forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 EP Rukomet 17.1.-29.1. Srbija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 53

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 20/01/2012 : 20:10:31  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by jang

naravno ;)
ako komšije pobjede idemo sa cak 2 boda


Baš mi je drago, donelo vam je srecu igranje u Vršcu! Moj najmladi sin je bio na utakmici, otišao da bodri Sloveniju.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 20/01/2012 : 20:10:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Rekao bih kao iz topa da ne mogu, ali izgubio sam potpuno povjerenje u islandske vratare, dok me kod Škofa još drži onih njegovih 19 obrana u prvom kolu. Ako im vratari budu na nekih 35%, Island to dobija.

Bili su na 17 %! S takvim prosjekom ne možeš pobijediti nijednu ozbiljnu ekipu.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 20/01/2012 : 20:56:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Ovo je definitivno najbolja obrambena predstava jedne ekipe u dosadašnjem toku prvenstva. Problem je samo što Norvežani nisu medu najjacim ekipama, nisu pravo mjerilo. Veliko je pitanje kako ce to izgledati protiv jacih. Poseban komentar zaslužuje Marko Kopljar - i za njega i za Hrvatsku bi bilo najbolje da potraži neku novu zanimaciju i ostavi se rukometa.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 20/01/2012 : 21:55:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
Ha, Madari dobili Francuze!
A lepo sam juce istakao da se Madari ne smeju potceniti.Bravo Madari!
Francuzi bez bodova u drugoj fazi.
Teško ce svakome biti protiv Madara, ovde u Novom Sadu je sve više njihovih navijaca, baš sam pre utakmice Španija-Rusija video njihov masovni dolazak pod policijskom pratnjom, gomila autobusa, kombija i kola..Ima tu svakoga, od starog do mladog, a vidim da ih clanovi raznih klubova iz Madarske takode organizovano bodre.

U ovoj drugoj polovini bice žestoke borbe za polufinale, ni Francuzi još nisu otpisani.Mada kako igraju Francuzi ce teško do zlata, jako teško, a možda nece ni medalju osvojiti.

Edited by - tumen on 20/01/2012 21:56:20
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 20/01/2012 : 22:01:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Koliko god me je iznenadio poraz Francuza od Španjolske, ovo me još više iznenaduje. Nisam gledao utakmicu, ali gledajuci statistiku cini se da je Madare vodio odlicni Fazekas, a Francuzima su zapeli svi vanjski šuteri, pogotovo Karabatic, a cak ni Abalo s krila nije bio na razini.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 20/01/2012 : 22:04:54  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
Nažalost, nije bio prenos Madara, ali bice snimak pa cu baš pogledati.
Mislim da Madari komotno mogu do polufinala i ne bi me to uopšte cudilo.Imaju jaku ligu i dobre igrace i vreme je jednom da odu do kraja.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 20/01/2012 : 22:12:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Ja sam dosad sve osim Hrvatske koja ima na TV-u gledao na EHF-ovom kanalu na Youtubeu, sve je bilo super, ali danas su im prijenosi štekali i nisam imao živaca za to.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.

Edited by - selanne on 20/01/2012 22:12:25
Go to Top of Page

o.O 321
Junior Member



358 Posts

Member since 09/01/2012

Posted - 20/01/2012 : 22:16:15  Show Profile Show Extended Profile  Send o.O 321 a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

Nažalost, nije bio prenos Madara, ali bice snimak pa cu baš pogledati.
Mislim da Madari komotno mogu do polufinala i ne bi me to uopšte cudilo.Imaju jaku ligu i dobre igrace i vreme je jednom da odu do kraja.



I 8. igraca - publiku
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 20/01/2012 : 22:18:35  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Ja sam dosad sve osim Hrvatske koja ima na TV-u gledao na EHF-ovom kanalu na Youtubeu, sve je bilo super, ali danas su im prijenosi štekali i nisam imao živaca za to.



U svakom slucaju mislim da tamo i naknadno možeš odgledati neki mec.

Jeste, Madari imaju i podršku publike koja može biti i još veca jer u Spensu još ima luta, može tu i 11 000 ljudi da stane.Za sada ima ohoho praznih mesta.

Edited by - tumen on 20/01/2012 22:19:57
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16952 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 20/01/2012 : 22:55:18  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Ovo je definitivno najbolja obrambena predstava jedne ekipe u dosadašnjem toku prvenstva. Problem je samo što Norvežani nisu medu najjacim ekipama, nisu pravo mjerilo. Veliko je pitanje kako ce to izgledati protiv jacih. Poseban komentar zaslužuje Marko Kopljar - i za njega i za Hrvatsku bi bilo najbolje da potraži neku novu zanimaciju i ostavi se rukometa.



Slažem se za Kopljara, ali izgleda Goluža ne misli kao mi
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 20/01/2012 : 22:56:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Goluža ne misli uopce.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 20/01/2012 : 23:10:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
francuzi me podsjecaju na brazil 2006.na sp u njemackoj...
došli,preseravali se,glumatali,bahatili se i osramotili se...dakle,tko ih jebe...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 20/01/2012 : 23:33:16  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
Mada, ne bih ja bio tako strog prema Francuzima.
Vec sam napisao da ne sumnjam da je u sve ovo ruke umešao poznati novosadski mafijaš i cirkusant, vlasnik hotela Park u kojem su odseli Francuzi.Vec sam video kakve im je samo cice poslao, tako da izgleda Francuzi više misle na nešto drugo sem rukometa, valjda su im ti silni trofeji vec dosadili.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12315 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 20/01/2012 : 23:59:04  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
To je to. Francuzi su zasiceni a stoji i to da su bahati.

Have mercy
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 21/01/2012 : 00:01:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Ovo je definitivno najbolja obrambena predstava jedne ekipe u dosadašnjem toku prvenstva. Problem je samo što Norvežani nisu medu najjacim ekipama, nisu pravo mjerilo. Veliko je pitanje kako ce to izgledati protiv jacih. Poseban komentar zaslužuje Marko Kopljar - i za njega i za Hrvatsku bi bilo najbolje da potraži neku novu zanimaciju i ostavi se rukometa.



ove likove smo trebali dobit s više od 10 razlike jebote...
a Kopljar je samo jedan primjer koliko se naša rukometna reprezentacija srozala nakon raspada one zlatne generacije i odlaska Cervara.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 21/01/2012 : 00:05:48  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Sve se svodi na potencijalno finale Srbija - Hrvatska, po meni, to bi bio pravi rukometni spektakl!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16952 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 21/01/2012 : 13:24:52  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Sve se svodi na potencijalno finale Srbija - Hrvatska, po meni, to bi bio pravi rukometni spektakl!



Vrlo realna opcija, Srbija prakticno ne može "promašiti" polufinale...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16952 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 21/01/2012 : 13:28:10  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Goluža ne misli uopce.



Krepavam od smijeha kad vidim kako ga Balic ne jebe 5% dok vodi time out... S legendarnim "Jeste me cul'" i "Jes me cuo"... Karikatura od izbornika, ajde više da nadu nekog normalnog da vodi tu odlicnu reprezentaciju...
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 21/01/2012 : 13:29:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Navodno se Balic poslije prve utakmice posvadao s njim jer nije zvao Marina, koji bi trebao biti prijavljen sad za drugi krug. Vidjet cemo, na stranici još nema ništa.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16349 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 21/01/2012 : 14:45:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by velka031


Vrlo realna opcija, Srbija prakticno ne može "promašiti" polufinale...



Mi smo majstori kada treba nesto da se zasere.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5368 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 21/01/2012 : 15:59:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by velka031


Vrlo realna opcija, Srbija prakticno ne može "promašiti" polufinale...



Mi smo majstori kada treba nesto da se zasere.



A jebi ga,nismo mi neka velesila u rukometu tako da je i poliufinale za nas veliki uspeh...i ja bi volio zlato
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 21/01/2012 : 16:14:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by selanne

Goluža ne misli uopce.



Krepavam od smijeha kad vidim kako ga Balic ne jebe 5% dok vodi time out... S legendarnim "Jeste me cul'" i "Jes me cuo"... Karikatura od izbornika, ajde više da nadu nekog normalnog da vodi tu odlicnu reprezentaciju...


A Linovi tajmauti ?

"decki...cujte...ajmo...idemo...u napadu, idemo zabiti...onda...obraniti napad...i onda...natrag u napad...ajmo...idemo...HRVATSKA !!!!"

Captain Obvious to the rescue !

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 21/01/2012 : 16:19:16  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Tajmaut je bitan da se smiri igrac ili ekipa, ništa drugo, da se presece protivnik, a sva ona "pametovanja" su nebitna.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13433 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 21/01/2012 : 16:49:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
Cek, jel samo prva dva tima iz svake prolaze?
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 21/01/2012 : 16:53:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Jesu, samo prva dva. Švedi razbijaju Poljake, predvodi ih odlicni Palicka.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page
Page: of 53 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000