forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Liga 5 i ostali
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 23/03/2012 : 17:26:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Anži FTW!


Samo zbog Eto'o-a, drag mi je igrac.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 23/03/2012 : 17:36:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Vidit ce te kad Rijeka pocme sljedece sezone.
Volpi ce ulagat dosta kako se cini, još suradnja sa Juventusom.
Dinamo ce imati ozbiljnu konkurenciju, zato bi hajduk mogao pasti u treci plan.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 23/03/2012 : 17:39:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Ma bitno je da sagradi novi stadion kako je rekao. Jedan lijepi stadion za 20 000 ljudi + pojacanja... Bilo bi dobro da uloži recimo lovu ovako kako APOEL radi... Da kupuju jeftino, a dobro.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8235 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 24/03/2012 : 10:02:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor12

Jedan lijepi stadion za 20 000 ljudi + pojacanja...


Previše
Stadion s 10000 mista je opet previše, nikad se nece napunit. Možda jedino ako Rijeka bude dobro igrala pa se stadijon napuni kad dode na gostovanje Hajduk ili Dinamo. Možda još reprezentacija, ali to je svake prestupne, tako da se financiski to nikome ne isplati.
Pogledaj arene, pogotovo ovu splitsku. Odražavanje je preskupo.
Inace mislim da na izgradnu jednog sjedece mjesto na stadijonu treba izdvojit cca 980 eura. Barem je tako Štimac reka prije par godina

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8235 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 24/03/2012 : 10:06:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Vidit ce te kad Rijeka pocme sljedece sezone.
Volpi ce ulagat dosta kako se cini, još suradnja sa Juventusom.
Dinamo ce imati ozbiljnu konkurenciju, zato bi hajduk mogao pasti u treci plan.


Nema od toga ništa, pogledaj preoblikovanje Hajduka, narod da novce , a pitanje je oce li im glava ostat iznad vode do lita.
Novci se troše na amatere. Naš mentalitet je takav,"daj mu vecu placu bolje ce radit ili igrat"?! Da znaju trcali bi i za 500 eura i za 10 000 eura.

Tako da nema od toga ništa. Volija bi da bude drukcije, ALI nema od toga ništa.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 24/03/2012 : 14:37:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
http://gol.dnevnik.hr/clanak/svjetski_nogomet/sramotan-poraz-u-engleskoj-netalentirana-momcad-izgubila-s-nevjerojatnih-58-0.html
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/03/2012 : 00:14:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Manchester ako dobije sutra na +3
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 02/04/2012 : 23:04:33  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message
quote:
Originally posted by tex2

Nitko ne spominje u Serie B Sassuolo, njih financira talijanski gradevinski magnat Mapei, i mogli bi u prvu ligu, za Futrh je istina, svake godine su na vrhu, a onda serija poraza, vidjet cemo što ce biti ove godine? Eintracht bi se mogao vratiti u prvu ligu, a bivši ugledni prvoligaš Karlsruhe ispasti u trecu ligu, a u trecu ligu bi trebao uci i Red Bull Leipzig. Za ostanak u Bundesligi boriti ce se Kaiserslautern, Freiburg, Hertha, Augsburg, Koln i HSV.
Premierleague: Wigan bi mogao napokon ispasti, Wolves i Bolton takoder, malo iznad crte QPR i Blackburn, Championship: nitko ne spominje vrlo jako Reading, Southampton i West Ham za iravan ulazak, a kroz doigravanje bi volio da napokon uspije Cardiff, a simpaticni su mi i Hull, Brighton, dok ce neugodni biti svakako Middlesbrough, Birmingham, dok ce dva bivša prvoligaša Coventry i Portsmouth gotovo sigurno ispasti u trecu ligu!
U Championship se vraca Charlton, dva Sheffielda ce se boriti za drugog izravnog povratnika u Championship, simpaticni Stevenage, koji zadnje dvije sezone ulazi u viši rang kroz kvalifikacije, mogaobi opet, senzacionalno u Championship. League two: Wimbledon i Bradford ce ostati ovdje još jednu sezonu, dok Wimbledon godinama ide naprijed, Bradford jako potonuo, Crawley bi mogao kroz doigravanje opet rang više?

Kod Francuza se nikad ništa ne zna do kraja, malo golova pada tradicionalno, pa ce svako gol zlata vrijediti. Bastia se sigurno vraca u prvu ligu!

kad ulovim vremena budem još se malo raspisao :-)








Ovo su dvije ekipe na koje sam dobivao najvise novca(kad sam igrao naveliko)Futrh sam bio zapazio da nikako nece u prvu ligu i zadnja kola sve protiv njega,vidim da su i neki od vas zapazili to(znaci zapazili su ga svuda,a kako ja uvek vidim neke zavere u te kladionice,mislim da ce ovu godinu konacno morati da udze u prvu ligu,svi ce ici protiv njega(bar tako mislim)
Sto se tice Cardifa,pa on do lani i nije mogao da udze u premier ligu,proslu sezonu je za prvi put razigravao,a prije nije ni mogao da igra Velski klub u premier ligi(ako se ne varam)
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 08/04/2012 : 00:50:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Ja ne znam što se dešava sa Rijekom, da oni nisu u stanju zabiti gol vec 50 utakmica, a kamoli dobit utakmicu
Ništa nekako se spasit ove sezone, i onda sa Volpijevim eurima u pohod za vrh.

Drago mi je da Istra jako dobro gura prema opstanku.

Varaždin ce kao uložiti nekakvu žalbu

Mislim da su Lucko, Karlovac i Šibenik drugoligaši, Ceka se treci.
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 12/04/2012 : 10:39:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message
Borusija 99% opet prvak Njemacke nakon pobjede na Bajernom.
Potpuno zaslužena odbrana titule.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

radulovic marko
Senior Member



Saint Vincent and Grenadi
2826 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 12/04/2012 : 10:47:41  Show Profile Show Extended Profile  Send radulovic marko a Private Message
Marselj pustio Monpelje,kako su od njih i trazili navijaci....Ne znam o cemu se radi ali sam cuo da se pominju neke stvari iz proslosti....Istakli parolu na prethodnoj utakmici onemogucite P.S.Z.da bude prvak,pustite monpelje i ne zaboravite stvari iz proslosti...

Nema,nema niko tako lepe dragane.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30712 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 12/04/2012 : 10:48:08  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
odlicna utakmica jucer, drago mi je zbog Dortmunda!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/04/2012 : 10:51:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Navijam inace za Dortmund, a i bilo tko prvak samo ne guzicari iz Bayerna.

Takoder navijam i za Montepellier, kada je bio u drugojigi.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13432 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 13/04/2012 : 23:37:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by Imrahil

Što, šta fali Greutheru?

Vidi se da ne pratis. Poslednjih 10 godina otprilike Greuther razvaljuje sve do marta, onda pocne da pusta i prodaje i zavrsi 4-5. :D



Izgleda su se omastili od prodaja i odlucili da budu pošteni
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000