forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Strip sastanak u Sarajevu
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 18/12/2002 : 02:10:16  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
jebem mu slike nikako da mi ih otvori sve do kraja.
ljudi ovo moramo hitno opet organizovati.to je nevjerovatan dozivljaj.gastone ljudina si i po.zeljko a i svi ostali koji niste mogli(htjeli)doci opet napominjemo ne znate sta ste propustili.ostale sam sve znao tako da ih necu komentarisati
sejo jarane kad budes dolazio u bih maksuz organizujemo jedan strip sastanak.don't worry otici ces i na bradinu
PS:oni strip albumi su odlicni isplatili su se svakog dinara

Jedna Stara Indijanska Legenda Kaze:
sinoc sam suzama lijepila tapete,
sanjala sam i tebe i dijete...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17756 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/12/2002 : 09:58:06  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
je rajt



Ja sam sam sebi legenda, mada drugima nisam!
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 18/12/2002 : 10:01:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Sta rece Zeljko, to sto se tebi ne svidja druziti se sa nama, ne znaci da nama ne moze biti lijepo...

I still remember the face of My father...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17756 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/12/2002 : 10:01:30  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
vertere vidim da ti je novcanik BIO pun love

šta si to fino kupio

Ja sam sam sebi legenda, mada drugima nisam!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 18/12/2002 : 13:31:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
Hehe, prvi put vidim Gastona i nekako mi izgleda strogo, vojnicki tip. Da ne pišu imena, ja bih ovako pridružio slike i imena: Leopold IV = Gaston, Gaston = Heyoka, verter = onaj visoki, neki skroz drugaciji lik = Leopold IV

Onda sam olovom pogasio sva svjetla u toj rupi i izašao.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6140 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 18/12/2002 : 13:51:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Svaka cast na ovom skupu momci.Zato i volim ovaj forum i sajt opcenito jer nudi priliku sklapanje novih prijateljstava a to je ono najvažnije.
Mada mi neke stvar nisu jasne:Neko svakodnevno dolazi na ovaj forum i razgovara sa drugima a onda ne dode na skup koji je u njegovom gradu?!!!
Zamislite da se neko sa ovog foruma(bilo tko) najavi i kaže da prolazi kroz Ljubljanu.Meni je moralna obaveza da kolegu docekam kako dolikuje i barem porazgovaram uz pice ako ništa drugo..

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

steinbrenner
Average Member

Croatia
603 Posts

Member since 26/03/2002

Posted - 18/12/2002 : 14:04:43  Show Profile Show Extended Profile  Send steinbrenner a Private Message
pitanje za sarajlije: za novu bi u sarajevo pa me zanima znade li netko neki jeftini pansion, hostel ili stogod slicno di bi se moglo prespavat noc, dvije?

A TKO MENE PITA HOCU LI MISTER NOA?
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 18/12/2002 : 14:13:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Svaka cast na ovom skupu momci.Zato i volim ovaj forum i sajt opcenito jer nudi priliku sklapanje novih prijateljstava a to je ono najvažnije.
Mada mi neke stvar nisu jasne:Neko svakodnevno dolazi na ovaj forum i razgovara sa drugima a onda ne dode na skup koji je u njegovom gradu?!!!
Zamislite da se neko sa ovog foruma(bilo tko) najavi i kaže da prolazi kroz Ljubljanu.Meni je moralna obaveza da kolegu docekam kako dolikuje i barem porazgovaram uz pice ako ništa drugo..

Bond.James Bond.



Odlicno receno, Aco.

Onda sam olovom pogasio sva svjetla u toj rupi i izašao.
Go to Top of Page

Slovenac
Senior Member

Slovenia
1759 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 18/12/2002 : 14:18:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Slovenac a Private Message
Ma Aco se samo šalio. Ja svaki dan prolazim pored Ljubljane, a nikad me nije docekao.

Janez. Janez BLOND.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17756 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/12/2002 : 16:18:40  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
quote:
Originally posted by steinbrenner

pitanje za sarajlije: za novu bi u sarajevo pa me zanima znade li netko neki jeftini pansion, hostel ili stogod slicno di bi se moglo prespavat noc, dvije?

A TKO MENE PITA HOCU LI MISTER NOA?




30 KM Banana city

150 KM Bosna

300 Holiday inn

prosudi sam o kvaliteti

Ja sam sam sebi legenda, mada drugima nisam!
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 18/12/2002 : 16:28:28  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
sa KM vjerovatno mislis na km=kilometre ;-)))!

Freedom, baby... is never having to say you're sorry.


Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17756 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/12/2002 : 16:36:02  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

sa KM vjerovatno mislis na km=kilometre ;-)))!

Freedom, baby... is never having to say you're sorry.






nemam volje da razmišljam da li me zezaš ili misliš ozbiljno

KM = bogovska valuta marka

Ja sam sam sebi legenda, mada drugima nisam!
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 18/12/2002 : 17:51:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by stinky
Hehe, prvi put vidim Gastona i nekako mi izgleda strogo, vojnicki tip.



Namjerno sam tako ispao da bih te poplašio pred bilateralne olimpijske igre koje ce se održati u Makarskoj tamo negdje u 2003. godini.



And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 18/12/2002 : 20:53:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Evo, ja vec radim na novoj tabli za Bradinu, ima da napravimo pravu gozbu kada Bradina dobije ime koje joj historijski pripada:

PISONJINO I ZUGINO SELO

In Memoriam
Nermin Zugic ZUGA, koji je poginuo 1992. godine

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?

Edited by - SejoSexon on 18/12/2002 21:02:52
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 18/12/2002 : 20:59:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Svaka cast na ovom skupu momci.Zato i volim ovaj forum i sajt opcenito jer nudi priliku sklapanje novih prijateljstava a to je ono najvažnije.
Mada mi neke stvar nisu jasne:Neko svakodnevno dolazi na ovaj forum i razgovara sa drugima a onda ne dode na skup koji je u njegovom gradu?!!!
Zamislite da se neko sa ovog foruma(bilo tko) najavi i kaže da prolazi kroz Ljubljanu.Meni je moralna obaveza da kolegu docekam kako dolikuje i barem porazgovaram uz pice ako ništa drugo..

Bond.James Bond.

Slazem se. Ja bi svakog clana foruma docekao sa orkestrom "Ibro Dirka & New Primitivs"

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 18/12/2002 : 21:16:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
seifild se naravno zeza zeljko
pa svi se u Bosni na racun toga zezaju

dobar skup
kao i svi nasi stripovski skupovi
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 18/12/2002 : 22:36:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
1 KM = 1 konvertibilna marka = 1,9857 i jos nekih brojki od evropskog pobjednika, Eura. I to je konstanta, za razliku od dinara ili kune, inflacija nam se sve ove godine krece oko nule, pa nam makar to nije problem...

I still remember the face of My father...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17756 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/12/2002 : 23:35:36  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

1 KM = 1 konvertibilna marka = 1,9857 i jos nekih brojki od evropskog pobjednika, Eura. I to je konstanta, za razliku od dinara ili kune, inflacija nam se sve ove godine krece oko nule, pa nam makar to nije problem...

I still remember the face of My father...




ha ha
nema inflacije
prije sam za 1 marku mogao kupiti 2 stripa
prije sam za jednu marku mogao dobiti vodku
prije je kruh bio 30 feniga

sada umjesto daskoci cijena kruha
oni ostave istu cijenu a SMANJE mu masu
tako da moras kupiti dva kruha sto tiga dode na isto



Ja sam sam sebi legenda, mada drugima nisam!
Go to Top of Page

Leopold_IV
Senior Member



Croatia
1802 Posts

Member since 05/12/2001

Posted - 18/12/2002 : 23:46:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Leopold_IV an ICQ Message  Send Leopold_IV a Private Message
ali mora se priznati domisljatost pekara...

--< Why do only fools and horses work? >--
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 19/12/2002 : 00:01:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
da sam da sam da sam pekar koji nocu radi

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
Go to Top of Page

Zox
Senior Member

1183 Posts

Member since 04/06/2002

Posted - 19/12/2002 : 00:10:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zox's Homepage  Send Zox a Private Message
I ne samo to, nego podijele epizodu Nathan Nevera na dva dijela, pa moras kupiti dva stripa da vidis kako zavrsava...

Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 19/12/2002 : 01:00:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Nije velicina hljeba do inflacije, nego do onih lopova u KLAS-u, a romane mozes jos uvjek kupiti za marku - kod Mirse! A za hrvatske stripove, cjene nam se mjenjaju kako se mjenja odnos kune prema (prije) njemackoj marci, a danas euru. Tako ti je kad je drzava nestabilna ;))))))

I still remember the face of My father...
Go to Top of Page

Leopold_IV
Senior Member



Croatia
1802 Posts

Member since 05/12/2001

Posted - 19/12/2002 : 01:37:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Leopold_IV an ICQ Message  Send Leopold_IV a Private Message
za globinja, evo poceo je padat snijeg na biokovu pa ako si i dalje lud za njim...

p.s imam lopatu viska za cistit snijeg

--< Why do only fools and horses work? >--
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 19/12/2002 : 02:09:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
kupit cu ralicu

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
Go to Top of Page

steinbrenner
Average Member

Croatia
603 Posts

Member since 26/03/2002

Posted - 19/12/2002 : 10:03:34  Show Profile Show Extended Profile  Send steinbrenner a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko

quote:
Originally posted by steinbrenner

pitanje za sarajlije: za novu bi u sarajevo pa me zanima znade li netko neki jeftini pansion, hostel ili stogod slicno di bi se moglo prespavat noc, dvije?

A TKO MENE PITA HOCU LI MISTER NOA?




30 KM Banana city

150 KM Bosna

300 Holiday inn

prosudi sam o kvaliteti

Ja sam sam sebi legenda, mada drugima nisam!


mozes nabavit broj telefona od te banane, cini mi se da je kvaliteta smjestaja ok?

A TKO MENE PITA HOCU LI MISTER NOA?
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000