forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 EP Rukomet 17.1.-29.1. Srbija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 53

o.O 321
Junior Member



358 Posts

Member since 09/01/2012

Posted - 25/01/2012 : 14:19:17  Show Profile Show Extended Profile  Send o.O 321 a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by Rico

inace, tipican post prosjecnog konzumenta medija. sto dalje ocekivati od huligana:)
E, moj sinko



Kao prvo, nisam ti sinko, a kao drugo molim te prosvetli me šta nije tacno što sam napisao?Hoceš reci da je u Hrvatskoj sve idealno, a u zlocestoj Srbiji sve loše?



Nemoj nas vise braniti
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 25/01/2012 : 14:21:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by o.O 321

Hoce, samo treba da se 'apse fasisti

Auuuu sa'ce Ultras da ti objasni kako u Srbiji nema ni F od toga !

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 25/01/2012 : 14:24:44  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by o.O 321


quote:
Posle svega što su razne srpske ekipe i i reprezentacije, ali i turisti doživljavali u Hrvatskoj


Jesi li bio, pa znas?

quote:
Sa druge strane nakon provokacija unapred preko interneta i po samom dolasku ovde kako hrvatski navijaci dolaze u "Madarsku", a ne Srbiju, kako ce da pevaju tompsonove pesme i kako su Srbi kukavice pa ih puštaju da im se šetaju drugim po velicini gradom u zemlji, sasvim je bilo jasno da ce to izazvati reakciju.


A pa ako je na internetu, onda je definitvno tako Onda su ih i malo tukli

quote:
Dovoljno je samo pogledati HRT gde je svaki dan neka godišnjica ili jubilej zna se vec cega.


A SRT?

quote:
Za sada je najbolje izbegavati ovakve dogadaje i svi zadovoljni, nije da su suviše cesti.


To je za tebe resenje? Eno vidim, Francuzi sve unaokolo izbegavaju Nemacku

quote:
Najgore je kada incidentne situacije podgrejavaju i sami sportisti, a nažalost znamo svi da je sve to pocelo 1995. u Atini na košarkaškom EP kada je hrvatska reprezentacija napustila proglašenje pobednika.Od tada ih i prati rezultatski usud.


A to ima veze sa ovim tako sto...?

quote:
No, nadam se da ce se jednoga dana sve ovo promeniti, ali nece se to skoro desiti, budimo realni.


Hoce, samo treba da se 'apse fasisti



Hoceš reci da nijedan srpski turista nije imao neprijatnosti u Hrvatskoj, ako to hoceš da istakneš, onda ne znam na kojoj planeti živiš?I da, moja majka je bila u Šibeniku i itekako je imala neprijatnosti jer je govorila ekavicom.Zadovoljan odgovorom?

A cuj, ako je tebi u redu da se napada maskota i Novi Sad naziva delom Madarske, onda opet ne znam šta bi ti rekao.

Ne znam šta je to SRT?Znaš li ti možda?Ako si mislio na RTS, tamo ni upola toga ne možeš cuti kao na HRT-u još od pada starog režima.Jesu nekvalitetni, ali nisu toliko optereceni.Prati pa uporedi uostalom.

Porediš babe i žabe.Kakve veze imaju Francuzi i Nemci sa Srbima i Hrvatima, zaista si zalutao daleko.Hoceš li i Fince i Švedane da uporediš, samo to cekam?

Ima veze to itekako šta sportisti rade, kada bi oni svojim ponašanjem dali primer, itekako bi stvari bar malo bolje izgledale, ne mogu da razumem da i ti ne misliš tako?

A ko su ti fašisti, baš me zanima?Možda oni sa tompsonovih koncerata što dižu ruku uspravno gore?

Edited by - tumen on 25/01/2012 14:25:41
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29217 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/01/2012 : 14:25:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by tumen
Najgore je kada incidentne situacije podgrejavaju i sami sportisti, a nažalost znamo svi da je sve to pocelo 1995. u Atini na košarkaškom EP kada je hrvatska reprezentacija napustila proglašenje pobednika.Od tada ih i prati rezultatski usud.


Zaboravio si i Litvance i Grke. Litva je na jedvite jade pristala nastaviti utakmicu, a Grci su na proglašenju skandirali Litvi. Sve ih je stigla zaslužena kazna! Tako mi Bore Stankovica:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 25/01/2012 : 14:26:40  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by o.O 321

quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by Rico

inace, tipican post prosjecnog konzumenta medija. sto dalje ocekivati od huligana:)
E, moj sinko



Kao prvo, nisam ti sinko, a kao drugo molim te prosvetli me šta nije tacno što sam napisao?Hoceš reci da je u Hrvatskoj sve idealno, a u zlocestoj Srbiji sve loše?



Nemoj nas vise braniti



Koga to nas?Neko ti je upao u kucu?Kako te ja to branim?
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 25/01/2012 : 14:28:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by tumen
Najgore je kada incidentne situacije podgrejavaju i sami sportisti, a nažalost znamo svi da je sve to pocelo 1995. u Atini na košarkaškom EP kada je hrvatska reprezentacija napustila proglašenje pobednika.Od tada ih i prati rezultatski usud.


Zaboravio si i Litvance i Grke. Litva je na jedvite jade pristala nastaviti utakmicu, a Grci su na proglašenju skandirali Litvi. Sve ih je stigla zaslužena kazna! Tako mi Bore Stankovica:)



A cuj bili su ljuti zbog poraza, ali njihovi navijaci, niko nije napuštao inace pobednicko postolje sem naravno Hrvata.Ako to opravdavaš onda ti "svaka cast".
I šta ti smeta jedan stari covek koji je puno dao za svetsku košarku, da nisi i ti opterecen nekim teorijama zavere poput cuvenog Cvitkovica?
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8236 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 25/01/2012 : 14:32:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message

quote:
Originally posted by tumen
Najgore je kada incidentne situacije podgrejavaju i sami sportisti, a nažalost znamo svi da je sve to pocelo 1995. u Atini na košarkaškom EP kada je hrvatska reprezentacija napustila proglašenje pobednika.Od tada ih i prati rezultatski usud.



Za tu gestu predlažem hrvatskom saboru da im izglasa povlaštenu mirovinu.
To je najslada medalja.


Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7648 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 25/01/2012 : 14:34:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Ajde, ljudi, smirite se, ovdje se prica o rukometnim utakmicama, za popratne pojave napravite drugi topic.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 25/01/2012 : 14:34:26  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by split85


quote:
Originally posted by tumen
Najgore je kada incidentne situacije podgrejavaju i sami sportisti, a nažalost znamo svi da je sve to pocelo 1995. u Atini na košarkaškom EP kada je hrvatska reprezentacija napustila proglašenje pobednika.Od tada ih i prati rezultatski usud.



Za tu gestu predlažem hrvatskom saboru da im izglasa povlaštenu mirovinu.
To je najslada medalja.






A jbg i ja predlažem isto da se uradi sa srpskim vaterpolistima.Taman ce od tih para hrvatskim kolegama moci da kupe televizore da gledaju finale.

Edited by - tumen on 25/01/2012 14:35:07
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29217 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/01/2012 : 14:34:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ma boli me briga za svjetsko prvenstvo u košarci, Boru Stankovica i, na kraju krajeva, sve sportaše. To bi trebala biti samo zabava i ne treba je uzeti previše ozbiljno. Ali smiješno mi je kad ljudi tako mistificiraju stvari i kad su debelo subjektivni, stara prica o deblu i trunu u oku, a bilo bi smiješno, da nije tužno, što im je sport povod za iskaljivanje bijesa, frustracija i izlika za nasilje .

Trouble will find me
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8236 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 25/01/2012 : 14:36:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by tumen
A ko su ti fašisti, baš me zanima?Možda oni sa tompsonovih koncerata što dižu ruku uspravno gore?


Nije mi jasan taj mentalni sklop kod takvih ljudi. Zasigurno još kod njih postoje životinjski nagoni kad se uveseljavljaju s takvom glazbom.

Nemoj zaboravit napomenut da 90% poklonika glazbe tog govna su poklonici Cecine glazbe i ostalih sitnih nekvalitetnih melosa.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 25/01/2012 : 14:36:55  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Ma boli me briga za svjetsko prvenstvo u košarci, Boru Stankovica i, na kraju krajeva, sve sportaše. To bi trebala biti samo zabava i ne treba je uzeti previše ozbiljno. Ali smiješno mi je kad ljudi tako mistificiraju stvari i kad su debelo subjektivni, stara prica o deblu i trunu u oku, a bilo bi smiješno, da nije tužno, što im je sport povod za iskaljivanje bijesa, frustracija i izlika za nasilje .



Pa nisi li se upravo ti dotakao Bore Stankovica, jednog starog coveka koji je i odlikovan od strane medunarodnih zvanicnika i doživotni je pocasni predsednik FIBE?Uopšte ne znam inace o cemu pišeš, niko normalan ne podržava ovo nasilje i šta se dogodilo, ali glupo je smatrati da je krivica iskljucivo na jednoj strani.
I pogledaj ko je uopšte poceo te vesti ovde da postavlja.

Koliko te sve ovo ne interesuje vidim i po tvom redovnom javljanju u poslednje vreme.

Edited by - tumen on 25/01/2012 14:38:55
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8236 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 25/01/2012 : 14:39:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by tumen
A jbg i ja predlažem isto da se uradi sa srpskim vaterpolistima.Taman ce od tih para hrvatskim kolegama moci da kupe televizore da gledaju finale.


To su bila druga vremena.
Nitko normalan ne može dopustit da ga se gazi i ponižava.
Nekako moraš stavit na znanje da ti to smeta i da te vrijeda, pa ce se netko normalan dobro zapitat i razmislit da li je to dobro i ispravno što radimo.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 25/01/2012 : 14:40:41  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by split85

quote:
Originally posted by tumen
A ko su ti fašisti, baš me zanima?Možda oni sa tompsonovih koncerata što dižu ruku uspravno gore?


Nije mi jasan taj mentalni sklop kod takvih ljudi. Zasigurno još kod njih postoje životinjski nagoni kad se uveseljavljaju s takvom glazbom.

Nemoj zaboravit napomenut da 90% poklonika glazbe tog govna su poklonici Cecine glazbe i ostalih sitnih nekvalitetnih melosa.



Generalno, mene uopšte ne zanima šta ko radi od njih, samo se taj termin fašisti malo precesto koristi u poslednje vreme za sve one koji ne misle kao odredeni pojedinci.
A inace svi huligani ce biti procesuirani zakonski i dobice šta su zaslužili.

Edited by - tumen on 25/01/2012 14:41:01
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 25/01/2012 : 14:42:15  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by split85

quote:
Originally posted by tumen
A jbg i ja predlažem isto da se uradi sa srpskim vaterpolistima.Taman ce od tih para hrvatskim kolegama moci da kupe televizore da gledaju finale.


To su bila druga vremena.
Nitko normalan ne može dopustit da ga se gazi i ponižava.
Nekako moraš stavit na znanje da ti to smeta i da te vrijeda, pa ce se netko normalan dobro zapitat i razmislit da li je to dobro i ispravno što radimo.



Koga su to gazili srpski košarkaši, pojasni mi molim te?Cak na tom prvenstvu nisu ni igrali protiv Hrvatske.Zato je onaj Dobud u bazenu medutim pokazao ko je i šta je.
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 25/01/2012 : 14:44:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
nema ovdje pomoci. dobud i dobud, jebes sikire i noževe.


https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 25/01/2012 : 14:47:08  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by Rico

nema ovdje pomoci. dobud i dobud, jebes sikire i noževe.





A vidiš kako izvrceš reci i uhvatio si se ostrašceno upravo ti svega kao pijan plota?Što si uopšte i kacio te vesti?
I molim te odgovori mi, u Hrvatskoj je uvek sve bilo idealno i bajno?
Naravno da svi osuduju ove huligane i ponavljam uhapšeni su i bice zakonski procesuirani.
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8236 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 25/01/2012 : 14:48:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by tumen
A inace svi huligani ce biti procesuirani zakonski i dobice šta su zaslužili.


Iskreno se nadam da ce tako bit, ma da sumljam.
Huligane treba iskorjenit novcanim i zakonskim kaznama, a za to još nijedna država s ovog prostora nije spremna.
Npr. Gay parada u Splitu, znam dvojicu koji su dobili prijavu zbog napada(bacali su zemlju i cvice na paradu) i NIŠTA, cak im se to nece upisivat u dosje iako su evidentirani.
Onaj koji napravi nered na stadionu, dobije zabranu pristupa na nekoliko godina na sportskim utakmicama. To je smišno.
Triba ga kaznit toliko da mu otac triba prodat parcelu da mu plati tu kaznu.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 25/01/2012 : 14:49:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
uopce nisi procitao moje postove, cemo daljnja rasprava.

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

o.O 321
Junior Member



358 Posts

Member since 09/01/2012

Posted - 25/01/2012 : 14:50:04  Show Profile Show Extended Profile  Send o.O 321 a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

Koga to nas?Neko ti je upao u kucu?Kako te ja to branim?



Da treba pravdu slediti, istina ce pobediti!

Edited by - o.O 321 on 25/01/2012 14:50:46
Go to Top of Page

andjusticeforall
Advanced Member



Croatia
3008 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 25/01/2012 : 14:50:38  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
quote:
Originally posted by Rico

nema ovdje pomoci. dobud i dobud, jebes sikire i noževe.





I letve od metar i po... Sacekali su ih u autu s bg tablicima, što ce reci da je unaprijed planirano...

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/

Edited by - andjusticeforall on 25/01/2012 14:56:23
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 25/01/2012 : 14:51:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by split85

quote:
Originally posted by tumen
A inace svi huligani ce biti procesuirani zakonski i dobice šta su zaslužili.


Iskreno se nadam da ce tako bit, ma da sumljam.
Huligane treba iskorjenit novcanim i zakonskim kaznama, a za to još nijedna država s ovog prostora nije spremna.
Npr. Gay parada u Splitu, znam dvojicu koji su dobili prijavu zbog napada(bacali su zemlju i cvice na paradu) i NIŠTA, cak im se to nece upisivat u dosje iako su evidentirani.
Onaj koji napravi nered na stadionu, dobije zabranu pristupa na nekoliko godina na sportskim utakmicama. To je smišno.
Triba ga kaznit toliko da mu otac triba prodat parcelu da mu plati tu kaznu.



Ovi ce biti kažnjeni budi u to siguran.Propusta što se toga tice u pravosudu ima, ali samo kada su u pitanju krupne ribe koje se medutim eksponiraju više na malo drugacijim vrstama dogadaja.Nadam se da se i tu polako popravljaju stvari.
Apsolutno se slažem da ih treba žestoko kažnjavati, ali mislim da se to nece u potpunosti sprovesti u delo sve dok pojedini politicari ne prekinu svoje veze sa tim takozvanim "krupnim ribama" koje sam spomenuo.

Edited by - tumen on 25/01/2012 14:52:20
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8236 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 25/01/2012 : 14:52:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by tumen
Koga su to gazili srpski košarkaši, pojasni mi molim te?Cak na tom prvenstvu nisu ni igrali protiv Hrvatske.Zato je onaj Dobud u bazenu medutim pokazao ko je i šta je.



Nisu oni nikoga gazili, ali su predstavljali organizaciju, da ne kažem državu koja je to radila.
Moraš bit ponosan i napravit dišpet koji ce svi pamtit.
To sigurno pamti 40 miljuna Srba i Hrvata. za neke je to ponos, a za neke vrijedanje. Na nama je da izaberemo


Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 25/01/2012 : 14:53:16  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by Rico

uopce nisi procitao moje postove, cemo daljnja rasprava.



Procitao sam, ali bolje da nisam što bi se i dogodilo da ti nisi postavio te vesti kojima ovde nije mesto.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 25/01/2012 : 14:53:24  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
Dajte, ljudi, ostavite se politike i mržnje, koji vam je k.... Ovo je topik o rukometu, ostanimo na tome da idiota ima svuda i dovidenja. I glupo je porediti gest Dobuda sa navijackim ispadima, sem da su i on i ti navijaci kompletni retardi.
Go to Top of Page
Page: of 53 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.62 seconds. Snitz Forums 2000