forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Foto reportaža
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 16/12/2011 : 18:35:44  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message
Iskreno,volio bih da zaživi ovaj topic....
Ideja je da ako netko ode na neku utakmicu možda napiše kakav report,potkrijepi to kakvom slikom...Neke dojmove....

sawitch
Advanced Member



Serbia
40018 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 16/12/2011 : 19:30:04  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Ja ne praktikujem vise slikanje na Partizanovim utakmicama... Na Jugu niko ni ne da da se slika...

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 16/12/2011 : 19:30:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Zar vam to ne radi morrison? Mislin za vas Partizanovce

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13432 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 16/12/2011 : 19:34:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
skida on slike sa jednog sajta
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 16/12/2011 : 19:35:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by Imrahil

skida on slike sa jednog sajta

A ja mislia...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 16/12/2011 : 19:41:04  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Ja ne praktikujem vise slikanje na Partizanovim utakmicama... Na Jugu niko ni ne da da se slika...



da i kod nas na sjeveru je slicna praksa iako se nade tu i tamo neki koji slikaju..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 16/12/2011 : 19:45:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by brni

da i kod nas na sjeveru je slicna praksa iako se nade tu i tamo neki koji slikaju..

Mi imamo wwob-a

Trljam ruke.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 16/12/2011 : 19:47:34  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by brni

da i kod nas na sjeveru je slicna praksa iako se nade tu i tamo neki koji slikaju..

Mi imamo wwob-a



a i to sta kazes..najaci je..

http://www.youtube.com/watch?v=ibM3d9F9sCY


"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 16/12/2011 : 19:58:55  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message
Udinese vs Celtic 15.12.2012
Iskoristivši blizinu Rijeke i Udina zaputili smo se na utakmicu Euro lige izmedu Udinesea i Celtica...
Obzirom da je stadion Friuli poprilicno velikog kapaciteta za grad velicine Udina i uglavnom zjapi poluprazan karte nabavljamo za tribinu sa Celticovim navijacima po cijeni od 20 Eura.Na stadionu se raspitujemo u vezi dolaska Škota i upucuju nas na Trg Prima Maggio gdje su domacini pripremili šator sa irskom muzikom.Pratimo autom neku susretljivvu gospodu i nailazimo na trgu na zanimljiv prizor.

Na trgu i kaficima u okolici trga se skupilo otprilike 1000 navijaca Celtica,ali više od svega me fascinira to što se kod nas pod navijacima koji idu na gostovanje uglavnom smatraju ljudi do 25 godina,a nakon toga te vec policajac pendreka jer se još nisi oženio nego ideš na utakmice.Ovdje su ogrnuti šalovima i dresovima i ljudi od 80 godina....I to i muškarci i žene,cijele obitelji...Sa time da su oni od 40 i koju u dupetu toliko ubijeni od alkohola da spavaju ili plaze cetveronoške.
Tu je vidljiva i velika razlika u pristupu policije jer dok bi te na brdovitom Balkanu toliko ispendrekali i zalijepili ti zabranu dolaska na stadion na godinu dana ovdje policija sasvim miroljubivo sve promatra sa udaljenosti.Cak pokazuju i veliku strpljivost u razgovoru sa odvaljenim Škotima.
Prilikom ulaska na tribinu isto nema prevelike nervoze nego se sve odvija u nekakvom pomirljivom pristupu,tako da bi mi balkanci mogli prošvercati MIG 21 obzirom na nikakav pretres.Primjecujemo nekoliko Škota koji su doslovno uspuzali na tribinu dok je jedan doslovno povratio po redaru dok je pokazivao kartu...Reakcija je bila takva da je talijanski specijalac umjesto sa pendrekom priskocio sa flaširanom vodom.

Na tribinama su Celticovi navijaci izvjesili transparent sa porukom Fuck UEFA koji se odnosi na kaznu zbog pjevanja pjesama o IRA-i.

Nastavlja se padanje pijanih Celticovih navijaca tijekom cijele utakmice dok me njihovo navijanje cak i poprilicno razocaralo.Jer ako zanemarimo povremeni urlik nekog od zaspalih navijaca na tribini

onda sveukupno navija mali postotak ljudi dok ostali uglavnom psuju sudiju ili nekog igraca,bilo svojeg zbog krivo dodanog pasa ili protivnickog zbog glumljenja prekršaja.

Sama utakmica je bila poprilicno kvalitetna,sa dosta borbenosti i jednom istinskom klasom na terenu Antoniom di Nataleom.Fantastican igrac.
I za kraj jedan od primjera tih gerijatrija boysa koje valjda drže u formalinu i puštaju na tribinu samo kad Celtic igra :P








Edited by - sumohrvat on 16/12/2011 20:05:45
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 16/12/2011 : 20:08:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by sumohrvat

Na tribinama su Celticovi navijaci izvjesili transparent sa porukom Fuck UEFA koji se odnosi na kaznu zbog pjevanja pjesama o IRA-i.

Nego kako. Nasi ne smeju da pevaju Billy Boys i Famine song, al zato oni mogu "ooh aah up the RA" i slicna govna. Po dzepu lupiti te dobre ljubitelje inkvizicije.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 16/12/2011 : 20:08:56  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message
Ma iskreno sam više mislio na ovakve neke reportažice...Ako se netko zaputi na kakvu utakmicu izvan Balkana.O utakmicama domaceg prvenstva ionako citam u crnim kronikama izvještaje :P
Ma znam da te neke glavonje sa tribina brane slikanje jer valjda ne kuže da barem 10 kamera u svakom trenutku vidi koji navijac ima kakav raspored madeža :P
Makar,ako netko ima želju i neku domacu utakmicu reportirati,dobro došao
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13432 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 16/12/2011 : 20:23:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
Fina reportažica i šteta što Celtic nije prošao..
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 16/12/2011 : 20:33:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by Imrahil

Fina reportažica i šteta što Celtic nije prošao..


Kako je usao u ovo takmicenje, tako i izidje :P

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13432 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 16/12/2011 : 20:50:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
neko je bar ušao
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 16/12/2011 : 22:33:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
odlican topic!
sad kad pocne PHNL stavit cu i ja svoje slike :)
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 19/12/2011 : 14:00:39  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message
Doduše,baš sam odabrao termin kada je vecina prvenstava završena,ali odmah nakon Nove godine idem u Novi Sad na euro u rukometu pa vjerujem da bi i tamo mogla nastati fina reportažica...I nadam se da ce biti koji stripofil iz NS pa da popijemo koje picence
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 28/01/2012 : 15:52:45  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message
Kao što sam i obecao,reportažica iz Novog Sada.
Bio bi grijeh ne iskoristiti predivan dan uoci polaska i ne provesti ga na plaži uz obavezno uslikavanje radi nabijanja na nos iste kontinentalcima.

Obzirom da je Rijeka van sezone povezana s ostatkom svijeta koliko i naši politicari s moralom ne postoji direktna linija za Novi Sad pa koristim poznanstva i cinjenicu da imam više srece nego pameti pa se uvaljujem susjedima koji idu u posjet rodbini u Vukovar,a odatle mogu i pješice ako treba.Koristim slobodno vrijeme do polaska autobusa za Novi Sad kako bi u društvu prijatelja kojeg znam još iz vremena kad je kao klinac zbog ratnih stradanja morao nastaviti školovanje u Rijeci.

Dolazak u Novi Sad se malo zakomplicirao zbog nadobudne glupace na granici kojoj je valjda zagorio rucak pa se odlucila iskaliti na putnicima parkiravši autobus na nekoliko sati sa strane....
Po gradu se moglo šetati sa hrvatskim obilježjima poprilicno opušteno.Na svakom koraku je bilo policije,ali s vremenom se sve više njih koncentriralo na sjedenje u kaficima ili fast foodovima dok su se neki opredjelili za igranje zuje što je odavalo poprilicno neozbiljnu sliku.U dvorani je bilo dosta hrvatskih dresova,ali se moglo odmah primjetiti da je tu puno više obiteljskih ljudi koji su došli pozirati i više su marili za kiss kameru nego li za rezultat tako da je bilo situacija kada je desetak Španjolaca nadglasalo i možda dvije tisuce naših.

Domaci navijaci se po navijackom opredjeljenju mogu raspodjeliti u one koji navijaju za susjede,preko onih neutralnih koji su došli uživati u dobrom rukometu do onih latino srba kojima je ocito Španjolska puno bliže srcu nego prvi susjed na geografskoj karti ili jednostavno navijaju logikom"Navijam za Srbiju i za bilo koju zemlju koja igra protiv Hrvatske"
Upoznajemo se sa carima nocnog života i oduševljavamo Novosadankama za koje ja tvrdim da bi bile najidealnije žene na svijetu samo kad bi ih se naucilo da ne spremaju toliko zaljucenu hranu da na wc moraš sa lepezom.

Slobodan dan koristimo za razgledavanje Novog Sada i komentiramo da bi s obzirom na jak vjetar Srbiji bilo bolje da organizira Europsko prvenstvo u jedrenju,a ne u rukometu.Uostalom,tko ih s takvom klimom pusti na mediteranske igre :P
Petrovaradinska tvrdava:

Spomenik žrtvama koje su madari 1942.bacali u zaledeni Dunav

Malo centra grada:


I za kraj odlazak do Jovana Cvijica 33 ili možda poznatije kao adresa panonskog mornara Ðole Balaševica :






Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 28/01/2012 : 16:22:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
:) dobra

Cak sam sve procitao u ove danasnje povrsne dane

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000