forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 SA 1EUROm do MILIJUNA!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

lwood
Advanced Member



Colombia
46661 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/02/2012 : 20:24:04  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
€uro di ti stavljaš sve te silne stvari koje skupljaš?


depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla. Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u život
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1548 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 10/02/2012 : 21:42:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message
Meni u cijeloj prici nije jasno zašto bi tebi netko dao proviziju jer si ti njima proslijedio link sa ebaya???????

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 10/02/2012 : 22:04:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

3d slike koje se otkrivaju posebnom tehnikom gledanja u njih.

http://en.wikipedia.org/wiki/Stereogram



Baš sam pogledao na regal, imam par tih knjiga Magicno oko. Vrlo zanimljivo-Kad sve pogledaš si kao onaj škilavi lav Clarence iz filma Daktari :)

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 10/02/2012 22:06:46
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12298 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 10/02/2012 : 23:05:13  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Andrej

Meni u cijeloj prici nije jasno zašto bi tebi netko dao proviziju jer si ti njima proslijedio link sa ebaya???????



nisi razumio, valjda ni neceš. Nema veze, ne d ami se još jednom objašnjavati. A naravno da oni bez moje pomoci nece nikada pronaci taj kip, jer ja njima ne dajem link od ebaya (kako si ti napisao) nego kontakt (adresa,telefon,email,...) nisam im rekao ni iz koje države su ovi koji imaju taj kip ni ništa osim mjera i cjene i slika. Pa ako hoce da ga sami potraže, namucit ce se, jer ja njima nisam ni rekao da sam ja to pronašao na ebayu a ionako je oglas istekao pa nisu više na ebayu.
Ako žele taj kip, morat ce meni platiti, ako ga ne žele, meni je ionako svejedno, ja ne gubim ništa.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12298 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 10/02/2012 : 23:15:18  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

€uro di ti stavljaš sve te silne stvari koje skupljaš?



pa imamo veliku kucu haha.
Pa nema toga toliko, koliko ti misliš. Marke,kovanci,naprstaki, pasoši..to su ionako male stvari, ono šta mi se svida to imam razstavljeno po kuci, ili u ormaru, a 80% toga je ionako na prodaju (recimo stare knjige, ploce koje sam dobio od ujaka,...) to imam u jednoj sobi, koja ce jednom da bude djecja soba a sada držimo unutra stvari koje nam ne trebaju svaki dan. Dosta toga sam ionako u meduvremenu vec prodao ili zamijenio za nešto drugo itd,...
Mislim nije kao da su mi škatle po hodniku i to. Onaj koji ude u moje prostorije, taj ce vidjeti sve lijepo pospremljeno i cisto, jer ja sam "alergican na nered", tako da nema ni traga nekim kolekcijama osim nekim skupim stvarima recimo oni olovni vojnici (ZULU WAR), brodovi, suveniri sa putovanja i slicno to imam razstavljeno po ormarima, mizama,...jer mi se svidaju t estvari i volim ih gledati ali to su više uspomene, nego da ja to sakupljam, niti nisu na prodaju.
Sve ostalo je roba, spremljena u onoj sobi ili po predalima ako se radi o zlatnicima, srebrnicima,nakitu,markama,pasošima,....
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12298 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/02/2012 : 15:50:05  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Kasnije cu obrazložiti!
Do tada stay tuned!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46661 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/02/2012 : 15:52:41  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
nestrpljivo išcekujemo ovu novu ideju.
u kuloarima se vec prica da se radi o švercu organa iz Kine,transportu
opijuma iz Afganistana ,podmornickoj dostavi kokaina iz Kolumbije ili pak internet zajebu iz Nigerije


depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla. Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u život
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7631 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 11/02/2012 : 17:07:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Ojro, organiziraj nešto s Tunisom, vjerojatno idem tamo na praksu nekih dva mjeseca na jesen. Možda da ti robove dovedem?

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5704 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 11/02/2012 : 17:49:20  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Ojro, organiziraj nešto s Tunisom, vjerojatno idem tamo na praksu nekih dva mjeseca na jesen. Možda da ti robove dovedem?


Ispljuv'o sam monitor vodom zbog ovog


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12298 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/02/2012 : 18:03:28  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Više puta sam cuo forumaše, kako mepitaju da li sam ja neku od ovih ideja sproveo u djelo itd,...
E od sada cu u prvom postu, na prvoj stranici ovoga topika voditi EVIDENCIJU. Pocevši od nule, pa cu onda svaki projekat koji objavim ovdje, napisati kako je završio i kolika je bila zarada. Tako cete moci svi zajedno pratiti moj uspon. Cilj je sljedeci:
-do kraja godine trebam doci bar do 1000 eura
-sljedece godine (2013) trebam zaradu povecati do kraja godine na 5000-10000 eura
-godine 2014, do kraja godine 2014 trebam doci do 30.000 eura

Vi, možete sve to pratiti, ja cu pokušati stvari dokazati ili fotografijama ili linkovima itd,...
Naravno možete i vi isto tako kopirati moje ideje i voditi svoju evidenciju pa cete vidjeti koliko su bile uspješne.
Eto, toliko za sada.

Prvi projekat je vec spreman, ali ce trebati još neke sitnice da se sve sredi i kada ga lansiram, bit cete obavešteni.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7631 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 11/02/2012 : 18:24:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Mislim da je najvjerojatnije da ce ti na kraju racun biti u skladu s nickom.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 11/02/2012 : 18:26:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

Više puta sam cuo forumaše, kako mepitaju da li sam ja neku od ovih ideja sproveo u djelo itd,...
E od sada cu u prvom postu, na prvoj stranici ovoga topika voditi EVIDENCIJU. Pocevši od nule, pa cu onda svaki projekat koji objavim ovdje, napisati kako je završio i kolika je bila zarada. Tako cete moci svi zajedno pratiti moj uspon. Cilj je sljedeci:
-do kraja godine trebam doci bar do 1000 eura
-sljedece godine (2013) trebam zaradu povecati do kraja godine na 5000-10000 eura
-godine 2014, do kraja godine 2014 trebam doci do 30.000 eura

Vi, možete sve to pratiti, ja cu pokušati stvari dokazati ili fotografijama ili linkovima itd,...
Naravno možete i vi isto tako kopirati moje ideje i voditi svoju evidenciju pa cete vidjeti koliko su bile uspješne.
Eto, toliko za sada.

Prvi projekat je vec spreman, ali ce trebati još neke sitnice da se sve sredi i kada ga lansiram, bit cete obavešteni.


Ako do kraja 2013 od svojih projekata zaradiš 5-10 000 eura, ja cu se doseliti u Šencur i postati tvoj najbolji prijatelj/poslovni suradnik...
Jer moja godišnja plata je manja od 5000 eura.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 11/02/2012 18:28:58
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 11/02/2012 : 18:35:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Ej Ojro, a da probas kecap i senf u jednoj ambalazi ?

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12298 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/02/2012 : 18:49:43  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by 1Euro

Više puta sam cuo forumaše, kako mepitaju da li sam ja neku od ovih ideja sproveo u djelo itd,...
E od sada cu u prvom postu, na prvoj stranici ovoga topika voditi EVIDENCIJU. Pocevši od nule, pa cu onda svaki projekat koji objavim ovdje, napisati kako je završio i kolika je bila zarada. Tako cete moci svi zajedno pratiti moj uspon. Cilj je sljedeci:
-do kraja godine trebam doci bar do 1000 eura
-sljedece godine (2013) trebam zaradu povecati do kraja godine na 5000-10000 eura
-godine 2014, do kraja godine 2014 trebam doci do 30.000 eura

Vi, možete sve to pratiti, ja cu pokušati stvari dokazati ili fotografijama ili linkovima itd,...
Naravno možete i vi isto tako kopirati moje ideje i voditi svoju evidenciju pa cete vidjeti koliko su bile uspješne.
Eto, toliko za sada.

Prvi projekat je vec spreman, ali ce trebati još neke sitnice da se sve sredi i kada ga lansiram, bit cete obavešteni.


Ako do kraja 2013 od svojih projekata zaradiš 5-10 000 eura, ja cu se doseliti u Šencur i postati tvoj najbolji prijatelj/poslovni suradnik...
Jer moja godišnja plata je manja od 5000 eura.



Valjda misliš ŠENTJUR a ne Šencur?
Dogovoreno!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12298 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/02/2012 : 18:54:29  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Ej Ojro, a da probas kecap i senf u jednoj ambalazi ?



ajmo bez off topika, ovo je ozbiljno, kao i svi moji projekati do sada. Nisam ja kriv, što ih vi ne smatrate ozbiljnim, no oni su krajno ozbiljni i za svakim od ovih projekata stoje sati i sati rada, razmišljanja, odricanja,....a napokon cete moci to i sami pratiti rezultat svega toga.
Ovdje cete moci samo komentirati neki projekat, predvidjeti rezultat i slicno i bez off topika, oni tko me ne mogu prebavljati, MOLIM DA SE KLONE MOJIH TOPIKA, zar to nije logicno?
Šta radite ovdje ako mi ne vjerujete?
Ako vas ne zanima?
Oni forumaši koji meni nisu zanimljivi, ja n epratim njihov etopike, pa ajde ne pratite ni vi moje. Znate sami koji ste sve nepoželjni ovdje pa eto, razlaz!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12298 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/02/2012 : 18:55:57  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Mislim da je najvjerojatnije da ce ti na kraju racun biti u skladu s nickom.



jel ja to osjecam neko kladenje?
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5826 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 11/02/2012 : 18:56:59  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message
A, cuj, Mairosuova ideja i nije skroz bezvezna....

Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7631 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 11/02/2012 : 19:13:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by selanne

Mislim da je najvjerojatnije da ce ti na kraju racun biti u skladu s nickom.



jel ja to osjecam neko kladenje?

Ne, ja sam protivnik svih vrsta kladenja, samo mi je malo teško vjerovati da ceš se baš obogatiti, iako bi mi bilo drago, simpatican si mi.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22423 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 11/02/2012 : 19:28:36  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by selanne

Mislim da je najvjerojatnije da ce ti na kraju racun biti u skladu s nickom.



jel ja to osjecam neko kladenje?

Ne, ja sam protivnik svih vrsta kladenja, samo mi je malo teško vjerovati da ceš se baš obogatiti, iako bi mi bilo drago, simpatican si mi.



I meni je simpatican, jakooooo!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5704 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 11/02/2012 : 19:29:44  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
Znao sam,ode i ova teme na homoseksualizam...


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7631 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 11/02/2012 : 19:30:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
I ti si gay? Hvala Bogu, mislio sam da sam sam na forumu.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46661 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/02/2012 : 19:58:44  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
možete snimit filmic a €uro ga može distribuirat u Sloveniji i Trinidadu


depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla. Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u život
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 11/02/2012 : 20:00:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
Ajme, ako je bilo još ovakvih topica u zadnjih godina bio sam tako glup da nisam gledao ovaj forum! xD
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 11/02/2012 : 20:07:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

možete snimit filmic a €uro ga može distribuirat u Sloveniji i Trinidadu


I Vijetnamu, molim vas.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8432 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 11/02/2012 : 20:07:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

ajmo bez off topika, ovo je ozbiljno, kao i svi moji projekati do sada. Nisam ja kriv, što ih vi ne smatrate ozbiljnim, no oni su krajno ozbiljni i za svakim od ovih projekata stoje sati i sati rada, razmišljanja, odricanja,....



http://www.youtube.com/watch?v=oep4mRpmrkQ

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000