forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Please po jedno glasovanje!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 09/05/2012 : 19:42:38  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message
quote:
Originally posted by elfak nish

quote:
Originally posted by kerber

quote:
Originally posted by King Warrior

glasao sam za nju i za Djurdjicu Stavrevu.
Djurdjica dobra maca, reko sevap je


Ma zasto ti trosis taj klik na neku si tamo Dzurdzicu,ugledaj se na fikusa i lwooda...glasali ljudi po dvaput


Ja zamolio cimere pa si dobio 4 glasa
Tj ona


Hvala druze,eto podrska stize cak iz Norveske
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 09/05/2012 : 19:56:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
Done!

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 09/05/2012 : 20:12:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Glasao. Za jednog deckica, baš mi je sladak...

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/05/2012 : 20:34:11  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by kerber

quote:
Originally posted by King Warrior

glasao sam za nju i za Djurdjicu Stavrevu.
Djurdjica dobra maca, reko sevap je


Ma zasto ti trosis taj klik na neku si tamo Dzurdzicu,ugledaj se na fikusa i lwooda...glasali ljudi po dvaput



kad doden kuci udricu i treci put

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

gibica
Junior Member



Serbia
488 Posts

Member since 22/03/2009

Posted - 09/05/2012 : 21:26:16  Show Profile Show Extended Profile  Send gibica a Private Message
Glasao

I don't care to belong to a club that accepts people like me as members.
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 09/05/2012 : 21:58:55  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message
Eto jedan glas i od mene ;)
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1556 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 09/05/2012 : 22:45:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message
Glasao sam 5 puta :)

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 09/05/2012 : 22:52:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Dao joj 2 glasa!

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4091 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 09/05/2012 : 23:09:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message
quote:
Originally posted by Andrej

Glasao sam 5 puta :)





Svaka cast!
Ja nisam mogao ni dva puta glasati!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/05/2012 : 23:22:50  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
evo i moj treci glas.
stavia san i na fejs,pa ce skupit još koji

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/05/2012 : 23:23:55  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
hehe,opet je uvatilo.znaci 4 glasa dosad.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1556 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 09/05/2012 : 23:44:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

hehe,opet je uvatilo.znaci 4 glasa dosad.


Evo i meni šesti

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 10/05/2012 : 01:13:31  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by kerber

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by 1Euro

ja bi glasao ali ne znam kako.....mislim ne znam citati cirilicu pa eto ne znam gdje treba šta "stisnuti" kako bi se glasalo....
Nadam se da ce svejedno pobjediti!





imena ti pišu na latinicu,to znaš citat jelda?



vidi stvarno.... uopšte nisam "scrolao" dolje, jer sam odmah odustao kada sam vidio da ima na cirilici ( i nisam se potrudio da još više energije ulažem...), ma svejedno, smori me ova cirilica, jer ne znam to citati pa ne znam uopšte o cemu se radi, ni ništa. Znam da ima neko glasanje ali za šta? Za miss Makedonije, ili susjedne ulice ili šta? A i bojkotiram glasanje jer mi nitko nije poslao razglednicu iz Makedonije haha. Neka ova djevojka meni pošalje razglednicu pa cu glasati za nju.
Inace želim joj da pobjedi!
Eto, bar sam se potrudio i javio u topik ( i to je nešto).....


Ma ne glumi da neznas cirilicu,moj sin je 4 godina pa zna,zar te nije sramota a razglednicu cu ti poslati ja,neznam zasto ti je,ali ako treba poslacu ti,posalji mi podatke na mail i poslacu ti.

Inace ovoj devojci veoma znaci da pobedi,ili bar da bude u onim sa puno glasova, naravno i meni znaci da joj pomognem koliko toliko

hvala svima sto ste glasali.




Glasao! Barem mislim...kliknuo sam najprije na sliku i ništa osim što se slika povecala, onda sam kliknuo na njezino ime opet ništa onda sam kliknuo na one neke znakove (haha) i mislim da je to to ,jer prije je imala 124 a sada ima 125, SRETNO DJEVOJKO!!! Koliko sam video ona ima daleko najviše glasova tamo ostale imaju po 20 i slicno, iako mi se svidja neka Djurdica i Elena Talevska ali nisam joj dao glas, da ne dižem konkurencu...a i neke druge so veoma lijepe ali ne znam procitati imena.
Inace fora je bila, ja sam najprije mislio kako se trebam registrirati pa sam ispunio ono tamo ime i prezime i mejl i slicno, kada shvatim da se tamo prijavim ako želim da drugi glasaju za mene haha....pa sam brzo pobrisao, hvala bogu nisam sliku stavio haha.
Cirilica je "kineski" za mene.....

Edited by - 1Euro on 10/05/2012 01:21:29
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 10/05/2012 : 01:37:33  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

evo i moj treci glas.
stavia san i na fejs,pa ce skupit još koji


Uhh,covece polako malo,pa na kraju ces ti ispasti zasluzniji od mene za eventualnu pobedu,i nagradu od vikend za dvojicu ce morati pripasti tebi,a to mi se nimalo ne dopada
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 10/05/2012 : 06:57:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message
Glasao i ja
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/05/2012 : 11:21:58  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by kerber

quote:
Originally posted by lwood

evo i moj treci glas.
stavia san i na fejs,pa ce skupit još koji


Uhh,covece polako malo,pa na kraju ces ti ispasti zasluzniji od mene za eventualnu pobedu,i nagradu od vikend za dvojicu ce morati pripasti tebi,a to mi se nimalo ne dopada



ma daj nemoj me nasmijavat.ovo je samo prijateljska pomoc.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 10/05/2012 : 14:38:50  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by kerber

quote:
Originally posted by lwood

evo i moj treci glas.
stavia san i na fejs,pa ce skupit još koji


Uhh,covece polako malo,pa na kraju ces ti ispasti zasluzniji od mene za eventualnu pobedu,i nagradu od vikend za dvojicu ce morati pripasti tebi,a to mi se nimalo ne dopada



ma daj nemoj me nasmijavat.ovo je samo prijateljska pomoc.


Ma salim se bre
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 16/05/2012 : 14:37:06  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
i kako je završilo?
Jel pobjedila?
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 19/05/2012 : 15:21:03  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message
Nije,ja sam joj prikupuo odavde nesto glasova,ali ona se nije smarala na druge strane,a mogla je valjda..ko joj kriv
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 19/05/2012 : 15:28:10  Show Profile Show Extended Profile
I ti si mi neki makro.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 19/05/2012 : 15:32:15  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message
nisam makro ,devojka radi kod mene na sanku,pa me zamolila za pomoc,valda je cula za solidarnost clanova stripovi.com
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4091 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 20/05/2012 : 00:22:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

I ti si mi neki makro.




Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4091 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 20/05/2012 : 00:23:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message
quote:
Originally posted by kerber

Nije,ja sam joj prikupuo odavde nesto glasova,ali ona se nije smarala na druge strane,a mogla je valjda..ko joj kriv




Bas steta!
Ko je pobedio?
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 23/05/2012 : 02:43:37  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message
nemam pojma,nisam pratio do kraja.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000