forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Batman je homoseksualac.
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 02/05/2012 : 11:17:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

radijo sam u firmi,42 radnika,26 zena ,15 muskaraca i "on". on je otkrijo nakon nekog vremena svoje nagone. i kako to ide,podjebavali smo ga,i zene cak. netko vise netko manje. njemu prikipilo i otisao sefu. svi smo dobili teske opomene! sef nam je spominjao i mogucnost prijave muriji. sta mislis kako je nama bilo?



Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8422 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 02/05/2012 : 11:41:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

anto-nocas mi imrahil rece da je bila ta rasprava vec. i ja onda upita "koje pobjedijo". imao sam neki los predosjecaj.i eto sad vidim da ih ima. pocnu vrijedjati boga i krscanstvo,a ni u jednoj vjeri nema mjesta za njih. i onda uvjek i prvo scim pocnu,jest tolerancija i diskriminacija. jesuli roditelji svama ponosni?



Koga dal to ima? Odraslih ljudi na ovom forumu? Da, na svu srecu ih ima.
Spominješ Boga, a razmišljanja i uvjerenja ti nemaju apsolutno nikakve veze s njegovim ucenjem. Ako je itko uvreda za kršcanstvo to su ljudi poput tebe, puni mržnje i netolerancije. I molim te ne spominji nicije roditelje, nego se rade prvo pogledaj u ogledalo..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 02/05/2012 : 11:42:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Uh jesem ti! Zahebancija na temu Zagorove i Batmanove seksualne orijentacije ovdje postaje ni manje ni više nego "bolesna propaganda". Pa se potežu termini kršcanstva, vjere i odnosa prema Bogu, a u svim religijama (valjda su i druge jednako dobre kao i naše, ili nisu? i koje su to uopce naše??) pedofilski se skandali otkrivaju na tjednoj bazi. Pa se iz neznanja ili malicioznosti pedofilija izjednacava s homoseksualizmom, uz nudenje metoda za "cišcenje" i "sredivanje" kakve je još odavno prakticirao stanoviti soboslikar.

Kako je malo potrebno da klica fašizma pusti korijen. Preporucam gledanje Dragojeviceve "Parade" i osobito citanje sjajne knjige Rastka Mocnika "Koliko fašizma"!


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8422 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 02/05/2012 : 11:42:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta
pa ti su ti najgori!!! vi morate shvatiti,da su se pederi svugdje uvukli. to je rak citavog covjecanstva. nema gdje ih nema. u 60tim i jos u 70tim,u njemackoj pederluk je bio boze sacuvaj.a danas su ministri.a ti "svecenici" su najgori zato sto iskoristavaju, ljudsku potraznju biti u blizini boga. ja kazem ovo-zagor nije peder i vi pederi nekoristite njegovo ime za vas bolesnu propagandu.



Ako s ovom recenicom nisi zaslužio ban, ne znam ko je..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 02/05/2012 11:43:46
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 02/05/2012 : 12:09:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Tutta
pa ti su ti najgori!!! vi morate shvatiti,da su se pederi svugdje uvukli. to je rak citavog covjecanstva. nema gdje ih nema. u 60tim i jos u 70tim,u njemackoj pederluk je bio boze sacuvaj.a danas su ministri.a ti "svecenici" su najgori zato sto iskoristavaju, ljudsku potraznju biti u blizini boga. ja kazem ovo-zagor nije peder i vi pederi nekoristite njegovo ime za vas bolesnu propagandu.



Ako s ovom recenicom nisi zaslužio ban, ne znam ko je..

zagor nije peder!!! isus kristus je svima nama spas!!! covjek nemora u boga vjerovati,al ako je dobar covjek,bog vidi i njega. za druge vjere to isto vrijedi.napravite topic gdje se morete "outenit". pa da vidimo kolko zamopouzdanja imate.


Baustelac, aj' idi douci maternji malo, procitaj "Nasilje u Darkwoodu" jos 20 puta i ponovi 50 zdravo marija, pa se vrati da pricas sa civilizovanim svetom.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 02/05/2012 : 12:19:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Mislim da je manji greh reci da je Zagor peder nego tvrditi da si Zagor fan i nemati nasilje u darkwoodu. :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 02/05/2012 : 12:25:18  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message
Ma jebeš Zagora;)
da se vratimo na Batmana, ajde racimo da nije nije gej, ali ima barem jednog gejasatog fana ili mi se to samo cini :))



a jel` ko ovo citao, jeli cemu? nekako mi je malo mi sumljiv ovaj brko šišmiš ne znam zašto.








Go to Top of Page

regar
Senior Member

Serbia
1187 Posts

Member since 15/02/2008

Posted - 02/05/2012 : 12:27:55  Show Profile Show Extended Profile  Send regar a Private Message
Kuda bre ode ova rasprava. Ja ne volim gejeve, pedere, homoseksualce, kako god ih krsitite, ali nemam neodoljivu zelju da ih lecim, spalim ili prebijam.

Ovde me samo nervira sto se jedna homoseksualna teorija primenjuje na jednog strip junaka i to tako bedno da je to strasno. Nervira me ta kampanja da se neki simboli macizma proglasacvaju homoseksualizmom.

Dao sam primer stripa Gea gde je jedan od sporednih likova peder. Meni nije smetao ni taj lik, niti seksuialno opredeljenje bilo koga u stripu, sve se savrseno uklapalo u pricu. Nije mi strip ogavan, naprotiv, jedan od boljih koje sam citao, nisam bojkotovao ili nesto trece.

Dakle cak i kada postoji otvoreni homoseksualizam u stripu, to nije strasno i ne vredja ni najtvrdokornije fanove, barem ja tako mislim.

Nervira me kada se naknadno tumace junaci kojima se traze karakteristike skrivenog homoseksualca. Posto smatram da latentni homoseksualizam ne postoji, ili jesi ili nisi, onda nema potrebe ni da se tako tumace neke stavri u pop kulturi, ne samo u stripu nego i u ostalim oblastima.

I dajte da se ova tema ne pretvori u sukob vernika i ateista, anti i pro gej lobija i slicno. Povod za ptvaranje teme je ipak bio vezano za strip, tacnije za jednog svima nama dragog strip junaka.

Žene imaju PROBLEM za svako rješenje!-
Stephen W. Howking
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46621 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/05/2012 : 12:56:27  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Jel poenta ljubavi stvaranje zivota ? Jel dobra crkva nasa progoni i parove bez dece ?



vidiš to je ovde zanimljiva tema.isti likovi šta laju po tv-u o izumiranju ,padu nataliteta i slicno se usput protive i umjetnoj oplodnji.(!?)
jebešga ja tu logiku ne kužin

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8422 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 02/05/2012 : 13:02:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Tutta
pa ti su ti najgori!!! vi morate shvatiti,da su se pederi svugdje uvukli. to je rak citavog covjecanstva. nema gdje ih nema. u 60tim i jos u 70tim,u njemackoj pederluk je bio boze sacuvaj.a danas su ministri.a ti "svecenici" su najgori zato sto iskoristavaju, ljudsku potraznju biti u blizini boga. ja kazem ovo-zagor nije peder i vi pederi nekoristite njegovo ime za vas bolesnu propagandu.



Ako s ovom recenicom nisi zaslužio ban, ne znam ko je..

zagor nije peder!!! isus kristus je svima nama spas!!! covjek nemora u boga vjerovati,al ako je dobar covjek,bog vidi i njega. za druge vjere to isto vrijedi.napravite topic gdje se morete "outenit". pa da vidimo kolko zamopouzdanja imate.



O cemu trabunjaš pomahnitali križaru? Ko smo to mi??

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Batta
New Member



127 Posts

Member since 16/07/2011

Posted - 02/05/2012 : 13:15:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Batta a Yahoo! Message  Send Batta a Private Message
Batman derpe ...

http://corbaatilaart.blogspot.com/
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20757 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 02/05/2012 : 13:32:51  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
Ne verujem da je Betmen derpe.Sigurno je zveknuo Cat woman (još ako je zgodna kao Hali)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13384 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 02/05/2012 : 13:33:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Sto bi ovo bio lep svet da ukinu dobre "krscane" i "hriscane", da nam svima svane.



Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 02/05/2012 : 13:36:40  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message
Jebote, pa ti idioti prave i od fiktivnog lika VIP licnost za "Skandal","Svet plus" i slicne "literature"...Jos malo pa ce da stave na mrezu clanak sa podnaslovom "Betmen menja tocak svog automobila" ili "Naroljan do daske 'vatao Beyonce"...Alo BRE!!!

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13384 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 02/05/2012 : 13:40:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
quote:
Originally posted by wele
Bitno da ima mjesta za svestenike pedofile koji voze dzipove sa zatamnjenim staklima koji kostaju boga oca i imaju svoje licno obezbedjenje.



zaboravio si i platu od 1500 evra.
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 02/05/2012 : 14:20:38  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Tutta
pa ti su ti najgori!!! vi morate shvatiti,da su se pederi svugdje uvukli. to je rak citavog covjecanstva. nema gdje ih nema. u 60tim i jos u 70tim,u njemackoj pederluk je bio boze sacuvaj.a danas su ministri.a ti "svecenici" su najgori zato sto iskoristavaju, ljudsku potraznju biti u blizini boga. ja kazem ovo-zagor nije peder i vi pederi nekoristite njegovo ime za vas bolesnu propagandu.



Ako s ovom recenicom nisi zaslužio ban, ne znam ko je..

zagor nije peder!!! isus kristus je svima nama spas!!! covjek nemora u boga vjerovati,al ako je dobar covjek,bog vidi i njega. za druge vjere to isto vrijedi.napravite topic gdje se morete "outenit". pa da vidimo kolko zamopouzdanja imate.



O cemu trabunjaš pomahnitali križaru? Ko smo to mi??



"u isusu je spas",siguran sam da isto to govore svestenici djeci koju su silovali.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 02/05/2012 : 14:41:47  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Tutta
pa ti su ti najgori!!! vi morate shvatiti,da su se pederi svugdje uvukli. to je rak citavog covjecanstva. nema gdje ih nema. u 60tim i jos u 70tim,u njemackoj pederluk je bio boze sacuvaj.a danas su ministri.a ti "svecenici" su najgori zato sto iskoristavaju, ljudsku potraznju biti u blizini boga. ja kazem ovo-zagor nije peder i vi pederi nekoristite njegovo ime za vas bolesnu propagandu.



Ako s ovom recenicom nisi zaslužio ban, ne znam ko je..

zagor nije peder!!! isus kristus je svima nama spas!!! covjek nemora u boga vjerovati,al ako je dobar covjek,bog vidi i njega. za druge vjere to isto vrijedi.napravite topic gdje se morete "outenit". pa da vidimo kolko zamopouzdanja imate.

Jao, Bože, još jedan... Da mi se da, kvotao bih sve postove ovog lika, kakav
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 02/05/2012 : 15:12:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
betmen je gej. on i tiger jack. to je jasno.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 02/05/2012 : 15:14:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Tutta, ajde polako sa nekim izjavama...nema potrebe za napadanjem i vrijedanjem.
A Vi ostali - isto pomalo...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37453 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 02/05/2012 : 15:45:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

betmen je gej. on i tiger jack. to je jasno.


ej, za sismisa me zaboli ali ne diraj mi Navaha









ostale gluposti ne bi ni komentirao, jedino se pomalo bojim buducnosti gdje ce, vjerovatno, biti sve vise likova kao ovaj Tutta, sram me da djelimo isti vazduh



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 02/05/2012 : 16:03:56  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
@ Tutta jesi li ti uopce upoznao iti jednog homoseksualca da kažeš kako je on bolestan i da ti se rada nekakva mržnja prema njemu

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 02/05/2012 : 16:22:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Tutta je udaljen sa foruma zbog neprimjerenog ponašanja. Nadam se da to više nece biti potrebno na ovoj temi i da cemo odsad svi poštivati pravila.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 02/05/2012 : 16:25:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Tutta je udaljen sa foruma zbog neprimjerenog ponašanja. Nadam se da to više nece biti potrebno na ovoj temi i da cemo odsad svi poštivati pravila.


Predlažem kluc
edit: dobio je trajni ban ili?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 02/05/2012 16:25:32
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24765 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 02/05/2012 : 16:26:34  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Mladjo, ne mešam se u tvoje odluke, samo se nadam da ce i ostali dobiti ban. Na primer ovi koji su komentarisali religiju, iako je zabranjeno.
Ako misliš da nema potrebe, poštujem tvoju odluku.: )

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 02/05/2012 : 16:40:45  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Polako, ne stignem sve, na poslu sam:)) Minutu mi daj:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000