamic drma, to je jsno, ali nije nista kriv za lose stanje i igru u hajduku, nece se ovim nista promjeniti, jedino ako sami nesto ne napravite, a plakanje vasih bosova kako je dinamo kriv je zavaravanje javnosti



kakvih bosova..i kakav dinamo..ja vidim da su suci korumpirani..ko uopce spominje dinamo..aha Mamic je dinamo..da zaboravia sam da si ti jedan od jednokunasa..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/12/2011 : 18:19:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Kruger

ma zanimljivo, hajduk je posten, zar vi mislite da to tako ide
samo je dinamo taj koji mulja?


ne,moj caca mulja i drma hns-om vec dvadeset godina



ma jel, kupuje poraze, drma dvadeset godina, a hajduk jadan nevinasce
zbog takva dva kuba ostali se mogu samo pogledavati


hajduk nije bio prvak 7 godina...pametnom dosta...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26500 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 11/12/2011 : 18:28:17  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger
mamic drma, to je jsno, ali nije nista kriv za lose stanje i igru u hajduku, nece se ovim nista promjeniti, jedino ako sami nesto ne napravite, a plakanje vasih bosova kako je dinamo kriv je zavaravanje javnosti


Evo ovih koji sad pokušavaju zamutit vodu
Normalno da nije Mamic potkupljiva suce pa da Hajduk onda mora placat za "pošteno"sudenje.
Nije Mamic upravljao/upravlja vrhom HNS za kojeg nema "nikih"problema u ligi.
Nije Mamic prijetio dobivanjem po "piksi" hajdukovim celnicima.
Normalno da je Mamic/Dinamo kriv za velik dio problema u Hajduka,ne sav i to niko ni ne govori.Sa našom gubom cemo se obracunat sami ali triba stvorit poštene okvire natjecanja(ubuduce a staro kaznit i poništit kad/ako se dokažu prevare) i onda ko bude bolji.
Ako se dokažu Dinamove/Mamiceve muljaže onda se on mora kaznit i izbacivanjem/oduzimanjem bodova i financijski jer je eventualnim kradama stijecao financijsku dobit(prvo mjesto,igranjem u Europi i privlacenjem boljih igraca u klub).Sve je to dio kriminalne organizacije i to treba dokazat.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8557 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 11/12/2011 : 18:32:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo
hajduk nije bio prvak 7 godina...pametnom dosta...



kakve to veze ima s namještanjem utakmica?

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/12/2011 : 18:41:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by globinjo
hajduk nije bio prvak 7 godina...pametnom dosta...



kakve to veze ima s namještanjem utakmica?



nema nikakve,ma kakvi
aj malo ukljuci mozak,pa sam zakljuci...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 11/12/2011 : 18:41:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by globinjo
hajduk nije bio prvak 7 godina...pametnom dosta...



kakve to veze ima s namještanjem utakmica?




pa da nema najmeštanja ne bi bio prvak ni tada
kako ne razumiješ, paro
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/12/2011 : 18:44:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by globinjo
hajduk nije bio prvak 7 godina...pametnom dosta...



kakve to veze ima s namještanjem utakmica?




pa da nema najmeštanja ne bi bio prvak ni tada
kako ne razumiješ, paro


bi li ti ban
barca je dobila,prema tome...cini kuco

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 11/12/2011 : 18:48:30  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by globinjo
hajduk nije bio prvak 7 godina...pametnom dosta...



kakve to veze ima s namještanjem utakmica?




pa da nema najmeštanja ne bi bio prvak ni tada
kako ne razumiješ, paro



aj vrati se svrsavanju na Barcine pingvine i ostavi se corava posla..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8557 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 11/12/2011 : 19:07:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by globinjo
hajduk nije bio prvak 7 godina...pametnom dosta...



kakve to veze ima s namještanjem utakmica?




pa da nema najmeštanja ne bi bio prvak ni tada
kako ne razumiješ, paro




There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 11/12/2011 : 20:15:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Mamic dobio božicni poklon od navijaca: "Za ugodan boravak u zatvoru"

Trljam ruke.
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8235 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 11/12/2011 : 20:16:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Mamic dobio božicni poklon od navijaca: "Za ugodan boravak u zatvoru"


i sapun

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 11/12/2011 : 20:18:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Ovo me spasilo maloprije

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 11/12/2011 20:19:07
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8557 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 11/12/2011 : 20:21:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Mamic dobio božicni poklon od navijaca: "Za ugodan boravak u zatvoru"



Nadamo se da ce im ispadati iza rešetaka barem jednaki broj puta, kao što je ispadao navijacima Dinama svih ovih godina njihove vladavine i diktature u našoj udruzi gradana", stoji u poruci navijaca poslanoj našoj redakciji.


There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/12/2011 : 22:43:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Zlotvor

Krugeru, ne citaj izmedu redova

Ode se ne radi o gfk-u, vec o njegovom milom šefu i Velikom vodi - El Zdravku de la Mamicu.
A koliko ja citam i vidim, pravi navijaci tvrde da "Mamic nije Dinamo"

Maybe I'm wrong... Ali sumnjan...



mislis da ja volim mamica
zar mislis da je hajduk cist



pa kakve ovo veze ima sa hajdukom..naravno da su hajduk i dinamo dva kluba koja imaju kako bi vi gori rekli najvise putra na glavi..medutim ode se radi o postenju i uopce odrzivosti hrv. nogometa..a sad druga je stvar sta je na celu HNS-a Mamic(indirektno jer su Markovic i Srebric samo lutke na koncu kojima on barata) koji je ujedno i predsjednik dinama..pa zato se i borite protiv njega..upravo zbog ovakvih stvari..ne kuzim sta ti nije jasno..



nije ovo postenje radi postenja, vec borba za poziciju, trebalo bi puno vise napraviti za ciscenje od korupcije
mamic drma, to je jsno, ali nije nista kriv za lose stanje i igru u hajduku, nece se ovim nista promjeniti, jedino ako sami nesto ne napravite, a plakanje vasih bosova kako je dinamo kriv je zavaravanje javnosti



kakvih bosova..i kakav dinamo..ja vidim da su suci korumpirani..ko uopce spominje dinamo..aha Mamic je dinamo..da zaboravia sam da si ti jedan od jednokunasa..



jedino sto je ovdje istinito je to da dinamo ima jednog bosa, mamica, a hajduk ih ima vise
al ni jedni ni drugi nisu bas pimjer postenje

al da ipak razjasnimo, da li si toliko naivna osoba koja vjeruje da hajdukovi bosovi ne placaju sudcima " posteno sudjenje "
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/12/2011 : 22:46:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by globinjo
hajduk nije bio prvak 7 godina...pametnom dosta...



kakve to veze ima s namještanjem utakmica?



nema nikakve,ma kakvi
aj malo ukljuci mozak,pa sam zakljuci...



i za to su krivi sudci i mamic

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

mozda su krivi hajdukovi bosovi koji ne nalaze dobre igrace jer se tuku koji ce njihov zaigrat
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 11/12/2011 : 22:48:42  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
@Kruger

pa covjece jeli ti citas ista sta napisem ili se samo pravis glup..nema bosova u Hajduka..Nadzorni odbor izabire predsjednika kluba i ostale duznosnike..nema bosova nikakvih..a nadzorni odbor biraju navijaci..bija ti je projekt "Nas Hajduk" di se je upisalo 8000 clanova koji izabiru NO..Kerum je prije neki dan reka da dize ruke od Hajduka..normalno kad je skuzia ko sad kolo vodi..kakvi bosovi covjece..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 11/12/2011 22:49:00
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/12/2011 : 22:49:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Zlotvor

Krugeru, ne citaj izmedu redova

Ode se ne radi o gfk-u, vec o njegovom milom šefu i Velikom vodi - El Zdravku de la Mamicu.
A koliko ja citam i vidim, pravi navijaci tvrde da "Mamic nije Dinamo"

Maybe I'm wrong... Ali sumnjan...



mislis da ja volim mamica
zar mislis da je hajduk cist



pa kakve ovo veze ima sa hajdukom..naravno da su hajduk i dinamo dva kluba koja imaju kako bi vi gori rekli najvise putra na glavi..medutim ode se radi o postenju i uopce odrzivosti hrv. nogometa..a sad druga je stvar sta je na celu HNS-a Mamic(indirektno jer su Markovic i Srebric samo lutke na koncu kojima on barata) koji je ujedno i predsjednik dinama..pa zato se i borite protiv njega..upravo zbog ovakvih stvari..ne kuzim sta ti nije jasno..



nije ovo postenje radi postenja, vec borba za poziciju, trebalo bi puno vise napraviti za ciscenje od korupcije
mamic drma, to je jsno, ali nije nista kriv za lose stanje i igru u hajduku, nece se ovim nista promjeniti, jedino ako sami nesto ne napravite, a plakanje vasih bosova kako je dinamo kriv je zavaravanje javnosti



kakvih bosova..i kakav dinamo..ja vidim da su suci korumpirani..ko uopce spominje dinamo..aha Mamic je dinamo..da zaboravia sam da si ti jedan od jednokunasa..



ja osobno mislim da bi za dinamo bilo dobro da se mamic makne od dinama
e sad, sto ponekad moram braniti mamica tj. dinamo ne znaci da ga volim ( mislim mamica, dinamo svakako volim )
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/12/2011 : 22:54:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by brni

@Kruger

pa covjece jeli ti citas ista sta napisem ili se samo pravis glup..nema bosova u Hajduka..Nadzorni odbor izabire predsjednika kluba i ostale duznosnike..nema bosova nikakvih..a nadzorni odbor biraju navijaci..bija ti je projekt "Nas Hajduk" di se je upisalo 8000 clanova koji izabiru NO..Kerum je prije neki dan reka da dize ruke od Hajduka..normalno kad je skuzia ko sad kolo vodi..kakvi bosovi covjece..



jao, prosvjetlio si me, tisuce i tisuce navijace hajduka je u mogucnosti izraziti svoj stav, kako sam glup da u to ne povjerujem
stvarno sam malo glup, moram priznati da nekoliko bosova nije u mogucnosti manipulirati masama, to stvarno nitko ne moze, zar je to moguce pomisliti, trebalo biti glup pa vjerovati u taj stav


Edited by - Kruger on 11/12/2011 22:55:22
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 11/12/2011 : 22:55:54  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by brni

@Kruger

pa covjece jeli ti citas ista sta napisem ili se samo pravis glup..nema bosova u Hajduka..Nadzorni odbor izabire predsjednika kluba i ostale duznosnike..nema bosova nikakvih..a nadzorni odbor biraju navijaci..bija ti je projekt "Nas Hajduk" di se je upisalo 8000 clanova koji izabiru NO..Kerum je prije neki dan reka da dize ruke od Hajduka..normalno kad je skuzia ko sad kolo vodi..kakvi bosovi covjece..



jao, prosvjetlio si me, tisuce i tisuce navijace hajduka je u mogucnosti izraziti svoj stav, kako sam glup da u to ne povjerujem
stvarno sam malo glup, moram priznati da nekoliko bosova nije u mogucnosti manipulirati masama, to stvarno nitko ne moze, zar je to moguce pomisliti, treabs biti glup pa vjerovati u taj stav





bravo..napokon si prizna da si glup..cestitam ti..imas muda ko Hrvoje Maleš..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page
Page: of 23 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000