forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Strava u Egiptu
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

jaki
Advanced Member



Croatia
26499 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/02/2012 : 00:12:10  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
http://gol.dnevnik.hr/clanak/u_zaledu/strava-u-egiptu-najmanje-50-poginulih-i-stotine-ranjenih-na-nogometnoj-utakmici.html
http://www.dalmacijanews.com/Nogomet/View/tabid/89/ID/78859/Muslimanska-braca-optuzila-Mubarakove-pristase-za-tragediju.aspx

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 02/02/2012 00:16:27

Barney
Average Member



Croatia
685 Posts

Member since 20/03/2011

Posted - 02/02/2012 : 00:56:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Barney a Private Message
strasno!
Zbog nekolicine maloumnih, pijanih, drogiranih idiota, koji su ocito tek nedavno sisli s drveta, strada na stotine nevinih ljudi a sta je jos gore, jedno zlo izaziva drugo i sada ce se zbog ovoga traziti i osveta gostujucih navijaca prvom prilikom i tako to ide u krug, ja tebe ti mene... pa budi ti sinko moj pametan pa idi na takvu utakmicu i uzmi jos sa sobom i dijete.



Žene gutaju tablete da muškarce ne bi boljela glava
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/02/2012 : 01:28:01  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
stravicno

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 02/02/2012 : 08:14:09  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message
ljudi dajte da ne pravimo pocetnicke greske...
ovo je namerno uradila vojska da bi im sad jebala mamicu...kaganatau se ne svidja sto muslimanska liga dolazi na vlast,pa hoce ovako da mrcvari narod..izbori se ponavljaju na svaka tri meseca,naravno,vreme prolazi,neko hoce neizvesnost i onda im nametne vojsku kao jedinog pravog cuvara reda...zar ne shvatate???
kaganatu hazarski jos si 70-ak zivota pojeo!!!!!!

Isuse Hriste sine Boziji,pomiluj me gresnog
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 02/02/2012 : 09:32:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by kosmajac

ljudi dajte da ne pravimo pocetnicke greske...
ovo je namerno uradila vojska da bi im sad jebala mamicu...kaganatau se ne svidja sto muslimanska liga dolazi na vlast,pa hoce ovako da mrcvari narod..izbori se ponavljaju na svaka tri meseca,naravno,vreme prolazi,neko hoce neizvesnost i onda im nametne vojsku kao jedinog pravog cuvara reda...zar ne shvatate???
kaganatu hazarski jos si 70-ak zivota pojeo!!!!!!

Ideje su ti u rangu 1Eura što se tice maštovitosti, ali nisu ni blizu zabavne kao njegove.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37805 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 02/02/2012 : 09:51:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by kosmajac

ljudi dajte da ne pravimo pocetnicke greske...
ovo je namerno uradila vojska da bi im sad jebala mamicu...kaganatau se ne svidja sto muslimanska liga dolazi na vlast,pa hoce ovako da mrcvari narod..izbori se ponavljaju na svaka tri meseca,naravno,vreme prolazi,neko hoce neizvesnost i onda im nametne vojsku kao jedinog pravog cuvara reda...zar ne shvatate???
kaganatu hazarski jos si 70-ak zivota pojeo!!!!!!


naravno, HAZARSKI KAGANAT!!!!!!!!





cudno da sam pretekao Mairosua

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

o.O 321
Junior Member



358 Posts

Member since 09/01/2012

Posted - 02/02/2012 : 10:16:38  Show Profile Show Extended Profile  Send o.O 321 a Private Message
quote:
Originally posted by Barney

strasno!
Zbog nekolicine maloumnih, pijanih, drogiranih idiota, koji su ocito tek nedavno sisli s drveta, strada na stotine nevinih ljudi a sta je jos gore, jedno zlo izaziva drugo i sada ce se zbog ovoga traziti i osveta gostujucih navijaca prvom prilikom i tako to ide u krug, ja tebe ti mene... pa budi ti sinko moj pametan pa idi na takvu utakmicu i uzmi jos sa sobom i dijete.



Ti huligani su predvodili revoluciju u Egiptu

Niko ni im nije rekao (a ni nama) da treba i evolucija da se desi
Go to Top of Page

Kum Ruzvelt
Junior Member



357 Posts

Member since 03/09/2011

Posted - 02/02/2012 : 11:09:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Kum Ruzvelt a Private Message
Njima su rekli da je njihovo demokratsko pravo da budu budale a, na kraju krajeva, ti ljudi su se borili za drzavu u kojoj mogu ovo da rade. Nek' im je sa srecom... demokratija je stvarno cudo.
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 02/02/2012 : 13:36:41  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by kosmajac

ljudi dajte da ne pravimo pocetnicke greske...
ovo je namerno uradila vojska da bi im sad jebala mamicu...kaganatau se ne svidja sto muslimanska liga dolazi na vlast,pa hoce ovako da mrcvari narod..izbori se ponavljaju na svaka tri meseca,naravno,vreme prolazi,neko hoce neizvesnost i onda im nametne vojsku kao jedinog pravog cuvara reda...zar ne shvatate???
kaganatu hazarski jos si 70-ak zivota pojeo!!!!!!


naravno, HAZARSKI KAGANAT!!!!!!!!





cudno da sam pretekao Mairosua


nije smesno...zbog toliko mrtvih

Isuse Hriste sine Boziji,pomiluj me gresnog
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 02/02/2012 : 13:37:41  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by kosmajac

ljudi dajte da ne pravimo pocetnicke greske...
ovo je namerno uradila vojska da bi im sad jebala mamicu...kaganatau se ne svidja sto muslimanska liga dolazi na vlast,pa hoce ovako da mrcvari narod..izbori se ponavljaju na svaka tri meseca,naravno,vreme prolazi,neko hoce neizvesnost i onda im nametne vojsku kao jedinog pravog cuvara reda...zar ne shvatate???
kaganatu hazarski jos si 70-ak zivota pojeo!!!!!!

Ideje su ti u rangu 1Eura što se tice maštovitosti, ali nisu ni blizu zabavne kao njegove.


momak,ova tema i ne sme biti zabavna nekima...komeje ovo zabavno taj mora da je maloumni budalas

Isuse Hriste sine Boziji,pomiluj me gresnog
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 02/02/2012 : 13:45:42  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
Mijenjas teze u stilu Vronskog.
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 02/02/2012 : 13:54:51  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message
quote:
Originally posted by wele

Mijenjas teze u stilu Vronskog.


dje si vele crnogosrski lafe...
koji Vronski..ko je to neki grof???
objasni ili ucutkaj Nikolaidisa

Isuse Hriste sine Boziji,pomiluj me gresnog
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 02/02/2012 : 14:45:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Ne moraš baš svaki dogadaj okretati ili pokušati okretati na politiku.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37805 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 02/02/2012 : 15:02:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by kosmajac

nije smesno...zbog toliko mrtvih


Naravno da nije, ali je zato tvoje pominjanje HK. Gde god stignes.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 02/02/2012 : 15:30:04  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Ne moraš baš svaki dogadaj okretati ili pokušati okretati na politiku.


ma ne okrecem nego verujem u to sto sam rekao..kome se svidja nek podrzi,kome ne,neka produzi...ne morate Vi uvek isti komentarisati moje komentare...ovde su dozvoljena razlicita misljenja,koja ne vredjaju clanove..molim lepo..sad meni ovo malo dosadjuje da odgovaram uvek na komentare na moje pisanje
ljudi situacija je ozbiljna u svetu...kriza je namerno iscenirana da se sto vise novca popljacka po svetu,iz ko zna kojih razloga..nisu imali gde legitimno udariti(mozda ce na Iran dok Obama ne udje u predsednicku trku)pa uvek proizvode krize...da se niko nigde siguran ne oseca...pa sta vam je to ste ucili iz istorije kako se autokratski vlada...tamo je bio jedan drzavnik/kralj/sah itd...sada je nadnacionalna vlada...neverovatno ali osim bukvalno par ljudi na celom ovom sajtu,nigde nisam procito razgovore na ovu temu i to me sve vise zaprepascuju
ako je neko pacifista ovda,mogu reci sa 90% sigurnosti ali 90%,da je to upravo moja malenkost(ne pitajte me otkuda to znam)...ali o ovakvim temama koje se ticu svih nas i mogu se odraziti sutra na nase medjudrzavne odnose...ma odnose svih sa svakim,zaista smesno da moderatori ne otvore jadan topic gde bi suptilno(bez vredjanja)mi istomisljenici mogli da raspravljamo/dajemo sugestije/apelujemo/osudimo ili sta vec na zadate svetske teme od strane kaganata
nije ljudi sala..djavo rovari gde smo najtanji...danas kriza..sutra manjak novca za nasu decu..onda porast nacionalizma kod nekih/ili svih..zatim montirani dogadjaji ili stvarni excesi..tu i tamo po 1000+ mrtvih i eto sranja od neprocitanog romana
kad se osvestis..a ono Boga mi ponovo greske nesavladane iz proslosti
O Boze kako je ljudsko pamcenje kratko...kako smo bezobrazni i kako olako pljujemo po dedovskim kostima
i zaista na svetu ima mnogo vise dobra od zla samo sto je to zlo bolje organizovano

Isuse Hriste sine Boziji,pomiluj me gresnog
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 02/02/2012 : 15:34:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
strava!

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 02/02/2012 : 15:41:18  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by kosmajac

quote:
Originally posted by wele

Mijenjas teze u stilu Vronskog.


dje si vele crnogosrski lafe...
koji Vronski..ko je to neki grof???
objasni ili ucutkaj Nikolaidisa


Molim te da me ne povezujes na bilo koji nacin sa Nikolaidisom i njegovim trabunjanjima
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 02/02/2012 : 15:50:01  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message
quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by kosmajac

quote:
Originally posted by wele

Mijenjas teze u stilu Vronskog.


dje si vele crnogosrski lafe...
koji Vronski..ko je to neki grof???
objasni ili ucutkaj Nikolaidisa


Molim te da me ne povezujes na bilo koji nacin sa Nikolaidisom i njegovim trabunjanjima


apsolutno dogovoreno
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 02/02/2012 : 18:07:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Shvacam ovaj tvoj veliki post, ali nije ovdje mjesto da se o tome raspravljamo. Ne možemo ništa promijeniti, a samo dobijamo priliku da se posvadamo. Jebi ga, znam da je svijet daleko od idealnog mjesta za život, ali ovdje dolazim da malo pobjegnem od stvarnosti, a ti me onda podsjecaš na nju.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 02/02/2012 : 19:14:55  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Shvacam ovaj tvoj veliki post, ali nije ovdje mjesto da se o tome raspravljamo. Ne možemo ništa promijeniti, a samo dobijamo priliku da se posvadamo. Jebi ga, znam da je svijet daleko od idealnog mjesta za život, ali ovdje dolazim da malo pobjegnem od stvarnosti, a ti me onda podsjecaš na nju.


sad se evo setih pa da te nesto priupitam
naime cuo sam cudnu stvar...drug mi isao iz Bg-a kod frenda u Siroki Brijeg..kaze da je istina, da je to grad u Evropi sa najvise mercedesa po glavi stanovnika...da li je to istina????
pitam tebe jel sam shvatio valjda da si Hercegovac???
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 02/02/2012 : 19:19:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Hahahahaha, to je i do Beograda došlo.
Mi Mostarci imamo mali milijun viceva na racun naših sjeverozapadnih susjeda, ali nije ovo mjesto da ih pricam.
Ne znam koliko je to statisticki tocna informacija, ali da imaju dosta - imaju.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

o.O 321
Junior Member



358 Posts

Member since 09/01/2012

Posted - 02/02/2012 : 19:30:47  Show Profile Show Extended Profile  Send o.O 321 a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Hahahahaha, to je i do Beograda došlo.
Mi Mostarci imamo mali milijun viceva na racun naših sjeverozapadnih susjeda, ali nije ovo mjesto da ih pricam.
Ne znam koliko je to statisticki tocna informacija, ali da imaju dosta - imaju.



Gledao sam (ima godina) dokumentarac o bivsem igracu Mostara (mogao bih mozda i da izguglam koji, ali mrsko mi je ). Dobar dokumentarac. Ova vest iz Egipta ima kakve-takve veze i sa tim dokumentarcem Citaj: Velez i Zrinjski

Ima i sa milion drugih bliskih primera No, ti pomenu Mostar, ja bejah tamo proslo leto (na 43 stepeni), a i setih se tog dokumentarca Ima li ikakve sanse da ta dva tima odigraju utakmicu tako da se navijaci ne ponasaju kao da su sisli sa grane? Ako je dokumentarac verodostojan, do sukoba dolazi i na utakmicama mladjih kategorija ova dva tima
Go to Top of Page

fred perry
Average Member

526 Posts

Member since 19/01/2008

Posted - 02/02/2012 : 19:34:15  Show Profile Show Extended Profile  Send fred perry a Private Message
ovi neredi imaju veze sa sportom i navijackim pokretom kao i oni što su se dešavali pocetkom 90ih na našim stadionima...

SAMO HAJDUK!!!
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 02/02/2012 : 19:42:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
@ o.O 321
Ja sam igrao rukomet deset godina u Zrinjskom, Velež nije bio s nama u ligi, ali smo igrali "prijateljske" utakmice. Ljudi u upravama su uvijek iznova vjerovali u ideju da nece biti problema, a bolje da ne pricam što se sve dogadalo. To izmedu Zrinjskog i Veleža je jedna gadna i duga prica, s puno politike, nacionalizma i vjerskih problema, a ovaj forum nije mjesto za te price.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25150 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 02/02/2012 : 19:44:49  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Kosmajac ce odmoriti malo, a za jakija cemo još videti.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/02/2012 : 20:25:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by kosmajac

quote:
Originally posted by wele

Mijenjas teze u stilu Vronskog.


dje si vele crnogosrski lafe...
koji Vronski..ko je to neki grof???
objasni ili ucutkaj Nikolaidisa




depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000