forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Stripoljupci-podvodni ribolovci
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

rednazgul
New Member



Croatia
169 Posts

Member since 18/01/2011

Posted - 23/01/2012 : 21:16:06  Show Profile Show Extended Profile  Send rednazgul a Private Message
Ima li ih na ovom forumu??
Cesto idem u ribolov sa dvojicom Splicana koji su odlicni lovci i pasionirani sakupljaci stripova pa vjerujem da vas ima i ovdje...
Evo ja prvi stavljam jedan svoj video uradak a vi nastavite(i fotke bi bile super)...

http://www.youtube.com/watch?v=BUklsGHaa9M&feature=g-upl&context=G24bcff3AUAAAAAAAAAA

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 23/01/2012 : 21:51:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
mljac:) e ovo je gust.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

rednazgul
New Member



Croatia
169 Posts

Member since 18/01/2011

Posted - 23/01/2012 : 22:03:45  Show Profile Show Extended Profile  Send rednazgul a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

mljac:) e ovo je gust.


Misliš na ono poslije ovog?To je stvarno mljac-mljac..
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 24/01/2012 : 09:59:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message
Ne bavim se podvodnim ribolovom jer mi to iz metropole jednostavno nije izvedivo.
Inace sam više puta bio (ne pretjerano uspješno), ali na srecu imam mladeg brata kojemu to ide puno bolje od ruke pa se pristojno osladim ribom..

@rednazgul
Ideš s Legolasom? Dobra puška, ali joj je cijena malo napucana... Mislim, ne bih o tome jer sam vidio prilicno strastvenih rasprava na podvodni.com o toj temi, ali što je je.
Stavi još filmica lova.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

rednazgul
New Member



Croatia
169 Posts

Member since 18/01/2011

Posted - 24/01/2012 : 17:37:19  Show Profile Show Extended Profile  Send rednazgul a Private Message
quote:
Originally posted by Amos

@rednazgul
Ideš s Legolasom? Dobra puška, ali joj je cijena malo napucana... Mislim, ne bih o tome jer sam vidio prilicno strastvenih rasprava na podvodni.com o toj temi, ali što je je.
Stavi još filmica lova.


Na moju srecu Legolasa sam kupio prije 4-5 godina dok je još bio nepoznat i "jeftin" ali danas sigurno ne bih dao 6-7 somova kuna za tu pušku jer vjerujem u staru narodnu-u ruke Mandušica Vuka bit ce svaka puška ubojita-a gdje ti inace "braco" lovi? mislim,u kojem akvatoriju?
Go to Top of Page

rednazgul
New Member



Croatia
169 Posts

Member since 18/01/2011

Posted - 24/01/2012 : 21:58:45  Show Profile Show Extended Profile  Send rednazgul a Private Message
Evo još jedna snimka...

http://www.youtube.com/watch?v=0SBvs623BSk&feature=g-upl&context=G2242d29AUAAAAAAABAA

Ajmo ribari i ribolovci!Mogu i krivolovci samo bez dinamita
Da skupimo bar za jedne gradele....
Go to Top of Page

rednazgul
New Member



Croatia
169 Posts

Member since 18/01/2011

Posted - 25/01/2012 : 08:19:37  Show Profile Show Extended Profile  Send rednazgul a Private Message
Promašeni ziceri su sastavni dio igre..malo bace na živce ali preživi se....

http://www.youtube.com/watch?v=o7Zv-QkEfkY&feature=related
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 25/01/2012 : 09:10:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message
Jel' ti ovo lovis srdelice
Go to Top of Page

rednazgul
New Member



Croatia
169 Posts

Member since 18/01/2011

Posted - 25/01/2012 : 09:25:21  Show Profile Show Extended Profile  Send rednazgul a Private Message
quote:
Originally posted by ponki

Jel' ti ovo lovis srdelice


jok...! To su ti mutirani špari...daljnji rodjak tune..tu kod mene im je košnica
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4248 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 25/01/2012 : 09:38:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message
Super su ovi filmici. Nazgule koliko te košta zaron? Mislim na boce s kisikom/dozvola simo tamo, ne razumijem se uopce u to pa sam možda pitao glupost ali jbg.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

rednazgul
New Member



Croatia
169 Posts

Member since 18/01/2011

Posted - 25/01/2012 : 09:53:31  Show Profile Show Extended Profile  Send rednazgul a Private Message
quote:
Originally posted by Cromwell

Super su ovi filmici. Nazgule koliko te košta zaron? Mislim na boce s kisikom/dozvola simo tamo, ne razumijem se uopce u to pa sam možda pitao glupost ali jbg.


Sportski ribolov na Jadranu nije dozvoljen sa bocama...samo na dah a godišnja dozvola košta 500 kuna..najjednostavnija oprema ukljucujuci pušku može se skrpati za cca 3000 kuna a dnevno smiješ uloviti do 5 kg ribe ili jedan kapitalni primjerak bez limita težine...ovakvim ribolovom kao na filmicima(tzv.šuljanje u kraju) može se baviti baš svatko( dubine od 0 do 5 metara)tako da nisu potrebne posebne fizicke predispozicije i nikad nije kasno za pocetak...kasnije je jedino bitno iskustvo,strplje i koncentracija...ja sam svoje najvece ribe ulovio a da nisam ni zaronio ili sam bio na metar dva dubine...
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4248 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 25/01/2012 : 10:21:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message
Thnx na pojašnjenju, definitivno bi se volio okušati u tome... samo ne znam kad Zrak mogu zadržat nekakvih jalovih 30ak sekundi

Bok, kako si.
Go to Top of Page

rednazgul
New Member



Croatia
169 Posts

Member since 18/01/2011

Posted - 25/01/2012 : 10:29:00  Show Profile Show Extended Profile  Send rednazgul a Private Message
quote:
Originally posted by Cromwell

Thnx na pojašnjenju, definitivno bi se volio okušati u tome... samo ne znam kad Zrak mogu zadržat nekakvih jalovih 30ak sekundi


30ak sekundi sad bez treninga znaci minutu i pol nakon dvije sezone...ja isto ne mogu duže od 1.5min...ima likova koji dole briju po pet minuta...mislim da se zovu Evropski i svjetski prvaci.a dubine na kojima love ja mogu dostici jedino sa betonskim blokom oko vrata...
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 25/01/2012 : 14:02:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message
quote:
Originally posted by rednazgul


Na moju srecu Legolasa sam kupio prije 4-5 godina dok je još bio nepoznat i "jeftin" ali danas sigurno ne bih dao 6-7 somova kuna za tu pušku jer vjerujem u staru narodnu-u ruke Mandušica Vuka bit ce svaka puška ubojita-a gdje ti inace "braco" lovi? mislim,u kojem akvatoriju?



Je, Babin to sada drži skupo i radi odlicne puške, ali ako ronilac nije meštar, slabo ce se nažvakati friške ribe.
Kako vidim, sada je trend stavljati rolere pa da se može tuci na 6 metara! Mogli su uzeti i Rail gun (Quake III)

On ti inace lovi u zadarskom akvatoriju (to je naš kraj), podvelebitski dio, južna strana otoka Paga, povremeno kada je na odmoru onda i Pelješki akvatorij. Najbolje je ici na udaljene otoke, ono što ja znam je da je sjeverna strana Dugog otoka raj za podvodni ribolov, ali zapravo ribe ima svugdje gdje se ne vrti puno ljudi.

Gdje se ti lociraš za lov?

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 25/01/2012 : 14:07:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message
rednazgul, daj mi reci koju opremu imaš za snimanje ovih filmica i koliko to izade u financijskom smislu? Jel treba nešto posebno praviti za pricvrstiti kameru na pušku i je li ti smeta u lovu?

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 25/01/2012 : 14:10:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Ovi clipovi su kao neki bizarni bonus nivoi u Doomu :D :D :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

rednazgul
New Member



Croatia
169 Posts

Member since 18/01/2011

Posted - 25/01/2012 : 14:29:11  Show Profile Show Extended Profile  Send rednazgul a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Ovi clipovi su kao neki bizarni bonus nivoi u Doomu :D :D :D


Bonus nivoi su na preko 25 metara i puca se u ulješure i vanzemaljce...
Go to Top of Page

rednazgul
New Member



Croatia
169 Posts

Member since 18/01/2011

Posted - 25/01/2012 : 14:40:04  Show Profile Show Extended Profile  Send rednazgul a Private Message
quote:
Originally posted by Amos

rednazgul, daj mi reci koju opremu imaš za snimanje ovih filmica i koliko to izade u financijskom smislu? Jel treba nešto posebno praviti za pricvrstiti kameru na pušku i je li ti smeta u lovu?


Aparat je digitalni Canon ixus 950 IS a kucište mi je poslao frend iz Kine za nekih 50$...kucište je vrhunsko,imam ga godinama i vrlo sam zadovoljan...prvo sam ga na pušku pricvršcivao izolirbandom ali se nakon par hitaca rasklima radi trzaja...sad sam u pušku ušarafio nosac što je puno prakticnije tako da jedva cekam novu sezonu...u lovu mi je smetalo prvih par puta a sada ga ni ne primjecujem,jedino je gnjavaža što stalno moraš ukljucivati-iskljucivati jer inace popije bateriju za cca sat vremena....ili imati manju memo karticu...a i malo je nespretno sve to raditi u rukavicama
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000