forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 SP 2012. Finska/Švedska
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 05/05/2012 : 21:22:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Iako to moj nick sugerira, ne pratim. Nema Teemua u repki.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30715 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 06/05/2012 : 07:14:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Nikad Finci pred svojom publikom nisu osvojili zlato, pa cak niti medalju! Organizirali su dosad 6 turnira i završavali redom na sedmom, cetvrtom, te cetiri puta zaredom petom mjestu. Tradicije se ruše, no ova nije na strani Finaca.

quote:
Originally posted by tinton

Da, teško da ce Slovenci daleko dogurati bez Kopitara.Ali svejedno i susjedi imaju moju podršku

Inace, mislim da ce prvak ipak biti Finska,medalju bi mogla osvojiti Kanda, a i Njemacka i Švicarska bi mogli iznenaditi.


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30715 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 06/05/2012 : 07:22:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Kane je imao sjajnu sezonu, ne znam zašto braca Sedin nisu u sastavu Švedske? S njima bi Švedska bila još jaca, a došli su sa prejakim sastavom Ericsson, Zetterberg, Franzen, Alfredsson, i sjajni Fasth na golu, vidjevši tko je došao na ovo SP otpisao bih Cehe, Švedi, Finci, Rusi i Canadani imaju najjaci roster, Cesi jucer potpuno razocarali, iako s njima nikad ne znaš, mislim da su preslabi na ovom turniru.

quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by Argus

Obozavam hokej,narocito nase Medvjede.Uvazavam cjenjeno misljenje naseg velikog znalca o sportu(Texa2-covjek sve prati i zna).Srce mi je uvijek uz Fince a poslije njih Kanadane,Ruse i Cehe.Amere ne volim,pitam se imali uopce koji tamnoputi igrac hokeja?



na ovom prvenstvu igra Evander Kane. Iginli je samo otac bio crnac. I naša reprezentacija je pre desetak godina imala crnca na golu--Stanley Reddick. igrao je par godina za Olimpiju


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 06/05/2012 : 10:06:14  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Rusija? Bez Kovalchuka, Ovechkina i Radulova? Teško. Za Švedane si u pravu, oni bi mogli osvojiti trofej, ali za Kanadane ne vjerujem, eventualno drugo mjesto, takoder su ošteceni zbog NHL -a, ne koliko Ameri, Slovaci, Cesi i Rusi, ali ošteceni jesu.

quote:
Originally posted by tex2

Kane je imao sjajnu sezonu, ne znam zašto braca Sedin nisu u sastavu Švedske? S njima bi Švedska bila još jaca, a došli su sa prejakim sastavom Ericsson, Zetterberg, Franzen, Alfredsson, i sjajni Fasth na golu, vidjevši tko je došao na ovo SP otpisao bih Cehe, Švedi, Finci, Rusi i Canadani imaju najjaci roster, Cesi jucer potpuno razocarali, iako s njima nikad ne znaš, mislim da su preslabi na ovom turniru.

quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by Argus

Obozavam hokej,narocito nase Medvjede.Uvazavam cjenjeno misljenje naseg velikog znalca o sportu(Texa2-covjek sve prati i zna).Srce mi je uvijek uz Fince a poslije njih Kanadane,Ruse i Cehe.Amere ne volim,pitam se imali uopce koji tamnoputi igrac hokeja?



na ovom prvenstvu igra Evander Kane. Iginli je samo otac bio crnac. I naša reprezentacija je pre desetak godina imala crnca na golu--Stanley Reddick. igrao je par godina za Olimpiju




Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30715 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 06/05/2012 : 12:08:57  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Malkin jucer sam dobio Latviju, tu je i Datsyuk, moguci su dolasci svima nakon prvog kruga, Rusi i bez zvijezda bi bili uvijek konkurentni, a imaju i motiv više, lani su ostali bez medalje, mabiti ce ovo prvenstvo vrlo tvrdo, nijanse ce odlucivati, Švedi su me jucer oduševili!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 06/05/2012 : 14:52:31  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by tex2

Malkin jucer sam dobio Latviju, tu je i Datsyuk, moguci su dolasci svima nakon prvog kruga, Rusi i bez zvijezda bi bili uvijek konkurentni, a imaju i motiv više, lani su ostali bez medalje, mabiti ce ovo prvenstvo vrlo tvrdo, nijanse ce odlucivati, Švedi su me jucer oduševili!


Ma i Malkin i Datsyuk su odlicni, ali što ce biti kada dodu teže momcadi, nece moci puno. Z avede se slažem

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30715 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 10/05/2012 : 13:00:26  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
http://gol.dnevnik.hr/clanak/ostali_sportovi/pogledajte-nogometnu-asistenciju-svicarskog-hokejasa.html

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 11/05/2012 : 22:46:37  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message
Veceras su igrane dvije sjajne utakmice: Finska-Kanada 3:5 i Svedska-Rusija 3:7...Interesantno je da su oba domacina porazena nakon vodjstva 3:1... Malkin bio fenomenalan, skoro je sam unistio Svedjane...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30715 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 12/05/2012 : 06:53:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Istina, dvije poslastice jucer, Malkin briljira, baš kao i cijelu sezonu! Ove 4 reprezentacije su uz Amere pokazale najviše do sada!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 12/05/2012 : 08:33:26  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Ovaj komentator na SPTV-u nije normalan: "Opet oduzimaju loptu...ispricavam se pak"

"Lopta kod Zetteberga"


Što se tice u takmice sam iznenaden, Švedani su bili odlicni, ali kad je krenulo provociranje s obje strane Švedi su manje izdržali, Franzen je doslovno puko, a Malkin i ekipa su to iskoristili.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30715 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 17/05/2012 : 18:34:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Ispadoše Canadani od Slovaka 3:4, zasad uz Slovake Rusi u 1/2F!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30715 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 17/05/2012 : 18:47:51  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Rusima došao Ovechkin, i odmah zabio!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 17/05/2012 : 20:57:49  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
Finci zabil 8 sek prije kraja...
Cesi vode nakon 1. sa 2:1!
Osim Finaca nijedna meni draga repka nije u polufinalu (:

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30715 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 18/05/2012 : 15:16:33  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Slovacka, Finska, Ceška i Rusija, dugo nije bilo Slovaka u borbi za medalje, a dugo nije bilo i nikoga sa americkog kontinenta izvan 1/2F.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 18/05/2012 : 21:44:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Ajmo Finska!!!

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16348 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 18/05/2012 : 22:42:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16348 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 20/05/2012 : 00:02:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Sutra finale Slovacka - Rusija. Rusi pokidali Fince, a i Slovaci prilicno lako izasli na kraj sa favorizovanim Cesima, mada na 1:1 je moglo da ode na bilo koju stranu.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 20/05/2012 : 02:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message
Drago mi je zbog Slovaka (isto bi mi bilo i da su Cesi prosli, jednako su mi simpaticni) ali Rusi su Rusi... Malkin je poludio...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 20/05/2012 : 12:33:49  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
Malkin stvarno igra iznimno ovo prvenstvo!!!
Ali imam osjecaj da danas Slovaci opet dobijaju, previše su Rusi razbili Fince da bi opet dobili tekmu...

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16348 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 20/05/2012 : 20:42:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Melju Rusi!

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 20/05/2012 : 21:02:42  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

Melju Rusi!



Samo nek` nastave ovako i ja se ne bih bunio...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 20/05/2012 : 21:15:13  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
nisu normalni....svaka im cast, vec dugo nije bilo ovak nadmocne repke!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 20/05/2012 : 21:45:08  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message
Na kraju ispade da su se najvise "napatili" sa Norveskom, zaista sjajan turnir za njih... zasluzeno zlato...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16348 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 20/05/2012 : 21:59:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Neverovatni Rusi, sa samo sedmoricom HNL igraca... samleli su sve ekipe... lete po terenu kao zmajevi, tehnika im je vanzemaljska
UH, samo da osvoje sledecu Olimpijadu.


Mala zamerka samo, mogli su na neki nacin da ovo zlato posvete ekipi Lokomitive iy Jaroslavlja.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 20/05/2012 : 22:32:48  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

[green]Neverovatni Rusi, sa samo sedmoricom HNL igraca... samleli su sve ekipe... lete po terenu kao zmajevi, tehnika im je vanzemaljska



quote:
Originally posted by Caleb
UH, samo da osvoje sledecu Olimpijadu.


a tu budu Kanadani došli malo jaci!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000