forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Internet, i moji ostali problemi
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 28/02/2012 : 18:06:22  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
Pozdrav! Mnogo ljudi me zna sa ovog foruma kada sam još prije koju godinu bio dosta aktivan i dosta mladi(što je utjecalo na moje razne ispade :P).
Ono što mi je ostalo koliko toliko u sjecanju na ovaj forum je da su tu ozbiljni ljudi.
Ok, sada se zajebavam! :D
No, iako ljudi nisu ozbiljni(što je po mome vrlina u odredenoj mjeri) tu su ljudi koji su mi bliski ako ni po cemu onda su to stripovi.
Ljudi koji su ili odrastali ili odrastaju uz stripove koji utjecu na njih u manjoj ili vecoj mjeri.
E sad od tih ljudi me zanimaju mišljenja i iskustva u vezi interneta koji djeluje na ljude danas.

A sada da ja kažem svoje! =)
Internet sam po sebi je super stvar i koristan izum. Da ga nije bilo ne bih znao za ovaj forum koji mi je prije par godina bio jako važan u mojoj potrazi za Zagorima, strip dogadanjima, preporukama itd.
Omogucuje komunikaciju sa drugim ljudima i još korisnih stvari i sve to stoji.
No, u zadnje vrijeme sam obuzet njegovim negativnim stranama pretežito jer sam i sam bio pod njima.
Prvo je pocelo sa flash igricama na kojima sam poceo trošiti i do par sati dnevno. No to i dalje nije bilo nešto opasno. Igrao bih se malo igrica, stavio post na forumu, pogledao nešto zanimljivo i to bi bilo to. Onda je krenuo youtube uz igrice. No i dalje sam imao vremena za stripove, prijatelje ili nešto trece. Onda je došao i facebook i druženje s prijateljima je postalo mrežno a kina i parkovi su napušteni. Tada sam i poceo sa cijelodnevnim surfanjima. No i dalje dodir sa vanjskim svijetom sam imao barem u školi.
Sve dok nije došao prvi srednje i kontraverzna igrica World of Warcraft. Prestao sam sa stripovima(Zagor uz kojeg sam naucio citati i zahvaljuci kojem sam dobio dobar broj petica iz geografije i povijesti) a u školi sam više manje životario dok se ne bih vratio doma i krenuo u pixelizirani svijet. Potrošio sam više od 150 dana života samo pred tom igricom(150 dana provedenih ZA IGRICOM ne da sam je toliko dana igrao što ne bi bilo toliko grozno). Preko vikenda bih i 12 sati proveo online.
Da ne duljim nakon par obiteljskih drama i mog... hm.... nazvat cu to spoznaje, prestao sam s time i sada sam ponovno koliko toliko zdrav :3


Vracam se u život, ponovo citam Zagore kada mi dode i planiram renovirat kolekciju uskoro, citam mange i tako.
No ono što me brine su i moji vršnjaci i nove generacije.

Pobogu još dok sam mali bio pa i kroz osnovnu parkovi su bili puni, igrali smo se a na klupicama su bili stariji koji su radili "one zloceste stvari" =)
Pa cak ako bi i pili i fumali ipak su nekako bili ljudskiji nego danas.
Premlad sam da to govorim ali je zato i tužnije što cu to reci ali sa 11 godina meni je bolna faza bila što me ne zanimaju više igracke a cigarete i alkohol su medu vršnjacima pocinjali "tek" sa 13-14 i to medu onima koji su po nama bili ološ :P

Danas mi na cesti dode klinac metar i žilet nemože reci r kako spada i traži cigaretu. nije sad na sisi ali opet ima 9 ili 10 godina???
A to je sve cesto popraceno iphonovima xy, rolex satovimaa vidim i djecu od 10 godina na facebooku a što djeca znaju objavljivati na internetu najbolje znam ja i dobar dio forumaša koji su imali prilike citati(i gledati khm khm) ono što sam objavljivao.

Moji bratici(8 i 5 godina) se igraju sa uber skupim igrackama samo zato jer im otac zabranjuje internet a kada su dolazili kod mene da se mao brinem oko njih jedino što bi radili je bilo da se tuku oko mog kompjutera.
I sam sam na sebi moga iskusiti koliko internet otuduje i koliko može socijalno zaglupiti covjeka i svaki dan to vidim medu vršnjacima.
To što se to dogada mojim braticima koji imaju OSAM I PET GODINA je meni jeziva cinjenica.

Edited by - mali od palube on 28/02/2012 18:09:50

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19321 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 28/02/2012 : 18:19:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Slažem se, pogotovo oko tih iphonea, svako djete ima bar po dva, a odrasli po pet meni je to za

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2430 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 28/02/2012 : 18:33:37  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message
A jebem li ga sta da ti kazem, ja vreme za ucenje provodom za compom(ionako nece biti nista od mene) ali kad god me zove neke napolje idem, sad je bilo hladno pa malo slabije ali kad je lepo vise sam napolju nego kuci, u parku preko puta moje zgrade ima dosta klinaca, zapravo ima nas svih uzrasta mozda zato sto je mali gradic.Nijedan vikend nisam preskocio a da ne izadjem sa drustvom..nikad nisam bio zaludjen sa igricama, mozda jedino kad sam dobio comp u 8 razredu sto je tad bilo relativno kasno ali brzo me proslo.I jebes ti svaku igricu ako cu ja zbog nje da ostanem vikendom kuci i mogu da ti kazem da je dobro to sto si prestao WOW da pikas..ma nema te sile sto bi me zadrzala u kuci vikendom.
Sad sto si tice pica i cigara to su sve naduvene price jeste da omladina pije ali vise se glupiraju i kurce, a zapravo ispadaju "seljaci" . Ja sam krenuo da pijem u prvoj godini ali sam uvek znao da se ponasam i znao sam granicu, propusio sam u trecoj i jebo bih sam seme zbog toga..

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.

Edited by - nemanja93 on 28/02/2012 18:34:33
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 28/02/2012 : 19:00:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
quote:
Originally posted by mali od palube

Sve dok nije došao prvi srednje i kontraverzna igrica World of Warcraft.



moj krizmeni kum je tu igricu igrao ko lud prije kojih godinu dana ili godinu i pol (više je ne igra, dosadila mu je) i pokušao je na to nagovorit i mene, al me nije zanimalo.
da budem iskren, ja uopce ne vidim što ima zanimljivo u toj igrici. mislim ok, razumijem da je igrica RPG i tako nešto jest zanimljivo samo po sebi, ali što ti to vrijedi kad igricu možeš igrat samo na netu?

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 28/02/2012 : 19:15:38  Show Profile Show Extended Profile
Po mom mišljenju roditelji idu linijom manjeg otpora. Kupuju im sve i svašta samo da ih puste na miru. Moji klinci i ne pomišljaju na takve stvari ne zato što im ja nedam nego nemaju vremena. Svo troje se bave sportom i idu u Glazbenu školu. Navecer dodu doma toliko umorni da su oko 21 vec u kravetu. Naravno da nemoraju svaki put ici na trening, a pogotovo ako se zaigraju sa ekipom vani. Mislim da starija kcer nije bila na netu vec 2 dana.
Što se mene tice , net mi je osnovno sredstvo sakupljanja informacija za posao.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 28/02/2012 : 20:03:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
quote:
Originally posted by nemanja93

A jebem li ga sta da ti kazem, ja vreme za ucenje provodom za compom(ionako nece biti nista od mene) ali kad god me zove neke napolje idem, sad je bilo hladno pa malo slabije ali kad je lepo vise sam napolju nego kuci, u parku preko puta moje zgrade ima dosta klinaca, zapravo ima nas svih uzrasta mozda zato sto je mali gradic.Nijedan vikend nisam preskocio a da ne izadjem sa drustvom..nikad nisam bio zaludjen sa igricama, mozda jedino kad sam dobio comp u 8 razredu sto je tad bilo relativno kasno ali brzo me proslo.I jebes ti svaku igricu ako cu ja zbog nje da ostanem vikendom kuci i mogu da ti kazem da je dobro to sto si prestao WOW da pikas..ma nema te sile sto bi me zadrzala u kuci vikendom.
Sad sto si tice pica i cigara to su sve naduvene price jeste da omladina pije ali vise se glupiraju i kurce, a zapravo ispadaju "seljaci" . Ja sam krenuo da pijem u prvoj godini ali sam uvek znao da se ponasam i znao sam granicu, propusio sam u trecoj i jebo bih sam seme zbog toga..

Fala bogu! Mislim dio sa izlascima, za pušenje i pice manje ali jebiga barem nisi socijalni kreten koji nece znati kurca o životu! Zdravo je ici van!
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 28/02/2012 : 20:04:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

Po mom mišljenju roditelji idu linijom manjeg otpora. Kupuju im sve i svašta samo da ih puste na miru. Moji klinci i ne pomišljaju na takve stvari ne zato što im ja nedam nego nemaju vremena. Svo troje se bave sportom i idu u Glazbenu školu. Navecer dodu doma toliko umorni da su oko 21 vec u kravetu. Naravno da nemoraju svaki put ici na trening, a pogotovo ako se zaigraju sa ekipom vani. Mislim da starija kcer nije bila na netu vec 2 dana.
Što se mene tice , net mi je osnovno sredstvo sakupljanja informacija za posao.

Ma moj stric isto tako upisuje klince na tenis, vodi ih na izlete i sve ali opet oni onda ne žele, dosadno im je i više ih gnjavi nego mice. Samo još više žele za komp. Ti ocito sa klincima imaš više srece =)
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46483 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/02/2012 : 20:10:30  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
jednostavno triba imat granicu,ka i za sve drugo

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39296 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 28/02/2012 : 20:46:00  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Gde si Mileru stara trandzo.. :-)))))))))))))))
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 28/02/2012 : 21:09:01  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Teško je to danas, kad je društvo u cjelini zastranilo u hedonizmu i ocit je pad moralnih vrijednosti. Da roditelji malo više racuna vode o dobrobiti svoje djece ne bi im davali pristup svemu što ih iskvari, ali eto, kad djetetu daš neki gadget onda si udario brigu na veselje. Kasnije mu daju auto, pa to nerijetko završi i tragicno.

Nama su nekad stripovi, slicice i svašta nešto bili vrhunac zabave, a eto ova današnja zaluduju se mobitelima, konzolama i takvim stvarima od najranijeg doba. Bojim se da tu nema puno pomoci. Sve je to otišlo predaleko.

Edited by - wolf on 28/02/2012 21:09:45
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 28/02/2012 : 21:43:56  Show Profile Show Extended Profile
Slažem se da je otišlo predaleko. Ali tko je kriv? Klinci? Oni sigurno nisu. Sa klincima treba razgovarati otvoreno o svemu bez fige u depu i usaditi im osjecaj odgovornosti. Znam da je to lako govoriti pogotovo kad si po cijele dane na poslu, doma dodeš živcan, žena te je.. nerazumije te itd. Ja se doslovno strgam od obaveza razvažajuci ih, ali jebi ga, nisu na ulici. Svojima ne branim net, igre i ostalo ali red se mora znati. Prvo škola, pa obaveze, pa onda igrice. Jesam li strog? Klinci kažu da jesam ali malo. Ja mislim da nisam. Istina je vjerojatno negdje izmedu.
Što se tice stripova i klinaca eto mogu se pohvaliti da sam uspio nagovoriti uciteljicu da im za lektiru da neki strip po vlastitom izboru. Isprva je bilo cudenja, ali na kraju je ispalo fenomenalno. Cak se o tome raspravljalo na Školskom vijecu kao pozitivan primjer.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4063 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 28/02/2012 : 22:28:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
Ah, vidim da smo isto godište, mali. E vidiš, imao sam i ja jednog prijatelja, super smo bili sve do... jedno sredine prvog srednje, i onda kao da je u crnu rupu upao - takode WoW. E sad, uspio se skinuti sa toga ali je ranije znao provoditi po par sati bez prekida u igraonici, a kada je namjestio i da igra kod kuce... a da ti ne pricam. Ipak, ja mislim da sve zavisi od same licnosti i samodiscipline, kao i u vecini drugih ovakvih pitanja. Baš mi se prije neki dan poznanik žalio kako puno više radi kada mu je kompjuter pokvaren... i pretpostavljam da je moguce da se nacin poimanja stvarnosti novijih generacija promijenio. Kada ja dugo sjedim za kompjuterom, neposredno posle toga, knjige i stripovi su mi previše "staticni" - narocito uporedeno sa furioznim tempom dešavanja na ekranu i ovom citavom virtuelnom vilajetu. Moj drugi prijatelj, intiman, sa cijom sam svakodnevnicom dobro upoznat, je gotovo potpuno obuzet igricama, te igranjem istih, mada su psihološki razlozi kod njega nešto drugaciji, i treba ih sagledavati drugacije (ne bih detaljnije o tome - ali, možete i sami pretpostaviti).

Tja... Ja licno mrzim sve što mi je nametnuto - može se reci, naslijedna porodicna tvrdoglavnost. Sistemi vrijednosti, iskvarena omladina, uništeno djetinjstvo... "Strašni sud društva" traje od pocetka istorije, i uvijek su starije generacije te koje se žale na "nove nacine" klinaca. Dodajmo i prelazni trenutak pocetka 21.vijeka kod nas, novu politicku konstelaciju i društvene promjene koje se pokušavaju gurati u jednom smjeru, uz brže miješanje kulture i njenih sadržaja - što stvara nešto dramaticniju i fluidniju sliku, no ipak, ne treba biti pesimista. Haha...

Edited by - Mhejl on 28/02/2012 22:34:35
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 28/02/2012 : 23:19:46  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Gde si Mileru stara trandzo.. :-)))))))))))))))

Hahahha Miler! xD
Kad se sjetim tih budalaština! xD
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 28/02/2012 : 23:26:18  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
quote:
Originally posted by Mhejl

Ah, vidim da smo isto godište, mali. E vidiš, imao sam i ja jednog prijatelja, super smo bili sve do... jedno sredine prvog srednje, i onda kao da je u crnu rupu upao - takode WoW. E sad, uspio se skinuti sa toga ali je ranije znao provoditi po par sati bez prekida u igraonici, a kada je namjestio i da igra kod kuce... a da ti ne pricam. Ipak, ja mislim da sve zavisi od same licnosti i samodiscipline, kao i u vecini drugih ovakvih pitanja. Baš mi se prije neki dan poznanik žalio kako puno više radi kada mu je kompjuter pokvaren... i pretpostavljam da je moguce da se nacin poimanja stvarnosti novijih generacija promijenio. Kada ja dugo sjedim za kompjuterom, neposredno posle toga, knjige i stripovi su mi previše "staticni" - narocito uporedeno sa furioznim tempom dešavanja na ekranu i ovom citavom virtuelnom vilajetu. Moj drugi prijatelj, intiman, sa cijom sam svakodnevnicom dobro upoznat, je gotovo potpuno obuzet igricama, te igranjem istih, mada su psihološki razlozi kod njega nešto drugaciji, i treba ih sagledavati drugacije (ne bih detaljnije o tome - ali, možete i sami pretpostaviti).

Tja... Ja licno mrzim sve što mi je nametnuto - može se reci, naslijedna porodicna tvrdoglavnost. Sistemi vrijednosti, iskvarena omladina, uništeno djetinjstvo... "Strašni sud društva" traje od pocetka istorije, i uvijek su starije generacije te koje se žale na "nove nacine" klinaca. Dodajmo i prelazni trenutak pocetka 21.vijeka kod nas, novu politicku konstelaciju i društvene promjene koje se pokušavaju gurati u jednom smjeru, uz brže miješanje kulture i njenih sadržaja - što stvara nešto dramaticniju i fluidniju sliku, no ipak, ne treba biti pesimista. Haha...

Znam da se starije generacije uvijek žale na nove, ali neznam ovo mi djeluje zaista opasno :3
Mislim da su se prije starije generacije žalile na mlade jer su jednostavno bile drugacije od njih.

Ali, ovo mislim da nije stvar toga jer ovo što se dešava je opasno mislim djeca se razbahate. Sjecam se još u osnovnoj prvi razred se bojao svih starijih, drugi svih osim nas, treci svih osim prva dva i tako. Onda kad sam bio osmi i kada smo mi trebali biti glavni u školi dode mi petašic i nabije me u jaja a nikada ga nisam vidio i još je bio takav da mu glava drito na mojoj slaboj zoni
I još u drugom(srednje) dok nam se škola nije preselila u vlastitu zgradu i dok smo je djelili s osnovnom klinci iz petih razreda nas pokušavaju gurati psuju nas i vrijedaju na oblacenje. A opet kad ga klepneš ne pomogne niš sam se još dovedeš u glupu situaciju jer ucitelji na njihovoj strani a neki se cak klinaca i boje(tocnije roditelja). Ma fuj!

Edited by - mali od palube on 28/02/2012 23:27:17
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7624 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 28/02/2012 : 23:28:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by Mhejl

Kada ja dugo sjedim za kompjuterom, neposredno posle toga, knjige i stripovi su mi previše "staticni" - narocito uporedeno sa furioznim tempom dešavanja na ekranu i ovom citavom virtuelnom vilajetu. Moj drugi prijatelj, intiman, sa cijom sam svakodnevnicom dobro upoznat, je gotovo potpuno obuzet igricama, te igranjem istih, mada su psihološki razlozi kod njega nešto drugaciji, i treba ih sagledavati drugacije (ne bih detaljnije o tome - ali, možete i sami pretpostaviti).


Briši ovo boldano dok sawitch nije vidio.
Naravno, bez uvrede, šalim se da malo razvedrim ovaj topic.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 28/02/2012 : 23:38:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by Mhejl

Kada ja dugo sjedim za kompjuterom, neposredno posle toga, knjige i stripovi su mi previše "staticni" - narocito uporedeno sa furioznim tempom dešavanja na ekranu i ovom citavom virtuelnom vilajetu. Moj drugi prijatelj, intiman, sa cijom sam svakodnevnicom dobro upoznat, je gotovo potpuno obuzet igricama, te igranjem istih, mada su psihološki razlozi kod njega nešto drugaciji, i treba ih sagledavati drugacije (ne bih detaljnije o tome - ali, možete i sami pretpostaviti).


Briši ovo boldano dok sawitch nije vidio.
Naravno, bez uvrede, šalim se da malo razvedrim ovaj topic.


A jesi i ti... :P
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3524 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 29/02/2012 : 00:44:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message
quote:
Originally posted by mali od palube

...još dok sam mali bio pa i kroz osnovnu parkovi su bili puni, igrali smo se a na klupicama su bili stariji koji su radili "one zloceste stvari" =)


Više nisi mali od palube, iako ceš ti uvek za nas biti mali od palube, koji je jednom želeo da postane moderator umesto moderatora (ko to nije procitao, propustio je najsmešniju temu na ovom forumu, bolju i od Millera)... Sad si veliki od palube i pocni i ti da radiš te "zloceste stvari", možda druga djeca ostave internet i sidu u park da gledaju (i uce)... Onda se oni tu lepo upoznaju, pocnu da se druže, steknu nove prijatelje i tako to...

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39296 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/02/2012 : 07:36:36  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by mali od palube

quote:
Originally posted by sawitch

Gde si Mileru stara trandzo.. :-)))))))))))))))

Hahahha Miler! xD
Kad se sjetim tih budalaština! xD



De, nadji taj topic majke ti da se opet iskidam od smeha...
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 29/02/2012 : 08:13:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
quote:
Originally posted by Gil-galad

quote:
Originally posted by mali od palube

...još dok sam mali bio pa i kroz osnovnu parkovi su bili puni, igrali smo se a na klupicama su bili stariji koji su radili "one zloceste stvari" =)


Više nisi mali od palube, iako ceš ti uvek za nas biti mali od palube, koji je jednom želeo da postane moderator umesto moderatora (ko to nije procitao, propustio je najsmešniju temu na ovom forumu, bolju i od Millera)... Sad si veliki od palube i pocni i ti da radiš te "zloceste stvari", možda druga djeca ostave internet i sidu u park da gledaju (i uce)... Onda se oni tu lepo upoznaju, pocnu da se druže, steknu nove prijatelje i tako to...

A majko mila ovaj s moderatorom!

I da Sawitchu eto kolega stavio link u svom postu pa uživaj :P
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2239 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 29/02/2012 : 19:49:25  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message
ljudi nisu ni svesni kako igrice znaju da uniste ljude . ovisnost kao i svka druga, malo jaca od cigareta , a malo slabija od droge. Igranje igica je meni uzelo 3 a mozda i 4 godine zivota. Sve je bilo podredjeno igrici, zivelo se za Anarchy online.... Budili smo se u 4-5 u jutro samo da bi otisli na raid. Trajalo je sve dok nismo udarili u zid i videli da ce nas igrica unistiti... Ne mogu vam objasniti koliko je opasno igranje igrica, sve pocne iz dosade, a naglo vam obuzme zivot...

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens

Edited by - masni on 29/02/2012 20:39:13
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 29/02/2012 : 20:15:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
onaj koji je igrao ogame (on line igrica) zna koliko mu moze opasti drustveni zivot:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 29/02/2012 : 21:27:26  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by mamlaz

onaj koji je igrao ogame (on line igrica) zna koliko mu moze opasti drustveni zivot:)


može mu i pasti nešto drugo

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46483 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/02/2012 : 22:46:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by masni

ljudi nisu ni svesni kako igrice znaju da uniste ljude . ovisnost kao i svka druga, malo jaca od cigareta , a malo slabija od droge. Igranje igica je meni uzelo 3 a mozda i 4 godine zivota. Sve je bilo podredjeno igrici, zivelo se za Anarchy online.... Budili smo se u 4-5 u jutro samo da bi otisli na raid. Trajalo je sve dok nismo udarili u zid i videli da ce nas igrica unistiti... Ne mogu vam objasniti koliko je opasno igranje igrica, sve pocne iz dosade, a naglo vam obuzme zivot...




Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 01/03/2012 : 18:56:30  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 01/03/2012 : 18:58:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by masni

ljudi nisu ni svesni kako igrice znaju da uniste ljude . ovisnost kao i svka druga, malo jaca od cigareta , a malo slabija od droge. Igranje igica je meni uzelo 3 a mozda i 4 godine zivota. Sve je bilo podredjeno igrici, zivelo se za Anarchy online.... Budili smo se u 4-5 u jutro samo da bi otisli na raid. Trajalo je sve dok nismo udarili u zid i videli da ce nas igrica unistiti... Ne mogu vam objasniti koliko je opasno igranje igrica, sve pocne iz dosade, a naglo vam obuzme zivot...


Ne krivi igrice ako ti nemas meru. Ja ceo zivot igram igrice, otkako imam prvi kompjuter (a to je relativno davno). Do sada jos nisam nasao taj zid o kojem pricas.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 01/03/2012 : 19:19:32  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by masni

ljudi nisu ni svesni kako igrice znaju da uniste ljude . ovisnost kao i svka druga, malo jaca od cigareta , a malo slabija od droge. Igranje igica je meni uzelo 3 a mozda i 4 godine zivota. Sve je bilo podredjeno igrici, zivelo se za Anarchy online.... Budili smo se u 4-5 u jutro samo da bi otisli na raid. Trajalo je sve dok nismo udarili u zid i videli da ce nas igrica unistiti... Ne mogu vam objasniti koliko je opasno igranje igrica, sve pocne iz dosade, a naglo vam obuzme zivot...


Ne krivi igrice ako ti nemas meru. Ja ceo zivot igram igrice, otkako imam prvi kompjuter (a to je relativno davno). Do sada jos nisam nasao taj zid o kojem pricas.

Zaista ovisi od osobe do osobe i od igrice do igrice! :/
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000